28330
10917302841238962806.jpg
  • JimKirk
    #13485
    Ott!:)
  • Legend Killer
    #13484
    :D.

    ez FM-ben van? mer az nekem magyar.
  • Matthew Prosac
    #13483
    ha így folytatják a Svédek se
  • Zenszkij
    #13482
    Ma nagy csodával, de győzni fogunk! Így érzem, 11-es kiállítás! Így legyen!! Jah és Dánia nem nyer ma :D!
  • Tyler1
    #13481
    én szeretem a a portugálokat, mondhatni ők a "kedvenceim", nagyon sajnálom h nem tudok most ott lenni a meccsen, de remélem h megverjük őket :) mutassuk meg h odatud baszni a magyar válogatott is ha kell! én azt mondom 3:2-re elpicsázzuk őket:D és fő az optimizmus!!!!!
  • WuFraZselic
    #13480
    paszmek
  • Matthew Prosac
    #13479
    Set Overall Team Talk

    Tell the players the pressure is off and that they have nothing to lose!

    xD
  • Csesza
    #13478
    de

    20:40
  • w77d
    #13477
    gyerekek végül az RTLklub adja nem???
  • banok
    #13476
    Streamek a magyar-portugél meccshez

    és szerintem is magyar vereség lesz a vége. 1-3 a tippem.
    (bár ne lenne igazam és nyernénk)
  • isi
    #13475
  • Legend Killer
    #13474
    ja
  • passatgt
    #13473
    csak a miénkről legyen jó, portugálok kit érdekelnek
  • Legend Killer
    #13472
    de remélem jó meccs lesz, az se baj, ha döntetlenezünk, vagy kikapunk, nyerünknek örülnék, de jó meccs legyen mindkét csapat részéről.
  • Legend Killer
    #13471
    valszeg :D.
  • Legend Killer
    #13470
    mer gyáva a menedzser :D. én is azt mondanám nekik öltözőben:

    "ok skacok, vágjátok a szitut, itt most má nem sokat veszíthetünk és nézzetek ki a jó élet! látjátok mennyien jöttek el? és tudjátok mé? mer titeket szeretnek és titeket akarnak látni, meg1jó foci meccset! akkor mire vártok még? pörköljetek oda a portugáloknak! had sírjanak otthon és mondják el a világnak, hogy a magyarokat ne írja le senki, me nagy zakót kapnak!"

    ez feldobná a harci kedvet :D és vmi támadó felállásban küldeném ki őket :D. és csesznék az mlsz-re :D.
  • Unreal1942
    #13469
    Most jön ki igazán, hogy milyen fontos lett volna itthon megverni a Dánokat. Idegenben a Svédek ellen a jól játszó válogatott X et is hozhatott volna kis szerencsével. És akkor nem számolom a hazai gyalázatos Svéd meccsünket.
    Máris 4 ponttal előrébb lennénk és nem a legjobbakat kell megverni.
    Bántani semmi képen nem szabad a csapatot a mai meccs után. Tudtuk nagyon jól, hogy a Portugálok nem a mi kategóriánk.
    Persze még nincs lefutva. Hajrá Magyarok!
  • laca133
    #13468
    Nem akarok vészmadárkodni, DE valahogy nekem is ez a megérzésem.
    Persze szurkolok a fiúknak, de nem várok ma sokat ettől a meccstől.
    Ha esetleg nyernénk, annak tudnék örülni és meg is lepne,
    de ha vesztenénk sem kárognék, mert ennyi tellett a csapattól ma.

    Én inkább 0-2 vagy 1-2 -re tippelnék. De remélem az ellenkezője lesz az eredmény.
  • Matthew Prosac
    #13467
    telkit meg lebontják, a debrecent meg kizárja az mlsz az nb1ből csakmertcsak
  • zaki
    #13466
    szét fogunk esni, 0-3 lesz sajna, aztán a kövi 2 meccsen is kikapunk idegenben, aztán kezdődik az egész síránkozós dolog elölről... :(
  • Unreal1942
    #13465
    Ja Babosnak lövi....
  • Unreal1942
    #13464
    Sajnos igazad van. Nekem is ez jön le a kezdő csapatból.
    Nem tudom miért nem merünk TÁMADÓ felfogásban, fel állásban játszani. Semmi veszteni valónk nincs. A Döntetlen is kevés.
    Senki nem szoros eredményt akar hanem egy bátran küzdő Magyar válogatottat akarunk akik mindent megpróbálnak. Ezt védekezve nem lehet kivitelezni....
    Ervin! ÉBRESZTŐŐŐ!
  • Monoton
    #13463
    Azt az 1-et is Gyepes szerzi.
  • Legend Killer
    #13462
    tizenegyest kifelejtetted :D. azt meg berúgja majd más.
  • Legend Killer
    #13461
    vicceltek? megismételjük a régi angolok elleni 6-3-t.
  • Nightwish006
    #13460
    Dzsudzsi rug 1et szabadból, egyet 30méterről, meg ad 2gólpasszt. én érzem.
  • hedonist
    #13459
    szalai egyáltalán kerettag?
  • hedonist
    #13458
    tényleg nem értem én sem minek két vkp, vagy akkor játszunk 4-4-2-t v 4-2-1-3-t
  • Gabe18
    #13457
    A Nemzeti Sport információi szerint a délben megtartott taktikai értekezleten az alábbi kezdő tizenegyet vázolta fel a holland szakvezető.

    MAGYARORSZÁG: Babos Gábor – Bodnár László, Gyepes Gábor, Juhász Roland, Halmosi Péter – Vadócz Krisztián – Huszti Szabolcs, Tóth Balázs, Dárdai Pál, Dzsudzsák Balázs – Torghelle Sándor

    Megint hazai pályán 1 csatár,és 7 védekező beállítottságú játékos.A játék megint az lesz hogy nézzük mit csinálnak a portugálok,azt valahogy kiimádkozni a kapuból,aztán hátha félidőnként tudunk egy kontrát végigvinni.
    Persze ha "véletlenül" kapunk egy gólt az elején,akkor már baj van,mert akkor támadni,játszani kéne,az meg nincs benne a tervben...
  • passatgt
    #13456
    2-1
  • Banano
    #13455
    Nah ma mennyire nyerünk? 2-0?Vagy azért a portugálok is betalálnak?
  • szucsy89
    #13454
    na lassan indulás hangolni utána meg meccs!:D
  • Unreal1942
    #13453
    4:3 ra nyerünk. Nyílt sisakos támadó játék mindkét részről amiből jobban jövünk ki kivételesen.
  • Legend Killer
    #13452


    így legyen:D.

    hajrá magyarok, neked jó meccs nézést élőben, én maradok tévé előtt :P.
  • sb1
    #13451
    Na, megyek ki a stadionokhoz...múlt héten idegesen mentem, meg is lett az eredménye...most tök nyugodt vagyok, mert tudom, nyerünk 2-1re :D !!!
  • Legend Killer
    #13450
    az lehet sok gólos lesz. portugálok komolyan vesznek minket, nagy a nyomás rajtuk, kell nekik a3pont.
  • jAsOn VoOrHeEs
    #13449
    Működő RTL Klub streamet tudna valaki linkelni?
  • Nightwish006
    #13448
    Ráparkol egy 2.5tonnás merci 90el. Szerinted?
  • Davidus
    #13447
    1 gólos vereséget várok a mai meccstől... de győzelmet remélek:P
  • Csacsi
    #13446
    Már nem azért, de a gyorshajtás ilyen esetben elmehet egészen gondatlanságból elkövetett emberölésig is. Szóval azért ne feledjük el, hogy nem tudjuk, hogy mi lett volna ha nem hajt gyorsabban. Szóval még ebből bármi lehet.