28330
10917302841238962806.jpg
  • Mr Olimpia
    #13725
    A 8. perc után kibekkeltük a 0-1-et...
  • Rockynhooo
    #13724
    egy két embert sajnálok csak... Babost ,hogy mindent fog de hát gólt lőni nem tud kapubol.. meg Dzsudzsi is annyira menne de hát így lehetetlen :|
  • Különc
    #13723
    Mostanában mondogatják h szervezett a csapat és talán néha láthatóan jól is játszottunk, de mikor fog ez már az eredményeken is meglátszani? 8(
  • triplet
    #13722
    Köcsög volt a bíró, de nagyon.
  • Mr Olimpia
    #13721
    Ezen a két meccsen Koeman bebizonyította, hogy nem jobb képességű edző, mint a gyenge magyarok (Gellei, Csank, stb.). Ugyanazt az antifutballt játszottuk, mint az elmúlt 2 évtizedben bármikor, fontos meccsen. Múltkor csatár(oka)t nem játszatott, most meg támadó középpályást. Ezek a posztok nem véletlenül vannak kitalálva...
    Iszonyatosan gyenge portugál válogatottól kaptunk ki. Albánia ettől sokkal jobb focit játszott, mégis megvertük őket. Ennyi beszarijanit...
  • laca133
    #13720
    Hát igen az apró oda figyelés, amit már többször is mondtam.
    Mindig ezekből kapjuk a gólokat.
  • Christiansen
    #13719
    jaja, és mindig csak egy góllal kaptunk ki, ilyen széria rég volt
  • cargame
    #13718
    Drukkolj a szolvakoknak vagy banom is en h kinek...
  • Rockynhooo
    #13717
    na ja. eleve úgy kéne ilyen helyzetben fellépni ,hogy menni hogy mi szerezzünk vezetést de jo még nem is , kapjunk gólt de mikor már mind1 mind1.. akkor meg fel kéne vállalni a játékot.. ez így egy kalap szart nem ér. és még van pofájuk mondani h jok voltunk :D ja jok voltunk 3 kapura tartó lövés :D
  • Christiansen
    #13716
    nem értem miért nem lehet 4-3-3at játszani egészséges támadó szellemben,
    minek ezt az egycsatáros karácsonyfa szart erőltetni, amikor az csak akkor menne,
    ha uraljuk a középpályát..ehelyett mi megy két meccs óta? átíveljük az egészet,
    lepattan és már hozza is fel az ellenfél..aztán elcsípjük, de két mp után ismétlődik az egész..
  • zaki
    #13715
    kokó azaz baze, majd biztos elverjük kint a dánokat meg portugálokat :DDDDDDDDDD
  • laca133
    #13714
    NADE GYEREKEK nemtudom, mit háborogtok??
    Legalább a kötelezőket hoztuk.
  • Legend Killer
    #13713
    jó meccs volt sztem, jobb mint a szombati és a bíróra se lehetett panasz, sztem ő is jól végezte magát, ennyire futotta a csapatnak és kész és sztem azt a fejest is kilehetett volna védeni, amiből gól lett.
  • zaki
    #13712
    én tudom: nem kikapni. x-re meg nem lehet játszani
  • SLICK
    #13711
    vicc volt ez a meccs, soha többet nem szurkolok a magyarokért... Elég volt kiábrándításnak ez a két meccs.
  • 5w0rdf15h
    #13710
    naigen, megint ez az összeállítás....előző meccsen csatár nélkül, most meg 3 védekező kp, nemértem Koemant mi a faszt akart már megint
  • laca133
    #13709
    Öngyilkos taktika volt és be is vált.
    Vesztettünk.

    Remélem nemvoltam túúl szarkaztikus.
  • Zenszkij
    #13708
    Szokásosan :)
  • zaki
    #13707
    már megint mi baj van a bíróval? szarok vagyunk, nem a bírót kell elővenni. ennyit tudunk.
  • geo91
    #13706
    hajdú bé jól mondta, impotens foci volt... :S
  • laca133
    #13705
    Tök jó, hogy a meccs végén jönnek a megmondó emberek.
  • Rockynhooo
    #13704
    jó volt a taktikánk mára is
  • Nightwish006
    #13703
    Ezenkívül nem hiszem, hogy megérdemli a csapat a szar jelzőt, roszabbak vagyunk, mint a portugálok (ezen a meccsen semmiképp egyébként!) de egyáltalán nem vagyunk szarok.
  • Zenszkij
    #13702
    Térjünk nyugovóra. Ismét visszatértünk a Föld nevű bolygóra. Jóéjt nektek is. Majd legközelebb.
  • cargame
    #13701
    Ugyan ugy te is :)
  • Nightwish006
    #13700
    Szeretném átadni sanyinak a mezőny legszarabbja díjat.
  • cargame
    #13699
    Te meg ennyit sem ersz ;)
  • Jagumo
    #13698
    egyszerűen szar a magyar foci... :D nincs mit tenni :D
  • ricsa008
    #13697
    ennyit ér a magyar válogatott
    HAJRÁ Loki!!!!!
  • akyyy
    #13696
    ZSÉP VOLT PORTUG...izé... MAGYAROK :DDD
  • akyyy
    #13695
    sárgát neki!!!
  • cargame
    #13694
    grat a bironak pffff
  • laca133
    #13693
    Lenne támadó focink, ha egy picit tökösebbek lennének a vezetők.
  • Zenszkij
    #13692
    Minden tiszteletem a csapatnak, de nem érdekel mekkora gólt lő Dzsudzsák a PSV-ben, ha itthon képtelen gólt rúgni. 2 meccs egy gól. Ne is várjunk így sokat, nincs támadó focink sajnos, ennyi.
  • laca133
    #13691
    Megvolt minden, hogy meg nyerjük, a csapat akarása és küzdése, a hangulat a közönségtől, de ezt a meccset koeman baszta el ezzel a taktikával. :/

    És direkt kicsivel írtam a nevét.
  • Jagumo
    #13690
    Nem is játszunk jól... :/ de a svédek ellen se voltunk jók
  • Zenszkij
    #13689
    Marad megint a régi duma..a tisztes helytállás...hangoljunk az EB-re amit majd mi rendezünk, azon kint leszünk :D.
  • laca133
    #13688
    Én úgyérzem, hogy nemfogunk kijutni a WB-re.
    Megvolt az esélyünk rá, de ezt itt most eltaktikáztuk én úgyérzem.
    Voltak meccseink, amiket hozhattunk volna, de a sportban nincs olyan,hogy "ha".
  • LasDen #13687
    pff...mezőny legjobbja a közönség....??? :D jól lehúzza a csapatot :D
  • cargame
    #13686
    Koeman mind bologathat, de o a balfek.