28330
10917302841238962806.jpg
  • Monoton
    #13365
    Első jut ki, második pótselejtező mérkőzést játszhat.
    Harmadik helynek nem jár semmi. Max egy jobb kalap a köv sorsolásnál :)
  • Matthew Prosac
    #13364
    ?????????????
  • Legend Killer
    #13363
    ha harmadik helyen végeznénk, akkor játszhatunk egy tovább jutási mérkőzést? nemtom hogyan hívják ezt :D, de asszem harmadik helynek jár ilyen... vagy lehet keverem.
  • LoSA
    #13362
    Én a tegnapi meccsről kb csak ennyit szeretnék mondani;
    Nem is magyarok lettünk volna, ha nem kapunk ki az utolsó pillanatban. Egyáltalán nem érdemeltük meg se a döntetlent, a győzelmet meg pláne nem. Nem rúgtunk szinte egész meccsen kapura, a 11-es meg szerencse volt, mert befújták, pedig hozzá se értek... Azt hiszem, hogy nincs sok esélyünk innentől fogva, hogy kijussunk a VBre! Végre sokan visszaszállhatnak a földre...
  • Randal
    #13361
    A magyar csapat tagjainak nyilatkozatai. Véleményeket kérek a hozzáállásukról, hogy ők mennyire látták, látják reálisan a dolgot.
    Jakuza, légyszíves.

    Nyilatkozatok - origo.hu
  • Tyler1
    #13360
    abban is milyen hatásos érvei voltak...
  • Legend Killer
    #13359
    kösz a válaszokat, mindenkinek igaza van, lehet :D.
  • Shep
    #13358
    Jó ez a topic főleg Jakuza hsz-it szeretem, mert olyan ember még nem született a világra aki őt legyűrte volna egy ilyen csatában, mindig neki van igaza ezt el kell fogadni, de a legjobb vitába sem keveredni vele, mert ez lesz belőle, mint itt is, bár a Watchmen vitát még nem übereli (abban mondjuk neki adtam igazat :))
  • Grenzjager
    #13357
    nem feltétlen kell külföldi.

    Olyan legyen aki ismeri a magyar viszonyokat. S ebben jól eligazolódik.

    Nekem pl a magyar trénerek közül bejön Gellei, Pintér, Prukner, Urbán mentaitása. Persze a klub és a válogatott nem fér össze.
  • Gabe18
    #13356
    Persze.Na igazából itt jön ki,hogy bár nyersen fogalmazta meg,de Jakuzának mennyire igaza volt.
    Mert most pontosan az megy amit ő mondott.Megmagyarázzák hogy ez ami tegnap volt, jó volt.Járt volna az egy pont.És aki nem hiszi,az nem szurkoló,nem magyar.És ők kikérik maguknak!
    Mégis mire járt volna az egy pont?Az első 3 meg az utolsó 8 percre?Sajnos közbe volt vagy 80 másik,amibe örülhettünk hogy nem kaptunk vagy 3 másik gólt.A foci az olyan hogy még igy is az ölünkbe hullt volna egy pont,de az utolsó pillanatban egy egyéni hibából nem lett meg.Erre kéne nekem azt mondani hogy hát igen,járt volna az x...
  • Tyler1
    #13355
    mármint belső irányítás nélkül
  • Tyler1
    #13354
    Scolari, Lippi, Capello szabad kezet kap, úgy irányít ahogy akar, irányítás nélkül. Nálunk meg az MLSZ irányítja a csapatot egy szöv. kapitányon keresztül.
  • Randal
    #13353
    Én azt mondom lehetett volna szerencsénk. Aki siránkozik, meg temeti a focinkat az nézzen rá a 3. csoportra, meg nézze már meg a 7. csoport eddigi meccseit.
    Csak egy kis ízelítő:
    Ausztria - Franciaország 3-1
    Románia - Litvánia 0-3
    Litvánia - Ausztria 2-0
    Románia - Franciaország 2-2

    Ésatöbbi, ésatöbbi.

  • Tyler1
    #13352
    tök mind1 mert itt minden menedszer kötött kézel dolgozik, aztán a sok vén fasz akiknek közük sincs a focihoz, meg menesztik mert kikapott a csapat. Igy nem lesz soha normális válogatott! Évente vagy 2 évente cserélgetik a menedzsert, aztán várják a csodát! 10 normális ember kellene az MLSZ-be, nem pénzéhes vén köcsögök, akik szarnak már a sportra csak az érdekli őket, h meglegyen a havi 1 millió.
  • ForzaInter
    #13351
    Jöhet ide Mourinho, Lippi vagy akárki, csodát nem tenne, a siker elsősorban a játékoson múlik.
  • Legend Killer
    #13350
    erre is válaszolhattok, ha van kedvetek.
  • ForzaInter
    #13349
    Mindig ez van. A média felsztárolja a csapatot, hogy na majd most kijutunk meg minden, sok hülye bekajálja, aztán jön a pofáraesés.. Ez van, szar a focink, 4 hely a reális a csoportban, senki nem gondolhatta komolyan hogy másodikak leszünk, de legalább most vmeddig versenyben voltunk, de ezt köszönhettük a sorsolásnak. Jakuzával meg ritkán értek egyet, de most teljesen igaza van mindenben.
  • thoomas
    #13348
    Szerintem meg éppen, hogy Dzsudzsáknak van igaza ezzel a mondattal, meg az egész nyilatkozattal!(és bizony, sztem emiatt a felfogás miatt tart ott Balázs hollandiában ahol tart) Aki nem vágja h miről van itt szó igazából, az nem is igazi szurkoló, nem tudok erre mást mondani. Az előttem szóló Ureal1942-nek van igaza! Szurkolni kell!!! Ennyi.
  • Unreal1942
    #13347
    Azt nem értem, hogy miért kell bele rúgni a válogatottba ha nem megy úgy ahogyazt szeretnénk.
    Igen sajnos nem megy úgy már 20 x éve. És? Én szurkolok és szurkolni fogok. Pedig megmondani se tudom, hogy mióta hallom, hogy a Magyar csapat csak 80 percre jó, hogy újra kell építkezni meg az edzők szarok meg mik vannak a háttérben. Örülök a rész sikereknek. Örülök ha látok egy szép megmozdulást.
    Vagy annak is, hogy már egy csapat se jön ide biztos 3 pontért. Ez is fejlődés. Igaz nem nagy, de valami.
    Vitathatatlan az is, hogy az utóbbi 20 év legügyesebb Magyar válogatottja a mostani.
    Nem szabad szétkergetni. Hagyni kell még pár évig fejlődni és bizakodni.
    Lesz még top 10 es válogatottunk én bízom benne.

    Akik elhiszik az ertéel baromságait, hogy mi vagyunk a jobbak meg a Puskás stadion pokla és hasonlók azok meg is érdemlik.
    Remélem azt is elhiszik, hogy a Portugáloknál is jobbak vagyunk.
    Aztán majd lehet jönni és siránkozni...mekkora szégyen, hogy kikaptunk.

    Hajrá Magyarok és küzdjünk becsülettel a végsőkig!
    Még mindig benne van a pakliban, hogy botlanak a Svédek is!

  • banok
    #13346
    Magyarország - Svédország 1-2 ::: összefoglaló
    http://www.youtube.com/watch?v=Hd5kFzfHBH4
  • Grenzjager
    #13345
    lehet olyan körben mozgok és mozogtam ahol túl sok az információ, de nem vagyok igazságmondó.

    ...igazság nincs amúgy.

    A Fradi meg e itt, mert ez a válogatott topik. Na mi még pittypangszedőkj sc alatt is vagyunk most ... ez nem "csapat"....
  • Grenzjager
    #13344
    kellett volna....

    azért egyszövetségi kapitánynak erre kell gondolnia
  • Gabe18
    #13343
    Dzsudzsák mester megmondja a tutit az NSO-n:

    Dzsudzsák: „Aki szerint jogosan kaptunk ki, az nem magyar és hazudik”

    Tehát akinek van szeme,és látta hogy a meccs 90%-hoz közünk se volt,az nem magyar és hazudik.
    Nem tudom az ilyen nagyarc nyilatkozatokat is a PSV-ben tanulja mint a nagy "sztár",vagy ezt még itthonról vitte magával?
  • Randal
    #13342
    Hmm. Csinálnotok kellene már valamit a Fradival, Fradiért. Hátha akkor mindenki észbe kap, mekkora igazságmondók vagytok.
  • rage
    #13341
    Tímár remek helytállása még remekebb lehetett volna, ha elfejeli azt a labdát, amiből a gólt kaptuk...Kifejezetten amatőr hiba volt.
  • Legend Killer
    #13340
    milyen külföldi menedzser lenne a nyerő a válogatott számára?

    Mourinho, Ferguson, vagy ki lenne a legjobb, ha lehet válogatni és elrugaszkodhatnánk a rideg valóság talajától és picit fantáziálgathatnánk, meg álmodozhatnánk?

    ha pedig a valóságnál maradunk, szerintetek a mostani menedzser megfelel? és, ha majd váltás jön, ki lenne a megfelelő.

    kíváncsi vagyok mit gondoltok.
  • Matthew Prosac
    #13339
    - Nem játszottunk ugyan igazán jól, de a második félidőben mutatott teljesítményünk alapján jogosan tartottuk volna itthon legalább az egyik pontot. Husztinak, és nekem is volt lehetőségem a gólszerzésre, míg a svédek csak pontrúgások, szögletek után veszélyeztettek. A szünet után annyira feljavult a támadójátékunk, hogy meg kellett volna nyernünk a mérkőzést, ehelyett az újságokban megint azt olvashatjuk majd, hogy ver minket az isten. Nincs ezen mit ragozni, az biztos hogy egy ilyen labda csak nekünk megy be, mi támadtunk, erre mi kapunk gólt belőle, ráadásul úgy, hogy a labda Ibrahimovicsról nem a szögletzászló irányába, vagy a kapu mellé pattan, hanem a hálóba. A másfél éves munkánkat teheti tönkre ez a szerencsétlen találat. Nem keresünk indokokat, vagy mentségeket, hiszen aki látta a 90 percet, és azt mondja, hogy jogosan kaptunk ki, az hazudik – értékelte a szombati meccset a PSV légiósa a pepsifoci.hu-nak.

    - Le a kalappal a védelmünk előtt, amely még sosem játszott ebben az összeállításban, ráadásul még Juhász is megsérült, de mind Gyepes, mind pedig Tímár remekül helytállt, sajnos nem tudtunk végig koncentrálni. Kicsit örülök is, hogy itt a következő feladat, nincs idő lógatni az orrunkat, vasárnaptól már a portugálok elleni találkozóra kell koncentrálni. Azt tartom, hogy a futballban maximum 24 órányi örömre, és 24 órányi drámára van lehetőség, utána mindig új fejezet kezdődik. Emelt fővel kaptunk ki, és bár az egy pont nagyon fontos lett volna, de nem történt tragédia, továbbra is a második helyen vagyunk, van tehát még esélyünk a pótselejtezőre.
  • rage
    #13338
    Terv szerint Rudolf lett volna a kezdő, de a meccs előtt megsérült.
    Így került hirtelen helyére Huszti.

    Több csatárt kellett volna meghívni a keretbe.
  • Grenzjager
    #13337
    na nez az.....
    vannak, tehetségesek

    de nem bérnek be a válogatottba?

    Németh
    Priskin
    Szalai
    Rudolf


    úgy látszik nem.
    Mert Koeman akora lángelme - lehet picit sokat szívott - hogy az volt a taktikája, hogy úgy hülyti meg a svédeket, hogy a várakozás ellenére nem lesz egy csatárunk sem, s így rohanjuk le a svédeket. S majd Huszti játsza el a csatárt.... no comment....
    ehhez külföldi edző kell szerintetek is? mert akkora eggyeseknek a hazaszeretete, hogy szerinük csak külföldi képes ilyen fantasztikus taktikára..... akor hosszabítsuk meg 2017ig a szerződését., Hisz bizonyított. Megvertük Albániát!!!! Nem volt öngól !!! Teltház volt!!! Mi kell még ??Koemant és cashtelekit midnenhova!!!!

    Lehet hogy a portgálok ellen már középpályások sem lesznek, csak védők.... tuti összerossák magukat, s úgy meghülyülnek, hogy vágunk nekik 6ot..... :)))))
  • Matthew Prosac
    #13336
    árnyékékkel játszottunk. annyira árnyék volt hogy nem látta senki
  • Grenzjager
    #13335
    segítek, mert lehet hogy nehéz neked....

    szóval ki volt tegnap a KEZDŐ CSATÁRUNK?!?!?!?!!?!?


    Babos, Szélesi, Gyepes, Juhász,(Tímár 63.), Halmosi, Dárdai,(Torghelle 46.), Vadócz, Gera, Hajnal(Buzsáky 85.), Dzsudzsák, Huszti
  • Grenzjager
    #13334
    EB-t nyert mint játékos? ...........
    De ne a tesójával hasonlítsd össze.

    Matthaus meg VB-t nyert, ide ő is szar volt. Akkor fikaáradatot kapott.. meg nem cashteleki embere volt......

    aláírom Matthaus nem volt jobb edző.
    de az emberi kapcsolatai jobbak voltak, és hatalmas PR értéke volt...

    De persze egy totál hülye vagyok, meg vak... csak riariahungária oszt mindegy mi az erdemény..... Hát magyarok vagyunk nem (klasszikus mrs'himnusz után).. de te csak állj oda... mindegy neked ki viszi a zászlót.

    Az ilyenek miatt.....

    mi vagy te? egy divatszurker? biztos mész majd a Pool mezedben is a Puskásba. Még mielőtt kérdezed FRADISTA VAGYOK, ULTRA!!! és gyüolöm cashtelekit meg Bmegmészölyt és az ezekhezu tartozó sleppet. A magyar válogatottnak szurkolok mindig...
    DE AKKOR VÁLASZOLJÁL TE!!!!!!!!!!!!!!!!!

    KI VOLT A KEZDŐ CSATÁRUNK TEGNAP?????????????????????????
  • rage
    #13333
    Egyszem Rudolffal elöl pont annyira lettünk volna jók, mint Husztival.
  • Randal
    #13332
    Át kellene nevezni a topicot Jakuza topicjának:D

    Visszatérve a focira.
    Koeman nyilatkozta, hogy ő azt mondta, ha mindenki a rendelkezésére áll, akkor van esélye nyerni a válogatottnak.

    Nos, ha belegondolunk ez borult, mert ugye sokan séültek voltak, ráadásul Rudolf is lesérült, így borult a taktika.
    Amit az első félidőben láttunk azt kényszerhelyzet szülte.

    De inkább itt a cikk, olvassa el mindenki.

    Koeman nyilatkozata
  • Matthew Prosac
    #13331
    mellesleg mélységes tisztelem (irónia nélkül) annak a szurkolónak a T jobbosban, akinek mezén a következő feliratot láttam: "Idősebb vagyok mint Szlovákia..."
    nálam ő nyerte a mezfeliratok versenyt :)
  • rage
    #13330
    Ez még maradhat ?
    Előbb kezdtem írni, mint ahogy beírtad a figyelmeztetést
    :-)

    De ha nem, akkor töröld ki nyugodtan.
  • rage
    #13329
    Nem az a probléma, hogy van, aki reménykedik, te meg nem.
    Nem kötelező, persze, vereségre tippelni, majd melldöngetve beírni, hogy na ugye, hogy megmondtam, nem biztos, hogy túl szerencsés.

    A gond inkább azzal van, hogy írásaid alapján te kifejezetten azért drukkolsz, hogy kikapjon a magyar csapat, mindezt azért, mert egyszerűen utálod a szerinted túl sok pénzt kereső magyar futballistákat.

    Szerinted ők túl vannak fizetve ahhoz képest, amennyi munka emögött van, amiben igazából lehet is valami, bár a válogatottban játszó játékosok szinte mind idegenlégiósok, így nem előled veszik el a fizetést, őket már kinti klubjuk fizeti, nyilván nem rosszul, bár, annyira nem is jól, mint a világhírű sztárjaikat.

    Amúgy mindenki előtt nyitva állt fiatalkorában a lehetőség, hogy futballista legyen, gondolom, neked sem tiltotta meg senki ezt.
    Lehetnél te is az, s most te keresnél milliókat.
  • Zenszkij
    #13328
    Minek szólsz be itt mindenkinek, magyarok vagyunk, nem mi tehetünk a te világ gondjaidról, meg le is xarjuk...Egy értelmetlen primitív hülye ember vagy...
  • Monoton
    #13327
    További vita, off hsz-ok büntetőpont.
  • Nightwish006
    #13326
    Ahahaha mi köze a blikknek az sg forumozóihoz?