28329
10917302841238962806.jpg
  • Krisztiam #27159
    góóól :DDDD
  • dave9004
    #27158
    ezt a storckot azért remélem elzavarjuk selejtezők után, mert a nullával egyenlő kb amit nyújtunk a meccseken vele.
  • Kaplan
    #27157
    Ettől félek, pótselejtező szerintem felejtős, az összes lehetséges harmadiknak nagyobb rutinja és játéktudása van mint nekünk. Nem szívesen mondok ilyet, de szinte 100%-os biztonsággal kizúgnánk.

    Legjobb csoportharmadikként továbbjutni pedig egészen ironikus volna.
  • bakkerman
    #27156
    Remelem bekuldik a gorog szertarost is,meg o se rugott golt a selejtezok soran,ma hatha betalalna
  • argo001
    #27155
    Románia is vezet. Ez így szopás.
  • bakkerman
    #27154
    Annyira tudtam hogy most pont nekunk fognak golt loni...
  • Jim Morrison
    #27153
    Na, most mar lottek otthon golt...
  • Kaplan
    #27152
    Gyerekek, bazdmeg, ez tipikusan olyan kibaszott magyaros volt.
  • Krisztiam #27151
    hehe ennyit erről
  • Krisztiam #27150
    milyen üres a lelátó :D
  • Kaplan
    #27149
    Furcsa érzések kavarognak bennem. Egyrészt szomorú vagyok, hogy addig kellett bővíteni az EB résztvevők számát, míg végre nekünk is van esélyünk a kijutásra. Másrészt ha kijutnánk, az felejthetetlen élmény lenne és biztos, hogy rengeteg pozitív hozadékkal bírna a magyar futball számára.

    Ma nyerni kell, tartást, hitet és erőt mutatni. Hajrá Magyarország!

  • bakkerman
    #27148
    Meg ez az utolso EB selejtezo sorozat is,a 2020-asra mar a majdani nemzetek kupajarol lehet majd kvalifikalni
  • banok
    #27147
    tv: M4 Sport
    rádió: MR1 Kossuth Rádió
    streamek: http://banok.myfreeforum.org/about15.html
  • DaemoonHunter
    #27146
    (Y)

    Ez így elég támadó :)
  • Rockynhooo
    #27145
    Király - Fiola, Juhász, Kádár, Leo - Lovrencsics, Gera, Elek, Dzsudzsák - Németh, Böde
  • dave9004
    #27144
    jaj mert az Uefa olyan hú de rendes valami? :D
  • [HUN]FaTaL
    #27143
    Ráadásul szeirntem ez az utolsó értelmesen rendezett EB. Ez a több ország rendez eb-t ötlet, nekem nem tetszik.
  • Lópikula
    #27142
    a bundabugyi miatt, az UEFA-nak ki kéne lépnie a FIFA-ból és 4 évente az eb-re el kell hívni a dél-amerikaiakat azt csókolom
  • smith09 #27141
    Igen, mert a fifa az európai csapatok kárára egyre jobban preferálja az afrikai és ázsiai csapatokat. legalábbis ami a létszámot illeti mindeképp.
  • bakkerman
    #27140
    A VB-re sokkal kisebb esélyünk lesz majd kijutni,muszáj ezért megragadni ezt a mostani esélyt
  • Shep
    #27139
    Hát úgy legyen de te is tudod, hogy milyen balfékek ezek.
  • argo001
    #27138
    1986 és 2016 között pont 30 év van. Meg kell nézni a selejtező csoportunkat, a szabályrendszert... mikor jussunk ki, ha nem most? Ragadjuk meg azt a k... esélyt és éljünk vele!
  • Shep
    #27137
    Akkor amilyen szerencsénk van megkapjuk a Hollandokat aztán 12-1-el itthonról nézhetik a fiúk az EB-t a TV-ben :D
  • Láma!
    #27136
    ha jól tudom a többi harmadikból egyelőre bárkit. még nem tudni kiemeltek leszünk e.
  • Shep
    #27135
    Pót selejtezőn kit kaphatunk?
  • DaemoonHunter
    #27134
    Kazah-Lett meccsen inkább az X esélyes. Ez nekünk elég lenne. Bár igaz, hogy tegnapból kiindulva elég masszív csapat a Kazahoké.
    Az ukránok meccse is inkább x mint spanyol vereség. Egyszerűen a spanyolok ezt nem engedhetik meg maguknak, hogy kikapjanak.
  • bakkerman
    #27133
    Nem sok esély maradt a tegnapi meccsek után,a török csapat bombaerős most,otthon a már tét nélkül focizó Izlandot megverik,és a kazahok is erősen esélyesek a lettek ellen. Az ukránokról nem beszélve
  • passatgt
    #27132
    reméljük a b csapat játszik, mert ők hajtani fognak legalább
  • argo001
    #27131
    Verjük meg a görögöket, Feröer meg szedje össze magát. Úgy a legegyszerűbb...
  • dave9004
    #27130
    Am a spanyolok is tuti kikapnak ukránoktól szal kb mindegy
  • passatgt
    #27129
    Kazah-lett nagyon egy szint, bármi lehet. A biztos továbbjutó izlandnak utolsó fordulóban meg rohadtul mindegy mit játszik. Szóval az sima török győzelem sajnos:(
  • passatgt
    #27128
    megverték
  • passatgt
    #27127
    ha nyernek, igen
  • dave9004
    #27125
    Kazahok előzhetnek 3 pontos hátrányból?
  • Rockynhooo
    #27124
    Ukránok azon a meccsen az életükért fognak küzdeni. Spanyolok meg felküldenek egy C csapatot, hogy semmi sérülés ne legyen.
  • Kaplan
    #27123
    És arra nem is gondolunk, hogy nem elég csak kijutni, azért, hogy aztán -10-es gólkülönbséggel, rúgott gól nélkül forduljunk vissza.
  • LasDen #27122
    én azt bírom, hogy a média úgy beszél, mintha már kint lennénk...
  • argo001
    #27121
    Csak nem. Ez valószínűtlenebb forgatókönyv, minthogy az ukránok megverik a spanyolokat. Ha mindenhol bejön a papírforma, kint vagyunk. Bár bejönne...
  • [HUN]FaTaL
    #27120
    Meg az kell hozzá, hogy megverjék a cseheket is.
  • passatgt
    #27119
    sajna a törökök még nagyon simán beelőzhetnek minket, az kell hozzá, hogy megverjék izlandot hazai pályán, kazahsztán pedig idegenben győzzön lettek ellen
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2015.10.10. 19:54:58