28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #19157
    Juhász két okból sem fog kimaradni, egyrészt mert ő a védelem legstabilabb embere évek óta, másrészt mert Gera távollétében ő a csapatkapitány.
  • Grenzjager
    #19156
    Lipták biztos játszani fog.
    Meg most csapatot is keres, tehát manageri érdek is, ráadásul, nem lehet most panasz Liptákra.
    innentől jó dillema a Korcsmár vagy Juhász kérdés.

    Korcsmárt hagynám bent a csapatban. Győztes csapaton minek variáljak.
  • [HUN]FaTaL
    #19155
    Lázár, Juhász, Korcsmár, ???

    Bal szélre kéne valaki Laczkó helyett.
  • Zsolti9014
    #19154
    az se rossz páros. de azért nekem Lipták játéka és küzdeni akarása is tetszett, amíg el nem készült az erejével. Meg a helyére hátrahúzódó Pintér. Ezek már azért kellemesebb problémák, mint az, amikor nem tudunk kit beállítani. :)
  • zsotesz
    #19153
    Ez nem kérdés: Korcsmár és Juhász
  • Grenzjager
    #19152
    Korcsmáron lehet lassan filózni is.

    mert a svéd meccs után a kérdés szerintem:
    Korcsmár vagy Juhász ?
  • zsotesz
    #19151
    Nekem van egy olyan érzésem, hogy most meg lesz a 2. hely, amúgy megint a finnekkel játszunk utoljára, egyszer ez már bejött. Csak ha pótselejtezőre jutunk, akkor ne égjünk le úgy mint 97-ben.
  • Rockynhooo
    #19150

  • Kaplan
    #19149
    Amúgy én is pont ezt néztem, Rudolf és Korcsmár kifejezetten szépen beszélt.
  • Kaplan
    #19148
    Ebben az esetben ha hozzuk a hátralévő két meccsünket, másodikak vagyunk. Így legyen!
  • LasDen #19147
    milyen összeszedetten nyilatkozott mind....egész értelmesnek tűnnek...:DD
  • [HUN]FaTaL
    #19146
    Úgy legyen :D
  • [HUN]FaTaL
    #19145
    Így van :)
  • Effe88
    #19144
    így van
    nekem van egy olyan megérzésem hogy a svédek a finnekkel x-elni fognak illetve hollandoktól kikapnak.
  • passatgt
    #19143
    meg kell nyerni a következő 2 meccset, a lehető legnagyobb gólaránnyal, a többi meg a svédeken műlik
  • tviktor91
    #19142
    Bebaszna ha san marino ellen X-elnének.
  • [HUN]FaTaL
    #19141
    Majd meglátjuk, ha megverik a Finneket, akkor a mi szempontunkból lényegtelen az utolsó forduló.
  • [HUN]FaTaL
    #19140
    Ezt nem tudom, nem nézek német kommentátorral meccset. És mivel nem tudok, sajnos angollal sem pedig azok jók.

    Nem szeretem Egri Viktort, bár kézilabda meccsen egész korrekt, ott még Horti sem volt annyira rossz.

    #19139: Tudom, van aki szereti. Én rövidtávon elviselem, de pl. egy BL döntőben valószínű sírógörcsöt kapnék ha sokat közvetítene.
  • IXEMGabeo
    #19139
    horti nagyon megosztja a nézőket:) valaki szereti, valaki nem:)

    Gundival semmi probléma nincsen...
  • tviktor91
    #19138
    Egyébként ja Egri Viktorra gondoltam a digisnél..szerintem jól nyomja.
    Horti pedig valami bohóc meccsen okés..de komolyabb meccseken nem tudnám végighallgatni.
    Mindenesetre szerintem az összes magyar kommentátor jobb mint bármelyik német..:)
  • Jakuza001
    #19137
    Persze ezt mondta a speaker, arra viszont en emlekszem, hogy ugyanigy adtak el a merkozest anno a beloruszoknak az elozo EB selejtezon, amikor mar kijutottak, pedig azok joval gyengebbek, mint a Svedek.
    Szoval nem fogjak megeroltetni magukat.
  • tviktor91
    #19136
    Bocs:DDD gondolkoztam rajta mondom pisti..de nem az a hajdú bé..:DD ja richárd az.:)
  • [HUN]FaTaL
    #19135
    Ki az a faragó gábor?:D

    Faragó Richárd.

    Egyébként a legszarabb kommentátor a #19132-ben is bemutatott Horti Gábor.. Valami förtelem, ha ő kommentál, akkor némítom a tv-t általában.


    És szerintem a Digisport kommentátorai is borzalmasak, élükön Egri Viktorral, inkább a Gundel. Bár a meccset tegnap én is a Sport1-en néztem.
  • [HUN]FaTaL
    #19134
    Tudom, hogy nem elég, a Hollandok mindig a 100%-os selejtezőcsoportra hajtanak, pár éve a skótoktól ugyanígy vették el a kijutást lehetőségét is, így nem hiszem, hogy megverik őket, szóval azt a meccset Holland győzelemként (max x, de nekünk az is jó még akkoris, ha x-elnek a finnek ellen) könyveltem el. :)
  • kaposi1
    #19133
    Ez az arc eszméletlen.
    Még akkor is megnézem a közvetítéseit ha nem is érdekel a meccs.
    Amilyen beszólásai vannak attól kész vagyok.
    Néha már becsületsértést súrolnak a beszólásai , de szerencsére hagyják neki.
    Hatalmas fazon. Nagyon szeretem.
  • sb1
    #19132
    A legnagyobb arc, a dél-amerikai bajnokság kommentátora Horti Gábor..nah, ő kellene, hogy magyar válogatott meccset közvetítsen..lenne beleélés :D :D

    Egy kis "ízelitő" tőle:


  • tviktor91
    #19131
    Pont ezen gondolkoztam tegnap h gundi szerintem a legszarabb magyar kommentátor...hajdu b,faragó gábor ezerszer jobbak..de digin is van egy fasza.Meg aki közvetíti a spanyol bajnokságot.
  • Jakuza001
    #19130
    Az nem eleg ha pontokat hagynak Helsinkiben, ugyanugy pontokat kell elhullajtaniuk hazai palyan Hollandia ellen is, mivel egy merkozessel kevesebbet jatszottak mint mi es ugy van azonos pontjuk mint nekunk.

    Amugy eleg ketseges a pontvesztesuk a Hollandok ellen, ugyanis valoszinuleg a Hollandok mar tingli-tanglizni fognak, hiszen nekik addigra meg lesz a kijutas.
  • [HUN]FaTaL
    #19129
    Persze, vicceltem csak. :) Bár a finnektől kaptak most egy négyest (4-1 lett ugye). Remélem megverjük Moldovát és Finnországot is, a Svédek meg pontokat hagynak Helsinkiben és mehetünk pótselejtezni (vagy akár legjobb másodikként egyből EB), bár ennek az esélye úgy 2-3%.
  • Grenzjager
    #19128
    meccs után
    Elek Ákos, Hajnal Tamás, Pintér Ádám, Korcsmár Zsolt értékel - 63.hu


  • Jakuza001
    #19127
    Talan ennyi idosen megkellene tanulnod visszaolvasni is. :D
  • zaki
    #19126
    Jakuza és társai nagyon kussban vagytok...
  • kaposi1
    #19125
    Bírom a Gundi szövegét.
  • Dean Winchester
    #19124
  • rooney8
    #19123
    jó igen, most ezt benéztem :D
    bocsánatot kérek a válogatottól, hogy lenéztem őket, szép volt fiúk! :)

    (egyébként utána írtam egy hsz-t, amiben kifejtettem eme gondolatomat :D)
  • passatgt
    #19122
    "Már beszéltem a takarítószemélyzettel a svédek szállodájában, be fogják zárni a szobájába Zlatant, és nem engedik ki a meccs alatt. Na, de a viccet félretéve, agresszívnek, erőszakosnak kell lenni, hogy ki tudjuk kapcsolni. Azt egyébként mondtam már, hogy az Ikeából rendeztem be a lakásomat?"
    Elek Ákos, a válogatott játékosa viccelődött így a svéd újságírókkal az Expressen beszámolója szerint.
    * Az [origo] beszámolója szerint Elek meglepődött a svéd cikken, elmondása szerint ő egyetlen északi újságíróval sem beszélt.

    :D
  • banok
    #19121
  • passatgt
    #19120
    "értékelhetetlen megmozdulás nélkül fejezte be a meccset." -> értékelhető megmozdulás nélkül fejezte be a meccset.
  • IXEMGabeo
    #19119
    ja igen tényleg Dániát el tudtuk kapni tétmeccsen, akik végülis nívós csapat volt, kijutottak a vb-re...
  • LasDen #19118
    taktikaizóna...


    Amit viszont nem szabad nem észre venni, az az, hogy tudatosan, lépésről lépésére haladunk. Koemannal már összeszedtünk 16 pontot, a csoportelső dánokkal szemben négyet hoztunk el, és viszonylag sokáig voltunk versenyben a kijutásért. Jó látni, hogy az új kapitány ellenére nem kell elölről kezdenünk az építkezést, ez a svédek elleni győzelem a koppenhágai alapokra épül, csak ezúttal már úgyis nyerni tudtunk, hogy az ellenfél számára is volt tétje a mérkőzésnek. 15 pontunk van, de még két meccsünk hátra van – papíron legalábbis hatalmas esélyünk van arra, hogy 21 (le is írom, hogy hihetőbb legyen: huszonegy!) ponttal fejezzük be a selejtezőcsoportot. A kijutáshoz ez minden bizonnyal kevés lesz, de ez most még nem is cél, maximum álom.