28330
10917302841238962806.jpg
  • Tyler1
    #13205
    amúgy én a svédeket akkor utáltam meg mikor a 2006os vb selejtezőkben is behypolták h kijutunk, aztán ezek meg elvertek. Akkor utáltam meg ezt a mocsok harkályképű Ibrát is, és amíg élek utálni is fogom( a mai után meg főleg!!!!!!!!!)
  • semmikozod
    #13204
    Nem kisteleki játszik a pályán.
  • sz4bolcs
    #13203
    "nekik meg volt egy klasszisuk aki az utolsó pillanatokban is tud gólt lőni,"

    Akartad írni: -Akiről az utolsó pillanatokban is bepattan a labda a kapuba. :D
  • argo001
    #13202
    Végtelenül csalódott vagyok, mert ha lefújják a meccset (amit nyugodt szívvel meg lehetett volna tenni, szerintem minden magyar ember egyetért velem, sőt, óra szerint is le lehetett volna fújni, bár ez egyrészt bírófüggő, másrészt meg a szurkolói mentalitás is beszél ilyenkor), hozunk 1 pontot, ami nagyon jó lehetett volna, áttekintve a meccset. A világ hülyesége volt, hogy vérbeli csatár nélkül kezdtünk el játszani... Megjegyzem, a svédek ellen ma itt nem sok válogatottnak lett volna esélye. Betonbiztosan védekeznek, amit szinte őrület áttörni. A mai kezdő felállásban pedig nem igazán láttam a logikát...
    Az meg hülyeség, hogy nem javult a magyar foci. Rengeteg jó játékosunk van, akik külföldön is bizonyítanak (itt van rögtön Dzsudzsák példának), az nyilvánvaló, hogy sokkal erősebbek vagyunk, mint pár éve. Én bízom abban, hogy a portugálokat meg tudjuk verni (egyrészt lehet, hogy Ronaldo rossz napot fog ki, másrészt a portugál védelem szerintem annyira nem szilárd, mint a svéd). Ahhoz mondjuk égi csoda kell, hogy a svédeket megverjék a fodrászok, illetve a pásztorok. Rosszabb helyzetben vagyunk, és nagyon nem örülnék, ha végén ez az öt másodperc döntő lenne, de végülis egy nagyon fiatal válogatottról van szó, amiből hosszú-hosszú évek kemény munkájával nagyon jó csapat lehet.
  • [Jakuza]
    #13201
    Ott a pont a sok divatdrukker meg eszi a semmit es hajtja a verezbika (MLSZ vezer) szolamat. Pedig a Kistuloki es bandajat mar regen kikellett volna ebrudalni.
    Szepen megkomponalt egyesztetes eredmenyekent ugy alakitottak a sorsolast, hogy fokent a kiscsapatokkal jatszunk es egy erosebb csapattal idehaza kezdjunk, igy nem tunik rossznak majd ha a nagy csapatok ellen pontokat hullajtunk.
    9 megszerezheto pontbol mindossze egyet szereztunk, a tobbi jatekunk is harmatos volt a kiscsapatok ellen.
    Igy lehetett a posztjan megerositeni a Kistulokit, mert azt hitettek el mindenkivel, hogy jonnek a sikerek, hiszen masodikok vagyunk stv, ami a legutobbi szanalmas helyezesnel csak jobb volt.
    Csak hat jonnek majd az igazi merttekmerok, ami majd jol megmutatja, hol a helyunk. En speciel az utolso negy merkozesre max 2 pontot tippeltem es m4g joindulatuan is bantam a szamokkal, mert max ket dontetlenre tippeltem maximum itthon es ket sima zakora idegenben.
    Igy lehet butitani a marhakat, akiknek fingja nincs arrol hogy mi zajlik itt es a sok divatdrukkernek akikkel eletben lehet tartani a hatalmat es a szanalmas labdarugasunkat tovabb penzelni, ahelyett hogy kiebrudalnak a tolvajait es ujat epitennenek megszabadulva az eloskodoitol.
  • Mr Olimpia
    #13200
    Hajnal, Gera, Huszti mehet a Pécs-Ába. Főleg Gera. Mi a tökömért nem lehetett az utolsó percben kapura lőnni? Egyből lefújta volna a bíró.

    Na mindegy, még a 4. hely meglehet!
  • semmikozod
    #13199
    Csak a Léderer az hülye is. :(
    Volt egy jó kommentátor nemtom hogy hívják... valami rally-s vagy nemtom. SG-n nagyon népszerű volt. :D
  • Tyler1
    #13198
    csak lesz még idegenben meccsünk a portugálokkal, a svédeknek 2 sima forduló, szóval ha ezt hoztuk volna, sem biztos h meglett volna a 2 hely, de nyilván több esélyünk lett volna mint igy. :/
  • szucsy89
    #13197
    ha...ha....ha...túl sok van belőle
  • semmikozod
    #13196
    A magyar ember azt hiszi, ő a világ ura, neki mindenben jobbnak kell lennie másoknál.
  • JimKirk
    #13195
    En szeretem Lederereben ahogy beleeli magat a helyzetekbe! Lehet en is egy aberralt allat vagyok, de szamomra egy jo kommentator uvolt(megorul) egy golnal, vagy ziccernel!
  • zaki
    #13194
    amúgy látszik, hogy 93:00nál indították Ibrahimovicot, szal a bírót elővenni ezért felesleges. hosszíbbításban is hosszabbíthat egy bíró, a gól meg 93:07-nél volt... ha gera rálövi a labdát és kimegy, neadj isten gól, akkor utána egyből lefújták volna a meccset... vagy tímár nem fut alá a labdának, vagy ha egyáltalán nem is áll be, mert kihúzza Juhász a meccs végéig :c
    amúgy léderer rohadt idegesítő volt szokás szerint :P
  • sz4bolcs
    #13193
    Nem is ért a kezéhez a labda.
  • sz4bolcs
    #13192
    Most én is kezdjem el írni az ostoba elméleteimet arról, hogy a magyar ember természeténél fogva kishítű ezért meg azért?
    1 pont majdnem megvolt.
    Ezeknél a svédeknél meg nem lehetnek annyival jobbak a portugálok, hogy egyből azt lehessen mondani, hogy lehetetlen a dolgunk.
    Nyilván kevesebb az esélyünk, mert a miénk nem olyan erős csapat, de az azért túlzás, amit állítasz.
  • [Jakuza]
    #13191
    Leirom neked olyan csapat ellen aki a 30ban volt a vilagranglistan.
    idegenben nyertunk. 1984. október 17. Hollandia - Magyarország 1:2

    Ellenben hazai palyan nem igazan tudtunk dontetlennel jobbat jatszani.
    1983. október 26. A Danokat sikerult megverni 1:0-ra es ennyi kb, meg egyszer a Svedeket megvertuk szinten 1:0ra a 90-es evekben EB selejtezon de akkor nem voltak a 30 kozott.
    Ennyi.
    Itt veginezheto :

    http://hu.wikipedia.org/wiki/A_magyar_labdarúgó-válogatott_mérkőzései_1984-ben
  • Monoton
    #13190
    Maradjunk már témánál :)
  • Gabe18
    #13189
    Akkor itt van még egy aberrált vélemény tőlem is:

    Szerintem pedig az egész nem szól másról,mint egy az MLSZ által nagyon okosan összerakott "látványterv" sikeréről,ami mögött nem sok erő van.
    Gyönyörűen összerakták ezt a 4 egymás követő málta-albán meccset,ahol nagyszerüen mutatott a zsinórban 4 győzelem,a 6 meccs után 13 pont.Erre felépítették ezt a "most van esély" kampányt,ami kicsődítette az embertömeget a stadionba.Illetve nyilván a megkérdezett szakemberek se mondhatták erre hogy nincs sok esély,hisz egyből kiátkozták volna őket,amit senki se akar.
    A Románok ellen már kezdett düledezni a kártyavár,most meg kezd teljesen összeomlani.Bár még nem omlik,mert nem lett olyan egyértelmű a vereség mint a meccs képe alapján lehetett volna,sőt igy most jön majd a "tragikus hősök" része a dolognak.
    A vége pedig nem lesz más mint a 4. hely ami nagyjából ebben a csoportban a realitás is.Előrelépés pedig ha van is,nem túl nagy.Talán leginkább abban van hogy az elmúlt években egyre több játékost tudunk eladni nyugati klubokba.
    Az persze bebizonyosodott hogy ha lenne itt jó foci,a közönség vevő lenne rá.De ezt vagy 100 éve tudjuk...
  • JimKirk
    #13188
    Detto...
  • Rockynhooo
    #13187
    jajaja :D
  • Különc
    #13186
    Egyébként ha Jakuza vagy Padavan véleményén lenne mindenki, akkor főleg nem jutnánk sehova, ezért is (szerencsére) ők a kisebbség.
  • Shep
    #13185
    Ismerem én jól a filmes meg játékos topicokból, bár van mikor egyetértek vele (többnyire nem :))
  • semmikozod
    #13184
    Jakuza kollégánk élő mintaképe az aberrált magyar mentalitásnak. Kár foglalkozni vele.
  • semmikozod
    #13183
    Menj a fenébe. :D
  • JimKirk
    #13182
    A szivembol szoltal!
  • mosoporr
    #13181
    emlékszem arra,az nem volt leszorítva.
  • Tyler1
    #13180
    nekem még mindig az a véleményem h amíg nem kap szabadabb kezet az mlsz addig nem lesz itthon semmi. persze azzal kéne kezdeni h kivágni az összes olyan vén faszt aki hátráltatja a fejlődsét és csak a lóvét rakja zsebre. meg kellne egy rendesen sportminiszter, aki képes vmit tenni ez ügyben, mert az sem nagyon akadt a rendszerváltás óta.
    szóval nem biztos ám h a csapattal van a gond, sokkal inkább a rendszerrel.
  • Különc
    #13179
    Hajrá Zidane! xD
  • Shep
    #13178
    Te vagy az örök elégedetlenség mintaképe. Igenis javult a játék nyilván nem olyan eget verően, de érezhetően elindult valami amit kár lenne veszni hagyni, a cél meg nem a kijutás, meg a 2. hely hanem, hogy felépüljön egy olyan csapat ami majd kijut az eb-re és példaképe lehet az azt követő generációknak, ami aztán majd hosszú idő alatt vissza hozza a magyar pályákra is a közönséget és a jó játékot, de az ilyen örök elégedetlenkedők miatt, mint te is vagy, ebből nem lesz semmi, mert mindig a de szar volt, megint kikaptunk hozzáállás miatt lesznek megint üresek a lelátók a válogatott meccsein, mert az ok, hogy ezek a falábúak nem mindig adnak bele mindent és bambáznak is sokat, de ha azt látják, hogy az egész ország szarik a focira, senkit nem érdekel akkor ők sem fognak küzdeni, de ha látják, hogy tele a stadion akkor igen is hajtani fognak (persze a taktika sem árt) és ha nem is mindig sikerül minden azért még ki kell tartani a csapat mellett és nem mindig csak a rosszat látni.
  • cargame
    #13177
    Ez az edzo nem nagy dobas...ott karba tett kezzel aldogal, es bambul ki a fejebol....
  • semmikozod
    #13176
    2000ben Abel Xavier barátunk is leszorította a kezét mégis megkapták a köcsög franciák a 11-est és végül meg is nyerték az EB-t. Pedig az a portugálok éve volt.
  • zaki
    #13175
    jah igen, soxor még ezeket a meccseket sem tudjuk megnyerni :(
  • rage
    #13174
    Az első félidő taktikája katasztrófa volt, csatár nélkül felállni, hogy hátha valahogy X lesz, aztán meg 0:1-nél bután pislogni a kispadon...ehhez nem kell külföldi edző, főleg nem ennyi fizetésért.
    Ez Koeman miatt egy sima 0:1-es meccs volt, amibe a bíró beleszólt kicsit egy igen jóindulatú büntetővel, ami után mindenki elkezdett rohanni a győztes gólért mint egy barom (érdekes módon, ez a játékstílus nekünk jobban feküdt, amig a svédek taktikusan játszottak, esélyünk sem volt) s szokás szerint az ellenfélnek volt mázlija.

    Mert pont lesérült a legjobb védőnk, mert pont csak egy szerencsétlen Tímár volt a kispadon helyette, akinél azért az NB1-es mezőnyben is akad jobb játékos nem is egy, meg pont eladta Gera az utolsó pillanatban a labdát, mert győzni akart, s mert pont jól pattant.

    Ugyanakkor egy normális taktikával, jó összeállítással, jó időben végrehajtott cserékkel akár nyerhető meccs is lehetett volna, még akkor is, ha a svéd csapat jobb, mert erősebb és gyorsabb játékosokból áll.

    Tétmérkőzésen komolynak mondható csapat ellen nem is tudom, mikor nyertünk utoljára...hát nem mostanában volt ilyen.
  • zaki
    #13173
    az se tétmeccs volt sajna, meg mikor a németeket megvertünk sanyi góljaival idegenben az sem, igaz szép eredmények voltak, csak semmire nem mentünk velük... :(
  • Monoton
    #13172
    Reméljük
  • [Jakuza]
    #13171
    Olaszokat megvertuk tetmerkozesen ? Hol ? Almodban ? Kozben meg tetmerkozesen kikaptunk Maltatol elotte par honappal ?
    Ertem vegul is jah az ertekmeroje a focinak a baratsagos tinglitangli. Lehet nem is golra jatszak, hanem ki mond nagyobbat ? Mert akkor mi verhetetlenek vagyunk, mert mar itt vagy 80-an 3 vagy nagyobb aranyu gyozelmet tippeltek, meg hogy jobbak vagyunk meg az isten tudja mar miket, hogy mennyivel jobbak a jatekosaink, mikozben a svedek kb 3 meter hatranybol futottak le minket.
  • passatgt
    #13170
    vak vagy
  • Rockynhooo
    #13169
    de legalább valahova fejlődik az egész, az utánpótlás meg még jobb lesz.
  • hapi
    #13168
    A melléről pattant, de a kezével sodorja a kapu felé a labdát!!!
  • KAMIONOS KOGYO
    #13167
    2.Magyar válogatott
  • mosoporr
    #13166
    Leszorított szabályos,meg nem igazán volt rá példa h lefújás után módositanak az eredményen...