28330
10917302841238962806.jpg
  • Grenzjager
    #13445
    politika: Izrael, Kazakhsztán.....hát nem Európa ? :D
  • kaposi1
    #13444
    "Teljes tisztelettel viseltetünk a magyar válogatott iránt, ezt úgy bizonyítjuk be, hogy a maximumot nyújtjuk ellenük - jelentette ki Queiroz, a portugálok szövetségi kapitánya."
    Akkor inkább ne tiszteljenek minket.
  • ForzaInter
    #13443
    Az egyik rokonom, kb ugyanugy járt mint Bodnár, elütött egy részeg köcsögöt, mert az útközepére a hülyéje becsellent vagy hogy mondják, persze azonnal meghalt, a rokonom pedig semmilyen büntetést nem kapott, mondjuk ő nem hajtott gyorsan, de itt sem az okozta a jómadár vesztét, hogy Bodnár gyorsan hajtott. Többel ment mint kellet volna, de ha lassabban is megy, akkor is bekövetkezik a baleset, tehát nem ő volt a hibás, felfüg. ezért semmiképp nem járna, pénzbüntetés csak mert gyorsan hajtott, nem ő tehet a történtekért.
  • Nightwish006
    #13442
    Egyébként, ha annyit foglalkoztatok volna az informálódással, mint most a sírással, már réges régen tisztában letettek volna ezzel :)
  • Gabe18
    #13441
    RTL-ből kinézem...
  • Nightwish006
    #13440
    A tv-sek nyilván teljesen hülyék, és nem voltak ezzel tisztában
  • hedonist
    #13439
    egyértelmű számomra,h azért nem hozták fel ezt eddig, h az emberek sok pénzt kötlsenek a meccsekre, a tv-s közvetítés díja is több ezért ugye.
  • Gabe18
    #13438
    Csak közbe még a többi 2. is szerezhet pontot.Senki se úgy számolta eddig a 2. helyünket hogy 4-ből 4-et nyerünk...

    De tényleg jó hogy erről eddig sehol se tettek említést.Csak a "most van esély" kampány ment.Lassan szólni kéne mert ha valami csoda folytán 2. lennénk,kitör a népünnepély,autós felvonulás,zászló lobogtatás,akkor kicsit gáz lesz már benyögni hogy "bocs,de igazából az van"...

    Ráadásul ennek fényében főleg érdekes Koeman null csatáros taktikája.
  • Casillas
    #13437
    ha a hátralévő 3 meccsen szerzünk annyi pontot, hogy megtartsuk a második helyet a csoportban, tárgytalan lesz ez a kérdés, mert úgyis megelőzünk legalább egy csapatot a másik 8-ból
  • Monoton
    #13436
    Előbb nézz utána kivel játszunk utána kérdezz.
  • zoli800301
    #13435
    Basszus az előző kiírásom hova lett?
  • zoli800301
    #13434
    Na csak mert sok találgatást hallottam, h ha így nyerünk meg úgy nyerünk akkor dejó meg 2. helyezeés...stb. Sztem se nyerünk, csak ha már valakiben egyáltalán felsejlett a nyerés lehetősége/esélye akko gondoltam megkérdem.
  • Punker
    #13433
    több csapat több selejtező több lóvé? :D

    EB-n miért lehetnek olyan csapatok amiknek köze nincs európához?
  • fook
    #13432
    akkor minek 6. csapat ?:)
  • Nightwish006
    #13431
    emberek ahoz hogy 2.ak legyünk még elég sok pontot kell összeszednünk, akkor nyilván nem mi leszünk a legszarabb 2.ok...
  • fsgh
    #13430
    nem mondod hogy van egy ilyen szabály és kb senki se számolt vele mindenki csak örült hogy kurv@ jó, ott lehetünk... Még a tvbe se tettek róla említést... Elég jó:D
  • passatgt
    #13429
    hátőőő nemigen:D
  • fsgh
    #13428
    Az szép. Akkor igazából eddig se volt esélyünk a pótselejtezőre? Vagyis még ha xelünk a Svédek ellen akkor se..!?
  • passatgt
    #13427
    "Group 9 consists of five teams, one less than the other pools. When calculating the best runners-up, therefore, matches played against the sixth-placed finishers in Groups 1 to 8 will not be taken into consideration."

    fifa.com-ról
  • fsgh
    #13426
    szerintem ez a veszély nem fenyeget hogy másodikok leszünk. De amúgy érdekesnek tartom ezt. Mi az hogy a 6. helyezett elleni eredmény nem számít?? Ilyet szerintem nem csinálhatnak.
  • passatgt
    #13425
    olvastátok, hogy ha 2.-ok leszünk, akkro sem biztos, hogy pótselejtező lesz?:)

    mivel a 6. helyezett elleni eredmény nem számít, így nekünk van a legkevesebb pontunk
  • hedonist
    #13424
    hát igen.. én pl szalainak adtam volna lehetőséget csatárposzton, gera mögötte, huszti jobbon, hajnallal nemtudom mi lehetne, sztem nem játszik jól mostanában. és meghívhatnák némethet is lassan a nagy válogatottba.
  • zaki
    #13423
    Jakuza? Az ki, nem emléxem rá
  • fook
    #13422
    ésa z első második ki volt ?:)
  • fook
    #13421
    nagyon szépen köszönöm :)
  • Rockynhooo
    #13420
    akkor Jakuza mit magyarázott hogy 84ben vertünk első 30ban lévő csapatot utoljára?
  • Grenzjager
    #13419
    "1986-ban volt egy nagyszerű magyar válogatott, amely a FIFA-világranglistán a harmadik helyen állt, selejtezőmeccsen idegenben verte 2-1-re a Rijkaarddal, Gullittal, Van Bastennel felálló Hollandiát, a Népstadionban pedig 3-0-ra legyőzte a brazilokat."
  • fook
    #13418
    Valaki meg tudja mondani hogy hanyadik helyen állt a válogatott 1985-1986-ban a világranglistán ?:)
  • Grenzjager
    #13417
    konkrét esetben a baleset azért következett be mert a balesetben szereplő kerékpáros - ugyan láthatósági mellényben de - erősen ittasan kerékpározott a felező vonal közvetlen közelében. ja pénz és felfügg.
  • Legend Killer
    #13416
    úccse merik bevállalni :D.
  • isi
    #13415
    mindketten felelősek voltak, az ittasságot alapból jobban büntetik járművel mint a gyorshajtást, Bodnár nem szánt szándékkal ütött el, továbbá ha a biciklis oldalra húzódva megy valóban ma is köztünk van, de természetesen kapja meg bodnár is a pénz bírságát a felfüggesztettjét, nyilván nem egyenlő egy ÉLET elvesztésével a büntetés, de mégis csak azt kell nézni hogy igazából kicsodán múlt az hogy túlélje a biciklis az esetet
  • Nightwish006
    #13414
    Egyik nagyon jó ismerősöm elcsapott egy csávót az autópályán(!). A csávó öngyilkos akart lenni, hát gondolta kiugrik elé. Elvileg a szakértők úgy állítapotották meg, hogy az ismerős 140-160al ment, mégis csak a jogsiát vonták be 2évre. Hogy miért? Mert akár 110el, akár 170 el ment volna, ugyanúgy meghal a csávó. Ez esetben is erről beszélhetünk. Akár 90el, akár 140el ment Bodnár, mind2 esetben meghalt volna a biciklis. De ha a biciklis nem az útközepén, satu részegen közlekedett volna, nem hal meg. A csávót már nem lehet visszahozni, ellenben Bodnár életét még nem muszáj mégjobban tönkretenni. Ő nem akart rosszat, egyszerü baleset volt. Elég lesz neki feldolgozni ezt, nem kötelező meghurcolni, főleg nem egy olyan dologért, amiben maximum csak hangyányit volt felelős. Egyébként a tv-ben is mondta vmi szakertő, hogy nem szoktak ilyenért senkit sem lecsukni, valamint valszeg felis mentik bodnárt, pont azért amit mondtam. Akármennyivel is ment volna a csávó meghal.
  • zaki
    #13413
    ilyenért? mintha egy bolti lopásról beszélnénk...
    amúgy azt elfelejtettd írni, hogy kicsit gyorsan hajtott, szal igenis felelős, hiába volt ittas az áldozat.
  • Nightwish006
    #13412
    a, senkit se szoktak lecsukni ilyenért, ált. felfügesztett a vége.
    b, mivel kiderült, hogy az útközepén kacsázott részegen, főleg nem.
    c, ha focizik, és letudja kötni magát, sokkal hamarabb tudja magát túltenni rajta, mintha otthon ülne, és gondolkodna hogy mit baszott el.
  • zaki
    #13411
    mondjuk azért, mert kétlem, hogy pár nap alatt túltett a dolgon. más egy egész élet alatt képtelen rá.
    mellesleg ha én okoztam volna a balesetet, vagy bárki közülünk innen, akkor most tuti hogy az előzetesben punnyadnék - teljesen jogosan.
  • vmvr
    #13410
    ha gólt rúg a portugáloknak, akkor elnézve:D
  • Monoton
    #13409
  • Unreal1942
    #13408
    Egyértelmű, hogy nincs veszíteni valónk. Nem ülhetünk az eredményre mert a Svédek nem nagyon fognak már hibázni.
    Ennek tükrében fel kéne vállalni a támadó játékot.
    Hozzá nyúlni a fiatalokhoz mert más lehetőség nem nagyon van.
    Legrosszabb esetben bele szaladunk egy több gólos vereségbe. És?
    Legalább megpróbáltuk és van némi sansz, hogy mi lövünk többet.
    A fiataloknak meg nagy kihívás és kiváló bizonyítási lehetőség. Ennél nagyobb motivációt nehezen tudok elképzeli nekik!

    Bátran essünk nekik akár 3 csatárral és szórakozzunk jól még ha ki is kapunk.
  • Nightwish006
    #13407
    De amit a svédek ellen csináltunk jobban bejönne! :) Most nyilván nem az lesz a taktika, bár őszintén szólva foggalmam sincs mivolt a taktika. Azt sem tudom elképzelni, hogy Koeman mondta nekik ezt az ívelgessünk szarságot, de aztis nehezen hiszem el, hogy ennyire leszarták volna az utasításokat a játékosok... Ennél lélektelenebbül már nem hiszem, hogy tudnánk játszani, szóval én bízom a jobb teljesítményben.
  • Matthew Prosac
    #13406
    Dzsudzsák Balázs, a magyar labdarúgó-válogatott középpályása hétfőn az MTI-hez eljuttatott nyilatkozatában elnézést kért azért a kijelentéséért, amelyet a svédek elleni 2–1-re elveszített világbajnoki selejtezőt követően tett szombaton.

    Dzsudzsák Balázs közleményben kért elnézést
    "Közvetlenül a találkozó után, amikor - azt hiszem, érthetően - még igencsak feszült idegállapotban voltam, nagyon sokan kértek tőlem nyilatkozatot. Hogy őszinte legyek, nem emlékszem minden szóra, amit akkor válaszoltam a kérdésekre, de talán ezen nincs is mit csodálkozni – nyilatkozta az MTI-nek a PSV futballistája.

    Hirdetés
    "Ha bármi olyasmit mondtam volna, ami sérti valakinek az érdekeit, érzékenységét, a jó ízlését, azoktól ezúton kérek elnézést. Remélem, elhiszik nekem, hogy senkit nem állt szándékomban megbántani."