28330
10917302841238962806.jpg
  • Solt
    #17797
    Én nem azt mondtam, hogy soha többet ne hívják be! :) Csak megemlítettem, hogy szarul ment neki a Hollandok ellen...

    Mondjuk eleve nem értem Egervári mi alapján hív be játékosokat... én tuti, hogy minden posztra két játékost hívnék alapból. Na most Balázs, vagy Laczkó helyett egy alternatívát sem látok...

    Eleve nem játszattam volna a Laczkót egy olyan meccsen, ahol inkább védekezni kell a szélső hátvédnek, mintsem támadni. Főleg, hogy előtte olyan játékos van, akinek a védekezése a nullához közelít...
  • Láma!
    #17796
    ha az alapján itélnénk meg, és nem játszatnánk embereket hogy volt e 1-2 rossz meccsük, akkor nem lenne olyan hogy foci, vagy minden héten uj játékosok lépnének pályára...
  • Del Bosque
    #17795
  • Solt
    #17794
    Ettől még leszerepelt. Igaz a Vanczák is, oszt mégis ott van.
  • passatgt
    #17793
    angol 3. osztály vs holland 1. osztály stabil kezdő
  • Solt
    #17792
    Horváth eléggé leszerepelt a 6:1 alkalmával. Kádárt lenne érdemes kipróbálni már...
  • passatgt
    #17791
    Horváth?

    de nekem nincs bajom Vanczák-al, nem olyan rossz
  • LasDen #17790
  • Takezó
    #17789
    igen, rakjon be bárkit, felőlem akár a Pask középhátvédjét is... Vanczák válogatottban elkövetett bakijaiból egy tízperces jútyúbválogatást lehetne összedobni
  • paly90
    #17788
    az tény h Vanczák egy balf*sz, de most nincs nagyon más...rakja be Komlósit vagy vagy Debrecenit?ugyan már..
  • Rockynhooo
    #17787
    jah itt biztos van valami a háttérben aki irányít vagy én már nem tudom mire gondoljak de nevetséges az egész...
  • hedonist
    #17786
    Egervári is csak egy kibasz*tt bábú, mint mindenki itthon...
  • hedonist
    #17785
    Nagyonnagy,h ezek után kezdőben maradt:D
  • Takezó
    #17784
    Vanczákot hogy az istenbe nem lehet már eltakarítani a válogatott közelébőőőől?
  • Solt
    #17783
    Itt a kezdő!

    Ha a Rudolf nem jobbszélsőt fog játszani, akkor 4-4-2-t fogunk játszani! Ha jobbszélső lesz, akkor 4-5-1... viszont a két szűrő még mindig kevés szerintem...
  • Oziris666
    #17782
    U21 is alakított!
    Horvátország (u21) - Magyarország (u21) 3:2

    ugyh h 2:0ra vezettünk lol
  • dave9004
    #17781
    úgy érted kedden már kezdő Cz.
  • [HUN]FaTaL
    #17780
    Juhász az egyetlen normális védőnk, még összefoltozva is (pénteken mondjuk ő is rengeteget hibázott). Dzsudzsák pedig még összefoltozva is jobb, mint a cserepadon lévő Czvitkovics.
  • Láma!
    #17779
    a behivottak közül? de.
  • LasDen #17778
    de nehogy má egy összefoltozott dzsák meg juhász így is jobb legyen a többinél....
  • Láma!
    #17777
    ha ők ketten nem játszanak, akkor nem csak a maradék támadásunk, de az a szánalmas kis védekezésünk is eltűnne...

    igazából fel se kéne menni a pályára, akkor csak 3-0 nem?:D
  • [HUN]FaTaL
    #17776
    Tegnap Egervári Sándor szövetségi kapitány elmondta, hogy Juhász Rolandra és Dzsudzsák Balázsra kezelések, illetve vizsgálatok várnak, így kérdésessé vált a játékuk a keddi Hollandia–Magyarország Eb-selejtezőn, de a Nemzeti Sport Online információi szerint mindketten ott lesznek a pályán.
  • kaposi1
    #17775
    "Rudolf Gergely arról beszélt, ő kifejezetten örül neki, hogy ismét a világbajnoki ezüstérmes gárda lesz az ellenfél, mert így azonnal ki lehet javítani a hibát, továbbá felszabadultan, veszíteni való nélkül játszhatnak."

    Nekem erről csak az a véleményem, ha 7 gól alatt megússzuk holnap, már minden eredmény ajándék.
  • tviktor91
    #17774
    Remeljük ..habar galara keszülnek ..
  • passatgt
    #17773
    kedden majd nem lesz ilyen jókedve
  • tviktor91
    #17772
    Van der Vaart.:DDDDDDD

    - Nagyon jó meccs volt, remekül játszottunk. Egy kicsit megalázó volt a magyaroknak, egy idő után elkezdtek rugdosódni, elég gyenge csapat - mondta a holland csapatkapitány a Radio Veronicának.

    A középpályás teketóriázás nélkül kihasználta a magyar védelem megingását a 8. percben, igaz, góljához Király Gábor hibája is kellett. Van der Vaart ebből a helyzetből is viccet csinált.

    - Igaz, de azért fantasztikusan csináltam - reagált a hollandok klasszisa.
  • bakkerman
    #17771
    én max megnézem a gólösszefoglalót azt csüh
  • Zenszkij
    #17770
    rakás xar
  • [HUN]FaTaL
    #17769
    Egy napra csak a 2 méter feletti játékosok kerülhetnek a válogatottba, nem baj, ha megye3ban játszanak. :DD
  • isi
    #17768
    fúúúúúú ez jó komlósi meg and his friends. Szerintem úgy szétcsapom magamat nem fogok látni semmi sem a meccsből
  • zaki
    #17767
    sneijder megoldaná, ahogy majdnem a tegnapi meccsen is :D
  • Jakuza001
    #17766
    Van logika benne ameghozza az, hogy az JMTKban a kedvenc jatekosa volt az Egervari azonkivul, hogy ket ballaba van es abbol az egyik falab semmi. :D
    Ne csodalkozzatok igy mukodik a magyar foci. Nem a jo jatekost hiivjak be, hanem a tejelos jatekost vagy a kis kedvencet.
  • [HUN]FaTaL
    #17765
    Ő hát, szerencsétlen gyökér...


    Más: Szerintem Amsterdamban a 10 mezőnyjátékos álljon be a gólvonalra, eléjük 2 méterrel Király és hátha kihúzzuk a 90 percet. :D
  • hedonist
    #17764
  • Koppixer
    #17763
    A taktika, mely tegnap legyőzött minket:

    [URL=http://en.wikipedia.org/wiki/Total_Football]"Hungary also had a big role in laying down the tactical fundaments of Total Football in the 1950s, dominating international football with the remarkable Golden Team which included legends like captain Ferenc Puskás."[/URL]

    Visszanyalt a fagyi... :D
  • Solt
    #17762
    Szia barnuska!
  • Láma!
    #17761
    tevagy barnuska?:D
  • golvago99
    #17760
    Majd nézd meg jövőre a STATISZTIKÁT
  • golvago99
    #17759
    Szerintem jó szakember,csak hát ha sok a faláb...
  • golvago99
    #17758
    Mi bajod Kisteleki úrral?