28330
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #16452
    Urak! A realitás a 4. hely... a 3. hely már sikernek, és egy következő lépcsőfoknak lenne tekinthető. Egyelőre mentálisan vannak hatalmas gondok... fosnak mint a bekerített partizán, görcsösek, stb... nem hiszem el, hogy egy Koman, Gera, Dzsudzsák hármas képtelen a pontos, rövid passzokra...

    A következő probléma a balhátvéd poszt... szinte mindig ott jöttek át rajtunk... oda találni kell valakit, mert minden ellenfelünk "oda" fog játszani.
  • [HUN]FaTaL
    #16451
    Idegenben Moldova sem lesz gyerekjáték.
  • [HUN]FaTaL
    #16450
    Ez igaz. :D
  • [HUN]FaTaL
    #16449
    Az első jut ki, az összes csoportból a 2 legjobb második és a többi második játszik pótselejtezőt.
  • Zenszkij
    #16448
    Lehet építkezni...Mióta ezt mondják legalább 6 piramist felhúzhattunk volna.
  • Láma!
    #16447
    a 3. hely nekem azért még pozitivumként is hatna:D

    ugyanis a finnekkel egyáltalán nem lesz egyszerü...
  • Láma!
    #16446
    1 jut ki egyböl, 2. pótseletezik.
  • bakkerman
    #16445
    nah,megvertük Moldovát...de milyen játékkal...első félidőre adnék egy 3-ast 10-es skálán,a másodikra egy 5-öst...Egyetlen pozitívum,hogy úgy látszik,Koman nem csak 1 meccses válogatott lesz,hanem komolyan épül be a csapatba,és ha a klubjában is jó lesz,sokat játszik,akkor lehet a következő Gera,aki irányítja a válogatottat!! Októberben megverjük San Marinot,ahol ugyanez a szar,ötlettelen,ívelgetős maszlag lesz,amiből persze találnak gólt a srácok,de megint elkezd majd minden focibarát bizakodni,szemellenzőt felrakják,zúgni fog a Hajrá Magyarok rigmus,mert 3 meccsből lesz 6 pontunk...Ettől függetlenül szerintem 3.-ok leszünk a csoportban
  • morleone
    #16444
    Nem nagyon követem a focit, sajnos a magyart meg tényleg csak ti követitek akik még bíznak benne.
    Szóval Svédország, San Marino, Hollandia, Finnország, Moldova és mi vagyunk egy csoportban? Gondolom az első 2 jut ki egyből, a 3. meg pótselejtező?
  • Unreal1942
    #16443
    Nem sok biztatót láttam tegnap. Hoztuk a kötelezőt, de sok hajmeresztő dolgot csináltunk. Ezeket büntetni fogják legközelebb.
    Remélem, hogy még összébb rázódik a csapat mert ez egyelőre nem jobb az elmúlt két meccs alapján mint ami már 20 éve van.
  • Murder3
    #16442
    amúgy mivel nyertünk msot jön a személyes sírásom...:D

    Mindig előkerül ez a nem támadunk beszarik vagyunk téma.
    Első félidőbe igen pocsék volt a játék....
    De nem emiatt.
    Hanem a támadás módja miatt.
    Hajtogatjuk h a magyarok "játsszák a focit", nekünk a technikás futball áll jól.
    Akkor miért nem e szerint játszunk?
    Pontos labdákat képtelenek vagyunk adogatni gyakorlatilag, nagy a hibaszázalék, nagyon sok esetbe felívelgetjük amit kivételek nélkül elvesztünk, támadáshoz alig zárkózunk...
    amikor egy gera,koman,dzsudzsák hármas áll a középpályán akkor h a fenébe nem tudunk földön kipasszolni?
    És ez "csak" egy moldáv csapat volt.
    Az is szomorúsággal tölt el h egy Hajnal aki képes lenne osztogatni labdákat csak a kispadot koptatja.
    Most egy elég durva hasonlat, de ha a németek egy bunkerfociból át tudtak a mostani játékukra állni,ami kb 4-5 éves folyamat volt.
    Mi miért nem tudunk megújulni?
    Most az ha azt kérdezném h miért nem tudunk úgy játszani mint a németek, elég hülyén nézne ki, de akkor miért nem tudunk arra a focira átállni?
    Mert rossz nézni ezt a szerencsétlenkedést amit leművelünk általában.
    A 2.félidőbe voltak biztató percek csak azok se tartósak voltak...:S
    Ennél azért többre képesek, volt egy svéd meccs még az előző sorozatba kiint akkor olyan játékot mutattak kint hogy azt mondom így kéne, de mért nem lehet tartós minőséget tartani?




  • geo91
    #16441
    hozzá tudnék szokni én is a hiányához. persze csakis akkor ha tényleg a miénk lenne újra. :)
  • Matthew Prosac
    #16440
    vagy Romániával és akkor legalább nem halljuk már többször a "lesz még Erdély Magyarországé.." kórust. én borzasztóan unom már :)
  • Tyler1
    #16439
    sztem egyesüljünk szlovákiával, az ő válogatottuk legalább elindult valahol, mi 20 éve egyhelyben állunk. mi adunk 3 játékost nekik, cserébe magyarország-szlovákia néven indulnak az EB-n xD
  • Murder3
    #16438
    Teljesen igazad van egyzserűen nem nyújt annyit ami komoly plussz lenne, ráadásul jelenleg ő a legértékesebb játékos a keretbe így meg még inkább bizonyítani kellene h miért is.
  • Matthew Prosac
    #16437
    Moldova illetve Moldávia. Mindkettő helyes, előbbi az inkább használatos, az utóbbit régebben használtuk.
  • Kaplan
    #16436
    Nem fogom újra végignézni és kikockázni de a tényt el lehetne fogadni lassan, hogy ez a Gera már nem az a régi igazi Gera, most szopatják megint Fulhamben amiről ki tudja, hogy tehet-e vagy sem innen nem tudjuk megítélni. Én nagyon tisztelem de jelenleg az egy éves válogatottbeli hiszti után és a tapasztalata miatt neki kéne az egész válogatottat a hátán vinnie. Meglátjuk mekkora szerepe lesz a selejtezők során. Remélem rám cáfol. ;)
  • rooney8
    #16435
    #16434
  • [HUN]FaTaL
    #16434
    Te melyik meccset nézted?
  • Kaplan
    #16433
    Nem akarok senki lelkivilágába belegázolni de Gerát lassan igazán el lehetne felejteni, szerintem már jó ideje nem tud hozzátenni semmit a csapat játékához.

    Jöhetnek a kommentek, harapjátok el a torkom! :DD
  • [HUN]FaTaL
    #16432
    Na megvan, látom Október 8 - San Marino
  • IXEMGabeo
    #16431
    úgy tudom San Marino ellen fogunk játszani időpontot nem tudok
  • IXEMGabeo
    #16430
    talán csak becézgette a csapatot, az ország neve a térképen Moldova kész:)
  • [HUN]FaTaL
    #16429
    Mikor lesz a következő selejtező, meg lehet valahol nézni az időpontokat?:)
  • Lcapitant
    #16428
    akkor nem én vagyok a hülye...magyar kommentár ASD
  • passatgt
    #16427
    hát ezt a nyilatkozatot nem nevezném okosnak:D
  • IXEMGabeo
    #16426
    Moldávia? Moldova inkább...
  • Lcapitant
    #16425
    hát sokkal jobbak voltunk a második félidőben, mint az elsőben....azért ez nem az igazi
  • [HUN]FaTaL
    #16424
    Csak megnyertük, a második félidőre lehet építkezni szerintem. :)
  • SzocsA
    #16423
    de miért nincs nálunk a labda?????
  • Lcapitant
    #16422
    loool: Magyarország-Moldávia....nem Moldova? lehet mind a 2t használják :D
  • IXEMGabeo
    #16421
    Svédország-San Marino 6-0
    Hollandia-Finnország 2-1
  • passatgt
    #16420
    ezt beszoptad
    undorító a kárörvendásed
  • [HUN]FaTaL
    #16419
    Nem befosni kéne hanem védekezni és kontrázni. :)
  • passatgt
    #16418
    vanczák miért játszik?
  • SzocsA
    #16417
    most jön a gól!!!
  • Kaplan
    #16416
    Biztosan elfáradt, és kell a védekező játékos mikor mindenki be van fosva..
  • IXEMGabeo
    #16415
    Szalainak is vannak lomha és buta megoldásai...szoknia kell a légkört és többet kéne játszania Mainzban nem lesz vele probléma
  • [HUN]FaTaL
    #16414
    Pont Komant lehozni, na mindegy :)
  • Kaplan
    #16413
    ezt amúgy direkt csináljuk... 100% ilyen balfasz csapat a világon nincs.