28330
10917302841238962806.jpg
  • IXEMGabeo
    #17757
    korábbi évekhez képest jobban állunk lásd a ranglistát is. Képesek vagyunk legalább megverni a kisebb csapatokat, ami szintén haladás hisz nem rég még Máltától is kikaptunk...MLSZ vezetősége pedig már most jobb, mint, ami volt a Kisteleki időszakában, annál rosszabb elnököt senki se kívánjon magának...
  • LasDen #17756
    komlósi??? logika meg a kukában.....
  • golvago99
    #17755
    Ugyan hová haladunk?
  • golvago99
    #17754
    az értelmesebb inkább enged,azért kértem elnézést.Amúgy nincs igazad,szégyelld el magad
  • IXEMGabeo
    #17753
    végülis a világ 2. legjobb nemzeti csapatával játszottunk, akik pl a Brazílokat is kiverték és mindenki mást a csoportban. Fiatal és gyors csapatuk van igazából nem szégyen sztem. Jakuza kicsit felfújja, de szvsz a korábbi évekhez képest a Magyar futball ici picit felszálló ágban van. Nem azt mondom h világszínvonalúak vagyunk, de haladunk...
  • passatgt
    #17752
    Dzsudzsák azt mondta a meccs után, nincs baja
    Juhász remélem tud játszani, bár ő sem volt toppon tegnap (meg igazából régóta nem jó a játéka szerintem, jót tenne neki egy klubváltás)
  • [HUN]FaTaL
    #17751
    "Telki, március 26., 15.32 Elek, Lipták és Hajnal elhagyták a válogatott edzőtáborát.


    A Hollandia elleni pénteki Európa-bajnoki selejtezőt követően Egervári Sándor két új játékost hívott meg a válogatott keretébe.
    A Hollandia elleni pénteki mérkőzést követően három játékos elhagyta a válogatott edzőtáborát, Elek Ákos és Lipták Zoltán eltiltás, Hajnal Tamás sérülés miatt nem állhat a csapat rendelkezésére a keddi, amszterdami találkozón. Helyükre a szakmai stáb meghívta a keretbe a korábban a tartalékok közé jelölt Debreceni Andrást, valamint Komlósi Ádámot, akik vasárnap csatlakoznak a csapathoz.
    Sérülés miatt egyelőre kérdéses Dzsudzsák Balázs és Juhász Roland játéka is, keddi szereplésük attól függ, javul-e az állapotuk a jövő hét elejéig.
    - Dzsudzsák Balázs korábbi sérülése kiújult, Juhász Roland pedig rúgást kapott a lábára, mindkettőjük játéka kérdéses a visszavágón - mondta Egervári Sándor az mlsz.hu-nak. - A kiesők helyére a tartaléknak nevezett játékosok közül Debreceni Andrást és Komlósi Ádámot hívtam be a keretbe, ők vasárnap reggel csatlakoznak hozzánk. A keddi mérkőzésen szeretném frissíteni a csapatot, ezért a kényszerű cserék mellett is tervezek változtatásokat az összeállításon.
    (mlsz.hu)"

    Forrás: nb1.hu

    Jesszusom, Komlósi meg Tököli.. Asszem a keddi meccset meg se nézem.
  • Solt
    #17750
    Elfogadom az elnézés kérésedet. Indokolt.
  • golvago99
    #17749
    Jakuzának pedig igaza van,már meg ne haragudj.
    De én kérek elnézést
  • banok
    #17748
    Sokkal jobbak voltak minden szemponból, teljesen más dimenzió a holland foci a mienkhez képest. Teljesen mindegy, hogy milyen taktikával játszottunk volna, nem lettek volna sérültjeink akkor is elvertek volna minket. A sebesség különbség, a gondolkodás gyorsaság (nem tudom jobban megfogalmazni) ég és föld.
    Kedden térdre imához.
  • Solt
    #17747
    Egy korrekt elemzés...
  • passatgt
    #17746
    ha 5 gólt rúgtunk volna megnyerjük a meccset, sajnos nem sikerült, de kint megverjük őket:)
  • kaposi1
    #17745
    Te elhallgass!!!!
    Előkerültél ismét a jóslataiddal.
  • passatgt
    #17744
    kint megverjük őket, 1-3 -ra
  • Solt
    #17743
    Fordulj orvoshoz.
  • kaposi1
    #17742
    "Hollandia egyébként szereti megalázni az ellenfeleit."
    Na ezt a véleményedet egyáltalán nem osztom.

    Nem aláztak ők meg senkit.
    PROFIK!!!!
    Sőt nagyon nagyon tisztességesen és kulturáltan nyilatkoztak a játékosaik a mérkőzést követően.
    Semmi gúnyolódás, lenézés.
    Tették a dolgukat.
    Mivel Hollandiában már eldőlhet számukra a kijutás,ott is annyi gólt fognak rúgni nekünk amennyire szükségük van.
    Szerintem ők lepődhettek meg a legjobban , és nem is értették, hogy mi is történt a második félidő felétől.
    Komolyan mondom én szégyenkeztem a cicázást látván.
    Ki lehet kapni 4:0-ra még itthon is , de nem így!!!!!!
  • [HUN]FaTaL
    #17741
    Nem is avval van a gond, hogy mennyi gólt kaptunk, hanem, ahogy. Ha azt látnám, hogy kűzdenek és úgy kapunk gólt hogy lábát törve próbál a védő szerelni de nem tud, akkor egy szót nem szólnék. De az, hogy a 16osról nézik, ahogy Kuyt az ötösről majdnem gólt fejel, az...
  • Takezó
    #17740
    :D:D
  • Jakuza001
    #17739
    50%-n ?
    Szerintem meg annyin se, az elso 45 percet egyenesen ataludtak. Unottan es kenyszeredetten jatszottak.

    Erre mi mit csinalunk ? Adunk ket golt nekik, mert olyanok jatszanak, mint Varga hatvedposzton es Lacko, akinek fogalma sincs arrol, hogy mit kellene csinalni a palyan. Nem hiszem el, hogy nincs egy rendes balhatved, mert ez a LAcko a hig ... kategoriaban sem tudna fellepni egy ertelmes edzonel.

    Amugy pedig ismet bebizonyosodott, hogy Egervarinak fingja nincs a szakmarol. Azt gondolta, hogy a Hollandok ellen is lesz majd olyan makunk mint a Finnek ellen, akiket nem is tudom milyen isteni sugallat folytan tudunk legyozni, mert a realis eredmeny vagy 2 golos vereseg kellett volna lennie oda.

    Erre mit csinal, bekuld egy csatart, mikozben nem is vedekezunk csak futkaroznak fel-le min a mergezet egerek. Ezert irtam le korabban, ezeknek nem tanitottak meg, hogyan kell helyezkedni ?

    Egervarinak es a tobbi honi edzonek reg rakellett volna jonni, hogy nagy csapatok ellen be kell allni vedekezni, ugy ahogy az Inter tette lezarva a teruletet es siman kilehet huzni akar dontetlenre a merkozeseket, aztan ha majd a jatekosallomanyunk es a focink feljavul lehet mast jatszani. Na de ezt, ahol egy csatar van es a legjobb balszelsonkkel 15 perc utan elkezd jatszani vedekezo kozeppalyast egy nonszensz, es szakmai analfabetizmusra utal.

    Raadasul akkora lukakat hagyott a vedok es kozeppalyasok kozott, hogy szegyen. Jol lathato az elso golnal 5-6 jatekos vedekezett, a tobbi setafikalt valahol a felpalya kornyeken, mikozben legalabb 8 jatekosnak kellett volna vedekeznie es a csatarokon kivul masnak a felpalyanal senkinek sem szabadott volna lenni. Es meg csodalkoznak, hoggy lyukra futtatasokkal szarra alaztak minket.

    A vicc az egeszben, hogy ezekbol a tamadasokbol a kozepesnel kicsit jobb vedelem ellen egy golt se rugtak volna, mert olyan bakik voltak ezek, amiket akar egy dan vagy az elithez nem tartozo ificsapatban is mar megtanulnak 15 eves korban, hogy mi az amit nem szabad csinalni, lasd Laczko. Latja, hogy ket jatekos jon a bal szelen es erre masodik embernek kimegy az elso ellenfel jatekosra, aki hattal all a kapunak 35 meterre az oldalvonalnal es ott hagyja a masik jatekost, ahelyett hogy a ketto koze helyezkedne, hogy barmilyen szituacioban is beletudjon avatkozni kesobb a jatekba, ha esetleg az elso vedonkon tuljutna a jatekos vagy visszapasszol.

    Meg is lett az eredmenye, sima golhelyzet es gol. Vicc.
  • IXEMGabeo
    #17738
    alkesz
  • Takezó
    #17737
    lol:D azért hozzátenném, hogy meglehetősen ittas voltam, amikor hajnali 3-kor hazaértem... és erről is a fiaink szívtelen játéka tehetett.
  • IXEMGabeo
    #17736
    kibújt a szög a zsákból. Tudsz te agresszív lenni...
  • Unreal1942
    #17735
    Nem történt csoda. A Magyar válogatott egy közép csapat. A Holland meg aktuálisan a világ elit. Reális a különbség sajnos. Persze, hogy mindenki bizakodó volt...a média is rásegítette megint.
    Nem kell elkeseredni ezen. Tudtuk, tudjuk, hogy van hova fejlődni.
    Most kell szurkolni a csapatnak..nem akkor kell majd örömködni amikor kijutunk valahova....
    Jóban, rosszban ki kell tartani.
  • bakkerman
    #17734
    a vereséget lehet előre látni,de a szar,semmitmondó,ötlettelen,fos játékot nem
  • homeless
    #17733
    Ha már előre tudtad, akkor nem értem, hogy mit háborogsz itt.
  • Balázs 17
    #17732
    ez az egész azóta megy amióta megvertük a Németeket 2-0ra :D
    és akkor minden évben rendezni kell 1-2 olyan barátságos meccset ahol az ellenfél az legerősebb válogatott (Brazíl, Holland ööö talán még Spanyol is volt? stb)
  • bakkerman
    #17731
    én már ezt a nagy bizakodást se értettem amúgy a meccs előtti napokban,hetekben. kiszoptunk a svédektől,oké. vertünk 2 bűngyenge csapatot,a moldávokat,meg san marinot,meg valahogy a finneket. barátságoson megvertük a félgőzzel játszó litvánokat,meg a gyenge azerieket. És ezek miatt kezdett el bizakodni a fél ország,hogy mi majd itthon elkapjuk a hollandokat?...belegondolni se merek mekkora szenzáicó hajhászás lenne,ha ESETLEG megvernénk a svédeket,és saját kezünkben lenne a sorsunk...a média már az EB-s csoportellenfelek találgatná,meg hogy hogy megy ki a válogatott donyeckbe,meg varsóba...
  • Balázs 17
    #17730
    én se vártam csodát, de ez a küzdés nélküli csapat kiábrándító volt

    San Marino ellen van esélyünk és nekik lövünk 4-5gólt és akkor isteni ez a válogatott

    szerencsétlen Laczkót sajnálom, mert már a lokiban se a posztján játszott :(
  • bakkerman
    #17729
    na meg hazai pályán 1 csatárral,két szélsővel kimenni,többi meg csak védekező játékos...kapjunk bazmeg 8 gólt,de legalább legyenek meg a helyzeteink,a támadó foci. és az a szomorú,hogy ez a holland válogatott kb 50%-on játszott,és még ígyse rajtunk múlott,hogy nem kapunk 8-at. mind1,kint is kikapunk,ha itthon nem verjük meg a svédeket,akkor nincs miről beszélni
  • Jakuza001
    #17728
    Te mirol beszelszmajomparade ? En biza nem szoptam be semmit, mert elore mondtam, hogy minimum 3-at kapunk, mert a magyar nemzeti valogatott tulertekelt es a vilagranglista elso 50be nem fer bele. A gyengebb csapatok elleni eredmenyek semmit nem ernek, ha tovabbra se tudunk hazai palyan meg pontokat se szerezni barmilyen nagyobb csapattol.

    Ellenben hazai palyan egy csapatnak nagyobb tartas kellene hogy legyen.
    Egy Luxemburg jobban kuzd mint mi, vagy egy Szlovenia. Itt meg jon a media szlogen nem baj mindenki kikapott volna ettol a Holland valogatottol. Mikozben jo taktikaval egy Szlovakiat is alig tudtak legyozni 2-1re.

    Lehet mast meglehet etetni, hogy a magyar focinak most van eselye elverni egy Hollandiat, de en tisztaban vagyok azzal, hogy a magyar labdarugas egy nagy adag fos, viszont azzal is tisztaban vagyok hogy ettol a holland valogatottol is lehet pontot szerezni es nem kell hozza Inter szintu vedelem, csak nem egy ilyen taktika, ahol a jatekosok meg a helyuket se kepesek megtalalni.
  • homeless
    #17727
    Csak az ilyen frusztrált, mint te, aki már megint beszopta a média hülyeségét. Értsd már meg végre, hogy ez a REALITÁS.

    Hollandia egyébként szereti megalázni az ellenfeleit. A svédeknek is 4-et lőttek.
  • bakkerman
    #17726
    akkor marad a 2014-es vb,mert hogy ezzel a játékkal a svédektől is kiszopunk,az is biztos.
  • Jakuza001
    #17725
    En meg kb magasrol ejtem le, hogy te kivel vagy hajlando kommunikalni, foleg akkor amikor hajtod a marhasagot, latatlanul, hogy mi hogyan reagaltunk volna, akkor ami meg sem tortent. Te egy jos vagy biztos, a tuti megmondo ember, aki kitalalja meg a masik gondolatat is.

    Lehet parhuzamot huzni a Szlovakok es kiscsapatok VB szereplesevel, lasd Uj Zealand. Erdekes modon nagy csapatok ellen is kilehet huzni egy dontetlent, sot gyozni is lehet ellenuk es nem kell hozza isteni adottsagu jatekoskeret. Csak esszeruen kell jatszani.

    Nem kell egy kozeppalyast peldaul hatvedpozocioba tenni, lasd Varga es hasonlo okos dolgok, amivel Egervari kiserletezgetettt.

    Mindenki tudja hogy a Hollandok jobbak ezt senki nem vitatja, de ellenuk is lehet jo eredmenyt elerni, nem kotelezo haromnal tobbet kapni toluk hazai palyan.

    Szoval a hulyesegeid inkabb tarsd a pajtasaidra, akik a te melyseges szinteden lezengenek.
  • golvago99
    #17724
    Ez egy nagy nulla volt.A magyarok foci szempontjából arra jók,hogy az nb1-ben szerencsétlenkedjenek,meg ilyen öt nullás gólarányú vereséget szenvedjenek.
  • Takezó
    #17723
    gusztustalan volt, amit hazai pályán 0:2 után műveltek a fiúk... Vanczákot meg legalább el kellene tiltani, de az agyonlövést sem bánnám...
  • hedonist
    #17722
    ezt pont egy barca szurkoló mondja, aki először áll fel és mondja, h persze az JM féle Inter, meg a Chelsea is csak úgy verte meg a Barcat,h beáll védekezni és rombolja az ellenfél játékát?
  • Del Bosque
    #17721
    :D
  • ManoNegra
    #17720
    Két lehetőségünk volt, szépen vagy csúnyán kikapni... Nah szerinted melyik jött össze?
  • hedonist
    #17719
    ez után,..holnap:

    "Egervári szerint idegenben meglephetjük őket"
  • Solt
    #17718
    Mindig is ez van nálunk... ha győzünk mennyország, ha kikapunk pokol... ja és minden meccs sorsdöntő... a média ilyen.

    Mindenesetre aki követi a focinkat régebb óta, az láthatja, hogy még így is az utóbbi évek legszerethetőbb csapata a jelenlegi.

    Ha kint is így állunk fel, kint is kitömnek...