28330
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #16132
    Remélem nyerünk :)
  • karajjj
    #16131
    A magyar válogatott kezdőcsapata:
    Király – Lázár, Juhász, Lipták, Laczkó – Vadócz, Elek – Koman, Gera, Dzsudzsák – Rudolf
  • Unreal1942
    #16130
    Kb. ugyan ez volt az elvárás a füves alatt is. Más kérdés, hogy csak részben teljesült.
  • IXEMGabeo
    #16129
    :P
  • Solt
    #16128
    Ennyi!
  • pinnacle
    #16127
    persze be voltunk uszítva és?

    most tisztán megmondta a Csányi is, hogy nincs esély a 12-es EB-re. Innentől lehet dolgozni a 14-es VB-re és ha most kiszopunk svédektől akkor szopjunk ki, építsük be a fiatalokat, játszunk normálisan ne beszarian és akiket meg kell verni papirforma szerint azt verjük is meg.
    Tehát a Moldáv-San Marino duót oda vissza üssük, a Finneket legalább 1x kéne ütni és a két nagy ellen meg egy tudatosan védekező nem beszari taktikát erőltetve játszani eredménykényszer nélkül.
  • Murder3
    #16126
    annó a 2010-es selejtezőkbe meg be voltunk uszítva h már továbbmentünk, mert a gyengék ellen nyertünk zsinórba
  • Oziris666
    #16125
    deee, persze ez azaz eset h unokáink se fogják látni a magyar válogatottat vb-n:D
  • pinnacle
    #16124
    Ez a teljesen elégedetlen hozzáállás aztán annyit segít komolyan...

    Ha elmondja, hogy nincs esélyünk akkor az a rossz, ha meg azt mondja, hogy van akkor az a rossz...

    Mit szeretnél mit mondana?
  • Murder3
    #16123
    Ez azért is jó mert ha így jól szerepel ne adj isten a csapat akkor lehet kcisit fényezni, ha meg nem akkor ugye ezt tudtuk és nem erre készültünk duma.
    Nem uszítjuk a népet h aztán hőbörögjön amiatt mert végül szar se lett belőle.
  • Murder3
    #16122
    Magath tudja h kit miért játszat, sztem elég magáért beszélő volt akkoriba.
    Nem egy olyan edző aki arról híres h állandóan bukik a csapatával.
  • Dean Winchester
    #16121
    :DDDDD
  • IXEMGabeo
    #16120
    őszinte legalább...2014-es vb-re oda kéne érni viszont...
  • sb1
    #16119
    Olvastátok Csányi nyilatkozatát a mai sportban? Megmondta kerek perec, a mostani Eb-re hogy kijussunk, roppant kevés az esély...sőt..:). de legalább nem ígérget, hanem a tényeket közli. És mellette a cikk többi része is eléggé jó. Már most szimpibb, mint a Kisteleki volt...mondjuk a patkánynál roszabb nem lehetett már.. :)
  • Grenzjager
    #16118
  • sb1
    #16117
    Az meg hogy hová mennyi, azt szerintem az ute lapján megleled, csak én oda elvből nem látogatok fel.. :)
  • sb1
    #16116
    "Szurkolók tájékoztatására közöljük, hogy a nagy érdeklődésre való tekintettel az IBUSZ jegyirodáiban, és online az ibusz.hu oldalon, már csütörtöktől megvásárolhatók a szeptember 7-én 20.30-kor a Szusza Ferenc Stadionban megrendezésre kerülő Magyarország - Moldova Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésre szóló belépők. A jegyek 1800, 2800, illetve 4000 forintos áron lesznek megvásárolhatók."-mlsz.hu
  • Dean Winchester
    #16115
    san marino ellen mikor lehet kapni a jegyeket?
    a jegyárak gondolom moldova szinten fognak lenni ugye?
    most akkor milyen helyre mennyi is a jegy? vki irja már le
  • geo91
    #16114
    olcsóbb jegyeket azért hamar megveszik. :D abból meg ugye nincs sok a szuszában.
  • LasDen #16113
    nem lesz teltház....úgy dobják utánad a jegyeket, játékosokat....
  • Rockynhooo
    #16112
    sőt már szinte biztos. nem hinném hogy telt ház lesz, kapok még jegyet ott is nem ?
  • rooney8
    #16111
    ...az ajtón...
    (by lasden :D)
  • Rockynhooo
    #16110
    lehet kimegyek én is :)
  • geo91
    #16109
  • LasDen #16108
    ...az ablakon...
  • geo91
    #16107
    kapu mögé 1800, egész jó, még az is lehet, hogy kinézek
  • geo91
    #16106
    csütörtöktől majd
  • Rockynhooo
    #16105
    Moldávok ellen már lehet kapni jegyeket?
  • Solt
    #16104
    Persze, hogy nem rossz játékos... nem is mondtam ilyet! ;)
  • banok
    #16103
    ha bajnok lesz...
  • IXEMGabeo
    #16102
    azért ki tudja, ha Stuttgartban ment volna neki a játék és hagyták volna nem lehetett volna rossz játékos belőle...így sem panaszkodhat, mert már 4 német csapatot megjárt végülis, sőt, ha azt veszem a Grazzal bajnok lesz az sem rossz azért...
  • Solt
    #16101
    Teljesen mindegy kinél kezdő... a tehetség ott kezdődik, hogy adott klubban az illető mindenkinél kezdő! Egyébként csak epizódszerep...

    Sajnálom, hogy a Szabics "csak" ennyire vitte, de a véleményem szerint erről nem "egy" edző tehet... egy játékos karrierje nem 1-2 év...
  • Solt
    #16100
    Nem is Koplárovicson van a hangsúly, hanem azon, hogy a Szabics összességében nem jobb mint a Kurányi... ezen a szinten pedig, ha vannak jó periódusaid az pont arra elég amit az Imi is elért... attól tartok a Hajnalnak is ez lesz a sorsa...
  • Solt
    #16099
    Ebben van valami... de nincs az az edző szerintem, aki az előítéleteire hallgat, és nem arra, amit mondjuk edzésen lát! A lényegben egyetértünk, bár szerintem a tehetségnek része a "soha nem adom fel" mentalitás is... egy játékos karrierjét egy edző nem tudja tönkretenni...
  • Grenzjager
    #16098
    Ha jól tudom, Szabics úgy vélekedik, hogy nagy hiba volt sérülten a VfB-től Kölnbe igazolni.
  • IXEMGabeo
    #16097
    Magath csinált egy középcsapat Wolfburgból bajnokot, állítom az egyik legnagyobb edzői siker, Mourinho Interes BL győzelme, Luis V Gaal Alkmaros és Ferguson Aberdeenes bajnoki címei illetve Otto Rehhagel Görög válogatottal a csúcson 2004-ben című meséje...voltak edzők akik tényleg letettek vmit az asztalra

    Magath, Mourinho, Van Gaal, Hiddink, Milutinovics, Lippi, Rehhagel, talán Benítez, de ő még nem annyira

    ezek az edzők azért letesznek mindig valamit az asztalra, és csak ámulok amikor csodákat csinálnak az adott csapattal...Milutinovicsot azért írtam oda, mert 5 neve nincs ki (kivéve Mexikót) válogatottat juttatott ki a vb-re ami azóta is rekord...
  • IXEMGabeo
    #16096
    még talán Juhász Roland...
  • Murder3
    #16095
    Magatnál akkor miért volt kezdő?

    Talán mert Magath kicsit jobbn értett az edzői munkához mint sammer,
    nem is sokáig volt ott csak addig amíg tönkre bassza magath felépített csapatát.

    Azt se felejtsük el Lahm is ott tűnt ki nem a bayern-be hiába volt bayern nevelés.

    Kurányi is ott.

    Kurányi meg egy szerencsétlen csőd, nem hiába nem került be szinte soha a válogatottba, illetve csak meg kellet nézni meccseken rossz volt nézni.
    Mondjuk ez már inkább a schalkes korszakára igaz.


  • hedonist
    #16094
    amúgy sztem a magyar mentalitásban is van egy ilyen foggal körömmel harcolunk érzés, csak ez már eltűnik sokakból, akik "befutnak" de jól mondod Koman, és Dzsudzsák a jó példák, meg persze Gera
  • hedonist
    #16093
    hát azért ő is lőtt egy félpályás gólt Werderben:D

    amúgy természetesen nem egy egy momentumra gondoltam, hanem időszakokra, Koplárovics beletette a lábát a labdába 2 méterről, mindig is szar volt és az is maradt.