28330
10917302841238962806.jpg
  • Tyler1
    #13165
    akkora temponál nem csoda ha nem látta a bíró sem :S meg igazából nem is látni h kéz vagy mell...
  • JimKirk
    #13164
    Az a problema, hogy eddig azokat sem vertuk meg!
  • rage
    #13163
    Kikockáztam az utolsó visszajátszást oldalról, az alapján nem a kezéről ment be. De ha még hozzáért is volna, itt aztán nem a kéz kereste a labdát, az tuti.
  • JimKirk
    #13162
    Olvastam, es nem erte egyet!
  • zaki
    #13161
    persze, jobbak a játékosaink, mint mondjuk 10 éve, szinte mindenki külföldön játszik, köztük jópáran nagycsapatban, de ha nem bírunk nyerni meccseket nem málta és albánia kategóriájú csapatokkal szemben TÉTMECCSEN, addig nem jutunk előrébb :(
  • passatgt
    #13160
    vagyis a hasa
  • JimKirk
    #13159
    Nem volt kez! Nezd meg jobban a mellkasarol pattan tovabb a labda!
  • passatgt
    #13158
    az a melle volt
  • Rockynhooo
    #13157
    rengeteget javult pedig.
  • Monoton
    #13156
    Most ezzel már nagyon sokat érünk :)
  • cargame
    #13155
    Az olaszok megverese is veletlen ?
  • banok
    #13154
    41000 néz volt.
  • cargame
    #13153
    Hopaaaaacska !!!
  • [Jakuza]
    #13152
    javult a loturot. Egy szanalmas nulla volt eddig is.
    Javaslom elolvasasat a delelotti postomnak. Jah hogy biztos nem fedi a valosagot ? Most akkor kinek is van igaza ?


    "[Jakuza] ma 12:33 | #12816
    Az elmult 25 ev eredmenyei ezt mondatjak velem. 1985-ben nyert utoljara magyar valogatott idehaza tetmerkozesen, olyan csapat ellen aki, a Fifa ranglistajan az elmezonyhoz tartozott. Altalaban a maximum a dontetlen. Azok is elegge szanalmasok, mint pl a felpalyarol kapott szabadrugasbol kapott gol ami lepattan 12 meterre a kaputol es ugy beesik, hogy senki nem is er hozza. Mindegy barmi is lesz az eredmeny biztos lesz aki majd megmagyarazza."
  • Carloska
    #13151
  • Különc
    #13150
    30 ezer élőben*
  • JimKirk
    #13149
    Lehet, hogy nem verjuk el a nagy csapatokat, de abban szerintem egyetertunk, hogy az utobbi evekben jelentosen javult a csapat jateka, szoros eredemenyeket jatszunk a nalunk jobb csapatok ellen, helyenkent jobban jatszunk nalunk! Ugy latom, hogy elindultunk a felfele vezeto uton, most nem szabad elpartolni a csapat mellol!
    Most 3. hely, jovore konnyebb csoport!!!!
  • Különc
    #13148
    30 ezer ember és több százezer a tévé előtt nézte, ki ezért ki azért, szóval lehet hogy a "légy nem tévedhet" a magyar focira is igaz...
  • nono84
    #13147
    4. hely realitás annál jobbnak drukkolni lehet, de ha egy nagy nulla játékkal az utolsó másodpercben kapunk ki akkor sem a bírót kell okolni. Nekünk is ott volt a helyzet pár másodperccel előtte, de nem lett belőle semmi, nekik meg volt egy klasszisuk aki az utolsó pillanatokban is tud gólt lőni, és csak most kezdtük a nehéz meccseket..... Azért a jó eredményért mindig kell szorítani, de az irreális elvárásoktól nem kellene tudomást venni. Szerdán a lelkünket is kitenni!!!!!!
  • cargame
    #13146
    Ezek szerint szabaduljunk meg a valogatottol ?
  • banok
    #13145
    nézni rossz. Én is láttam ezt a videót mert összefoglalót keresek de...
    ...ehh borzalmas.
  • hapi
    #13144
    Én is drukkoltam a magyaroknak, de azért nyitva van a szemem és látom mi történik a pályán ( vagy az országban ). A drukkolás nem a sík hülyeséget kéne jelentse.
  • [Jakuza]
    #13143
    Aki itt buta az te vagy, mivel azt sem tudod felfogni mi az hogy , ertek.
    Milyen erteket kepviselni kell kepviselni. A szart nem szagolgatni illik, hanem lehuzni a budin. Te lehet , hogy ebbol a nyersanyagbol epitenel varat, mas nem teszi es nem szagolgatja. Ami rossz attol meg kell szabadulni, nem pedig odakat zengeni rola.
  • JimKirk
    #13142
  • Tyler1
    #13141
    de 93. percben 1-1 volt! csak fújni kellett volna 3mat és kész! onnan meg senki nem nézi h ki volt a jó vagy rossz.
  • zaki
    #13140
    leginkább az b@szta ki mindenkinél a biztosítékot, hogy ezek úgy ülnek le a barátnjével meccset nézni, mintha egy vígjátékot néznének meg a moziban... Túl van hájpolva a válogatott, én is ezt mondom, mert legyűrtűk a szerencsétlen máltát oda-vissza, meg az albánokat is, és így álltunk a 2. helyen... aztán a nagy meccseket meg elbukjuk, jó esetben összejön egy X, de győzni már évek óta nem tudunk egy nagycsapat ellen tétmeccsen... de azért szurkolni lehet nem?
  • Különc
    #13139
  • JimKirk
    #13138
    Kerlek ne keverd bele a politikat mert tarttok tole, hogy te is pont azokat a hazafiakat csurhezted le anno akik megtettek volna azt amit a haza megkivant...
  • Carloska
    #13137
  • Rockynhooo
    #13136
    Te meg azt fogd már fel ,hogy ha az 5. helyért hajtanánk mi akkor is szurkolnánk te állatkirály.
  • gszp
    #13135
    Te mekkora gecibuta vagy. Csak ennyit mondok!
  • cargame
    #13134
    A kozlesi modjaval volt a gond. Az ok h o nem nekik drukkol, de akkor had engedje meg h masok drukkaljanak a Magyar csapatnak.
  • sz4bolcs
    #13133
    Baze, nem azért szurkolunk nekik, mert annyira jók, hanem azért, mert nem. :D:D:D
  • JimKirk
    #13132
    "A szurkoló mindent tud, nem hülye, legbelül tudja a reális esélyeket, csak éppen ettől eltekint... Szurkolónak lenni költői létet jelent." (Esterházy)
  • Különc
    #13131
    Ha döntetlen vagy nyerünk akkor szobrot emelnék a csapatnak, igy megint a folyamatos és unalmas fikázás van... Igaz csak egy kicsit kellene,nemis túl sokáig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani és jöhetnének szerényebb, de nekünk annál jobb eredmények is, de hát ez van.
  • hapi
    #13130
    AZt nem vágom miért kellett azonnal törölni Padavan hozzászólását!!!
    Teljesen igaza volt. Miért nem látja át ez a buta magyar nép hogy, semmi esélyünk nem volt?
    A svédek sokkal jobbak mint mi, gyorsabbak erősebbek voltak. Ha fordított sorrendben játszottuk volna le a meccseinket akkor már rohadt nagy kuss lenne itt is meg a médiában is. Ez a csoportmásodik hely, 1 rohadt nagy vakítás volt csupán, mint minden ebben a szerencsétlen országban. ébredjetek már fel...
  • JimKirk
    #13129
    A megszokott kerekvagas!:)
  • Tyler1
    #13128
    mármint a vb-re
  • Tyler1
    #13127
    nembaj jövőre kezdhetjük az EB selejtezőket :) remélem onnan már kijutunk ha ide nem sikerült
  • JimKirk
    #13126