28330
10917302841238962806.jpg
  • gercse
    #15892
  • barnuska665
    #15891
    Ha a Loki indúlt volna a falábú válogatott helyett akkor most vb résztvevők lennénk
  • Randal
    #15890
    Akkor ok, meccseket nem nagyon nézem:D

    joebacsi: Ez valóban egy hátrány és ezekre kellene figyelni.
    Labdakezelés iszonyatos némelyik embernél, nem is értem, hogy az ellenfelek hogyan tudják megszelídíteni azt a fránya labdát.
    Az erőnlét meg a másik. Mikor mondják, hogy most lett vége a szezonnak és fáradtak... nemtom Messi mondhatná-e ezt, hogy bocsi, fáradt vagyok.

    De amúgy se Dzsudzsák, se Juhász szájából nem hallani ilyet.
    Igazából a normális hozzáállású focista nem is hiszem, hogy erre fogná.
  • joebacsi
    #15889
    Szerintem csak annyi kellene, hogy ne háromszor olyan messzire pattanjon mindenkiről a labda, a passzok pedig ne harmad olyan pontosak legyenek mint az élvonalbeli ellenfeleké.
    Erőnlétben sem ártana felzárkózni és nem siránkozni 1 félidő kocogás után, hogy "fáradt vagyok".
    Amíg sokszor 3 ember sem elég 1 ellen (mint a hollandok ellen), addig lehet akármilyen taktika, akármennyire motiváló edző, szart se fog érni.

    Egyéni teljesítményben vagyunk nagyon mocskosul lemaradva, ezért bízom a kicsikben, a mostaniakat meg minél hamarabb lehúzni a budin, hogy ne legyen sok idejük eltanulni a balfaszkodást :)
  • karajjj
    #15888
    pl. Koeman megnézte ezt vagy azt az NBI-es meccset, vagy figyeli ezt vagy azt a játékost, stb. stb.


    szokták mutogatni az NB1-es meccseken, ha ott van, általában még TV riportere is kérdezd tőle párat
  • Randal
    #15887
    Szerintem ez is elég lenne.
    Ki tudná válogatni a megfelelő játékosokat a megfelelő posztra és kellőképpen tudná őket motiválni.
    Azért szerintem egy jó edzővel ez a válogatott eljuthatna arra a szintre mint a svédek vagy a dánok.

    Bár ehhez nem kell Mourinho, hanem egy normális edző akire felnéznek a játékosok és teszik a dolgukat.

    Igazából mint a tízmillió edző egyike én is csak annyit akarnék látni, hogy több csatárral játszunk és próbálgatjuk a fiatalokat.

    Jó lenne másrészt, hogyha a szakmai munkáról is hallanánk, hogy pl. Koeman megnézte ezt vagy azt az NBI-es meccset, vagy figyeli ezt vagy azt a játékost, stb. stb.

    Nem hinném, hogy ez rossz csapat lenne, persze nem a legjobb, de azért a svédekkel illene ki-ki meccset játszanunk.

    Ehelyett úgy látni, hogy bizonyos emberek megtesznek minden tőlük telhetőt, de szinte feleslegesen, mert nem működik a taktika.
    Sanyi jó és hajtós ezt el kell ismerni, de kell mellé egy állandó csatár.

    Juhász azon mondata pedig, hogy több vezéregyéniség kell a csapatba, jól jelzi Gera hiányát.
  • Mor3llo
    #15886
    Tényleg így kell erre reagálni? :)
  • hedonist
    #15885
    loooool
  • IXEMGabeo
    #15884
    ez van...
  • Solt
    #15883
    Nem akarok vitát ebből. A 90. évfordulón Trianonból viccet űzni primitívség! Ez a véleményem, és ezzel le is zártam.
  • rooney8
    #15882
    jó én hiszek neked, csak azért abban tényleg van valami, hogy a közel azonos kerettel rendelkező szomszédos országok is ki tudtak jutni, akkor mi mért nem? és itt jön képbe mourinho, mert vele sikerülhet :D
  • karajjj
    #15881
    pedig az
  • Solt
    #15880
    Tudom, pont ezért nem vicces...
  • karajjj
    #15879
    hát, azért a szerbeknél ottvan Kolarov, Szubotics, Vidics, Ivanovics, Kacsar, Sztankovics, Jovanovics, Kraszics, Pantelics, Zsigics...

    ennyi jutott most eszembe :D de azért kicsivel minőségibb játékosok, mint a szlovén vagy a szlovák válogatott játékosok... (najó ott van Skrtel, Hamsik, meg Sestak)
  • karajjj
    #15878
    de aktuális
  • Solt
    #15877
    Hülye poén...
  • LasDen #15876
    természetesen ez is mind visszavezethető trianonra, hisz ha 90 évvel ezelőtt...
  • IXEMGabeo
    #15875
    kihagytam a Horvátokat akik asszem ilyen 5. helyen állnak a válogatott ranglistán? és szinte 98 óta mindig jó csapatuk van, most mondjuk nem jutottak ki és az angolok odavissza lealázták őket...Osztrákoknak szintén fiatal, de erőtlen válogatottjuk van kb velük vagyunk max egyszinten pénzügyileg sokkal jobban állnak az tény, mint mi...Észre kell venni valami nem oké, hogy a szomszédaink jók mi meg nem...
  • IXEMGabeo
    #15874
    nagyban függött a csoportbeosztásuktól...mondjuk az, hogy a Szlovén válogatott a pótselejtezőben kiverte az EB bronzérmes Oroszokat, akiknek tetszett a focijuk az mindenképp figyelemreméltó!!! Szlovákoknak se volt hű de jó csoportjuk a Lengyelek sem olyan jók most, ki se jutottak a vb-re...Szerb és a Bosnyák válogatottnál igen igen sok tehetség megfordult évek múlva sokra viheti ez a két válogatott...
  • rooney8
    #15873
    gőzöm nincs, hogy nekik milyen válogatottjuk van, csak lejjebb olvastam hogy valaki írta, hogy még szarabb a keretük mint nekünk, még is kijutottak... vagy vmi ilyesmi :D
  • karajjj
    #15872
    na azért a szlovák meg a szlovén válogatott fényévekre van a szerbektől, náluk azért nézd már meg, hogy milyen játékosok vannak...
  • rooney8
    #15871
    jó de itt lejjebb olvastam hogy a közel azonos kerettel rendelkező szlovákok, szlovénok, szerbek mégis kijutottak, mi meg nem... tehát azért csak jutna vmire :D
  • Unreal1942
    #15870
    Semmit. Bizonyos szint alatt hiába tesz, hozzá egy zseni a csapatot nem tudja sokkal eredményesebbé tenni.
    Talán nem követne el hatalmas taktikai hibákat már a felállással. Talán nem bekkelnénk akkor amikor vesztésre állunk.
    Ennyi.
    Ezt viszont egy közepesen képzett szakember is hozná. Ezért nem értem Koeman munkásságát.
  • rooney8
    #15869
    mármint itt a válogatottba :D
  • rooney8
    #15868
    most viccen kívül azért kíváncsi lennék mit tudna összehozni mourinho :D
  • IXEMGabeo
    #15867
    jaja most minden hülyeség nélkül ez A kihívás amit itt van:O csak itt könnyen elvesztik az edzők a motivációjukat ez múlik a játékosokon is, hogy akarják e...
  • Randal
    #15866
    Majd ha Mourinho mindent megnyer a Reallal akkor mondani kellene neki, hogy ez a kihívás, gyere, csinálj a magyar válogatottból igazi csapatot:D
  • karajjj
    #15865
    lol, azért Lázok meg Elek is bőven odaférne -.-
  • bakkerman
    #15864
    na,ebből a 15 emberből 4 maradhat,a többi mehet:
    Dzsudzsi,Bodnár,Juhász,Vadócz. Kiegészülve Gerával,Hajnallal,Király Gabival,Komannal,Gosztonyival,Buzsákyval,Czvitkoviccsal,Nagy Dániellel,Korcsmárral. ez 12 ember,mondjuk arra nem sok esélyt adok,hogy ezek ott is lesznek Anglia ellen...miért is lennének ott??!! mi nem csapatot építünk,hanem országot :) LE
  • Unreal1942
    #15863
    Bodnár villám interjú.
  • zaki
    #15862
    jókat röhögtem ezeken :D
  • Unreal1942
    #15861
    A Magyar edző se rosszabb mint egy erősen középkategóriás külföldi.
    Nem ezen múlik. Hagyni kéne már dolgozni valakit végre 1-2 évnél tovább. Aki végig bírja vinni az elképzeléseit. Akit megszoknak a srácok. Aki csapatot épít.
    Olyan nem lesz akit senki nem fog szidni. Sajnos van egy alapanyag amiből csodát nem lehet tenni, de egy jó egységes csapat akik bármikor partiban tudnak lenni akár az elittel is. Olyat lehetne.
    Én biztos körbe néznék itthon, hogy ki az aki alkalmas lehet és vállalja is.
  • Takezó
    #15860
    Bocsánat, én Bicskeire gondoltam valamiért. Az ugye tétmeccs volt.
  • IXEMGabeo
    #15859
    óó dehogynem az Olasz meccsnek akkora visszhangja volt már nem emlékeztek rá? hisz nem régen történt...Di Natale szerzett vezetést, utána Juhász fejesének és Gerának köszönhetően volt 2-1, (cannavarot szétszivatta) majd végül Feczesin gólja ugrik be...Filkor azon meccsen debütált pl...
  • Takezó
    #15858
    Nemtom, én Mátyást tartottam volna meg. Voltak botrányos meccsei (HUN-CRO pl.), de a csapat mindig küzdött, sose adta fel. Vagy ugye Gellei, de ott meg mi is történt a lett meccsen? Abszolút égés, emlékszem arra, milyen szomorú voltam.

    Dean Winchester: vezettek 1:0-ra és 2:1-re is, mi nem fordítottunk, az tuti
  • Dean Winchester
    #15857
    jah valóban az olaszok voltak azok akik 1-0ra vezettek és fordítottunk?
  • Zsolti9014
    #15856
    jó, ha már itt tartunk, akkor a legendás sikereket is egytől egyig magyar vezetéssel értük el. sőt az utóbbi években is amilyen kis sikereknek örülhettünk, nagy része magyar szakvezető által: 95- Fradi BL, 2009- Loki BL, vb pótselejtező (jó, annak csúnya vége lett), aztán még mindig Gelleivel jártunk legközelebb a kijutáshoz az Eb-re.
    Jó, Matthäusszal megvertük a németeket, az tény, de aztán ők kiestek az Eb-csoportból is. És akkor erre Várhidi olasz-verésével is rá lehet kontrázni.

    és azt se mondta senki, hogy ne legyen külföldi, de ha már az van, akkor legalább legyen jobb mint a magyarok, ne csak a fizetése legyen több.
  • LasDen #15855
    érdekes....ha első számú kapus lenne udinében, akkor menjen...de amúgy ne...
  • Gunnersboy
    #15854
    Fülöp Mártont kinézte az Udinese - lapértesülés

    Az olasz Datasport értesülései szerint az Udinese labdarúgócsapata érdeklődik Fülöp Márton, a Sunderland magyar kapusa iránt.

    Az olasz lap úgy tudja, a friuli csapat akkor tehet ajánlatot a Sunderlandnél parkolópályára kerülő Fülöpre, ha az Udinese első számú kapusa, a szlovén válogatott Samir Handanovic távozik a nyáron.



    A Datasport információi szerint az Udinese már érdeklődött a Sunderlandnél Fülöp áráról.

    A magyar válogatott kapust az angol másodosztályban (Championship) szereplő Ipswich Town és az élvonalba feljutott West Bromwich Albion is figyeli.

    „Valószínű, hogy távozom a klubtól. Három és fél évet töltöttem ott, voltak jó és kevésbé jó periódusok, megértem a váltásra. Nem vagyok álmodozó típus, így nem is jelentem ki, hogy ide vagy oda szeretnék menni. Meglátjuk, milyen ajánlatokat kapok, aztán döntök" – mondta Fülöp pénteken, még a válogatott Hollandia elleni mérkőzése előtt a Nemzeti Sportnak.
  • sanyiute
    #15853
    Fradistától hallani elismerésem:)