28329
10917302841238962806.jpg
  • Rockynhooo
    #27199
    Bogdánnak lenne már a helye a kapuban.
  • dave9004
    #27198
    barátságoson meglehet, ne ilyen meccseken
  • Jim Morrison
    #27197
    ezt sajnálattal olvasom, főleg ha utána kiteszik kispadra. Legalább a 100 lenne meg neki :)
  • DaemoonHunter
    #27196
    A félamatőr bálnavadászok több mint fele igazolt profi játékos, pl Dániában, szóval ez erős túlzás.
    Mindenesetre a mai meccsből nem lehet kiindulni. Valszeg tudta itt mindenki, hogy tét nélküli meccsről van szó(románok vezetnek).
    A többi meccsből kiindulva meg valóban sehol sincs a csapat. Az viszont jó, hogy a végén beállt "kicsik" nem szürkültek bele a meccsbe.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.10.11. 20:04:15
  • argo001
    #27195
    A görögök egész sorozatban nem vágtak 4 gólt, és főleg nem szereztek 3 pontot egyik csapat ellen sem. Ezt a sikerélményt mi biztosítottuk a számukra.
    Hogy a védelem mit csinált ma, az nagy kérdés, de külön kiemelném Király Gabit, aki a mai produkcióját látva ennyi erővel itthon is maradhatott volna.
  • Muki100
    #27194
    A tök utolsó görögök és a félamatőr bálnavadászok közé lehet belőni a válogatott erejét. Pótselejtező garantált tippmix győzelem.
  • dave9004
    #27193
    Albánia az EB-n :D
  • DaemoonHunter
    #27192
    Ez tény és való. De az MLSZ teljesen zsákutca stratégiáját nem fogja beismerni.
    Jól látszik, hogy egyszerűen nem lehet szép játékot és eredményt EGYSZERRE elérni ezzel a csapattal.
    Utoljára szerkesztette: DaemoonHunter, 2015.10.11. 19:58:17
  • dave9004
    #27191
    mind a 4 vele játszott meccs a nullához közelít.
    Csodaszámba ment, hogy Feröert egyáltalán megvertük vele
  • DaemoonHunter
    #27190
    Ezek után az azt jelentené, hogy az egész MLSZ stratégia eredménytelen lenne, mind válogatott, mind utánpótlás téren.
    Ez csak egy edzőmeccs kb.
  • Krisztiam #27189
    remélem Storck-ot elküldik a francba
  • dave9004
    #27188
    :D
    most képzeljük a görögök helyére a horvátokat pl.
    pótselejtező jövünk :D
  • Jim Morrison
    #27187
    nem lőttek otthon gólt, most négyet is.
    Mekkora buli lesz ott.
  • bakkerman
    #27186
    Na csak sikerul leadni 2-3rol :D
  • argo001
    #27185
    Na ez már kurvára szánalmas. Vissza Palit!
  • Gabe18
    #27184
    Ezek a totál érdektelenül poroszkáló görögök akkor rúgnak gólt amikor akarnak...
    Egy normálisabb csapatot kapunk a pótselejtezőn (Svéd, Török, Horvát) megint megbánjuk hogy nem estünk ki idejében, mint 98-ban.
    Az meg már a futball tragikomédiája lenne, ha ez a Magyar válogatott a legjobb 3. és egyből kijutna.
  • Krisztiam #27183
    na ennyi kikapunk :DD
  • Kaplan
    #27182
    Ez a meccs a futball meggyalázása. Komédia az egész, egy grundszintű bohóckodás, sajnos akármennyire szeretném, a pótselejtezőn pedig csont nélkül ki fogunk esni... Kabaré ez a védelem.
  • DaemoonHunter
    #27181
    Egy valami tisztán látszik, és senki se lepődjön meg rajta:
    Egyszerre csak egy valami megy, az se jó hatásfokkal. Most megy a gólszerzés, adottak a csatárok, viszont nem megy a védekezés. Ellenkező esetben talán 2 gólt se lőttünk volna a mai meccsen. Egy komolyabb csapat ellen ez kevés lesz. Most látszik igazán, hogy Storck, ahogy mondta is valóban támadóbb filozófiájú, de a védekezésnek rendben kéne lennie, ami úgy tűnik meghaladja a képességeket, nem csak játékos szinten...
  • argo001
    #27180
    Storck bevonzza azokat az ikszeket.
  • Jim Morrison
    #27179
    jó hogy lekapcsoltam :D
  • dave9004
    #27178
    3-3 :D
  • Krisztiam #27177
    ilyen nincs
  • Jim Morrison
    #27176
    2:3? én meg második félidőre lekapcsoltam a TV t... basszus
  • Krisztiam #27175
    hát nem sokáig vezettünk :D
  • dave9004
    #27174
    2 percig megvolt
  • j0rmungandr
    #27173
    2-2:D:D:D
  • argo001
    #27172
    Feröer vágjon kettőt!
  • Krisztiam #27171
    a matematikai esély még megvan :D
  • dave9004
    #27170
    legalább a kiemelés érdekében nyerhetnénk. legalább a minimálisat teljesítsük, ami rajtunk múlik.
  • LasDen #27169
    Mindegy már, hisz kint vagyunk az eb-n.... ja nem....
  • Muki100
    #27168
    A görögökön nagyon látszik, hogy tésztát ettek és még így is képesek helyzetbe kerülni.
    A bíró meg a meccs embere akar lenni mindenáron, szánalom.
  • Shep
    #27167
    Na de sebaj, hoznak valami jó edzőt és majd a VB-n :DDDDDDDD
  • bakkerman
    #27166
    Ez a legvaloszinubb forgatokonyv
  • szucsy89
    #27165
    a játékvezetés kritikán aluli

    ezzel együtt harmatgyengék vagyunk már megint. feröer után most is egyéni hibából (labdavesztés bal szélen) kaptuk a gólt, egészen hihetetlen milyen gyenge játékosaink vannak a védő posztokra... így valóban nem nagyon lesz esélyünk továbbjutni a pótselejtezőn, én is a legjobb 3. helyben bízom, ami ennek a csapatnak a teljesítményét elnézve szintén vicces lenne, de hát én már úgy vagyok vele hogy zúgjunk ki az eb-n a csoportból bárhogy bármennyi vereséggel, csak legyünk már végre ott hosszú idő után...
  • Krisztiam #27164
    jaja szerintem is, kár nézni
  • Shep
    #27163
    Na most sem jutunk ki, mert szerintem az Ukránok elverik a spanyolokat, a ráadásban meg kapunk bárkitől vagy 5-öt aztán jó.
  • GanXstaZoleeWrk
    #27162
    Görög védelem legalább olyan jo volt most mint a mienk az 5. Percben
  • argo001
    #27161
    Remélem, a feröeri bálnavadászok nem fekszenek le a románoknak.
  • Jim Morrison
    #27160
    Kéne még párat lőni.
    Így gondolom.