28330
10917302841238962806.jpg
  • vincent1
    #17397
    facebook
  • karajjj
    #17396
    itt nem az utánpótlással van a gond, hanem a "tehetséges" magyar csatárokkal, minden más posztra lenne közel hasonló képességű játékos a pótlásra, csak csatárból nincs egy se
  • passatgt
    #17395
    ez máshol is így van
  • Redmer
    #17394
    Nekem ez a bajom a magyar válogatottal, kiesik egy ember és nem tudjuk pótolni, talán itt jön ki az utánpótlás hiánya.
  • pinnacle
    #17393
    Volt múltkor egy újságban egy cikk arról, hogy mi lett a az U-21-esekkel a VB után. Egyedül Koman játszik rendszeresen nívósabb bajnokságban.

  • LasDen #17392
    nem épít tökölire senki....erről szó sem volt...ő jött mert az nb1-ben megbizható teljesítményt nyújt és csatárokból nem vagyunk eleresztve...ha az nb1-t nézzük akkor szóba jöhető lett volna még Oláh v Ferenczi (góljaik számát nézve)...külföldről meg Feczesin, aki 0 játék után lett kölcsön adva....

    #17391: nah igen....Simon András asszem haza jött vagy valahol kergeti a labdát de semmi hír róla...Futács az osztrákoknál szerencsétlenkedik, míg Némethről beszélni sem érdemes....
  • Gabe18
    #17391
    Ennyit ér az elmúlt években (megint) megváltónak kikiáltott utánpótlásunk,hogy egy sérülés után a 34 éves, Kecskeméten profiskodó (vagy talán levezető) Tököli van berendelve.
  • IXEMGabeo
    #17390
    Málta, inkább Moldova bocsánat...
  • IXEMGabeo
    #17389
    ja nem izgat az interjú, alapból egy büdös bunkó:O több haverom is mesélte, amikor Tököli a Fradiban tolta olyan savanyú pofával osztogatta az autogrammot, hogy szinte helyben hányt volna egyet az ember, tipikus megélhetési vándormadár:)
  • IXEMGabeo
    #17388
    elég szomorú, ha a 35 éves Tökölire építünk...megérteném, ha mondjuk egy David Beckhamet tenne be az angol válogatott, vagy pl egy Javier Zanettit az argentín csapat, na, de egy Tökölit:O már ne is haragudj, de így nehéz lesz gólt lőni:), talán a visszavágón Málta ellen jó, ha véletlenül betalál...:(
  • Kaplan
    #17387
    Szerintem az interjú korrekt volt, és ha kapitány őt hívta be akkor én neki fogok szurkolni. A válogatottnak nem a csatár személye miatt szurkolok, akárkit raknak oda Szalai helyére ha helyzetbe kerül nekem akkor is az egekben lesz a pulzusom ha Njodo a csatárunk.. Felesleges szerintem okoskodni itt, hogy mit miért mert egyszerűen annyira nincs kiemelkedő csatárunk, hogy szerintem tök mindegy, hogy Tököli, Feczesin, Priskin, vagy Németh.
  • IXEMGabeo
    #17386
    kár ilyen vén bunkót betenni. Nem értem miért bízik benne az összes kapitány amikor állandóan csődöt mond. Kenesei II...
  • LasDen #17385
    Tököli internyú...
  • IXEMGabeo
    #17384
    talán hasonló példának a BVSC-t és a Csepel SC-t tudom felhozni:( mindkét csapat leépült a Csepel még mindig az NB III-ban sínylődik pedig 2 bajnokságot is nyertek zsinorban az 50-es években
  • IXEMGabeo
    #17383
    hmm hát igen egy időben nagyon futott a Dúnaújvárosi sport élet. Kézilabdában is nyertek BEK-et, ha jól tudom a nők között, aztán fociban is bajnokok lettek. Úgy tudom amióta nem működik a bányászat azóta van nagyon kevés bevétele a városnak...
  • LasDen #17382
    tudom bazmeg hogy nem nyertek...hasonló bazmeg...azé írtam....:D hasonló.....
  • geo91
    #17381
    ők azért nem nyertek kétszer bek-et :DDD
  • LasDen #17380
    kár hogy a dunaferr hasonló utat járt be mint a Nottingham Forest anno.....
  • karajjj
    #17379
    amúgy nekem is kolléga mondta, ő játszott is akkor a Dunaferrbe
  • LasDen #17378
    után gondoltam is hogy erre akarsz kilyukadni....szerettem azt a csapatot (Rósa, Lengyel, Rabó meg a többi) :D de azér a dunaferr bajnoksága 10 éve volt...azóta sok minden történt...de tény, hogy 8 gólt rúgott idén Tököli...úgyhogy még bármi lehet...:D
  • karajjj
    #17377
    Egervári volt a bajnokcsapat edzője, Töki meg a gólkirálya, onnan ismeri elég jól, ezért kapott most hirtelen behívót
  • LasDen #17376
    mivan vele???
  • karajjj
    #17375
    a Dunaferr senkinek nem jutott eszébe?
  • passatgt
    #17374
    Szalaira gondoltam:)
  • Unreal1942
    #17373
    Nem bizony. Egy válogatottság talán még fel tudja pörgetni. Nincs sok esély rá, de reménykedem. Hátha....
  • passatgt
    #17372
    hát azért fél idény alatt 4 gól nem éppen egy acélos mutató
  • Unreal1942
    #17371
    Nagyon hamar szembesülünk avval a ténnyel, hogy kulcs játékosokra nincs alternatívánk.
    Igazi Magyar szerencsétlenség, hogy lesérül az egyetlen valamire való csatárunk is.
    Nem jött volna jól Juhász vagy Balázs kiesése sem.
    Én azért próbálok megbékélni a gondolattal és titkon bízom benne, hogy Tököli felnő a feladathoz arra a néhány meccsre ami még vissza van neki a válogatottban.

  • [HUN]FaTaL
    #17370
    Juhász nekem is eszembejutott, de ő inkább maradjon csak meg védőnek, mert a védekezésünk enyhén szóval sem tökéletes, hát még, ha Juhászt is kiveszed onnan. Szerintem hiába nincs játékban mégis azt mondom, hogy Némethet kellett volna behívni. De Tökölinél még Torghelle is jobb lett volna.
  • Grenzjager
    #17369
    Tokodynál azért jobb lenne Kovács Kálmán mert Tokody se játszott évek óta támadóként.... :)))

    A viccet félretéve, ha lenne vér a vér a tökében az Kisegérkevárinak.... de nincs,
    meg "ha" sincs....

    Tudjátok amúgy ki lenne a legjobb "tűzoltó" csatár posztra? ..és már keret tag is, régebben támadó volt a pozíciója, s innen lett belőle védő, s nagyon is góltermelő hátvéd.

    Juhász
    Lőni is jól lő, kurva jól fejel

    Tökölinél mondjuk bárki jobb lenne
  • geo91
    #17368
    én?
  • LasDen #17367
    felvonul a magyar csatárok színe-java.....:D
  • hedonist
    #17366
    Koplárovics?
  • Zenszkij
    #17365
    Tokodi??
  • [HUN]FaTaL
    #17364
    Szalainak a keresztszalagja is elszakadt, legkorábban 4 hét múlva műtik újra, így számára véget ért ez a szezon. :(((((((
  • [HUN]FaTaL
    #17363
    Nem túl nagyot, mert az a papírforma. Majd ha Moldova megveri őket, akkor :D
  • banok
    #17362
    Majd két holland meccs után mekkorát fogunk zuhanni...
  • kaposi1
    #17361
    "a finnek a 78"
    Szóval nem is volt olyan nagy bravúr az a kinti győzelem.
    Persze csak vicceltem.
    De az volt.
  • HöfEE
    #17360
    Csúcsközelben a Magyar futballválogatott
  • LasDen #17359
    Kádár megy szalait vígasztalni....
  • [HUN]FaTaL
    #17358
    Ahogy index fórumon írták, lepjük meg a Hollandokat és tegyünk be két kapust a pályára, Szalai helyére Fülöpöt. Mire észbekapnak, hogy melyik véd addigra király indítja Komant, Koman remek labdát ad Fülöpnek és megszerezzük a vezetést. A hátralévő időt meg kibekkeljük :))))))))))