28330
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #15932
    olyan bukta lenne hogy egervári qatarig repülne.....ez lenne a legnagyobb baromság amit válogatott edzője csinált...:D nem kell elküldeni mindenkit...okosan kell a fiatalokat beépíteni...ennyi...
    bár én egyfelől nem hiszem, hogy egervári megváltaná a világot, de másrészről meg reménykedem, hogy így lesz :D
  • Unreal1942
    #15931
    Kijutni most se fogunk tudni az EB re, de ezt csak a marha várja.
    Épüljön a válogatott a VB re. Fiatalokkal együtt. Lehet keresnivalónk 2014 ben.

    Most azt szeretném látni, hogy nem nyuszi módjára védekezünk. Nem kapunk hatot senkitől és ha ki is kapunk, emelt fővel tudjunk lejönni, hogy megtettünk mindent.
    Ja és végre jó lenne elkerülni a minden meccsen összeszedett balfasz kapott gólt.
  • Zsolti9014
    #15930
    Ja, és ugyan nem válogatott, de azt a mentalitást sürgősen törölni kellene a fejekből, amit a Loki idegenbeli meccsén láttunk: idegenben jó a 0-0, ezért ugyan végig irányítjuk a meccset, gyengébb az ellen, de nincs ritmusváltás, nincs egy kis pörgetés, hogy lőjünk gólt. Erre kapunk egyet, és épphogy sikerült kiegyenlíteni.

    Ilyen csapatok ellen igenis, tessék odamenni úgy, hogy ha jobbak vagyunk, akkor játsszunk gólra! Majd ikszre játszani elég lesz a Manchester ellen, meg mittomén.
  • Zsolti9014
    #15929
    Egyetértek, és sok sikert kívánok Egervári Sanyi bácsinak a válogatott élén!

    Ez meg, hogy magyar edző=BÁB, méretes nagy marhaság. Várhidit is bábnak nevezték, vele mégis szerethető válogatottunk volt. Most meg új MLSZ-elnök van, nem is ismerjük még a munkáját, hiszen most kezdte, de máris bábozunk. Külföldi edző minek? Ha idehozzuk Milutinovicsot vagy Lippit vagy Mourinhót, lehet hogy lenne értelme, de az ilyen Koemanok csak pénzkidobásra jók, egy magyar edző a tizede fizetésből produkálja ugyanazt, vagy jobbat.
    Nem azt mondom, hogy a magyar edzők mind jók, és hogy nem irányíthatóak fentről, de azért pl. Egervári hozzáértését megkérdőjelezni, azt nem kéne. Bajnok az MTK-val, Dunaferrel, dobogós a BVSC-vel...
    És hátha eljön az az idő, amikor a kapitány hozzá mer nyúlni az utánpótláshoz is, és megtalálja a fiatalság és a rutin megfelelő elegyét. És talán eljön az az idő, amikor nem ugyanúgy 1 csatárral "támadunk" Málta ellen, mint a németek ellen...
    És mostmár hagyni kellene dolgozni Egervárit, még ha ősszel nem is jönnek rögtön az eredmények.

    Nem mondom, hogy most mi kijutunk az Eb-re, de azért azt se jelentsük már ki előre, hogy sanszunk se lesz ott lenni. Szurkoljunk már a mieinknek, ne csak állandóan fikázzunk!
  • bakkerman
    #15928
    magyar edző= BÁB
    majd télen,amikorra lementek az első selejtező meccsek visszatérhetünk rá,de ha azt mondom,hogy sanszunk se lesz ott lenni az eb-n,azzal nem mondok újdonságot sajna...
  • a.carkey
    #15927
    Vagy húz egy nagyot, elzavar mindenkit és beteszi a full bronzérmet nyert csapatot, plusz Gerát. :)
  • zaki
    #15926
    most hogy a tejesember lapátra került, remélem gera játszani fog már az angolok ellen 3 hét múlva
  • hedonist
    #15925
    Egervári keze alatt van a legjobb helyen most a válogatott, én sem szeretem,h küldözgetjük az edzőket, de Koemant tényleg ki kellett már rúgni, egy vicc volt amit itt csinált.
  • Solt
    #15924
    Majd a Pintért egyszer... addig itt nem lesz semmi változás... ezeket vas szigorral kell fogni!
  • Laccyka93
    #15923
    Ok, hagyjunk valakit dolgozni. De ne Koemant. Voltak jobb edzőink szvsz, Várhidi, Mattheus. Igaz utóbbi rengeteg pénzbe került. De egy ilyen edzőt, aki hátrányban is a védekezést helyezi előtérbe foci pálya közelébe sem engedném. Minden egótól mentesen, ennyit talán én is tudnék. Én is kitudtam volna kapni a Portugáloktól, Svédektől, én is elértem volna, hogy ne jussunk ki, valamint észrevettem volna, hogy egynéhány játékos csak alibizik. Nem kell hozzá különösebb tehetség. Na mind1. Azt mondom már régen el kellett volna küldeni. Jó döntés.
  • Dean Winchester
    #15922
    grat hozzá, tökéletes kezdődik minden előlről :S
    megint nem jutunk ki eb-re szal jövöre lehet megint szerződést bontani :S szánalom ez a sok edzőváltás! hagyjunk már valakit basszameg több évig melozni :@
  • Unreal1942
    #15921
    A lényeg, hogy megszabadultunk a Hollandtól aki meg tudta azt is magyarázni, hogy miért nem támadunk akkor sem, ha csak a győzelem ért volna bármit is.
  • DONGUBA
    #15920
    Válogatottt
    Koemannal szerződést bontott az MLSZ, Egervári az új kapitány
    A Nemzeti Sport értesülései szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség és Erwin Koeman közös megegyezéssel szerződést bontott egymással. A hivatalos bejelentésre holnap kerül sor, a távozó holland szakember munkáját Egervári Sándor veszi át.
  • a.carkey
    #15919
    Részegen mindenki keméy :)
  • a.carkey
    #15918
    Hogyne! A 408. kalap helyett a 407.ből sorsolnak majd minket. :)
  • Unreal1942
    #15917
    Számít?
  • Monoton
    #15916
    5 helyet visszacsúsztunk a világranglistán. (62. hely)
  • rooney8
    #15915
  • zaki
    #15914
    index meg a legköcsögebb portál.
  • karajjj
    #15913
    osztom, egyenesen fos, Kaká indoklása a legszánalmasabb...
  • Mor3llo
    #15912
    Hihetetlen szar cikk. Mind tartalmilag, mind stílusában.
  • bakkerman
    #15911
    Mucha-val mi is volt a baj??? Mert kvájárella bebaszta a hálóba,ő meg erre nem "kapkodott" ki adni a labdát a középkezdésre??? kell a kifogás!
  • a.carkey
    #15910
    Kéne egy POST EB,VB,OLIMPIA, v. SPORTESEMÉNY UTÁNI TOPIK.

    FIFA Köcsögválogatott 2010 :D
  • a.carkey
    #15909
    Sajna, már nincs VB topic, de ez durva:
    „Hollandia nyerte a foci vb-t” :D
  • bakkerman
    #15908
    hát ezek mindenek csak nem magyarok...inkább tűnnek SZÓSZERINT :D feketemunkásoknak xd
  • Rockynhooo
    #15907
    számomra is felfoghatatlan...
  • isi
    #15906
    Ezek nem hajléktalanok, hanem illegális bevándorlók szóval képviseljék Afrika valamelyik országát, de ne a miénket. Sajnos sok hajléktalan van ország szerte nem, értem miért kellett ilyen csapatot kiállítani...
  • Rockynhooo
    #15905
    így van. ezek fekete munkások akik illegálban vannak itt, de ugyanúgy van lakás amit bérelnek stb csak nincsenek bejelentve.. szerintem.
  • LasDen #15904
    más beosztani 500 ft-t 2 napra mint 2 hétre...
  • Grenzjager
    #15903
    Lehet hogy ők jobban hajtanának mint a "nagy" válogatott bár technikai tudásuk egyértelmű. Az azért télleg furi, hogy van pénz utaztatni őket Brazíliába, ott lenni, kajolni élni addig a Vb alatt... amúgy meg nincs pénz? furi.. s az is furi, hogy mintha csak néger hajléktalan lenne, pedig pl én eddig Magyarországon egy városban sem láttam néger hajléktalant, Budapesten sem, s szerintem az illegális bevándorlókat azért meg kéne különböztetni as hajléktalanoktól.
  • Murder3
    #15902
    A keret megvan a vb,eb-hez csak épp egy normális edzőnk nincs aki tudná terelgetni a játékosokat.
  • Murder3
    #15901
    Hát ezt a hajléktalan tornát enm tudom hova véljem.
    Ha arra képesek h egy külön tornát,ranglistát szervezzenek nekik akkor arra h a minimális megélhetéshez szükséges pénz vagy egy vmiylen fedélt a fejük főlé már nem?
  • passatgt
    #15900
    attól még magyarok, ha ezért nem szurkoltak nekik elég gyökerek...
  • Grenzjager
    #15899

    Magyarország is részt vesz szeptemberben a 8. Hajléktalan Világbajnokságon a brazíliai Rio de Janeiróban.
    Magyarország 64 más ország csapatával együtt vesz részt szeptember 19. és 26. között az egy hétig tartó labdarúgótornán a copacabanai tengerparton, hogy legyőzze a szegénységet és a hajléktalanságot - közölte Rákos András, a magyarországi válogatottat szervező Oltalom Sportegyesület elnöke az MTI-vel.
    A copacabanai strandon 5 ezer fő befogadására alkalmas utcaifoci-stadion épül 3 pályával. A nemzetközi bajnokságon több mint 30 ezer hajléktalan képviseli saját országát, a versengésen 16 női csapat is lesz. Magyarország eddig 4 Hajléktalan Világbajnokságon indult, és jelenleg összesítésben a 20. helyen áll.
    Az első Hajléktalan Világbajnokságot 2003-ban rendezték Grazban, ahol 18 csapat találkozott, öt évvel később már 56 nemzet csapata vett részt a bajnokságon Melbourne-ben. Itt rendezték meg első alkalommal a Női Kupát, valamint 30 utcaifoci-programot, hogy felhívják a figyelmet a hajléktalanságra egész Ausztráliában.
    Honlapunk tavaly egyébként ott volt a milánói vébén, ám meglehetősen vegyes érzelmekkel figyelte az eseményeket. Volt olyan sorunk, amelyben egyetlen magyar sem volt, csak és kizárólag afrikai játékosokból állt.
    (mti/nb1.hu)
  • lord nihilus
    #15898
    jó lenne egy szerb edző a motiválatlan játékosok még csak a padra se kerüljenek :D meg a játékosok kerüljenek a saját posztjukra és máris VB résztvevők vagyunk
  • hedonist
    #15897
    alóf*szt.
  • gercse
    #15896
  • Gunnersboy
    #15895
    Bodnár meg Szélesi pont elég volt ezen a 2 barátságos meccsen a lokibol :D:DDD
  • barnuska665
    #15894
    nem vagyok Lokista,de szerintem amit felmutattak az nem semmi
  • Mor3llo
    #15893
    te hülye fasz:D