28330
10917302841238962806.jpg
  • zaki
    #13125
    sztem rosszabb :D
  • SrAta
    #13124
    esély? 1 a 1000 hez?
    Vagy annál azé jobb?:D
  • [Jakuza]
    #13123
    Azt kell mondjam hogy jogos.
    A marhak orszaga lettunk es ellehet hitetni a sok zombival, hogy az orszag jo helyzetben van, a valogatottunk jol jatszik es hasonlokkal. A sok divatdrukker, akiknek fingja nincs az egeszrol meg veri a segget a foldhoz ugy orul a semminek, mikozben az ertekeiktol fosztjak meg oket es olyan vezetok ulnek mindenhol (lasd MLSZ is) ahol szetlopjak magukat mikozben hajtogatjak, hogy minden rendben es milyen jok vagyunk.
    Ellenben aki egy kicsit ert az egeszhez es nem borsoszemnyi az agyuk (sajnos nagyon kevesen vannak) azok tudjak, hogy be vagyunk csapva es meg csak nyomokban sem lehet a nagy kanaant felfedezni, amirol hadovalnak. Ha pedig megmondjak elore, hogy mi fog tortenni, meg ok a hulyek, meg ellendrukkerek stb, pedig csak valosagot fedik fel egyesek szamara, hatha okulnak belole es segitenek elzavarni a csurhe bandat, aki evtizedek ota megfojtja az orszagot a sportot, koztuk a labdarugast is.
    Ebreszto emberek, ideje kikapcsolni a TV-t ha Gyozike show vagy a tobbi hulyites zajlik, mert csak a vezerbika kolomszavat kovetitek becsukott szemmel, aki jokat kerodzik rajtatok nagyokat derulve, mig ti az arnyekaban koplaltok.
  • Legend Killer
    #13122
  • Monoton
    #13121
    ON
  • JimKirk
    #13120
    En is pont ezen a velemenyen vagyok!
    A selejtezo elejen ugy alltam neki, hogy a 3. hely megszerzese a cel, igy az eb selejtezokben egyel kevesebb "jobb" csapatot kaphatunk mint mi!
    Ha ez sikerul, akkor en boldog leszek!
    Hagyni kell Tehenembert dolgozni!
  • Legend Killer
    #13119
    ha onnan nem is, esgéről elment :D.
  • Különc
    #13117
    PC Domeon még elnézték a 12 évesek a hülyeségeid, itt nem fogják...
  • zaki
    #13116
    Kijuthatunk persze, elvileg még mindig 2. helyen vagyunk, csak játszunk itthon és idegenben a portugálokkal, és az uccsó meccs a csoportelső dánokkal lesz Koppenhágában :)
  • padavanHUN
    #13115
    Beszartam. :D
  • JimKirk
    #13114
    Sanyit remelem utoljara lattam a padon kezdeni!
  • passatgt
    #13113
    még ki, de nehéz lesz, 2 meccs portugálok ellen, meg egy a dánok ellen
  • padavanHUN
    #13112
    Igen! :D

    (Nem tudom melyik elfogult gyépé törölgette ki a posztomat, de ez is egy módszer a valóság ellen. Mondjuk ettől még a valóság az, amit leírtam, egy poszt törlésével csak a gyépé modika mutatta meg mennyire fogékony az igazság és demokrácia témáit tekintve.:D)
  • Unreal1942
    #13111
    Nem kell szeretned, de neked fogalmad sincs arról, hogy valaki miért drukkol egy csapatnak. Képzel a mi válogatottunknál vannak gyengébb csapatok is bőven és nekik is drukkolnak.
    Egyszerűen más világ vagy és próbálod az észt osztani ott ahol nem kéne mert csak magadat járatod le vele.
    Részemről ennyi mert a témában láthatóan nem vagy elég jártas vitapartner.
  • triplet
    #13110
    a faszt
  • cargame
    #13109
    13079 re ment
  • Rockynhooo
    #13108
    jah nagyon jól tolta.

    leszarom ha most 4. helyen végzünk azt is. ami azt illeti a csapat java része neves külföldi klubokban edződik és még elég fiatalok, tudnak fejlődni. 1-2 éven belül ha a mostani jó játékosok mellé csatlakoznának az ifjoncok gondolok itt Szalaira , Némethre stb. akkor lehet belőle vmi 3-4 év múlva i think.
  • SrAta
    #13107
    Sziasztok!
    Még kijuthatunk a VB-re vagy ezután a vereség már nem?
    Kössz
  • Dean Winchester
    #13106
    Dárdai is volt olyna jó mint bazsi szerintem...
    sőt sanyika is vitt életet a csapatba
  • Monoton
    #13105
    Befejezed a flémkeltést vagy én fejezem be :)
  • sz4bolcs
    #13104
    Hát ezt én is így csináltam volt (mint Ibra). Elém pattan a labda, ping-pong dajng dajng, éssssss OMG GGGGGÓÓÓÓÓÓLLL!!! Nem elég, hogy zseniális játékos, még a labda is jó helyre pattan róla. :D
  • zaki
    #13103
    + Juhász!
    És Dárdai is jó volt, míg le nem cserélték!
    És még1X remélem nem állunk fel csatár nélkül...
  • cargame
    #13102
    Huzzatok el akkor ebbol az orszagbol. Menjetek nyugatra vagy tudja a faszom h hova?
  • Különc
    #13101
    Kicsit sárga,kicsit savanyú, de a miénk...
  • padavanHUN
    #13100
    Ja téleg, én vagyok a hülye, hiszen a magyar válogatott az egy zseniális, klasszis csapat, az ellenfeleink rettegnek tőlünk és óriási tekintélye van a mai magyar focinak, így minden dícséretet megérdemelnek, elképesztői teljesítményük előtt nem lehet nem fejet hajtani. Aki mást mosd, az hülyegyerek. :D :D :D
  • JimKirk
    #13099
    Undorito szar vagy!
  • Unreal1942
    #13098
    Drukkolj a világbajnoknak. Hiszen drukkolni annak kell aki éppen a legjobb.
  • Nightwish006
    #13097
  • banok
    #13096
    A meccsen egy ember játszott jól tőlünk Dzsudzsák Balázs
  • JimKirk
    #13095
    Eletkeptelen szar vagy!
  • zaki
    #13094
    no comment. remélem most jól kiröhögted magad, és qrva jól éreztétek magatokat.
  • WuFraZselic
    #13093
    Gera* bocs :D
  • Legend Killer
    #13092
    fail.

    akkor nézzél gombfocit.

    persze van igazság abban, hogy a válogatott nem jó, de ezt mindenki tudja, de azért szeretjük őket.

    Dean Winchester #13083: igen, akkor valóban örülünk, hogy nem fújja le, még pedig azért, mert a mi válogatottunkról van szó, de ez már csak így megy.

    mindegy, ez a meccs epic fail lett :D, de reméljük még terem vmi a válogatott számára.
  • Különc
    #13091
    Remélem te nem a pcdome-os padavan vagy...
  • padavanHUN
    #13090
    Miért is? Drukkoljál a pofagép vesztes tehetségtelen nulláknak, az tök jogos és értelmes dolog! :D
  • passatgt
    #13089
    gratulálok, hülyegyerek
  • semmikozod
    #13088
    Valahogy úgy. :D
  • Unreal1942
    #13087
    ja
  • Unreal1942
    #13086
    Veled is csak többen vagyunk. Köszi, hogy benéztél.
  • WuFraZselic
    #13085
    ennyi, Fera elrúgja a picsába, a kirúgás után már fújta is volna le...