28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #16757
    áradozik rólunk Mazza:) azért nem lenne rossz
  • Solt
    #16756
    Ennyi! Nagyon régóta fejben ( önbizalom hiány ) van a gond...
  • passatgt
    #16755
    remélem a finnek ellen is mernek így játszani, mert ez nem ellenfél kérdése, csak el kéne hinni, hogy egy finnt is belehet bőrözni illetve ki lehet cselezni, nem csak egy olasz negyedosztályú játékost
  • Solt
    #16754
    Én komolyan nem tudom mi van veletek! Mikor láttatok utoljára ilyen kombinatív játékot a csapattól? Ellenfél mindegy...

    Nem az eredmény a lényeg, hanem a látott játék! Milyen egyérintős passzok mentek, milyen kreatív volt a játék...

    Én ettől bizony el vagyok ájulva! Nagyon rég élveztem ennyire válogatott meccset... végre azt játszotta a támadó középpályás szekció amit tud!

    ( Ez nem hurrá optimizmus, hanem ténymegállapítás! )
  • IXEMGabeo
    #16753
    mostmár végre azt szeretném látni, hogy a Svédeket, finneket, Hollandokat elkapnánk akkor lejtenék max örömtáncot és akkor mondhatnánk azt, hogy ez a válogatott mindent megér...lehet nagyok az igényeim, de nem hozott lázba, hogy 8-0 ra nyertünk. Szalai gólja ettől függetlenül parédás volt, az ilyen meccseken kell önbizalmat szereznie a fiataloknak
  • LasDen #16752
    örülök a győzelemnek, de a helyén kezelem a dolgot....:D
  • Unreal1942
    #16751
    Csodák nincsenek! Ekkora különbség van a két csapat között.
    Ami üdvözítő, hogy a csatárok találtak be végre.
  • Solt
    #16750
    Baszod, hogy még ilyenkor is ez a Moriatti szindróma... :((
  • LasDen #16749
    nah...ezt a 8 gólt elkell rakni a hidegebb napokra, mer nem hiszem, hogy túl sok gólt fogunk rúgni a következőkben....
  • [HUN]FaTaL
    #16748
    Szegények, még egy tizenegyes is :D
  • Kaplan
    #16747
    8-0 lesz, jól van. Tovább :DDDD
  • Láma!
    #16746
    nem hiszem hogy a Mainz vezetöi olyanok lennének, de ha ilyen eset előfordulna hogy nemhivatalosan egy ilyen meccs elött kérnek ilyesmit, és azt nem teljesíti a szöv kap, akkor lehet hogy legközelebb pont azon a héten sérül majd meg a játékos amikor menni kéne válogatódni...:)
  • Murder3
    #16745
    Szalaié a nap gólja:)
  • Murder3
    #16744
    perelik a szövetséget és még a végén ők nyernekXD

    amúgy simán megoldhatják szivélyesen, 6-0-nál már nem nagy baj vagy hiba lehozni.
  • Kaplan
    #16743
    Na jól van, nagyon örülök Dzsudzsák góljának. Nagyon megérdemelte, csalódott lett volna ha ma nem lő gólt! Szép volt!
  • [HUN]FaTaL
    #16742
    Micsoda góól! :D
  • karajjj
    #16741
    és? mit tudnak tenni? küldenek egy ejnye-bejnye levelet?
  • Murder3
    #16740
    Mainzba ez után a meccs után isteníteni fogják majd szalait, még jobban gondolom eddig se szidták:D
  • Murder3
    #16739
    hivatalosan:D
  • Láma!
    #16738
    na igen, sanszos hogy fáradtabb, elvégre ö játszik hétröl hétre tétmeccsen:)
  • LasDen #16737
    fiataloké....hagyjuk má ezt...Rudolf nem valami 35 éves vén csataló....tökmindegy, hogy kit hoz le...olyat kipróbálni, amit soha nem fogunk játszani, szintén baromság...:D
  • Grenzjager
    #16736
    nem mindegy, mert akkor a fiataloké az előny
    Priskin - Szalai duóé akkor

    de ha mainzi kérés... akkor ok
  • karajjj
    #16735
    ilyet hivatalosan csak barátságos meccsen kérhetnek, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy Szalai fáradtabb, mint Rudolf
  • LasDen #16734
    teljesen tökmindegy....
    Egervári pihenteti, ahogy a Matuz mondta....
  • Láma!
    #16733
    lehet hogy a Mainz kérte hogy ha lehet ne játszon végig:)
  • Grenzjager
    #16732
    A Szalai-Priskin cserét nem értem....

    Akkor már inkább a "korosabb" Rudolf helyére...

    vagy lehetne próbálni már a 3 csatit is akár ...
  • [HUN]FaTaL
    #16731
    Koman!! :)
  • [HUN]FaTaL
    #16730
    Kiváncsi lennék a labdabirtoklás arányára, sajna nem voltam gépnél a szünetben amikor esetleg mutatták :D
  • LasDen #16729
    az előző Rudolf helyzetnél érdekes volt, ahogy a kapus lekövette a labdát...vagy nem leszarja már a meccset vagy elkönyvelte, hogy abból gól lesz....nagyon lazán sétált át a túl oldalra....vagy ennyit tud....:D
  • geo91
    #16728
    OTT A GÓL!
  • Kaplan
    #16727
    Mikor fogom látni így játszani a válogatottunkat nyomatékosabb csapatok ellen ennyire jól? A fájó az, hogy nehezebb meccseken ezeket egyszerűen MEG SE PRÓBÁLJÁK. És ez a baj... Amúgy kurva jók vagyunk, jó nézni :)
  • [HUN]FaTaL
    #16726
    5-0 :D
  • Solt
    #16725
    Basszus öröm nézni őket... oké, hogy san marino, de akkor is... nem tudom mikor láttam így játszani a válogatottat... ( kreativitás )

    Balázs végre kurva jó...
  • karajjj
    #16724
    ha megtették hogy 3.5-től több gól lesz, akkor azért az már fizet
  • geo91
    #16723
    jogos :D
  • passatgt
    #16722
    1. félidőbe 4 gól szerintem jól fizet:)
  • geo91
    #16721
    sokat nem nyerhetnek vele :D
  • Solt
    #16720
    :D:D:D
  • geo91
    #16719
    eddig faszán nyomjuk :D
  • karajjj
    #16718
    szerintem itt a digók maguk ellen fogadtak