28330
10917302841238962806.jpg
  • Rudee
    #11597
    A tiranai meccsre épüljön fel, az lényegesebb.
  • Csesza
    #11596
    Gyepesre nem számíthat Koeman: 2-3 hétig pihenhet a védő
  • Solt
    #11595
    Dicséretes!!! Imádom az ilyen mentalitású játékosokat!
  • Lammer
    #11594
    "számomra sokkal fontosabb a válogatott, mint a Real Madrid"



    ILYEN eNberbol a valogatottba meg harmincsokat es kesz is a keret!

    ilyenko' mondana egy amcsi, hogy deccdöszpirit!4!

  • Csesza
    #11593
    Szalai interjú


    "- Szerdán egy másik jó hírt is kapott, Erwin Koeman ismét meghívót küldött önnek a válogatottba, amely Izraellel játszik február 11-én barátságos mérkőzést.
    - Másodszor kerültem be a bő keretbe, és bevallom, ennek a hírnek jobban örültem, számomra sokkal fontosabb a válogatott, mint a Real Madrid."


  • szucsy89
    #11592
    be is fog állni csereként szvsz
  • banok
    #11591
    #11576
    Németh sérült.
  • REALista
    #11590
  • Unreal1942
    #11589
    Szalai Ádám a Real keretében!
  • Csesza
    #11588
    lényeg
  • Csesza
    #11587
    fu most utánanéztem, nemtom h mit haluztam be XD
  • Rudee
    #11586
    Hogy fölöslegesen ne kontrázz, gyorsan megnéztem:

    Vass Ádám
    legutóbbi 15 meccsből 1x nem jácott, 2x csere, 12x kezdő

    Koman
    legutóbbi 6 meccsből 1x csere, 5x kezdő, előtte 8 meccset sérülés miatt kihagyott
  • Rudee
    #11585
    Vass állandó kezdő a Brescia-ban. Koman detto.
  • Csesza
    #11584
    Vass már csak azért sem mert szinte soha nem játszik mostanában :S

    és ahogy látom/hallom Koman is csak néha-néha játszik a klubjában, igaz múltkor lőtt 1 gólt, de nem nagyon játszik
  • Solt
    #11583
    Sándor pihen... barátságos meccs! :D
  • Casillas
    #11582
    DE HÁT HISZEN KIHAGYTAD A SANYIT, MONDD HOGY CSAK VÉLETLEN
  • 5w0rdf15h
    #11581
    :DD hát igen
  • Gunnersboy
    #11580
    "Lehet hogy a Sionba Ő a Materazzi" A:D_:da_:DasdA:_D nekem itt vége mára :DDD megérte ide benézni
  • Rudee
    #11579
    Vass Ádámnak Vadósz és Tóth Balázs mögött nincs sok keresnivalója egyelőre. 2 védekező kp meg úgyse nagyon játszik egyszerre Koemannál.
    Feczesin nem tudom mikor lőtt legutóbb gólt, de szerintem Ő az egyik kakukktojás. Legalábbis nálam. Elvileg egy csatárt ugye leginkább az minősíti, hogy hányszor talál be.
    Szalainak örülök, Ő a legnagyobb király.

    Köteles helyett lehet hogy Bogdánt szívesebben látnámn, bár egyik se védene, így végülis mindegy.
    Középpályások közé még egy fiatal szélső beférne. Koltai ugye még sérült, de csak van más is. Illetve lenne más is. Esetleg Koman kaphatna egy kurva meghívót, hátha végre képes lesz dönteni. Addig várnak majd rá, míg az ukránokat választja.

    Vanczák meg (szintén nálam) már említést se érne. Lehet hogy a Sionba Ő a Materazzi, de a válogatott az nem svájci bajnokságban szerepel.
  • Gunnersboy
    #11578
    legalább már nem csak 2 csatár van a keretben
  • Solt
    #11577
    3-4-1-2-s felállást akarok! :D

    Babos

    Gyepes - Juhász - Tímár

    Huszti - Vadócz - Tóth - Gera

    Hajnal

    Priskin - Szalai
  • kraawz
    #11576
    Vass-ot és Némethet én hiányolom... Meg Kádárt.. Bár ha jól tudom, ő most törte el a lábát, Németh meg az arcát.
  • LasDen #11575
    Izrael ellen:
    Kapusok:
    Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland AFC), Köteles László (DVTK)

    Védők:
    Szélesi Zoltán (RC Strasbourg), Bodnár László (Red Bull Salzburg), Juhász Roland (RSC Anderlecht), Vaskó Tamás (US Avellino), Vanczák Vilmos (FC Sion), Bodor Boldizsár (Roda JC Kerkrade), Tímár Krisztián (Plymouth Argyle), Horváth Gábor (FC Fehérvár), Gyepes Gábor (Cardiff City)

    Középpályások:
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Gera Zoltán (Fulham FC), Vadócz Krisztián (Osasuna), Halmosi Péter (Hull City), Tóth Balázs (Racing Genk), Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven), Huszti Szabolcs (SV Hannover '96)


    Csatárok:
    Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Torghelle Sándor (FC Augsburg), Feczesin Róbert (Brescia), Szalai Ádám (Real Madrid-Castilla), Priskin Tamás (Watford FC)
  • pinnacle
    #11574
    az indulatod a Gyepes ellen szólt és a tehetséges játékost a kezdőbe cimű felszólitásod pedig nem ellene ill. nem szorosan oda kötődik.
  • Larvin
    #11573
    azt mondtam, ha félreteszem az indulatom...

    amire te képtelen vagy szóval kiszáltam a vitából
  • pinnacle
    #11572
    Kérdésre kérdéssel? Hmm... nem túl szép dolog.
    Azt bizonyitja nem tudsz válaszolni a kérdéseimre... Gyepes nem játszott, mert volt ott egy emberke aki jobb volt nála akkor.
  • Solt
    #11571
    Nincs személyeskedés! :) Csak száraz tények, érvek, indoklások! Mint a felnőtt Urak! :)
  • Larvin
    #11570
    Gyepes játszott máltán? pinnacle -> vicc 1 :D
  • pinnacle
    #11569
    előbb még azt mondtad, olyan ember kéne aki még nem volt válogatott, légyszi legalább 5 perc alatt ne mondj ellent magadnak
  • Larvin
    #11568
    Nagyon sok mindenen múlik az, hogy ki miért kerül kispadra, és miért kerül a kezdőbe. Például Dzsudzsák biztos nem a teljesítménye miatt, vagy mondhatnám Rósát, vagy korábban a Stuttgartban Szabics
  • pinnacle
    #11567
    1; Bérelt helye Gyepinek? Vicc 1.
    2; Szakértők? vannak ilyenek Mo-n? Vagy csak a Nyilas-Mészöly-Várhidi társaságra gondolsz? Vicc 2.
    3; Te tényleg nem felejtesz:) Mo-Málta mennyi lett legutóbb? nyertünk?
    Nincs vicc 3.:P
  • gercse
    #11566
    ezzel én is egyetértek, mindig azt kell nézni, hogy mi van most, hogy áll formailag, fizikailag, lelkileg az adott játékos
  • kraawz
    #11565
    Csak egy példa...

    Heskey is an England international, of Antiguan descent. He made his international debut against Hungary in a 1–1 draw in 1999 and has gone on to attain 50 caps and score five goals for the team. He lost his place in the squad after Euro 2004, during which he failed to shine and was the subject of much criticism. After a long lay-off from international duty, Heskey was recalled to the England squad for UEFA Euro 2008 qualifiers in September 2007.

    Ugye most már az Aston Villaban tevékenykedik...
  • Larvin
    #11564
    Bevallom a hátam közepére nem kívánom Gyepest, de közelítsük praktikusan, és tegyük félre az indulatot: olyannak kéne helyettesítenie Juhász rolandot aki már játszott a mai keretben Vanczák mellett. Gyepes nem ilyen.
  • Solt
    #11563
    Csúsztatsz! Sok a fél igazság! Egy dolgot elfelejtesz, kiszorította a csapatkapitányt a helyéről! Ezt nevezed menedzseri protezsálásnak? Az az, amikor kispadot koptatnak!

    Fizikálisan, mentálisan, tudásban, nem számít a múlt, csak a jelen! Erkölcsileg számít a múlt...
  • Larvin
    #11562
    Én ellentétben veletek nem felejtek. Hogyan állsz a fiatal tehetségek elé, ha behívsz egy olyan leszerepelt játékost, mint ő?
    Ha ő megkapja az új esélyt azzal azt üzened, hogy onthatod az öngólokat egy selejtező sorozaton belül, de bérelt helyed van, ha a menedzsered beprotezsál az angol másodosztályba, és van néhány jó meccsed.
    Akkoriban szakértők mondták, hogy Gyepesnek súlyos gondjai vannak, és nem való a válogatottba.
    Igen én betennék valakit aki egész életében arról álmodozott, hogy válogatott legyen, és esélyt adnék arra, hogy éljen a lehetőséggel, és örökre elfelejteném az olyanokat akik csúfosan megbuktak. Elég volt abból, hogy egyeseknek bérelt helye van a válogatottban.
    Kutyából nem lesz szalonna. Ellenben van a magyar nb1-ben is tehetséges futbalista aki alig várja a lehetőséget.
    A magyar bajnokságban is játszanak tehetséges játékosok, és attól, hogy valaki külföldön játszik még nem superman. Lásd: Málta, vagy Lichtenstein vs külföldön játszó magyarok.
  • Solt
    #11561
    Nem buta, csak más szemszögből, "indulatból" közelíti meg... ennyi! Érveltünk, ő is, nem kell "lebutázni" egymást Urak! Majd az élet igazolja valamelyik fél álláspontját! :)
  • pinnacle
    #11560
    akkor már én se maradok ki!!!

    buta vagy!
  • Csesza
    #11559
    buta vagy!
  • Solt
    #11558
    Másképpen közelítjük meg a dolgot, nem vitázom... Te indulatból kezeled Gyepes kérdését... :)