28330
10917302841238962806.jpg
  • bubu13
    #11677
    Igen Kaplánka :D
    Off: Amugy ki jön még Szgya-ból? :D
  • Kaplan
    #11676
    Ott lesz a fél Szent-Györgyi ugye Bubukám?
  • vmvr
    #11675
    alapdolog hogy megyek:)
  • bubu13
    #11674
    Mi is megyünk haverokkal
  • Rockynhooo
    #11673
    nah fasza :) ha már ennyien ott leszünk jo lenne valamit összehozni :)
  • rooney8
    #11672
    Nálunk csapatnál van 12 ingyenjegy :D Valszeg megyek én is
  • Rockynhooo
    #11671
    1200 a legolcsobb. mi megyünk egy haverral vonattal :D csak kár h 3 óra az út de elég lesz sörözgetni előtte :D csak lófaszt se vágunk mi merre még a stadionhoz odatalálunk csak előtte lehet nem ártana valami kocsma meg utána se mert ugye reggel tudunk hazajönni csak. esetleg ha valakinek van kedve csatlakozni akkor szóljon :D
  • pinnacle
    #11670
    jegyártól függ nekem, meg hogy mikor lesz:D
  • Csesza
    #11669
    nálunk indítanak a fősuliból ingyenes buszt, úgyhogy, ha lesznek partnerek akkor szerintem felmegyek
  • Rockynhooo
    #11668
    Magyar - Máltára megy valaki?
  • Solten
    #11667
  • Lammer
    #11666
    hoppa-hoppa!
  • scs17
    #11665
    tényleg szép gól volt :o
  • rooney8
    #11664
    Hát nem... De legalább Gera adta a kegyelemdöfést :)
  • tesó07
    #11663
    Szép volt nagyon,de te gondolom azért annyira nem örülsz neki..:)
  • LasDen #11662
    nem vót piskóta :D
  • rooney8
    #11661
    Láttátok Gera gólját? :D Most lőtte a Manchester ellen... Nem semmi volt :)
  • Rudee
    #11660
    A szűk keret:

    Kapusok:
    Babos Gábor (Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Köteles László (DVTK)
    Védők:
    Szélesi Zoltán (Strasbourg), Bodnár László (Salzburg), Fehér Csaba (Breda), Vanczák Vilmos (Sion), Juhász Roland (Anderlecht), Gyepes Gábor (Cardiff City), Vaskó Tamás (Avellino), Bodor Boldizsár (Roda)
    Középpályások:
    Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Dortmund), Tóth Balázs (Genk), Dárdai Pál (Hertha)
    Csatárok:
    Torghelle Sándor (FC Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC), Priskin Tamás (Watford)
  • Solt
    #11659
    Ugyan Uram... ez benne van! :) Olyan határozottan írtad, hogy el is bizonytalanodtam! :D
  • kraawz
    #11658
    Így este 11kor még az első embert is sikerült kifelejtenem, sorry :D
  • Solt
    #11657
    Miért, kikerült?
  • kraawz
    #11656
    Szalai miért került ki ?
  • Csesza
    #11655
    A válogatott bő kerete:

    Kapusok:

    Babos Gábor (NEC Nijmegen)
    Fülöp Márton (Sunderland AFC)
    Köteles László (Diósgyőri VTK)

    Védők:

    Szélesi Zoltán (RC Strasbourg)
    Bodnár László (Red Bull Salzburg)
    Fehér Csaba (NAC Breda)
    Vanczák Vilmos (FC Sion)
    Juhász Roland (RSC Anderlecht)
    Tímár Krisztián (Plymouth Argyle)
    Gyepes Gábor (Cardiff City)
    Horváth Gábor (FC Fehérvár)
    Vermes Krisztián (Sparta Rotterdam)
    Vaskó Tamás (US Avellino)
    Gaál Miklós (Amkar Perm)
    Bodor Boldizsár (Roda JC Kerkrade)

    Középpályások:

    Huszti Szabolcs (Zenit FC)
    Dzsudzsák Balázs (PSV Eindhoven)
    Halmosi Péter (Hull City)
    Gera Zoltán (Fulham FC)
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund)
    Vadócz Krisztián (Osasuna FC)
    Tóth Balázs (Racing Genk)
    Dárdai Pál (Hertha BSC)

    Támadók:

    Szalai Ádám (Real Madrid Castilla)
    Torghelle Sándor (FC Augsburg 1907)
    Rudolf Gergely (DVSC-TEVA)
    Priskin Tamás (Watford FC)
    Feczesin Róbert (Brescia)
  • Rudee
    #11654
    Csak kár hogy sérült már hónapok óta.
  • passatgt
    #11653
    amúgy én gera helyett buzsákyt próbálnám ki
  • bodajoci
    #11652
    Pont erre gondoltam én is tegnap, mikor néztem a Psv meccset. ha Balázsunk csak feleannyira jáccik komolyan a válogatottban, mint tegnap, akkor simán nyerünk, és ő még csak egy ember(na jó ez túlzás volt egy kicsit). De legalább látszik, h mennyire motíváltak egy tét nélküli barátságos meccsen, meg mennyire azok egy tétmeccsen. Eddig vhogy mindig a sörmeccseken akartunk bizonyítani, jó lenne, ha megfordulna a trend. Itt nincs semmilyen preztízs hülyeség, mint 2 nagyhírű válogatott barátságos meccsén, örüljünk, ha a tétmeccseken alkotunk vmit.
  • scs17
    #11651
    Jaja, de nézzük pozitívan, hátha most megfordul a trend és ezentúl barátságos mérkőzéseken kikapunk, tétmérkőzéseket meg megnyerjük :)
    Egyébként ugye az albánok döntetlent játszottak Máltával, szal nincsenek a helyzet magaslatán.
  • Lammer
    #11650
    remelem a profeta beszel beloled, amugy+ az eredmeny szani! :C
  • Unreal1942
    #11649
    Csak megtévesztettük az Albánokat. Márciusban jól elverjük őket.
  • Rudee
    #11648
    Túl sokan voltak szerintem. 4 támadó szellemű középpályás nem kell. Hajnal vár hogy az utolsó pillanatban kiugrathasson valakit, Gera még a gólvonalon is csinál két cselt, Huszti mindenhonnan lőni próbál, Dzsudzsák meg labdát se nagyon kap a 3 említett mellett. Mindenki egyénieskedik, ami manapság lóf@szt nem ér.
    Egymással kb annyiszor jáccottak össze, mint ahányszor én szoktam Robinhoval.
  • Rudee
    #11647
    Akkor még a meccs előtt kellene azt mondani, hogy sorry, de sérült vagyok vagy meghalt a szomszéd macskája.
  • Kaplan
    #11646
    Ebben van valami, ettől függetlenül ez akkor sem magyarázat arra, hogy ez a középpálya nem tudott legalább egy tetszetős támadást összehozni :(
  • pinnacle
    #11645
    Háát egy jelentéktelen barátságos meccsen, egy fontos VBselejtező elött, szvsz igenis fontos, hogy lesérülök-e 1 hónapra vagy többre.

    Én se kockáztatnék, főleg nem a középpályás sorban, mert ott bizony 1 posztra van 2 ember, aki fixen a helyemre léphet.

  • Kaplan
    #11644
    Oké, de ettől függetlenül szerinted helyes az ha primadonnát játszuk a válogatottban? :)
  • pinnacle
    #11643
    mint minden élelmes nyugateurópai klubnál a heti/havi fizu csak egy része a tényleges bevételnek.

    Prémiumok stb. ami sok. Az meg csak akkor van, ha játszik:)
  • campy
    #11642
    XD behalok a dumádtól szipus Gera, tényleg Balázs :D xD
    igen sérülten is ugyanannyi fizetést kapnak:D
  • Kaplan
    #11641
    Én úgy tudom sérülten is kapnak fizut. :)
    Aki meg nem képes oda tenni magát el is takarodhat. Nem azzal van a baj, hogy kikaptunk, hanem, hogy egy olyan tengely mint istenkirályHuszti (Zenit), micsodaszervezőHajnal (Dortmund), ténylegBalázs (PSV) és szipusGera (Fulham), két normális passzt nem tud összehozni előre játékban. Gera bukdácsolása meg már néha-néha megmosolyogtató. Abszolút formán kívűl van. Torghelle duma, hogy leköt ennyi védőt csak rizsa. Szalai meg több lehetőséget kaphatott volna kicsit..
  • campy
    #11640
    nyugi...az is lehet hogy a válogatottnál többet ér nekik az hogy nem sérülnek meg...a klubcsapatban kapják az igazi fizetést...
  • Kaplan
    #11639
    Lejátszottuk a játéknap legszarabb meccsét, Gera elmehet konkrétan a picsába, a többi nagy középpályásunk meg ne csak a Bundesligában, az Eredeviseben, és az Orosz Premier Ligában, tudjon két normális passzt adni.. ennyi a véleményem, ez egy kibaszott nagy nulla volt!
  • campy
    #11638
    LOOOL ügyes xD Galla Miklós is lehet ott volt xD