28330
10917302841238962806.jpg
  • fsgh
    #11917
    és ezt mennyire tartják be?:D Mert pl én még csak Fradi meccsen voltam és ott kb mindenki lesz@rja hogy hányas szék... Főleg B középben.
  • Firerock
    #11916
    azt vágja valaki hogy nagyon közel a stadionhoz hol tudok venni zajkeltő eszközöket?
  • sosemt
    #11915
    http://turulbolt.hu/

    http://www.turania.hu/catalog/index.php?cPath=23

  • Krisztiam #11914
    helló
    remélem megverjük máltát és csoportelsők leszünk
    ha így lesz megyek szept. 5-én a magyar svéd meccsre :DD
  • Matthew Prosac
    #11913
    rá van írva h pontosan melyik szék(ek)
  • Botond #11912
    Hely jegy van? Sor és szék szám? Mikor legutóbb voltam (jópár éve), akkor még csak a szektor volt ráírva, aztán ültél ahova akartál...
  • LasDen #11911
    aztán lássam az "az ezsgé a király" és "az SG a legjobb" transzparenseket.... :D
  • jerome86
    #11910
    Sziasztok!
    Nem tudom jó helyen járok e, de szeretném megkérdezni, hogy szerintetek hol érdemes venni címeres magyar zászlót? Meccsre kellene :-)

    ilyesmire gondoltam

    Köszönöm!
  • Matthew Prosac
    #11909
    H-jobb, 6.sor, 5-en.
  • Firerock
    #11908
    én N 3.sor:D
  • fsgh
    #11907
    Megyünk:) még nem tudom melyik szektor
  • Rockynhooo
    #11906
    T szektor jobbos 10.sor :D
  • fook
    #11905
    mi lehet hogy megyünk :) alap hogy küzdőtér :)
  • Firerock
    #11904
    Ki jön Szerdán?:)és melyik szektorban lesztek?:D
  • Casillas
    #11903
    én is arra gondoltam amúgy :)
  • Rockynhooo
    #11902
    szép volt , szerdán meg csináljunk nagy hangulatot és kitömjük máltát.
  • Csesza
    #11901
    csak ilyen

    1.félidő

    2.félidő
  • John Cena
    #11900
    Szusza Ferenc:)
  • banok
    #11899
    Albánia-Magyarország 0-1 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/339350
  • Gregorius
    #11898
    Nincs valakinek torrent linkje az albán meccshez?
  • Botond #11897
    2000-2500 max. Szerintem most fontosabb, hogy tömeg legyen, minthogy az MLSZ megszedje magát. Ezt ők is tudják. Meg válság is van. :)
  • passatgt
    #11896
    én a következő fordulóktól 15 pontot várok:)
  • Botond #11895
    Amúgy, ha becsapunk a második helyen, és utána sorsolnak nekünk, akkor a jelenlegi állás szerint olyan csapatok is szóba jöhetnek, mint Írország, Izland vagy Bosznia-Hercegovina. :) Sokba kerülne egy esetleges kijutás. :)
  • fsgh
    #11894
    Ha tippelnetek kéne akkor szerintetek a Svéd és a Portugál elleni meccsre mennyi lesz a legolcsóbb jegy?
  • Botond #11893
    Vendégszurkeszek. :) Jön a teljes máltai lakosság.
  • Casillas
    #11892
    azt még csak-csak megértem, hogy a felső karéj le van zárva, de a vip szektorok mellett miért van olyan sok "nem értékesíthető" szektor?

    (egyébként SZERINTEM a svédek és portugálok elleni két hazai meccset nem a Puskásban kéne lejátszani, hanem valami olyan stadionban, ahol minden helyet el lehet adni, és nincs futópálya a lelátó és a pálya közt, sokkal komolyabb hangulatot lehetne csinálni...)
  • fsgh
    #11891
    Ha nagyon merészek vagyunk akkor ebből akár 7 pont is lehetne:P Onanntól meg beleférne idegenben kikapni a Portugáloktól és a Dánok ellen mondjuk egy x
  • tesó07
    #11890
    Sry,félreértettelek,de mindegy hátha vki nem tudta.:)
  • Botond #11889
    Az albánok ikszelnek szerdán Koppenhágában, akkor kerülünk pontelőnybe és a csoport élére, arra utaltam, nem a mi Koppenhágai meccsünkre. :)
  • tesó07
    #11888
    Dánokkal utoljára játszunk,most zsinórba jön 3 hazai meccsünk(Málta,Svédo.,Portugália).Ha az utóbbi két meccsünkön nem kapnánk ki,akkor még akármi lehetne......
  • galmat
    #11887
    Grat a srácoknak! Nagyon értékes 3 pont! Pláne,hogy a svédek ikszeltek a portugálokkal.

    Remélem szerdán tényleg örömfocit látunk majd a Puskásban! Amúgy Fülöp véd majd, és szerintem Dzsudzsák,Gera is játszani fog biztosan. És végre visszatér majd Juhász meg Bodnár is! Vadócz meg kezdhet majd középen,mert Dárdai eltiltott lesz a sárgák miatt.
  • crisfehn
    #11886
    erin koumann sztem nagy változást hozott a csapatba
  • Botond #11885
    1200-2000-4000-7000 a jegy szerdára. Szerintem ott a helyünk. A képen látni, hogy a 2000-s is tök jó helyre szól. Sokan leszünk akkor gondolom kinyitják a karélyt is. Volt már ilyen.

    Kimegyünk, nyerünk, Koppenhágában lesz egy iksz, és már vezetjük is a csoportot. :)
  • bodajoci
    #11884
    Sanyi a tank
  • MitsuMishi
    #11883
    TORGHELLE SÁNDOR TE ISTEN!!!!EDDIG MINDIG SEGÍTETTÉL NEKÜNK A GYŐZELEMBEN!!!
  • tesó07
    #11882
    Jah,ok,thx.
  • Casillas
    #11881
    a 9 első helyezett továbbjut, 8 legjobb második párosítva pótselejtez oda-visszavágós alapon
  • tesó07
    #11880
    Am hogy van most ez,első 2 automatikusan vb-résztvevő,vagy van pótselejtező??Mert az utolsó csoportban csak az első jut ki,mert ott öten vannak.
  • miki36
    #11879
    Nagy Grat a Csapatnak! :)
    Sanyi a legnagyobb király!!!!!!!44444
    Szerdán begyűrjük Máltát is!
  • Unreal1942
    #11878
    És akkor elmondhatjuk, hogy végre hoztuk a kötelezőt. :)
    Aztán jöhet a neheze.