28330
10917302841238962806.jpg
  • Randal
    #13405
    Amikor elolvastam a portugál csapat keretét sírva röhögtem, hogy mi lesz itt.
    Hajtsanak a srácok rendesen. Egyébként az ívelgetéssel lehet nem tartották be a kapitány utasítását, nem tudom.

    Juhászt nem játszatnám elől, mert akkor hátul elég gázos lenne a helyzet, sajnos, de csak ezért.

    Csatárposzt meg tényleg fura. De úgy az egész válogatott is. Értem én, hogy a jó formában lévők kellenek, de nem ennyien játszanak külföldön, ha már mindenáron olyan játékos kell. Vagy magyar csapatból azért nincs, mert nem ismeri a kapitány a játékosokat? Nincs megfigyelő?

    Vagy ha mindenkiről tudnak mindent, akkor tényleg ők lennének jelenleg a legek és valóban ennyire nem lenne jelenleg utánpótlás?

    És a mostani fiatalokból lehetne minden posztra rakni egy embert mire beérnek?

    Úgy érzem pár év eltelik mire addig eljutunk, hogy rendszeres reális pótselejtezős-pótselejtező közeli eredményeket érjünk el.

    De bízzunk a fiúkban és drukkoljunk nekik, hogy érezzék érdemes küzdeni. (Hozzáteszem, ezt alapból meg kellene tenniük a címeres mezért, hisz az, hogy magára öltheti nem jelenti azt, hogy ki is érdemelte.)
  • Tyler1
    #13404
    120 méteres védők nem, helyettük kicsi gyors, cseles, és agresszív porugálok, és őket földön nehezebb megverni mint a svédeket :)
  • Nightwish006
    #13403
    Most nem lesznek 120méteres védők, ha ügyesek, megtudják csinálni szerintem. DE valószinüleg nem fogjuk. :) De azért én bízom benne. Az eredmény majdnem mindegy, csak legyek büszke a fiukra!
  • Rockynhooo
    #13402
    Ez a jó védelem majd jól megfogja a Raúl Meireles,Deco,Cristiano Ronaldo hármast :D
  • sb1
    #13401
    Tudom, most ki fogtok röhögni, de a svédek ellen sajna éreztem a zakót...a portugálok ellen, nem tudom miért, de úgy érzem, nyerünk 1-0ra.....na majd figyeljetek :D
  • Tyler1
    #13400
    hát ezt pont a portugálok ellen várhatod sztem! ha nem vernek szarrá hazai pályán akkor már elégedetnek kell lenni.
  • Rockynhooo
    #13399
    SZalait meg Németet befele :D
  • Nightwish006
    #13398
    Én láttam elképzelést abban, hogy huszti legyen elöl, csak azt nem értem miért kellet ívelgetni. Elvileg Koeman is azt kérte, hogy a földön játszanak. Nem értem az egészet... Huszti szar volt, de nem is nagyon volt lehetősége a bizonyításra. Egyszerüen a támadó szekció annyira keveset volt játékban, és a kevés lehetőséget is elkurták az ívelgetéssel, hogy nem igazán tudott kibontakozni a felállás. Én speciel sanyiban se látok nagyobb potenciált, mint husztiban.
  • LasDen #13397
    sztem Némethet még korai lenne bevetni...bár felvetődik a kérdés, hogy megengedhető-e ez a luxus...??? :D
  • Grenzjager
    #13396
    megőrülök.... Koeman most jelenti ki hogy csatárgondjai vannak, mert Rudolf lesérült... Priskin "tanácstalansága", Torghelle pedig korábbi sérülése miatt nem bírja csak percekig.

    ok, Rudolf váratlanul sérült, de arról, hogy Priskin nem kezdő csak 10-20 percet kap, Torghelle pedig sérülésből tért vissza tudta Koeman. 1 támadó kiesik a keretből és már is csatárgondokban van a magyar válogatott kerete. Ez nem állapot. Ehhez nem kell külföldi, aki ennyire nem ismeri még ki magát a magyar viszonyok között.

    Ha a keretben nincs csatár, akkor aki ismeri a viszonyokat, inkább Juhász (tini posztjához térne vissza, emiatt a leglabdabiztosabb védő) kéne csatárként játszatni... Jó bizonyíték arra is ő hány gólt szerzett, pl csak ebben a selejtező kör alatt (ha jól emlékszem Máltának és Albiániának is) Több köze van a csatár poszthoz mint a svédek elleni kezdőcsatárnak Husztina.

    AZ NS szerkesztősége szerint ott van Kabát az Újpestből és Kovács Peti a norvég élvonalból. Nem fényezi akarom a Lokit, de Leandro is bevethető csatár poszton. Brescia de egy szezonra debreceni exújpesti Feczesin nincs játékformában.... Rajczi, Kenesei nincsenek válogatott formában, egyértelmű, Szabics idős s nincs formában.

    Németh Krisztián így sem fér be a keretbe ? ?

    S az hogy nincs csatár a kezdőben nem egyedi eset volt ez a főbaj...
    A Dánok ellen szintén Huszti, mint csatár....

    ha nem lesz csatárunk a támadó pocizóban, legalább egy fő, akkor semmi esélyünk, már álmodozni is felesleges....
  • Nightwish006
    #13395
    Tisztában vagyok vele, énis láttam a meccset! De engem az okok most nem nagyon érdekelnek, csak a mutatott játék. Szedjék össze magukat, és mutassák meg, hogy mit tudnak ! Ha ránézek a nevekre, azt látom, hogy elvileg a középpályánknak erősnek kellene lennie, errefel olyan agyhalott játékot mutatunk, hogy no comment ! ilyen szar védelem mellet az egyetlen megoldás az lenne, ha kiemelkedő lenne a labdabirtoklásunk, mégis talán az volt a leggyengébb a svédek ellen. Összetehetjük a 2 kezünk, hogy az öreg gyepes nem csinált vagy 3-4 gólt a meccsen, mert nüanszokon múlt, ahogy én láttam. Remélem a kapitány feltudja tüzelni a fiukat, mert én 100%ig biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal, de sokkal több van ebben a csapatban.
  • ForzaInter
    #13394
    Miért ne kéne?
  • Tyler1
    #13393
    azért annak oka volt a korai gól! az elején letámadtunk, és összeszedett támadásokat próbáltunk véghez vinni, csak sajnos a svédeknek is a továbbjutás a cél, és erősebb volt a keretük, a védelmük pedig betonszilárd! és sajnos a válogatott egyetlen és legnagyobb hibája, h egy kapott gól morálisan kivégzi őket :( nézd meg a játékunkat 0:1-nél és 1:1-nél! és és föld!
  • zaki
    #13392
    nem kéne pedig
  • Nightwish006
    #13391
    Én csak abban reménykedem, hogy jobb játékot fogok látni. Nem várom el a győzelmet, csak annyit kérek, hogy szépen, jól, szellemesen játszunk, mert a szombati játék borzasztó volt.
  • sb1
    #13390
    Egy biztos, én már a szerdai meccs előtt órákkal kint leszek alapozni...újból...hátha...
  • Nightwish006
    #13389
    Bodnár visszatér!:)
  • Firerock
    #13388
    Skacok!
    nemtudja valaki hol lehet jó nagy (legalább 1,4m-es) zászlót kapni olcsóért és jó anyagút?
  • Unreal1942
    #13387
    Szerintem meg mivel egy csapat ezért védje is meg a többieket. Még akkor is ha érzi ő is, hogy nem hajtott kellően mindenki.

    Egyébként ez más sztár játékosoknál is megfigyelhető, hogy a válogatottban nem ugyan olyan meggyőző a teljesítményük.
    A válogatott egy sokkal kevésbé összeszokott csapat mint a klub csapatok.

    Szerintem mi is figyeljünk már a Portugál meccsre.
    Bízzunk benne, hogy Juhász játszhat és, hogy több csatárral egy jobb játékot tudunk majd mutatni. Tanulva a Svédek elleni nyomasztó játékból.
  • Oziris666
    #13386
    Hát mondjuk tényleg gáz h miket nyilatkozik Dzsudzsi...
    Én birom meg a legjobb volt még a csapatból,de ilyen hülyeségeket nyilatkozni, h mindenki kihozta a maxot meg h jól játszottunk sok helyzettel,többel mint a svédek hát no comment...

    Sztem ha minden légiós ugy játszana mint a klubcsapatában,akkor simán Dél-Afrikában lehetnénk...
    De hazajönnek és "elfelejtenek focizni" .érthetetlen
  • Pluskast
    #13385
    Tök mindegy a lényeg, hogy kikaptunk. Lehet a dolgokat erre meg arra fogni meg lehet így vagy úgy magyarázni az eredményen ez már nem változtat. A magyar válogatott esélye elszállt ezzel a vereséggel. Érdekes, hogy a meccs elött amikor már elkezdtük magunkat dícsérni, hogy ilyen meg olyan jó vagyunk meg mennyivel nagyobbak az esélyeink a svédeknél már akkor mondtam magamban, hogy nem kéne mert ilyenkor tuti szívunk. Be is jött a megérzésem. Sajnos Dél-Afrikában sem leszünk ott :(
  • isi
    #13384
    látom jó a topig :)
    sajnálom az egy pontot kicsit megfacsarodott a szívem, de olyat kacagtam mikor bepattogott a labda... borzasztó volt :(
  • szucsy89
    #13383
    ee
  • sb1
    #13382
    Érdemes végigolvasni : Szöllősi véleménye...
  • Grenzjager
    #13381
    lehet...
    pl az a Fradista aki nb2re szart kimenni, de most az nb1 alatt elkezdett járni, mert tyűűdejó lesz, vagy a Debreceni, aki Splitbe elve miatt nem utazott, de most veri a mellét hogy felutazott Pestre a Levszki ellen, de egy hazai Kecskemét elleni meccsre nem menne ki (Pedig megjegyzem ennél volt már jobb Loki is, csak most jött össze a sorsolás, bajnokiág a BL-ben), vagy a szurker aki válogatott meccsen alig volt, most meg verte a nyálát, hogy megalázzuk a svédeket. (s most akinek nem volt ideje, katona volt, külföldön volt, nem volt pénze...stb nem ide tartozik, ezek érthetőek). Na az ilyenek a divatszurkerek.

    Kb az a divat drukker aki nem megy kedvenc csapatának a meccsére, mert a csapatnak nem megy jól, nem híresó(ebb) csapat mellen játszanak. S csak akkor megy ha "jól" megy a csapatnak.

    De respect sokaknak. (teljesség igénye nélkül(!!!): Ott vannak a DVTk szurkerek egy része, akik a Nb2 alatt is sok mindent megéltek. A Hali, Honvéd ultrák akik rendesen beutazták a csapatukkal az nb2őt...

    (S most itt lehet jönni, hogy kiket miket szidtam......... csak előre,szólok, hogy SOHA SEM a válogatottat szidtam, csak a vezetést, szövkapot, MLSZ-t!!!) S ha tehetem mindig kint vagyok csapatom (klub & magyar vál) meccsein.

    ...más a svédek elleni meccsel kapcsolatban - akik a vezetősséggel kapcsolatban a más véleményűeket gyalázzák - csak nézzék meg hogy ki volt a kezdő csatár ..... (ok Rudolf lesérült..... 1 csatár lett volna ma keretben?)
  • Legend Killer
    #13380
    ilyenkor én alszom, csak faterom felkeltett. a hülye telefonjait ne mtudja a kocsiban rendezni útközben. fail.

    lehet ezért nem ment nekik. amit írtak.
  • Rockynhooo
    #13379
    lehet már volt linkelve , én reggel hallottam melóba sláger rádion :D
  • semmikozod
    #13378
    Miazhogy divatdrukker? Hogy lehet divatból drukkolni egy csapatnak?
  • Matthew Prosac
    #13377
    úgylátom Jakuzától elköszöntünk itt az SG-n :)
  • Tyler1
    #13376
    amúgy tökre várható volt h ha kikap a csapat akkor mindenki kikezdi! itt jakuza divatszurkolózott le mindenkit, de sztem pont az olyanok a legnagyobb divatdrukkerek(ha egyátalán ért a focihoz) mint ő, mert pofázik h szar a csapat, semmi esély nem volt blablabla, de ha x-eltünk volna, vagy netalántán nyerünk akkor minden jelenlegi antimagyardrukker itt verné a nyálát h ő aztán mekkora magyar fan hurrááá.
  • Nightwish006
    #13375
    akárkivel megesik

    Ő így érezte, nemtudom miértkell bántani. Csapatunk egyik, hanem a legjobbja, nem kéne baszogatni, főleg nem az érzései miatt.
  • Tyler1
    #13374
    Dzsudzsák öcsém te kurva nagy gyík vagy hallod! PSV-be játszol és?? rúgod a kurva nagy gólokat?? és akkor mivan?? hírbe hoztak az Arsenallal?? akárkivel megesik! majd akkor ugassál ha annyit elérsz mint JustforFuck barátunk...
  • Rockynhooo
    #13373
    Ha a 2 soknak számít akkor ja :D

    #13371 jó pont őt nem kéne szidni egyedüli ember volt szerintem aki kezdett vna valamit magával de társak nélkül nehéz. Ha Huszti meg Hajnal is hozta volna azt a szintet akkor valamire jo lehett vna a támado szekció de így aztán semmi átütő erő nem volt benne, meg ha már nem bírunk átmenni a falon akkor legalább lőjük át de áá semmi :|
  • galmat
    #13372
    Dzsudzsák volt a csapatunk legjobbja, ő tényleg nagyon akart, de ez a nyilatkozat azért fájt egy kicsit. Én nem vagyok pesszimista, sőt, hittem a sikerben a meccs előtt,és még mindig a srácok pártján állok, de akkor is kell ismerni,hogy 80 percig a svédek uralták a játékot,mi meg 10 percig max.

    Remélem Dzsudzsi a szerdai játékával kér majd bocsánatot a szurkolóktól, azért amit mondott.
  • UUUU
    #13371
    Dzsudzsák: „Aki szerint jogosan kaptunk ki, az nem magyar és hazudik”

    Na már megint kezdődik a butitás. Ráadásul ez a gyík is jobb ha befogná a pofáját.
  • Matthew Prosac
    #13370
    Dzsudzsák szerint sok helyzetünk volt.

    szerintem meg a Puskás Stadion így esztétikus, nem kell vele semmit csinálni.
  • galmat
    #13369
    Már jobb kalap se jár érte amúgy. A kalapba sorolás az UEFA-rangsor szerint megy, ahol jelenleg a 35. helyen áll a magyar csapat az 53-ból szóval lehet számolgatni ez hova lesz elég, hát megint a 4.-be kb, ha addig nem villantunk vmit mondjuk az őszi selejtezőkön. Ugye ez a rangsor meg az alapján megy,hogy kiket győzünk le és az milyen erősségű csapat,úgyhogy sajnos a Málta elleni meccsekel előrébb lépni nem tudtunk. Jó lenne azért elérni mondjuk a 3. kalapot, mert az kicsit könnyeb sorsolást hozna.
  • UUUU
    #13368
    BOHÓCOK
  • Legend Killer
    #13367
    akkor lehet erre gondoltam.

    kösz.
  • Legend Killer
    #13366
    1kérdőjel is elég... nemtom :D.