28330
10917302841238962806.jpg
  • Gabe18
    #17717
    Én beláttam meccs előtt is, igaz én egy szűkebb 1-3-at tippeltem ismerősömnek.
    Lényeg hogy megint ment a médiából az ajnározás meccs előtt, a realitás jóval kevesebb. Sikerült az elvárásokat jól felnyomni, most meg jött a valóság...
    A visszavágón ötletem sincs miért ne kapnánk ennyit megint, vagy még többet.
  • Solt
    #17716
    Hát bezony csúnyán benne van... ezek nem olyanok mint az olaszok, hogy leállnak... főleg otthon...
  • [HUN]FaTaL
    #17715
    Attól félek, hogy a visszavágón még nagyobb zakó lesz. :S
  • Solt
    #17714
    Én is így látom... kevesek vagyunk még ahhoz, hogy egy ilyenből felálljunk, főleg Hollandia ellen...
  • Solt
    #17713
    Nézd meg miket írogattunk az első percekben... megpróbáltunk a mi szintünkön megfelelő számú kreatív játékost pályára küldeni, de ez a védekezés rovására ment. A meccse előtt már pedzegettük, hogy 3 szűrő kéne...

    Egervári kijelentése tényleg hülyén hangzik. Viszont nézd meg itt milyen a hangulat most, és milyen volt a meccs előtt... a játékosokban ugyanez zajlik le...

    Nem védem őket, de be kell látni, hogy ennyit tudunk.
  • Murder3
    #17712
    nem kell itt kiakadni, egy dolgon múlt a korai gólon, ennyi.
  • Gabe18
    #17711
    Nem a vereség a baj, hanem ahogy az már megint létrejött. Azt mondod megpróbáltuk. Mit?
    Arról nem beszélve amit 0-4-nél levágtak fiaink. 3 percig nézik ahogy passzolgatnak a hollandok. Meg se próbálnak odalépi. Erre Egervári a végén azt mondja "megérti hogy a csapatnak 0-2 után nem volt kedve már". Hát anyádat. Akkor talán a fele belépőt visszaadhatnák annak aki kiment, ha nekik csak a meccs feléig volt kedvük.
  • Solt
    #17710
    Ez ilyen... távol vagyunk az élbolytól nagyon. Szomorú és dühítő, de ez van.
  • [HUN]FaTaL
    #17709
    "Csak emlékezz vissza amikor a hollandussal meg csatár nélkül álltunk fel... akkor meg azon lázadt mindenki! "

    Nem tudok visszaemlékezni, mert évekig nem néztem válogatott meccset. És lehet, hogy most is ez lesz...
  • Solt
    #17708
    Csak emlékezz vissza amikor a hollandussal meg csatár nélkül álltunk fel... akkor meg azon lázadt mindenki!

    Akkora tudásbéli különbség van a két játékos állomány között, hogy itt a taktikán max annyi múlik, hogy mennyit kapunk.

    Csoda kellett volna egy döntetlenhez is. De minimum az, hogy mi lőjük az első gólt, vagy a félidőt kihúzzuk döntetlennel...

    De akkor még mindig ott van az, hogy a játékosaink jó része padozik, és nincs kellő meccserőnlétük...
  • Solt
    #17707
    Na te vagy az a fórumozó, akivel nem vagyok hajlandó kommunikálni... "öreg"

    Mellesleg a mondandód értékelhetetlen.
  • [HUN]FaTaL
    #17706
    Viszont ha csak 1-0ra kapunk ki az is jobb lett volna, mivel ha megverünk mindenkit és a svédek is rajtunk kívül akkor is pont egálban leszünk velük, így a gólarány fog számítani...
  • [HUN]FaTaL
    #17705
    Ilyen védelemmel hiába állunk be védekezni az a baj...
  • Jakuza001
    #17704
    Jo duma csak rossz hallgatni. Nem az a lenyeg oreg, hogy szepen kapjunk ki 7-1-re hanem hogy csunyan nyerjunk 1:0-ra.
    Remelem erzed az arnyalatnyi kulonbseget.

    A merkozeseket gyozelemre jatszak, nem szepsegre. Lehet jonni ezzel a hulyeseggel, hogy ha bealltunk volna vedekezni akkor mi azt nehezmenyeztuk volna. Kivancsi lennek azonban, ha beallunk vedekezni es nyerunk esetleg, akkor te a mostani okoskodasoddal, hova bujdosnal ?

    Meg kellene vegre tanulni, a taktikussag az eredmeny erdekeben, nem arrol szol, hogy szep vagy csunya e a jatek, hanem hogy eredmenyes e.
  • Solt
    #17703
    Ezt már nem tudjuk meg! :) Talán idegenben 3 szűrővel játszunk...
  • IXEMGabeo
    #17702
    kikaptunk sajnálom. Nem vagyunk velük egy súlycsoport...csak 10 gól kellett volna és bejön a 6-os GK:D
  • Koppixer
    #17701
    folytatva a hsz-t:
    Laczkó (bekarikázva) teljesen feleslegesen megy ki, hatalmas üres terület nyílik a 2. holland gól előtt
  • Effe88
    #17700
    szerintem lehetett volna
  • Solt
    #17699
    Nem lehet kivédekezni őket nullára... főleg nem ilyen védelemmel... ha beállunk nem négyet kapunk, hanem egyet vagy kettőt...
  • Effe88
    #17698
    hát nem tudom az 1pont az 1 pont lett volna itthon
    lehet
  • Effe88
    #17697
    jó egy 2milliós országról beszélünk szlovénia esetébe
    igazi nagy klasszkisuk nekik sincs azért é még is milyen jók
  • Solt
    #17696
    Valószínűleg 10 emberrel védekeztek... ha meg beállunk mi is így, akkor meg az a bajotok, hogy meg sem próbáltuk! Megpróbáltuk, ez lett a vége... engem is dühít, de ez van.

    Az olaszokat meg ne mérjétek a hollandokhoz...
  • [HUN]FaTaL
    #17695
    Azért Szlovénia lényegesen erősebb csapat, mint Moldova, nem véletlenül voltak ott a VB-n.
  • Effe88
    #17694
    vagy szlovénia-olaszo. 0-1(jó tudom nem éppen hollandok jelenleg az oalszok de akkor is)
    lehetett volna taktikusabb focit más taktikát játszatnia csapattal
  • [HUN]FaTaL
    #17693
    Csak emlékeztetőül: Moldova - Hollandia 0-1...
  • DaemoonHunter
    #17692
  • Solt
    #17691
    Nem értelek benneteket azért... évtizedek óta nem jutottunk ki sem eb-re, sem vb-re, most meg megvagytok sértődve, hogy a vb ezüstérmes lejátszik minket...

    Náluk minden posztra van 2-3 klasszis, nálunk meg alapvető hiányposztok vannak, lásd: két szélső védő.

    Ez a realitás... minimum ennyivel jobbak.

    Bezzeg amikor vertük a Finneket idegenben, akkor ment az örömködés... nekünk az ilyen csapatok az ellenfeleink, nem Hollandia és társai!

    Én megértem, hogy elkeseredettek vagytok, de azért 1-2 hozzászólás cseppet primitív.
  • Koppixer
    #17690
    így utólag, csak akkor lett volna valamiféle esélyünk, ha a Mourinho féle bunkerfocit játsszuk, mint az Inter a Barca ellen tavaly
  • Gabe18
    #17689
    Nyugi, majd 2-0-ra megverjük Moldovát, meg itthon rúgunk 4-5 gólt San Marino-nak, és akkor újra lehet számolgatni hogy jutunk ki a EB-re...
  • Jakuza001
    #17688
    Ah neeeee. Most mar el is kezdtek megmagyarazni, hogy nincs semmi baj, igy meg ugy stb.
    Vicc, na ez a szanalmas.
  • Jakuza001
    #17687
    Vajon ezeket ki fogja megtanitani focizni 20 ev felett, amikor meg helyezkedni se tudnak ?
    Jo, persze se passzolni, se jo megoldast valasztani a kulonbozo szituaciokban nem tudnak, na de hogy az se tudjak, hogy hol a helyuk es hogyan kell helyezkedni az eleg vicces, mert az osszes golt ezekbol kaptuk.
  • Gabe18
    #17686
    Ezek? Hát nem is mozogtak már...
  • Balázs 17
    #17685
    undorító volt ez a magyar válogatott

    főleg 0-3után amiket leműveltek, de már előtte is
    simán 2-3pirosat kaphattak volna
  • Gabe18
    #17684
    Egyszer talán annak a marhának is eltörik kezét lábát, azt utána nem szaladgál be az se...
    Mindenesetre ezzel a szervezés is bemutatkozott, így a végére.
  • [HUN]FaTaL
    #17683
    Na ezt kár volt megnézni, nincs is mit hozzáfűzni.
  • ricsa008
    #17682
    "hopp egy vendég kettő is" :D ez jó :D
  • LasDen #17681
    bezzeg ha jimmy jump szaladt volna, akkor ő a király...:D
  • [HUN]FaTaL
    #17680
    Idióták befutnak a pályára, ez a színvonal...
  • Jakuza001
    #17679
    Az hagyjan de egy Luxemburg becsuletesebben kuzd a Franciak ellen.
  • [HUN]FaTaL
    #17678
    Na Dzsudzsi egy becsületgólt..