28330
10917302841238962806.jpg
  • galmat
    #11957
    Ahogy elnézem a focis fórumokat, csak úgy izzanak a meccs jegyes témák, több ezren nem jutottak jegyhez ma már, és ugye a sokan a meccs napján akartak jegyet szerezni.
    Így már lehet, hogy kicsit túlzásnak tűnik a 10 000 gyerek a felső karéjba. Elég lett volna azoknak 4-5000e is. A másik 5000-et még piacra kellett volna dobni.
  • Unreal1942
    #11956
    Ne számolgassunk. Egyelőre verjük meg Máltát.
  • Unreal1942
    #11955
    Megtörtént.
  • Botond #11954
    Meglátjuk. Holnap mindenesetre kultúráltan szurkolni! :) A máltai vendégszurkeszeket nem bántani! :)
  • Rockynhooo
    #11953
    De az a baj annyi ott az egyéniség ,hogy 1-2szer villan meg valamelyik aztán byebye.
  • Kaplan
    #11952
    Az az egy pont bőven jó, ha a svédeket itthon elkapjuk 17 pont és Koppenhágában lehetne menni a húszért.
  • fsgh
    #11951
    Ha a Portugálok elleni két meccsen 4pontot szerzünk akkor nem a második helyért fogunk küzdeni... szerintem:D

    Visszatérve a realitásokhoz azon a 2 meccsen 1pontot fogunk hozni csak.
  • passatgt
    #11950
    mindenkit meg kell verni és nem kell számolgatni-.-
  • Botond #11949
    Portugálok nem tudnak csapattá összeállni, őket kellene elkapni itthon, kint ikszelni, és akkor élethalál meccs a második helyért Koppenhágában. :) Szerintem.
  • Kaplan
    #11948
    Egyértelmű, hogyha kijutásban gondolkodunk akkor a második helyet kell megcélozni. A svédek és a dánok szerintem verhetőek. Viszont a Portugálok össze fogják magukat kapni e felől ne legyen kétségünk.
  • Botond #11947
    Egy svédek elleni újabb vereség belefér. Valószínűleg nyerik a csoportot, mi a többiekkel vagyunk versenyben, akiket magunknak kell megverni. Dániát és a portugálokat. A dánokkal eddig pariban vagyunk a portugálokkal meg az lesz az első meccs. Szerintem az utolsó 3 meccsen fog eldőlni, hogy meglesz-e a második hely. Ha igen, remélem Izlandot kapjuk a pótselejtezőn, vagy Boszniát, nem vmi szerb kaliberű csapatot mint múltkor. Még sose voltam Dél-Afrikában, igazán szívesen kimennék a csapatnak drukkolni. :)
  • Gregorius
    #11946
    Köszi szépen! Végülis sikerült átütemeznem a dolgokat, és megnéztem a meccset ismétlésben.
  • Matthew Prosac
    #11945
    én tegnap vettem a Sportmánia sport-boltban, a ferenciek terénél nagyméretű magyar zászlót, 4000 forint volt, volt kisebb is (közepes méret) 2000-ért. szerintem korrekt ár, máshol 10.000 meg 7500 egy nagyobb magyar zászló...
  • fsgh
    #11944
    Az azért szép hogy már ma elkelt az összes jegy:D
  • Deqwator
    #11943
    lehet venni és alkudni kell!!!:D
  • Firerock
    #11942
    ott a stadion környékén fél7kor lehet venni nemzeti színű zászlót?és ha iggen akkor kb mennyibe kerül?
  • Solt
    #11941
    TILTAKOZÁS A FIBERNET ELLEN!!!

    Nagyon szépen megkérek mindenkit, akit érint a fibernet szemétkedése a Sport1-l kapcsolatban, az írja alá a petíciót, hátha sikerül jobb belátásra bírni őket!

    Terjessze mindenki akit érint, vagy akinek ismerősét érinti... Köszönöm!

  • LasDen #11940
    én már annak örülnék, ha nagy harcban lemaradnánk a 2. helyről....de persze titkon reménykedem hogy sikerül....
  • Lammer
    #11939
    mondjuk a sorsolasunk eleg szerencses... mert Maltat tegyuk fel agyonverjuk... akkor utana meg jon a Sved meccs(megint telthaz)... ahol meg zakozunk es utana mar a Portugalia elleni meccsen nem lesz telthaz(szokasos elszallnak az eselyek style)... (verzio2: ha zakozunk is, lehet majdnem telthaz lesz a Portugal sztarok miatt! es telthaznal azert mas jatszani lehet megszoritjuk oket^^)
    DE NE LEGYEN IGAZAM! (csak igy 30on felul a jozan paraszti esz vs sorozatos csalodottsag beszel belolem style van)
  • scs17
    #11938
    igaza volt, 70*500-an leszünk ^^
  • Rockynhooo
    #11937
    de jó akkor 35ezer ember :) haverom meg oltogatott pár hete ,hogy lesznek vagy 500an :D
  • galmat
    #11936
    No, délelőtt elfogyott az összes jegy holnapra!! Már csak 1 nap.
  • Solt
    #11935
    Nagyon elszaladt vele a ló... túlzás már amit csinál! Ha egy magánember lenne, akkor azzal semmi gond nem lenne! De ez egy újságíró, akinek a véleményét sokan olvassák... az NSO is szégyellhetné magát, hogy a nevét adja ehhez...
  • fsgh
    #11934
    Nagy lesz a hangulat az biztos:D

    Mi leszünk a 12.-ek a pályán:D

    Máta ellen telt ház lesz. Ezt tavaly még nem gondoltam volna.
  • vmvr
    #11933
    Régebben szimpatizáltam az írásaival, mert nem túlzott, meg viszonylag korrektül mondta el a véleményét. de az utóbbi időben, főleg így amit az albán meccs előtt írt nem tetszett, de ez már végképp röhejes. mint aki görcsösen mindenben a szart látja, ráadásul még igaza sincsen. röhej...
  • Casillas
    #11932
    ilyesmire még csak gondolni sem szabad
  • Solt
    #11931
    :D Hogy sokan lesznek... ;)
  • Rockynhooo
    #11930
    annak örülsz ,hogy ennyire hülye vagyok vagy annak ,hogy ilyen sokan lesznek ? :D
  • passatgt
    #11929
    csak nehogy kikapjunk
  • Solt
    #11928
  • Rockynhooo
    #11927
    A szerdai Magyarország - Málta vb-selejtező iránt minden elképzelést felülmúló érdeklődés nyilvánul meg: hétfőn délelőtt néhány óra alatt közel 2000 jegy talált gazdára elővételben. A belépőket forgalmazó IBUSZ sportirodájának vezetője, Gaál Sándor arról tájékoztatta honlapunkat, hogy aki a helyszínen szeretne szurkolni, jól teszi, ha siet, mert már csak alig 5000 jegy vár gazdára.

    - A 2000 és a 4000 forintos helyek már elkeltek, mintegy négyezer 1200, s néhányszáz 7000 forintos jegy van a irodáinkban és nagy a sorbanállás, amire az albánok elleni szombati győzelmet követően fel is készültünk - egészítette ki Gaál Sándor az információját.

    Ehhez kapcsolódó, szintén jó hír, hogy már biztos: megtelnek nemcsak az alsó, hanem a középső tribün szektorai is, mert a Magyar Gyermek Labdarúgó Szövetség szervezésében 10 ezer ifjú futballista szurkol majd Erwin Koeman legénységének.



    akkor eddig hányan vannak akik ott lesznek tuti ? nem vágom a stadion kapacitását, vagy hogy hány jegyet hoztak forgalomba.
  • Lammer
    #11926
    :DDDDDDDDDDD

    (nekem meg nevnapom izs vót! viszont melohelyrol eljottem )
    [szinten] xD
  • Larvin
    #11925
    Nekem eddig nagyon bejön ez a március.
    Nyerünk Albániában, Fletó lemond... :D
  • jerome86
    #11924
    Köszi!
    Nem túl olcsóak a zászlók, de gondolom azért, mert minőség. :)
  • Solt
    #11923
    Már megint ez a kretén Szöllősi!

    Komolyan mondom, ez az ember beteg... bízom benne, hogy egyszer lesz alkalmam szemtől szemben találkozni vele...
  • Csesza
    #11922
    már az is nagy siker lenne ha elérnénk a pótselejtezőt...
  • Botond #11921
    De akkor se biztos, hogy sokáig tart az elsőség mert

    2009.06.06. Svédország–Dánia.

    Szóval szeptemberben elképzelhető, hogy nem mi vezetjük a csoportot, még ha most az élre állunk, akkor sem. :(
  • Botond #11920
    1. Dánia 4 3 1 – 9–2 +7 10
    2. Magyarország 5 3 1 1 5–2 +3 10
    3. Portugália 5 1 3 1 6–3 +3 6
    4. Svédország 4 1 3 – 2–1 +1 6
    5. Albánia 6 1 3 2 3–3 0 6
    6. Málta 6 – 1 5 0–14 –14 1

    Szerintem ahhoz elég csak 5el több gól rúgni, mint amennyit a dánok rúgnak az albánoknak. :) Gurítsunk egy nyolcast, és akkor nagy baj nem lehet. :)
  • scs17
    #11919
    hát a csoportelsőséghez az is kell h az albánok megszívassák Dániát, de reméljük menni fog nekik ^^
  • vmvr
    #11918
    konkrétan: kurvára leszarják, hogy melyik széken ülsz:D