28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #16092
    nehéz kitűnni a Magyaroknak és általában az edzők, azért nem teszik be őket, mert megbízhatatlanok...vannak olyanok akik lelkesen küzdenének hajtanának, de vhogy úgy vannak a külföldi edzők vele, hogy áá a Magyar az lusta (amiben van igazság), de nagyon sok sajnos az előítélet velünk szemben...nézd meg mondjuk Európát a mi környékünkön a szomszédainkat, sokkal jobban viszik a szláv (szerb, Horvát, bosnyák) tehetségeket egyrészt olcsók, másrészt pedig a lelküket is kihajtják a mentalitásuk ilyen éshát ott a pozítív előítélet h az edzőnek inkább az a játékos kell, aki meghal a pályán...ám azért sztem közöttünk is vannak olyanok akik lelkesen fociznának (pl a Koman), aztán mégsem teszik be...
  • Solt
    #16091
    Jó pillanata Koplárovicsnak is volt... Magyar szinten nagyon jó játékos a Szabics, de sokkal többre nem vitte volna szerintem. A Lisztest sokkal tehetségesebbnek tartom, és belőle sem lett "semmi"...
  • hedonist
    #16090
    volt mindig mindenhol néhány jó pillanata, MU nak gól stbstb
  • Solt
    #16089
    Mégis miképpen szúrta el? Csak kíváncsi vagyok mi az indoklás, mert azért kemény vád...

    Ha pusztán a tehetséget nézzük, maximum egál, de még ez is túlzás szerintem! Szabics a Fradiban egy szezon alatt 13 gólt lőtt... ügyes volt nem mondom, de... ennyi...

  • IXEMGabeo
    #16088
    ugyanolyan szinten fociztak és kb egykorúak Szabics is 81-es asszem Kurányi is vagy ő 82-es, de a Stuttgart fiataljai voltak, és totál egyszinten voltak Kurányi se egy nagy szám azért, max a kiscsapatok ellen eredményes...ja és max 1 jó éve volt amikor a Schalke negyeddöntőben volt a BL-ben 2 éve azt viszontlátás, Szabics is vihette volna ennyire, csak mivel Kurányi Német állampolgár volt, igaz vegyesfelvágott nemzetiségű, de akkor is németkéz, addig Szabics a tipikus Magyar akivel kiszúrunk...Murder mondta meg az igazságot Sammer elszúrta a pályafutását onnantól kezdve leszállóágban
  • Solt
    #16087
    Azért ez erős kijelentés volt szerintem...
  • IXEMGabeo
    #16086
    jaja pedig simán felérne egy Kurányival akár sőt többre is vihette volna
  • Murder3
    #16085
    Szabicsnak Sammer tette be a nagy fát.
    Jó volt ő a stuttgardba magath-nál, de Sammer tönkre baxta a pályafutását, utána már meg msot is csak kallódik és sehol nics a régi formája.
  • banok
    #16084
    egyetértek.
  • Zsolti9014
    #16083
    Ha Szabicsnak lesz egy jó féléve legalább, akkor én őt is szívesen látnám még.
  • Dean Winchester
    #16082
    hívni helyett venni-t olvastam XD
    kabátot lehetett volna venni xD
  • hedonist
    #16081
    Hááát, én akkor már inkább Lázokot, de talán meg lehet próbálni egyszer Lencsét is.
  • Unreal1942
    #16080
    Merthogy jön a tél?
  • banok
    #16079
    Kabátot be lehetett volna még hívni.
  • Grenzjager
    #16078
    23
    már be se fér az u21-be

    vén.... - hülyülök

    ok, s rájöttem az u21 is játszik, s keveslem a 3 csatárt, no nem Torghellével vagy Szabiccsal kéne kiegészíteni a csapatot, de ok játszik az u21, s ott vannak még fiatal csatárok, ennyi.
  • hedonist
    #16077
    szerinted Szalai hány éves?
  • zsotesz
    #16076
    akkor lesz az u21 két meccse amikor a nagyválogatott selejtezője
  • Grenzjager
    #16075
    :))))))))))))))))
  • LasDen #16074
    akkor irány a sándor károly akadémia és kirángatjuk az egyik 15 éves srácot.....
  • Grenzjager
    #16073
    na igen, vele van 3 csatárunk...
    de most nem poénból mondom, de Szalainál is fiatalabbra gondoltam, hogy szokják a keretet, szerezzenek rutint. persze tény nem tudom az U21 mikor játszik selejtezőt, s ez azért fontos szempont.
  • passatgt
    #16072
    wales ellen is játszanak ám
  • LasDen #16071
    und Szalai???
  • Grenzjager
    #16070
    A logikáját nem értem... főleg hogy azért egy fiatal, a jövő támadója pozícióra alkalmas fiatal csatárt azért behívhattok volna a keretbe...
  • LasDen #16069
    és Gera?
  • banok
    #16068
    Hajnal mióta támadó?
  • Grenzjager
    #16067
    Egervári Sándor szövetségi kapitány kijelölte a szeptember 3-i, svédek elleni idegenbeli, illetve a szeptember 7-i, Moldova elleni hazai Európa-bajnoki selejtezőre készülő válogatott keretét.

    Kapusok
    Király Gábor (1860 München)
    Fülöp Márton (Ipswich Town)
    Bogdán Ádám (Bolton Wanderers)

    Védők
    Lázár Pál (Videoton FC)
    Szélési Zoltán (Olympiakos Volosz)
    Lipták Zoltán (Videoton FC)
    Juhász Roland (RSC Anderlecht)
    Komlósi Ádám (DVSC-TEVA)
    Laczkó Zsolt (DVSC-TEVA)
    Vermes Krisztián (Újpest FC)
    Vanczák Vilmos (FC Sion)

    Középpályások
    Vadócz Krisztián (Osasuna)
    Elek Ákos (Videoton FC)
    Varga József (DVSC-TEVA)
    Koman Vladimir (Sampdoria)
    Huszti Szabolcs (Zenit Szentpétervár)
    Dzsudzsák Balázs (PSV)
    Czvitkovics Péter (DVSC-TEVA)

    Támadók
    Gera Zoltán (Fulham FC)
    Hajnal Tamás (Borussia Dortmund)
    Rudolf Gergely (Genoa CFC)
    Szalai Ádám (FVS Mainz)
    Priskin Tamás (Ipswich Town)
  • Takezó
    #16066
    Épp most van újra egy összefoglaló az Anglia-Mo. meccsről, és egyre feltűnőbb, hogy
    1) Tóth Balázs egy nyomorék
    2) Juhász az első gól előtt konkrétan elfeküdt ahelyett, hogy a labda elé állt volna, ezért pofon járna ki neki
  • Dean Winchester
    #16065
    bocs nem jött át a lényeg.
    arra gondoltam,hogy persze tétként kell kezelni,viszont bátran probálgasson a mester amit csak akar, ne az legyen h tét meccs és nem lehet kipróbálni uj emberkéket , más taktikai felállást ...etc
    mert igen probálgatnia kell ,hogy a végére meglegyen a normális kezdő 11 és a vb selejtezőn legyen esélyünk
  • morleone
    #16064
    valószínűleg nem volt még ideje beszokni a felnőttbe, az u20-asok között ő volt az egyik legjobb!
  • Grenzjager
    #16063
    Az hogy Garics nem magyar válogatott, az a Castelekiék bűne. Az édesapja szó szerint többször kilincselt az MLSZnél.
  • miki36
    #16062
    Még mindig nem értem, miért nem Gaál Miki a balbekk.
  • Takezó
    #16061
    Jaja, bár Komant én nem erőltetném ott. Szerintem tegnap is gyenge volt, Gosztonyi meg egyelőre főleg az, úgyhogy ez a Dzsudzsák megoldás jónak tűnik nekem. Esetleg lehetne úgy, mint ahogy a PSV-ben volt néha, hogy oldalt cseréltek a másik szélsővel időnként.
  • Kaplan
    #16060
    Csak Robben tiszta helyzetből tízből nyolcszor felvarrja a pipába a mi Balázsunk meg mondjuk 10 helyzetből négyszer. Ami egészen jónak tűnik, szerintem is lehet keresni valója azon a poszton. Szélsőhátvéd ügyben, bal oldal szerintem Laczkóval és Leandroval meg is lenne. Jobb oldalra egyelőre még nincs ötletem, ha Kádár játszana folyamatosan a Newcastleben meg lehetne próbálni mert ott is játszott szélső védőt csak azt nem tudom melyik oldalon.
  • LasDen #16059
    ez a befeléhúz lő....olyan robbenes :D
  • Zsolti9014
    #16058
    na, még egy dolog jutott eszembe: mivel jobbszélsőnk se túl sok van (talán hosszútávon Koman és Gosztonyi is tud majd ott játszani, de Koman inkább beljebb), így szerintem Dzsudzsákot jó ötlet volt odatenni. Ez a befelé húz, lő, ez kisebb csapatok ellen több veszélyt jelenthet mint tegnap. Ott, ahol majd jobban kijön a gyorsasága.
  • Zsolti9014
    #16057
    képességeit nem vitatom :D nekem nagy kedvencem, de még egy kicsi időre szüksége van. 20 éves, szóval még bőven ráérünk.
  • Zsolti9014
    #16056
    neki egyetlen dolog hiányzik, az a sok-sok meccsrutin. kiemelkedő képességei vannak, az látszik, voltak tegnap is nagy védései. de épp ez az, hogy kétszer aláfutott, nem lett belőle baj, de lehetett volna. az ilyet pedig csak élesben lehet gyakorolni.
  • morleone
    #16055
    gulácsi amikor az összes olasz 11-est megfogta?! :D
  • Takezó
    #16054
    Azért a Gulát a felnőttek közé követelők remélem látták a tegnapi meccset. Párszor igen csúnyán aláfutott a labdának.
  • Zsolti9014
    #16053
    szerintem lesznek is többen, de a jelenlegi okok ismertek, nekik fontos meccsük volt.

    A felnőttcsapatnál viszont a kapusposztot kicsit kritikusnak érzem. Király Gabi szerintem még mindig stabil, noha természetesen kapott potyát pályája során. Viszont Fülöp szerintem nagyon messze van tőle. Lehet hogy csak a meccsrutin miatt, hiszen Gabi jó 400 bajnokin van túl, Marci 150 körül, de abból 50 még BKV és Bodajk. Remélem rendszeres lehetőséget kap majd, és rám cáfol.

    Babos sajnos ugye lemondta már a válogatottságot, viszont az utánpótlás kapusból sem rossz: Gulácsi, Vadon, Bogdán, Kurucz, Gróf...