28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #16837
    Minden ponton jobbak vagyunk egy picivel szerintem.
    Ha nem is sima, de győzelmet várok a csapattól. Minden más eredmény elfogadhatatlan.
    Persze kérdés, hogy a védelmünk mennyire tud felpörögni a múlt heti lazulás után.
    Nagyon bízom benne, hogy nem hozunk össze megint balf@sz gólt az ellenfélnek.
  • Solt
    #16836
    Ha két ékkel játszunk igen, ha nem, akkor döntetlen. :)
  • [HUN]FaTaL
    #16835
    Na kiváncsi leszek nyerünk e ma :)
  • LasDen #16834
    Egervári, a náci válogatott...:D
  • Unreal1942
    #16833
  • LasDen #16832
    Team of the round, Goal.com

    Joubert

    Lahm - Hughes - Riise

    Nani - Oezil - Vassiljev - Krancjar

    Matavz - Szalai - Llorente

    Adam Szalai
    The opposition may have been inferior in the form of minnows San Marino, but a hat-trick at international level should always been treasured, and Szalai’s treble was the highlight of Hungary’s emphatic 8-0 win.

    The in-form Mainz striker transferred his Bundesliga form into his national team, and his second goal in particular was simply stunning, flicking the ball up and volleying home from all of thirty-five yards.
  • Solt
    #16831
    :D:D
  • Láma!
    #16830
    :DD
  • karajjj
    #16829
    Rádiós kívánságműsorban:
    Szeretném Szalai Ádám San Marino elleni mesterhármasából a 2. gólt kérni és küldeném Torghelle Sándornak
  • Zenszkij
    #16828
    Szép játékkal verjük meg őket lazán, és egy szavam nem lesz.
  • zaki
    #16827
    azért a finn válogatott nem egy világverő csapat, a leggyengébbek skandinávok közül, kb ugyanolyan erősek mint mi, sztem a 3. hely meglehet, teljesen 3 esélyes meccs lesz
  • Casillas
    #16826
    nem tudom volt-e már róla szó korábban, de az elmúlt 50 évben eddig csak háromszor tudtunk 6 gólnál többet lőni :)

    19/10/1975 Magyarország - Luxembourg 8-1 (EB-selejtező)
    15/06/1982 Magyarország - El Salvador 10-1 (VB)
    08/10/2010 Magyarország - San Marino 8-0 (EB-selejtező)
  • banok
    #16825
    Magyarország - San Marino 8-0



    na ezen már nem csúszik a hang. az előző hszt-t valamely mod törölje.
  • banok
    #16824
    tessék gyönyőrködni
  • Zenszkij
    #16823
    Találtam egy új ellenfelet magunknak a San Marino-i csapat után. Vatikán. Amennyiben őket is így elverjük, akár EB győztesek is lehetünk. :)
  • passatgt
    #16822
    magadat nyugodtan várd a 3-4. helyre
  • Zenszkij
    #16821
    Hagyjuk már! Ez semmit nem jelent. Semmit. Finneket nem verjük meg, de ha meg is verjük majd megy megint, hogy húúúú, esélyünk van. Semmi esélyünk kijutni, zéró. 3-4. helyre várom magunkat.
  • REALista
    #16820
    nagyon jó meccs volt gyönyörű gólokkal!SZÉP VOLT FIÚK!!!:)
  • Gregorius
    #16819
  • gercse
    #16818
    Én sem mondom, hogy itt most húúú, mindenkit megverünk, de azért ez a 8-0 ritka, mint a holló a magyar válogatott eredményeit elnézve.
    De ismerve a magyar mentalitást, a focistáink szépen elhiszik, hogy milyen jók...(ami nem lenne baj, csak ha elszállnak maguktól, akkor a finnektől nem jövünk el nem hogy 3, 1 ponttal sem)
  • IXEMGabeo
    #16817
    ami nem biztos, hogy a finnek ellen elég lehet...játszottunk már baromi jól mégis kikaptunk számtalanszor ez volt eddig a baj...marha nehéz elhinnem, hogy ilyen gyorsan a változás útjára léptünk és máris világverő válogatottunk van...24 éve mondják, hogy NA majd MOST kijutunk, azóta is vártunk...
  • gercse
    #16816
    Én értem miről beszél...

    Eddig is játszottunk San Marinóval mégsem nyertünk 8 góllal és ilyen játékkal, ennyi...,
    tény, hogy nem kell felfújni, mert csak San Marino, de mégis jobban kijött a lépés, mint eddig
  • Murder3
    #16815
    inkább ti nem értitek.
    ez ellen a csapat ellen ah csak védekeztünk volna akkor is minimum 4-0 ra kiverjük őket.
    egy san marino ellen támadni nagy dolog hátul is szarok,középen is meg elől is nem sok kockázat van bennük.
    mért kell ezt felfújni?
    ha nem san marino ellen játszunk így persze, de ellenük?
  • IXEMGabeo
    #16814
    Skócia, Olaszország esetleg Lengyelország ellen igaz h barátságos meccsek voltak, de ezen a 3 meccsen jól toltuk a közelmúltban...
  • IXEMGabeo
    #16813
    félreértetted, Hollandiát tette előre a tabella élére, és úgy számol, hogy mi fogunk a Svédekkel harcolni a 2. helyért a cikk végén ott van...
  • Gregorius
    #16812
    Nem kell feladni. Már ő is elmondta ugyanazt, amit te, csak nem tudja vagy nem akarja belátni.

    Ő is elmondta, hogy igen, nem a a 8 gólt várta, csak egy fölényes győzelmet. de 8 gól lett. Tehát várakozáson felül teljesített a válogatott, ahogy nem igazán szokott.
    Elmondta ő is, hogy régen csak védekeztünk, most meg támadunk is, és ez jó.
    És elmondta még 5 féle képen. Az más kérdés, hogy utána letagadja.
  • Solt
    #16811
    Én már csak olyan vagyok... mindjárt kiderül, hogy magamat sem értem! :D Hagyjuk... jó éjt mindenkinek...
  • Solt
    #16810
    Idézd ide, hogy mikor mondtam, azt, hogy más csapat engedni fogja? :)
  • karajjj
    #16809
    bazz, egyel fentebb kattintottam, nem neked akartam válaszolni csak egyforma a színetek
  • karajjj
    #16808
    most megcáfoltad saját magad :D
  • LasDen #16807
    csak ezzel az a baj, hogy más csapat nem fogja engedni...így esélyes, hogy az egész meghal....
  • Solt
    #16806
    Feladtam!

    Ez már csak ilyen e-pénisz csata... fújod a magadét mint a pereces, pedig úgy gondolom egyértelmű voltam! És NEM, nem az a lényeg amit leszűrtél!

    Estét! ;)

  • Gregorius
    #16805
    Azt ugye tudod, hogy elolvashatod a labdarúgás szabályait is, és akkor rájössz magadtól is, hogy nincs igazad.
  • karajjj
    #16804
    az alapján hogy a mi válogatottunk profi focistákból (ez a foglalkozásuk) áll, az ellenfél pedig amatőrökből, nem tudom, érzed-e a különbséget, na most ha láttál már olyan meccset, ahol profi focisták játszanak amatőrökkel, akkor a focistáknak FOCIZNI illik, ha már legalább ők tudnak, ezért ez a minimum, mert ellenük bizonyítani kell ilyenkor
  • Solt
    #16803
    "ez volt a minimum"

    Honnan, mi alapján veszed a mai játékot minimumnak? Mikor láttad őket így játszani? Mert a felsorolt meccsek sehol nem voltak ehhez...

    Én attól vagyok elájulva, ahogy folyt a labda a kreatív játékosaink közt! Ilyet még nem láttam tőlük akkor sem, ha ezt reggelig ragozzuk!
  • karajjj
    #16802
    lényeg: te el vagy ájulva, hogy milyen szép volt a játék, én meg nem, mert ez volt a minimum, amit nyújthattak (nem a 8 gól, hanem a fölényes győzelem), ha ez nem lett volna meg, már most temethetnénk az egészet
  • Solt
    #16801
    #16797 ;)
  • karajjj
    #16800
    de könyörgöm, ne évtizedekre nézz vissza, értsd már meg, hogy minden kapitány máshogy gondolkodik, a holland egy az egyben hanyagolta az előrejátékot, ezért az elmúlt években nem is ezen volt a hangsúly, hanem védekezzünk akkor is, ha már hátrányban vagyunk, akkor mit vársz egy szem Sándortól, aki lassan már bérletet vett, annyit volt lesen? -.-

    mióta leváltották, megint fordult 180°-ot az egész történet és mást játszik a csapat, mivel magyar szövkap van, aki évek óta ismeri a játékosokat, tudja, hogy mi merre hány méter és hogy hogy kell összerakni a saját csapatát válogatott mezben...

    meg kell különböztetni az egyes "korszakokat", lásd Domenech, vagy Maradona példáját, világklasszis válogatottal is lehet bukdácsolni, ha nem a megfelelő ember van az élén és nem tudja csapattá gyúrni a sztárokat, nálunk évtizedek óta nem találtak ilyen embert, akkor mégis mihez kellene hasonlítani ezt?

    egyszerűen más mint az előzőek, máshogy játszanak, és ez most egy megye 1-es szintű csapat ellen eredményes volt, szép volt, jó volt, de ezt a San Marinot még az Ózdi FC is hazaküldte volna 1-2 góllal... nem lehet egyetlen korábbi meccshez sem hasonlítani a mait, majd a következőn eldől minden, ha marad a forma, akkor le a kalappal előttük, de a maitól még nem vágom hasra magam, szép volt, jó volt, de focisták ellen is tessék majd így játszani!
  • Solt
    #16799
    Köszönöm...
  • geo91
    #16798
    nyilván nem vágunk nyolcat a finneknek, de ilyen játékkal, ilyen bátran játszva, 1-2 góllal megverhetjük a őket is.