28330
10917302841238962806.jpg
  • Christiansen
    #13765
    + Zsibráhimovicsnak utat kell engedni
  • Nightwish006
    #13764
    Hát nem tudom... Megmondom őszintén Krisztiánt nem láttam mostanság focizni, foggalmam sincs hogy tolja, róla nem igazán mondanék véleményt. De abban biztos vagyok, hogy Sanyinál jobb. Én komolyan nem értem mit látnak benne... Technika 0, lőni még nem is láttam kb., magasságát elég gyérül használja ki, egyetlen előnye, hogy erős, megtartja a labdát. Rudolf kellet volna, 100x jobb ennél a szerencsétlenségnél, de ha nem sérül le véletlen lett volna 1 dolog, amiben nekünk áll a szerencse:\
  • SLICK
    #13763
    na a lényeg lemaradt:

    szóval elrakják a pénzt, amit a 2030-as magyar-lenygel közös pályázatú VB megrendezésésre szánnak, hátha összejön, így kijuthatunk a VB-re
  • SLICK
    #13762
    összeesküvés elmélet:
    MLSZ felkéri az RTL (parasztvakító) Klubot, hogy hype-olja fel a magyarokat, mert van esélyünk és hh buzdítják őket akkor lesz itt kánaán stb... Koccig megtelik a stadion, ám de... MLSZ irányítgatja Koemant, hogy bassza el a meccset a taktikájával, attól még a bevétel megvan. Ezt a pénzt pedig elrakják szépen.
  • domez128
    #13761
    Talám inkább Merseille óta , nem ?
  • laca133
    #13760
    Boldog szülinapot! :D
  • domez128
    #13759
    Azért ott sem olyan jók , nézd meg Dzsudzsákom kívül , általában csak cserék. Azt sem szabad elfelejteni , hogy kint általában tényleg jó játékosokkal játszanak , és ha egy középszerű játékos bekerül egy jó csapatba, a többiek felhúzzák , a maguk szintjére . Ez általában fordítva is igaz , egy jó játékos egy rossz csapatban , le tud süllyedni a többiek szintjére. Na már most , ez a csapat általában közepes szintű játékos okból áll , de akkor még ez hízelgő rájuk nézve. Így nem tudnak felnőni a feladathoz. Technikailag képzetlenek , lassan fordulnak , darabosak , és sajnos a gondolkodásuk is lassú , így mindíg lemaradnak egy , de inkább két ütemmel .
  • MrSpock
    #13758
    Nem hiszem el hogy mondjuk a 2.félidőt nemlehetett volna feladni és támadni ahogy csak bírnk(jah csak ennyire futotta lehet).Hátra 2 védő a többi meg támadjon minden erővel.Mi van ha kontrából kapunk 4-5 gólt semmi úgysincs értelme ugyananynit ér mint az 1 gól. Babos is mindig kirúgta a labdát,ugyanezt nézd meg egy brazil csapattól,ott inkább kiguritja és szépen megjátszák,felépitik a támadást.Nem csak rúgdaljuk és hátha Sanyi letudja kezelni.
    Egyébként ettől tartottam hogy 4 meccs 0pont.Pedig azért biztam,hogy nah a svédek ellen szerzünk és utánna csoda történhet,de nincsenek nálunk csodák.Svédeknél vannak,ellenünk mákos gól,Máltán egy öngól.
    Hiába..balsors akit régen tép..Irapuato óta rajtunk van,bár inkább Bern óta.
  • Christiansen
    #13757
    és ehhez mit szólsz?
    #13749
  • ProGabe #13756
    teljesen mindegy, hogy ki a szövkap, itt a fejekben van gond. nem, nem (csak) a játékosokéban, mindenkiében. egyszerűen a magyar kollektív tudatban bele van kódolva, hogy szarok vagyunk fociban, ennyi

    én titokban azt hittem, hogy szülnapomra kapok egy jó meccset a srácoktól, erre ennyit tudnak. kapgyák be :\
  • Legend Killer
    #13755
    :D
  • laca133
    #13754
    Nézzétek a csoportot. Ennyire szoros még nem volt :D:D

    Denmark 18
    Sweden 15
    Portugal 13
    Hungary 13
    Albania 7
    Malta 1
  • Nightwish006
    #13753
    Mert nincs 1 egészséges csatárunk, bundesliga 2. sanyi nem sok mindent csinált. Én csak azt nem értem, hogy miért lett volna jobb kevesebb vkp-val játszani, lehet összeszedtünk volna 1 gólt több támadóval, dehogy legalább annyival többet is kaptunk volna, ebben majdnem biztos vagyok. A középpálya egész jó, bár kicsit lehetnének bátrabbak és magabiztosabbak is, a védelem ma csodásan szerepelt, csak a sanyi nem volt az igazi... Egy a gond a magyarokkal, 2véglet van. Vagy elverünk mindenkit, és akkor végre elfogadható a teljesítmény, vagy kikapunk olyan csapatok ellen, akik ellen a 0-1 is bravúr, de akkormár fos az egész, és szarabb nem is lehetne. Én nem tudom ti hogy vagytok vele, de az elmult pár év legjobb csapatát látom jelen pillanat, nem aláztak meg, és ez jó. Mi nem a felsőbb kategóriát képviseljük, nem annak kéne a célünknak lenni, hogy megverjünk mindenkit, hanem hozni a kötelezőt, tisztesen állni a sarat a nagyok ellen, és ezekután lehet nagyot álmodni. Közepes játékosokból is elég nehéz jó csapatot csinálni, de (és itt szeretném nagy elismerésem kifejezni a védelem iránt, mert ma magukhoz képest 150%on pörögtek) sem gyepes, sem pedig halmosi nem az az igazán jó védő. A csatár kérdés pedig jelen pillanat borzasztó. Nem hiszem, hogy lenne értelme kettő vagy több csatárral játszani, ha egyszerüen szarok, szinten aluliak. Ez az én véleményem.
  • 5w0rdf15h
    #13752
    de komolyan....nem tök mindegy hogy 0-1 vagy 0-2?? Hát kapásból félidőben legkésőbb cserélni kellett volna hogy 2 vkp le és Hajnal + Priskin be, nem még 20 percig foggal körömmel védekezni és őrizni a 0-1-es hátrányt....most vagy Koeman valamit kurvára elszámolt és nagyon elbaszta a taktikát, vagy rohadtul irányítják őt is a háttérből. A másik meg, nem értem hogy nem képesek egy kibasszott támadást rendesen végigvinni és folyamatosan az ívelgetést erőltetik...kint a klubbjaikban hogy a fenébe képesek rendesen passzolni és normális összjátékra? Nemértem őket :(
  • Christiansen
    #13751
    az. chelsea-barca után azt hittem ez 2009 legalja, de sajnos ez beelőzte..
  • w77d
    #13750
    hát nem volt sokszor a helyzet magaslatán a spori az tuti...
  • Christiansen
    #13749
    ha elöl egy rendes háromcsatáros
    Dzsudzsák-Rudolf-Németh K tengely lenne én már kb. leszarnám ki van a többi poszton még ha vaktában is lövögetnek :Dd
  • SLICK
    #13748
    beszúrás is FAIL. Tanulj meg rendesen beszúrni a képet, köszipy -.-
  • Banano
    #13747
    hú de szar meccs volt ez...:/
  • zaki
    #13746
    de gond egy szál se, Koeman szerződése már meg van hosszabbítva, így garantáltan nem jutunk ki sehova, amíg ő itt van
  • triplet
    #13745
    Nem. Hanem amit a kommentátor is mondott(nem tudom hogy hívják), hogy ilyen tét meccsen sose adott kb lapot, főleg piros lapot nem. Mi a faszért nem könyörgöm? Rengetegszer szabálytalankodtak ellenünk, de ő csak rájuk/ránk szólt hogy: na-na, ezt nem szabad.
    Aztán amikor úgy gondolta hogy: hát, most már ideje lenne bemutatni egy sárgát, akkor bemutatott. Meg szoltak neki hogy ez lapot érdemel, azt aztán adott. WTF?! Ilyet nem csinálhat egy bíró, vagy tévedek?
  • ProGabe #13744
    " Hogy lehet az hogy a játékosaink külföldön egész jók, de ha egy csapatot kell alkotni, akkor passzolni is elfelejtenek??"

    na ez az! lépten-nyomon azt hangoztatják, hogy milyen jó a csapatszellem, mennyire együtt vannak, stb

    a másik meg, hogy tényleg egy kurva passzt nem tudnak normálisan kivitelezni. be vannak szarva, vagy mi van? nem értem én ezt, nagyon nem
  • semmikozod
    #13743
    Ez mekkora beszólás!! :D
  • Rockynhooo
    #13742
    ezaz.. nem értem mitől félnek ? hogy beleszaladunk egy zakóba? még azt is leszarnám , csak legalább menjünk már előre a kapu fele ne üljünk rá a 0:1re... de tényleg esküszöm már inkább játszatnám az u21-et
  • SLICK
    #13741
    az előreívelés erős túlzás. Csak előrekúrták, amit nem lehetett beérni, meg nem is emberhez ment a labda.
    Másik, hogy mindig egymást zavarták a játékosok. 4-en rámennek a labdára és csodálkoznak, hogy nem tudják kihozni. Igaz nem is akarták higgadtan, csak lőtték előre a Sankónak, hátha beleficamodik a labdába.
  • Mr Olimpia
    #13740
    Az az edző hibája, hogy kiket rak a csapatba, mikor cserél, milyen taktikát játszat. Ezekben mind-mind hibázott. Koeman is beszart a lehetőségtől. Két ikszet akart játszani.
  • Christiansen
    #13739
    kaptunk egy megyekettő színvonalú gólt és 90 perc alatt nem tudtunk épkézláb helyzetet kialakítani egy alulmotivált tunya portugál csapat ellen..
    ez neked nem szar?..
  • Legend Killer
    #13738
    fail, linket elcsesztem, vagy nemtom, nálam nem hozza be, mind1.
  • Christiansen
    #13737
    egyetértek.

    egyébként én már azon is elgondolkodtam, hogy
    a nagy magyar pályaedzők meg mlsz-sunnyogók keze van a dologban,
    Mészöly, Kisteleki, Csank ugyanaz a mosottszar..
    már csak halmaigabi meg illésbéci meg mracskómihály hiányoznak..

    nem hiszem el, hogy egy ilyen ígéretes csapat mint Koeman-é csak
    így letompuljon (Matthaussal is ez volt)
  • 5w0rdf15h
    #13736
    Tudta jól hogy nyertek a svédek, akkor mit kell x-re játszani??!! Mit gondolt hogy majd Lisszabonban vagy Koppenhágában fognak nyerni?? hagyjukmár....itthon igenis győzelemre kell játszani és nem 65 percig szinte 9 emberrel védekezni... Támadni kellett volna dehát Sanyi egyedül elől édeskevés volt, mivel senki nem segítette....Priskin meg Hajnal is egy nagy 0-t tett hozzá. Ennyit tudnak a játékosok sajnos.
  • Mr Olimpia
    #13735
    Talán, mert nem tudtunk háromszor egymás után emberhez passzolni és mert nem lőttünk kapura és nem volt taktika, meg lapos passzos játék?
  • Legend Killer
    #13734
    fail vagy. kedvenc képem csak neked, csak most, mert fail vagy.

  • laca133
    #13733
    Nem szarok csak figyelmetlenek, és a vezetés, meg nem egy taktikai lángész.
  • zaki
    #13732
    miért volt az a bíró, most komolyan? mert nem fújt be nekünk egy ajándék 11est? :d
  • semmikozod
    #13731
    De szar egy meccs volt.
    Nekem csak egy kérdésem maradt. Ezek edzésen mit csinálnak? Hogy lehet az hogy a játékosaink külföldön egész jók, de ha egy csapatot kell alkotni, akkor passzolni is elfelejtenek??
  • triplet
    #13730
    De nem érted hogy nem az edző hibája(na jó, azé is egy kicsit, de ez most nem). Nem ő tehet róla hogy makker faszok voltak ezek is.
  • Nightwish006
    #13729
    Könyörgöm valaki magyarázza már meg, hogy miért voltunk szarok
    Nem vertük el őket, de ettől még nem kéne minden szarnak elhordani őket, könyörgöm ne másszatok már le állandóan erre a szintre, miért kell mindig fikázni mindent?
  • cargame
    #13728
    Koko focista volt ? :D
  • karajjj
    #13727
    lol, kereken 500 új üzenet...
  • laca133
    #13726
    Ők lehet kijutnak.. az a vicc :D