28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #17477
    miért örülnék neki..csak a szerintem van ennyi gól különbség sajnos a két csapat között..
  • passatgt
    #17476
    akkor örülnél, ha kapnánk 6 gólt? tök jó vagy:)
  • Unreal1942
    #17475
    Reménykedni szabad, de igazi világ szenzáció lenne 1 pont megszerzése is aktuálisan a Holland csapat ellen két meccsen.
    Szerintem örülhetünk, ha meg ússzuk 6 kapott gól alatt a két meccsen.
    Ne legyen igazam
  • bakkerman
    #17474
    (gyepes hiányában)
  • passatgt
    #17473
    ja és a holland gólt kifelejtettem, de azt Vanczák szerzi
  • bakkerman
    #17472
    ámen :DDDD
  • Casillas
    #17471
    akkor hány rúgott góllal nyeri a 2010-11 bajnokságot a Debrecen?
  • passatgt
    #17470
    csak rövidtávú előrejelzésre vagyok képes:)
  • Takezó
    #17469
    Nincs jelentősége, de a pontosság kedvéért: Nostradamust nem égették meg: )
  • Grenzjager
    #17468
    hopppá! Az új Nostradamus,
    vigyázz nehogy máglyán végezd

    hány rúgott góllal nyeri a 2011-12 bajnokságot a Debrecen?

    De amúgy a pesszimizmusod nem értem, hogy hogy itthon rosszabbul teljesítünk mint idegenben.... pont itthon kapunk gólt.... s egy csatár se lő gólt....

    valahogy nem hiszek neked, nem is vagy Nostradamus :)
  • passatgt
    #17467
    inkább erre hajtsunk, mint két verségre...
  • kaposi1
    #17466
    Egy pontra talán a két meccsen jók vagyunk.
    De amit itt a felvezettél mint víziótkevesebb az esélyünk rá
    mint a lottó ötösre.
  • passatgt
    #17465
    egyet se, Dzsudzsák rúg egyet kint, 1-0 nyerünk, itthon pedig 2-1-re Hajnal és Juhász góljával (utóbbi fejesgól)
  • Láma!
    #17464
    mivel körülöttünk is játszik mindenki, számitani fog a vereség:D

    ohh, tényleg, megverjük öket itt is ott is, el is felejtettem:D
    töki hányat rúg?:D
  • passatgt
    #17463
    mivel előttünk vannak, ezért annyira nem számít a vereség ráadásul idegenben és itthon is mgverjük őket, szóval csak előrébb kerülhetünk
  • Láma!
    #17462
    mikor jön ki a következö lista?

    mert ugy gondolom a hollandok visszarugdosnak minket a 45-50. helyig...
  • passatgt
    #17461
    Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) kiadta a legfrissebb világranglistáját, amelyen a magyar válogatott még egy helyet előrelépett, így már a 36. a sorban.
  • Gunnersboy
    #17460
    ha kapna időt, meccseket, és jönnének a gólok akkor visszahívná az olympiakos, ami szerintem elég jó hely neki, nem feltétlen kell erősebb bajnokságba igazolni :)
  • bakkerman
    #17459
    ha adna neki időt az edzője,és kapná a meccseket kezdőként,akkor a gólok sem maradnának el,és talán visszatérhetne még valamelyik nagyobb bajnokságba
  • [HUN]FaTaL
    #17458
    btw Németh gólt lőtt a hétvégén, reméljük több játéklehetőséget kap, aztán meghívót a válogatottba :)
  • Takezó
    #17457
    Az milyen, hogy Egervári azt mondja, hogy láttuk az azeriek ellen is, hogy Tököli beépíthető ebbe a csapatba? Egyáltalán nem volt jó...
  • bakkerman
    #17456
    jah,komlósit bazmeg egy lapon említeni vaskóval...azt mindenketten tarcsik...koltai tényleg vicc kategória,mert tavaly volt 1-2 jó meccse,de attól függetlenül nem nagy cucc
  • hedonist
    #17455
    Igen Csizi simán lehetne legalább tarcsi
  • Grenzjager
    #17454
    Csizi ebbe a csapatba simán beférne

    Koltai az ETO legbénábbja....
    még jó hogy csak tartalék...

    röhej ez a csapat...

    VÁCZI ZOLIT is a válogatottba!!
  • [HUN]FaTaL
    #17453
    Komlósi lol, vicc ez már. Dombit a válgatottba! :D
  • passatgt
    #17452
    ha nyerünk, nem zavar, hogy nincs:)
  • zaki
    #17451
    nem értem én sem, hogy miért nem hívják be ezt a tőzsér gyereket már a válogatottba... fix kezdő a klubjában, ami vezeti a bajnokságot...
  • bakkerman
    #17450
    inkább lesz biztonsági tartalék egy koltai,mint egy tőzsér? ftw!
  • passatgt
    #17449
    győztes csapat
  • paly90
    #17448
    A MAGYAROK HOLLANDIA ELLENI KERETE

    Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Fülöp Márton (Ipswich Town), Király Gábor (1860 München)
    Védők: Juhász Roland (Anderlecht), Laczkó Zsolt (Sampdoria), Lázár Pál (Videoton), Lipták Zoltán (Videoton), Pintér Ádám (Zaragoza), Vanczák Vilmos (Sion)
    Középpályások: Czvitkovics Péter (Debreceni VSC), Dzsudzsák Balázs (PSV), Elek Ákos (Videoton), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (VfB Stuttgart), Koman Vladimir (Sampdoria), Vadócz Krisztián (Osasuna), Varga József (Debreceni VSC)
    Támadók: Priskin Tamás (Ipswich Town), Rudolf Gergely (Bari), Tököli Attila (Kecskeméti TE)
    Biztonsági tartalékok: Debreceni András (Bp. Honvéd), Koltai Tamás (Győri ETO), Komlósi Ádám (Debreceni VSC), Vaskó Tamás (Videoton)
  • IXEMGabeo
    #17447
    jogos...
  • hedonist
    #17446
    teljesen alkalmatlanok...
  • bakkerman
    #17445
    tocsa tnap akkora baromságokat mondott...rudolfról azt mondta,hogy a genoa kölcsön adta a barihoz,de ott se terem neki sok babér...amióta odakerült,minden bajnokin kezdő volt...komanról is azt mondja,hogy stabil pados a sampdoriaban...19 bajnokin játszott eddig,és csak 7x állt be a padról,többin kezdő volt. azért utánanézhetnének a dolgoknak a kommentátorok
  • [HUN]FaTaL
    #17444
    Rudolf, Hajnal.
  • IXEMGabeo
    #17443
    na nem kell válaszolni:D Rudolf gólja szép volt, Gera remekül készítette elő, Hajnal góljának azért örülök, mert így visszatérhet ő is szépen:)

    Tóth Csaba jajogásai pedig idegesítőek voltak cx
  • IXEMGabeo
    #17442
    nem láttam a meccset...gólszerzők?
  • banok
    #17441
    Magyarország-Azerbajdzsán 2-0 ::: összefoglaló
  • banok
    #17440
    Hoztuk a kötelezőt, mást nem is vártam.
  • passatgt
    #17439
    durva, fél éve nem játszott semmit, aztán félidőre beállít stuttgartban és ott is jól tolta egyből:)
  • Solt
    #17438
    Na végre Tomi... gyönyörű gól volt!!