28330
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #16797
    Nem egy nyelvet beszélünk... ennél világosabban képtelen vagyok leírni a lényeget! Kb 10x írtam le, hogy nem az a lényeg, hogy elvertük San Marinot...

    Annyit tudok javasolni, hogy nézd meg a régebbi San Marino meccseket, és akkor megérted miről beszélek...
  • Solt
    #16796
    Bízzunk benne, hogy így lesz, és hitet önt beléjük, hogy komolyabb ellenfél ellen is ilyen bátran játszanak!
  • Murder3
    #16795
    jelen esetbe nézni kell az ellenfelet, MERT EZ SAN MARINO!!!
    más ilyen válogatott nincs európába.

    azért ne tartsunk már ott h egy San Marino ellen azt nézzük váóó csodás játék.
    Ennyire ne essünk le az alsó kategóriába hogy SanMarino ellen mérjük be a színvonalunkat....

  • Solt
    #16794
    Az Olaszok ellen az barátságos meccs volt, és a játék minősége ott sem volt ilyen... nyilván más kategória a két csapat...

    A törökök ellen összeomlottunk, bár a játék valóban jó volt, de ehhez akkor sem fogható. Itt is nyilván más szint a két csapat...

    Főleg arra célzok az eleje óta, hogy a támadó szekció ilyen kreatív, ötletes, eredményes focit tudott játszani 90 percen át! Mindegy ki ellen, mert eddig SENKI ellen nem ment ez évtizedek óta...
  • Takezó
    #16793
    azt ugye tudod, hogy egyáltalán nem számítanak ezek a körülmények? az tizenegyes volt
  • karajjj
    #16792
    Pajor-Gyulai László, az MLSZ sajtófőnöke a selejtezőt követő sajtótájékoztatón elmondta, 10 590 jegy kelt el a tiszteletjegyekkel együtt. Ez azt jelenti, hogy nettó 8 millió forint jött össze.
  • LasDen #16791
    itt jön be a képbe az edző, hogy ne csak san marino ellen legyenek képesek ilyenre.....
  • Solt
    #16790
    És? Ez a lényeg úgy látod? Nem az, ahogy Koman, vagy Balázs, vagy a Szalai gyerek játszott? AHOGY egymást helyzetbe hozták? MIKOR LÁTTÁL ILYET UTOLJÁRA??
  • karajjj
    #16789
    ha "a válogatottról" beszléünk általánosságban, akkor utoljára még Várhidi lánykorában az Olaszok ellen, vagy a Törökök ellen, mikor Gerát felrúgták és pirosat kapott műesésért, ha erről a válogatottról beszélünk, amit Sanyi bácsi épít, akkor eddig ez volt a legjobb
  • Kaplan
    #16788
    Undorító a szarrágás. Csak szólok. Nyertünk, lőttünk nyolcat, szépen fociztunk. Kedden jön Finnország, nyerni kell. Mit kell ezen ennyit túlragozni?
  • Murder3
    #16787
    San Marino és málta nem egy szint!!!!!!!!!!
  • Solt
    #16786
    Korábbi San Marino, Málta, stb kisebb csapatok?

    Mikor láttad a Magyar Válogatottat utoljára ilyen kombinatív módon focizni? Bárki ellen is?
  • Murder3
    #16785
    San Marino szintű csapat nincs.....
    van San Marino és a többi...:D...ennyi...:)
  • karajjj
    #16784
    még egy volt, mikor összezártak asszem Szalai előtt és előtte is a kezére pattant a labda az egyik védőnek
  • karajjj
    #16783
    ezt tényleg nem értem:

    Eddig a San Marino szintű csapatok ellen sem tudtunk így játszani...

    Anglia, Svédország, vagy a játékgyilkos moldáv bunkercsapat volt hasonló szintű? :D
  • Murder3
    #16782
    hogy a szerb észt 1-3-ról már ne ejtsünk szót és az olaszok se tudtak gólt rúgni northen irelandnek...
  • Gregorius
    #16781
    Tudom mire gondolsz. Azt a kezezést biztos látta a bíró, de nem érdemelt semmit. A védő kifelé rúgta a labdát, és akkor pattant rá a kezére, amikor már kifelé tartott. Ezzel a kezezéssel nem fosztotta meg az alacsonyan elszálló magyar játékost semmilyen helyzettől. Azt már a felszabadító rúgás kísérletével megtette, és nem volt sehol érkező játékos a közelben. Gyakorlatilag a magyar csatár köszönhette meg, hogy mégsem sikerült a felszabadítás csont nélkül, és így volt esélye újra harcba szállni. Én sem adtam volna ezért semmit. Főleg 6-0-nál nem.
  • karajjj
    #16780
    még szerencse, hogy nem az RTL-en lesznek a következő meccsek, mert akkor megint jönne a nagy kampány, hogy fúúúdekurtajók vagyunk, nézéttek...

    helyén kell kezelni a dolgot és nem kell elszállni, ahogy tavaly ilyenkor, ha a többi meccsen is lesz ilyen mezőnyjáték, akkor lehet reménykedni...
  • Murder3
    #16779
    Azért örüljünk ennek, de San Marinonál mindig csak az a kérdés mennyire kapnak ki.:)
    majd a finnek ellen lesz perdöntő h mit tudunk játszani.
  • Solt
    #16778
    Nem értjük egymást...
  • karajjj
    #16777
    azért azt is nézd, hogy 2-3 büntetőt még befújhattak volna nekünk, mert volt pár kezezés, amit meg se láttak
  • Unreal1942
    #16776
    Kár itt okoskodni. Hamarosan eljön a számadás napja. Lehet bizonyítani.
    Én nagyon szeretném, hogy jól alakuljanak a dolgok és végre kijöjjön a lépés, de nem tudom ezt a 8-0 át most úgy értékelni, hogy micsoda diadal.
    Örülök neki, de ezt is vártam, hogy megszórjuk őket legalább 5 el.
  • Gregorius
    #16775
    Gratulálok a fiúknak! Jó meccs volt. Szép gólokat láttam.

    És most már tudom, hogy mit érezhetnek a svédek. Nekünk is van egy Ibrahimovièunk. Ez a Rudolf gyerek van olyan ellenszenves játékos mint Ibrahimovic. Állandóan vágja a pofákat, és méltatlankodik, de ha neki van szüksége seggnyalásra, rögtön veszi a 180°-os fordulatot. Nem egyszer megérdemelte volna pedig, hogy az ő arcába sz@rjanak a San Marino-iak. Ezzel együtt viszont egész jól játszott magához képest, a válogatott eddig nyújtott teljesítményéhez képest pedig nagyon is jól.

    Az igazsághoz azonban az is hozzátartozik, hogy az észt játékvezetésnek is megköszönhetjük a meccset, mert Gera Zoli is végigsírta ezt a meccset, a szurkolók állítólagos "sportszerű" biztatása miatt is le lehetett volna fújni a mérkőzést, ha tudtak volna magyarul, és ha lenne 4 sárgalapunk, akkor sem szólhatnánk semmit.

    Mindenesetre egy valamire jó volt ez a meccs. Nekem jól esett. A fiúknak biztos. És volt benne valami, ami miatt most érdekel majd, mi lesz a finnekkel.
  • Takezó
    #16774
    úgy is van! ilyen jó játékkal egy-két góllal mindenképp nyerünk
  • karajjj
    #16773
    érdekes, most a moldávok ugyanúgy megölték a hollandok játékát, mint a miénket és csak 0:1-re kaptak ki, mert nem hagyták őket játszani (és magukhoz képest szar játékot produkáltak a hollandok is, hogy a te szavaiddal éljek) a svédek ellen pedig egész tűrhetően játszottunk amíg meg nem kaptuk a gólt, sőt még az angolokat is megcsaptuk volna hazai pályán, ha Gerrard nem intéz nekik 2 gólt, akkor most miről beszélünk? hol voltak itt San Marino szintű csapatok, akik hagyták volna játszani a fiainkat? a Koeman-féle meccsek pedig abszolút más témába tartoznak, azzal nem kell példálózni, mert más taktika(már azt a szart lehet taktikának nevezni) volt
  • Solt
    #16772
    Jó lenne, ha a finnek ellen ezt nyomatékosíthatnák! :)) ;)
  • Takezó
    #16771
    igazad van
  • Solt
    #16770
    Ennyi... arra próbálok itt az Uraknak célozni, hogy ÖNMAGUNKHOZ képest, vagyis az eddig látottakhoz képest ég és föld volt a különbség!
  • Kaplan
    #16769
    "A San Marinó-i szövetségi kapitány úgy véli, hogy a csoportgyőztes a világbajnoki ezüstérmes Hollandia lesz, mögöttük harcolhat majd a svéd és a magyar csapat." Szövegértés? :)
  • Solt
    #16768
    No, akkor még egyszer, mert látom a Moriatti klubnak nem megy át!

    EDDIG is játszottunk olyan csapatok ellen, akik ezt "hagyták" volna, DE annak ellenére, hogy az ellenfél tudása megengedte volna ezt a játékot, MI AKKOR SEM játszottunk ÚGY, ahogy MOST!

    Eddig a San Marino szintű csapatok ellen sem tudtunk így játszani... görcsöltünk, kínlódtunk, aztán valahogy begyűrtük őket... ha begyűrtük őket!

    Ha valakinek nem megy át az, ahogy MOST ezek fociztak, az nézzen vízilabdát... abban jobbak vagyunk!

    ( a nagybetű meg kiemelés, nem kiabálás )
  • Unreal1942
    #16767
    Persze. Annyira ért a focihoz mint a csapata kb. A véleménye gyakorlatilag annyit sem ér mint az itt fórumozóké :)
    Hollandia a 3. mi? :D
  • Unreal1942
    #16766
    Egy csapat akkor tud így játszani, ha hagyják. Más csapat nem fogja ezt engedni. Ezért nem vagyok elájulva a szép játéktól.
    Nem San Marino ellen akarok 8-0 ás meccseket látni, hanem A Finnek ellen 0-1 et!
    És azt, hogy végre jegyzett csapatok ellen is olyan szoros meccseket produkáljunk ahol időnként a mérleg nyelve felénk billen.
  • Grenzjager
    #16765


    tudom hogy nem brazilok voltak az ellenfelek, s nem is moldávok...

    de pl Dzsudzsák most volt a legkreatívabb a válogatottban.

    A 4. gól pedig... Szalai 40 méteres emelése... sok klippben benne lesz majd :P
  • karajjj
    #16764
    azért ezt egy komolyabb csapat ellen nem lehet így végigjátszani, nem azért mert a mieink nem tudnák, hanem mert ha nem megye1-es szintű az ellenfél, akkor nem engedik
  • Solt
    #16763
    Gondolom ő is látja ezt... :)
  • IXEMGabeo
    #16762
    szólj a Sanyi bácsinak, hogy ne változtasson:D beszélj vele
  • IXEMGabeo
    #16761
    basszus elkéne már kapni egy tőlünk előbbre való ellenfélt a ranglistán...nos ez a finn válogatott aggok háza tehát azt mondom bűn lenne nem nyerni ellenük
  • IXEMGabeo
    #16760
    Nem az eredmény a lényeg, hanem a látott játék! Milyen egyérintős passzok mentek, milyen kreatív volt a játék...

    ebben egyetérzek Zsolt, rég láttam, hogy ilyen szépen egyérintős passzos játékot toltak volna...tetszett is nagyon alapból a labdatartás és a passz híve vagyok
  • Solt
    #16759
    Pont arra akartam rámutatni, hogy eddig San Marino ellen sem játszottunk így... begyötörtünk pár gólt, azt annyi...

    Ezek meg most szét focizták őket, ÉLVEZETBŐL! Mióta vártam már ezt!! :)

    A finnek ellen is így kéne felállni, mert ezekben így bárki ellen benne van a gól... védekezni úgysem tudunk, kár elvenni a kreatív játékosok elől a helyet... ez így optimális elosztás volt... ( 4-1-3-2 ) ezt kell erőltetni mindenki ellen!
  • Takezó
    #16758
    ez így van, Szalai, Rudi, Koman, Dzsudzsák, ebben azért volt ötlet, de azért azt nem mondanám, hogy nem számít, ki ellen... a finnek ellen is így kellene felállni, nem beszarva