28330
10917302841238962806.jpg
  • pinnacle
    #11557
    Évekkel ezelőtti dolgok, úgy beszélsz, mintha a legutóbbi 2 meccsen csinált volna 25 hibát 4 öngólt, meg kiállítótták volna...
  • pinnacle
    #11556
    az akkori magyar válogatott meg se közelitette a mai szintet, kollektivan voltak szarok.
    Valaki továbbra is az maradt, valaki pedig továbbfejlődött. Inkább hivjunk be a magyar "él"vonalba ténykedő kiemelkedő teljesitményt mutató srácot, mint egy állandó JÓ formában lévő védőt az angol 2. osztályból?:)

  • Larvin
    #11555
    Szerintem meg aki folyamatosan rosszul játszik, és meccseket döt el a bénaságával az igenis nem kell a válogatottba, mert hiába jó a bajnokikon, ez a válogatott, és ott leszerepelt. A Gyepes nevet még az ovisok is ismerik és azt hiszik, hogy az egy vicc.
  • Csesza
    #11554
  • Solt
    #11553
    A legnagyobbak is hibáznak! Gera becsúszva szerelte a világ legjobb védőjét... többet ne játsszon az olasz válogatottban?

    Fejlődik... a hibái biztos nem szándékosak volt, a válogatottban pedig a pillanatnyi forma döntsön!

    Ha erkölcsileg tett volna többször olyat amit nem kéne, akkor megérteném az álláspontod, ilyen kérdésben nem lehet fejlődni... de a forma, a tudás más...
  • Csesza
    #11552
    jézusom :S

    ember te nem hallottál még arról, hogy valaki fejlődik? Gyepi az utóbbi időben jobbnál jobb meccseket produkál, nem véletlen igazolta le az FA-kupa 3. helyezett Cardiff - kiszorította a csk-t a posztjáról és most a legutolsó meccsén az Arsenal(!) ellen is beton biztosan játszott, nem véletlen dícsérik
    Kutyát meg sztem nem kéne hasonlítani hozzá
    ásse el magát?
  • Larvin
    #11551
    Szerintem amennyi bajt hozott rövid ténykedése alatt a válogatottra nem érdemel újabb esélyt. Ilyen múltbéli teljesítménnyel nem érdemli meg a válogatott mezt. Volt bizonyítási esélye. Ezért tették be az első öngólja után, majd a második, majd a harmadik, meg a gólpasszai sem voltak akármik. Ha mások nem kapnak újabb esélyt, ha valaki, na, akkor ő aztán nem érdemli meg. Nem tudok a magyar futballtörténelemben hozzá hasonló sorozatot produkáló játékost mondani (Kuttor bajnoki meccseken termelt :D) Ez az ember ássa el magát külföldi bajnokságokban, de a válogatot mezt feljtse el örökre!
  • vmvr
    #11550
    mondjuk Gyepimester az Arsenal ellen nagyon jó volt, meg ahogy hallom nincs gond a cardiffi teljesítményével, de ettől függetlenül én még mindig rettegnék, ha ő lenne az egyik hátvéd a válogatottban:D meg azért benne sem tűnnek el nyomtalanul azok az öngólok
  • Unreal1942
    #11549
    Nem bánom én. Kaphat Gyepes egy utolsó esélyt valami barátságos meccsen.
  • tesó07
    #11548
    Nem tudom miért vagytok ilyen negatívak Gyepessel,most azért mert lőtt egy pár öngólt a válogatottban...ez csak balszerencse volt:)
    Amúgy én majd örülnék egy Juhász-Gyepes belső kettősnek.Azért a Cardiff-ból se véletlen tudta kiszorítani az addigi csapatkapitányt.
  • Csesza
    #11547
    gondolom itt csak Vanczákban nem bízol, mert ha Gyepesben sem akkor nem mostanában láttad játszani
  • Larvin
    #11546
    Na, ha a Gyepes-Vanczák tengellyel állunk ki az albánok ellen, akkor cseszhetjük...
  • Larvin
    #11545
    elfelejtette, hogy kell gólt lőni :(
    Bár ami igaz, hogy többször nem középcsatárként küldték pályára az idényben.
    Kész káosz van az MTK-ban. Kölcsönadják Bori-t (az egyik legjobb magyar jobboldali középpályás) az egyik rivális csapatnak az Újpestnek, és igazolnak helyette a posztjára valakit. El akarják adni a jobbhátvédet, Horváth Leventét, és igazolnak a posztjára, majd mikor kiderül, hogy az új igazolás nem vált be, nemhogy megtartanák a saját tehetségüket, aki ekkor még nem kelt el, hanem eladják belföldre, és igazolnak egy másikat. A legnagyobb fiatal tehetségeket (akik korosztályos válogatottak) nem játszatják, és egy-két felnött bajnokival elpasszolják. Nem fogják fel, hogy egy gólkirályt többért is eladhatnának, mint egy tartalék játékost? Ráadásul még mi, nézők is jobban szórakoznánk.
    Ugyanazt az utat járják be, mint az Ajax, aki utánpótlásban még mindíg termeli a tehetségeket, csak időközben megszüntek élcsapat lenni a bajnokságban.
  • zaki
    #11544
    MTK-ba visszajött a NEC-ből, azóta nemtom, nem figyelem a magyar bajnokságot.
  • passatgt
    #11543
    Hrepkával mi van, nem tudja valaki?
  • ricsa008
    #11542
    thx
  • daviddavid
    #11541
    2009. 03. 28. Albánia - Magyarország
  • ricsa008
    #11540
    mikor lesz VB selejtezőnk?
  • banok
    #11539
    Boldog Karácsonyt nekünk
  • Mor3llo
    #11538
    Így igaz
  • gercse
    #11537
    ki tudja, lehet, hogy még jobb eredmények is születhettek volna
  • Zsolti9014
    #11536
    A Hertha játékosa, Dárdai Pál éles véleményt formált az utánpótlás válogatottak felkészítéséről. A válogatott játékos kertelés nélkül hitet tesz Jámbor László mellett, ugyanakkor az eddig zajló folyamatot selejtgyártásnak titulálja.
    sport
    - Anélkül, hogy elmélyednék az elképzelések részleteiben, az a leghatározottabb véleményem, hogy mindenkinek be kell állnia a sorba, fel kell sorakoznia a Jámbor László vezette szakemberek mögött - mondta Dárdai Pál. - Azt is elárulhatom, hogy miért hiszek ebben sziklaszilárdan... Egyrészt azért, mert be kell látni, hogy ami a magyar fociban az elmúlt évtizedekben az utánpótlásképzésben zajlott, az sajnos nem volt más, mint selejtgyártás! Másrészt Erwin Koemannal az élükön azok a szakemberek, akik most irányítják válogatottjainkat, egy, a miénktől eltérő, annál sokkal eredményesebb futballkultúrából érkeztek, s amit ők meg akarnak honosítani nálunk, azt feltétlenül támogatni, segíteni kell. Amit ők csinálnak, mindenképpen jobb lehet, s biztosan jobb is lesz a korábbiaknál!



    Ezen felháborodtam azért!
    Az elmúlt években a magyar labdarúgás összes valamirevaló eredményét az utánpótlás szolgáltatta. (pl. most a nyári U19) Én elismerem Koemant, Jámborral sincs gondom, de azért a s.ggüket ne nyaljuk már ki!
  • Larvin
    #11535
    Én is félek az albán meccstől, de tiszta szívből kívánom, hogy győzzünk, és Vanczáknak épp úgy fogok drukkolni, mint akárki másnak, ha a válogatottban fog játszani. Szerintem nem oda való, de, ha már ott van, nincs mit tenni, szurkolni kell neki, hogy nőjön fel a feladathoz.
  • Kit--Kat
    #11534
    az már neccesebb témaXD
  • GanXstaZoleeWrk
    #11533
    Ezaz szerintem inkább nincs jobb itthon arra a posztra sajnos, az hogy Juhász nagyon jó védő oké de Vanczák?!
  • Lammer
    #11532
    ezt en is osztom... nade Vanczak?
  • Kit--Kat
    #11531
    Mondjuk a Juhász szerintem elég sok helyen megállná a helyét a világ footballjában.
  • kraawz
    #11530
    Koeman nyilatkozta még, hogy ezt a Juhász-Vanczák belső védőkettőst akár a holland válogatottba is el tudná képzelni ()
  • Rudee
    #11529
    Most értem haza a munkából. És nem, nem ott dolgozom.
  • pinnacle
    #11528
    Ma voltál a Sport1-en a zuhanyhiradóba Peti?:)

    Vagy főszerkesztőként tevénykedsz? Mert ma remekül ugyanezt mondogatta Petike meg a másik seggnyaló.:)
  • Rockynhooo
    #11527
    Egyiptom jah , Afrika kupán szépen elvertek mindenkit.
  • Rudee
    #11526
    Kamerun szerintem jó. Egyiptom is ott van Afrika legjobbjai közt, 25be biztos helye van.
  • Rudee
    #11525
    Képzeld nem. Csak láttam már elég meccsét a csapatnak.
    Bár Vanczák biztos jól helyettesíti majd Juhászt, csak még meccs előtt szóljanak neki, hogy melyik az ellenfél kapuja.
  • zaki
    #11524
    jah, inkább nekünk kéne ott lennünk vmelyik helyett... :P
  • 5w0rdf15h
    #11523
    hát meg Kamerun, Egyiptom és Ukrajna detto....
  • pinnacle
    #11522
    minek?
    úgyse tudom meggyőzni a kedves albán sporttársat. :)

    Egyszer, legalább ne a negativumokat nézzük már, ezért tart itt az egész, mert baszunk örülni annak ami van, mert az is több mint ami volt.

  • sb1
    #11521
    Nem beleszólva semmibe, azt el kell ismerni, hogy azért, mert volt mostanában 2-3 jó meccsünk, azért még nem kell örömódákat zengeni a válogatottunkról, igaz, lehúzni sem lenne szabad, a jelen számít, nem a múlt ! Az albánokról meg annyit, amennyiben kikapunk, búcsut inthetünk a 2.helynek, ha nyerünk, még akkor is piszkosúl nehéz lesz, de már lenne alapja beszélni róla...tavasszal mindent meglátunk!
  • Rockynhooo
    #11520
    ilyenkor nem személyeskedni kell , hanem valami érveléssel visszavágni Rudee okfejtésére...
  • pinnacle
    #11519
    GRATULÁLOK!!! csak nem albán felmenökkel rendelkezel, hogy ennyire sikeréhes vagy?:)
  • Rudee
    #11518
    Paraguay nagyon jól szerepel a dél-amerikai selejtezőkön, Izrael inkább kérdéses.