28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #11637
    A Németek is szopnak otthon. Ez kellemetlenebb szerintem :P
  • LasDen #11636
    gecire rossz helyre írtam :D
    és észre se vettem.... :(
  • passatgt
    #11635
    hehe, zsír
  • Casillas
    #11634
    mellényomtam, 11632 helyett a gallás 11631-re akartam válaszolni, bocs
  • Casillas
    #11633
    hogy jön ez ide?

    ---

    meccsről meg annyit, hogy lassan meg kéne már tanulni, hogy ha elpasszolom a labdát, akkor nem megállok és elmormolok egy bazmeget, hanem utánamegyek, hogy visszaszerezzem, ha már ilyen fasz vagyok (igen Szabikám, rád nézek, hiába fizet jól a zenit)

    albánokat szerintem így is megverjük majd, mindentől függetlenül.

    egyébiránt:
    FT Malta 0 - 0 Albania
  • campy
    #11632
    mázlista Izrael semmit nem csináltak az egész meccs alatt egyenrangú ellenfelek voltunk remélem ti is így látjátok, de ha Albániát megverjük akkor el is felejthetjük ezt a vereséget...amúgy magunk közt szólva nem adtak meg egy büntetőt nekünk
  • LasDen #11631
    most belenéztem ebbe a hal a tortánba me Galla Miklós van.....ha személyesen beszélnék vele, lehet kirázna tőle a hideg, úgy beszél :D
    De attól még nagy arc :D
  • bodajoci
    #11630
    2 szar csapat szar meccse volt. Viszont, ha úgy hajtunk az elejétől, mint a bekapott mákosgól után, akkor még nyerhettünk is volna. Vhogy a "sztárjátékosaink" mindig elfelejtenek normális erővel kaput eltalálni, vagy mittomén, mikor a válogatottban vannak.
  • vmvr
    #11629
    ez így van, viszont az albánok ellen összekell kapni magunkat, de ez a mai meccs semmi különös nem volt, feledhető
  • Gabe18
    #11628
    A meccsnél már csak a riporter volt rosszabb,aki minden áron el akarta magyarázni milyen jók is vagyunk.Nem tudom kinek akarta ezt beadni,mikor bárki láthatta hogy két igen gyenge csapat nyűglődik itten.
    A "jó" játékunk meg abból állt hogy 20-25-ről rálőttük a labdát,ami általában 4-5 méterrel főlé-mellé ment...
    Az az egyetlen Juhász fejes volt amire azt lehet mondani hogy gólveszély.
  • LasDen #11627
    a helyzetkihasználásunk még mindig szar.......
  • Unreal1942
    #11626
    Megmondtam, hogy vacak meccs lesz. Az eredmény most nem különösebben hat meg.
    Egyformán rossz volt mindkét csapat. Az egyik talált egy gólt. Ennyi.
  • scs17
    #11625
    ja igen, bocs ^^
  • Rudee
    #11624
    i
  • ZsilKEANE
    #11623
    egy hullagyenge izraeltől fogunk kikapni, kis pontossággal több góllal lehetett volna nyerni. ehelyett nem hogy végigvittünk volna pár kontrát, kaptunk egyet.

    kevés. igencsak.
  • scs17
    #11622
    sajna nagyon pechesek vagyunk :(
  • REALista
    #11621
    Áááááááh Sanyiiiii pedig szépen csinálta...
  • scs17
    #11620
    megy Szalay
  • Csesza
    #11619
    pffff
  • LasDen #11618
    mé nem jön má szalai?????
  • Forrest Gump
    #11617
    Mi van ezzel a Gerával?
    Borzalmas gyenge sajnos.:S
  • Solt
    #11616
    Juhásznak új frizurája van, a Zoli még mindig bizonytalan, a Balázs meg önző... kb ennyi... maga a meccs tömören: Nudli! :D
  • vmvr
    #11615
    csak most értem haza sajna, mi volt az első félidőben? milyenek voltunk?
  • Forrest Gump
    #11614
    Van.
  • B0B0
    #11613
    Másnál sincs sport1???
  • Rudee
    #11612
    Rojadirecta-n van sport1es stream ha érdekel vkit.
    http://www.rojadirecta.com/justin/deportetvnet
  • Unreal1942
    #11611
    Izrael - Magyarország

    talán sport1 17:30
  • Punker
    #11610
    milyen meccs lesz és melyik adón?
  • Unreal1942
    #11609
    Mi meg nyomunk egy unalmas 0:0 át vagy max 1:1 et az esti barátságos meccsen.
  • sb1
    #11608
    Hajrá Málta
  • scs17
    #11607
    Hát, bár sztem az albánok győznek, bármi előfordulhat, neadjisten zakóznak egyet^^.
  • Rudee
    #11606
    Holnap Málta-Albánia meccs lesz a selejtező csoportunkban. Jó lenne egy döntetlen.
  • Csesza
    #11605
    Vermes megsérült

    helyette

    Horváth Gábor (Fehérvár)
  • MitsuMishi
    #11604
    Miért nem Babos fog védeni a meccsen? :(
  • tesó07
    #11603
    Na jah,az azért vicces lenne ha a Real-ba hamarabb debütálna,mint a válogatottba....:)
  • miki36
    #11602
    Fülöp
    Vermes Juhász Tímár Bodor
    Gera Vadócz Hajnal Huszti/Dzsudzsák
    Sanyi Szalai

    bár nem lesz 4-4-2 sajnos, pedig rohadtul kiváncsi lennék a Sanyi-Szalai duóra elől.
  • Kaplan
    #11601
    Fülöp/Szélesi-Vanczák-Vaskó-Halmosi/Huszti-Hajnal-Vadócz-Gera/Sanyii-Szalai.

    Egy ilyen kezdőt megnéznék játék közben. :)
  • Rudee
    #11600
    Csak Köteles, Rudolf és Vanczák nem jáccott mostanában rendszeresen, ez jó lehet. Bár utóbbinál mindegy úgyis :)

    Fülöp, Szélesi, Juhász, Tímár, Bodor, Tóth, Vadócz, Hajnal, Gera, Dzsudzsák, Torghelle
    Huszti betegeskedik, ha felépül addig akkor kezdő lesz. Szalai remlem debütálhat végre.
  • zaki
    #11599
    Kapusok: Fülöp Márton (Sunderland), Köteles László (Diósgyőri VTK)
    Védők: Szélesi Zoltán (RC Strasbourg), Juhász Roland (RSC Anderlecht), Vanczák Vilmos (FC Sion), Vaskó Tamás (Avellino), Tímár Krisztián (Plymouth Argyle), Vermes Krisztián (Sparta Rotterdam), Bodor Boldizsár (Roda JC)
    Középpályások: Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Huszti Szabolcs (Zenit), Vadócz Krisztián (Osasuna), Tóth Balázs (Racing Genk)
    Csatárok: Torghelle Sándor (FC Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Szalai Ádám (Real Madrid Castilla)

    Itt a szűkített keret
  • passatgt
    #11598
    csizmadia?:)