28329
10917302841238962806.jpg
  • dave9004
    #19117
    viszont a moldávok általában teljesen védekeznek, szóval nem fogunk ellentámadásokat vezetni, mert nem fognak kijönni.
  • tviktor91
    #19116
    2-es odds van a magyarokra...x2-re is 1.25...100rugónál hoz 25 ezret..feltéve ha nem kapunk ki.
  • Zsolti9014
    #19115
    na igen, aki focizott már valaha, az tudja, hogy mindentől függetlenül a játékosok nyerni akarnak. a grundon is így van. persze ha esetleg hátrányba kerülnek, akkor más lehet a felfogásuk, mert nincs olyan motiváció. tehát egy gólt gyorsan be kell verni nekik! :)

    De tényleg: oda kell figyelni, nem szabad félvállról venni. e remélem ezzel nem is lesz gond, komolyabbak annál a srácok.
  • Dean Winchester
    #19114
    szerintem semmiképpen sem lesz könnyű meccs , mivel a moldávok sem veszteni mennek ki a pályára hanem azért , hogy nyerjenek...
    Remélem nyerünk legalább 1 góllal...
    azért ez a svéd siker után én kudarcnak könyvelném el a döntetlent is
  • commissioner
    #19113
    Szóval csak akkor lesz nehéz az az összecsapás, ha a moldávok presztízsmeccsként kezelik...
  • commissioner
    #19112
    A moldávoknak már matematikai esélye sincs továbbjutni. (Mint ahogy San Marinonak sem.)
  • Dean Winchester
    #19111
    +1

    én is most néztem meg az összefoglalót , rohadtul örülök a sikernek és annak ,hogy 0-0 után a svédek csak kapufákat lőttek! Szerencsénk volt , máskor ugye mindig az volt ,hogy ha mi kapufát lövünk vagy valami nagy ziccert elkurunk akkor a vendég csapat büntet... most ez elmaradt !
    Következő mérkőzésen nyerni kell és kész!
    RIA-RIA-HUNGÁRIA
    moldova elleni meccset közvetíti az m1?

    Egyébként Szabics behozása a válogatottba nagyon úgy néz ki , hogy jó húzás volt a mester részéről :)
    Valakinek nincs vmi infoja , vajon sorozatosan hány mérkőzés óta lő gólt Imre?
  • geo91
    #19110
    azért nem kell elszállni, kurva nehéz meccs lesz az
  • Grenzjager
    #19109
    meccs előtt egy 1-2-t már kulturált eredménynek véltem...
    jöttek is a balszerencsék, a svéd kezezés, a kihagyott bünti.
    s végre valahára a félidők utolsó perceiben mi lőttük a gólokat, tétmeccsen (volt ilyen 1X az elmúlt években vki ellen).

    amúgy ja a lényeg, támadó foci, ennyi


  • bakkerman
    #19108
    óriási diadal volt a tegnapi,az étterembe ahol melózom mindig kinéztem a pultba a kis tévére,hogy állunk,2. gólnál bejött a főpincér a konyhára,akkorát ordított hogy RUDOOOOOLLLFFFFF zengett minden :DD örülök,hogy nem lett igazam,amikor azt mondtam kikapunk! rég okozott ekkora örömet ez a válogatott! Moldovát verni kell!
  • Zsolti9014
    #19107
    viszont Lázár a válogatottban nem középen játszott eddig. a Vidiben nem tudom, nem emlékszem, de szerintem ott is jobbhátvéd volt.
  • Láma!
    #19106
    Egyetértek nagyrészével.
    Viszont nálam még Lázár mindig jobb mint Lipták, és várom hogy felépüljön, mert nyugodtabb leszek egy kicsit, ha ő is játszik. De tegnap nem lehetett panasz senkire.
  • Jakuza001
    #19105
    Vegre nyomokban neha felfedezheto volt focira is hasonlito momentumok a jatekunkban, ami hala istennek most eleg volt a gyozelemhez. Igaz kellett hozza jo nagy adag szerencse, de vegre nekunk volt makunk, nem pedig a svedeknek.
    Ideje volt mar, bar a nagy szamok torvenye alapjan torvenyszeru volt mar egy gyozelem is.

    A lenyeg nem szabad, hogy elszalljanak maguktol es osszpontositani a keddi merkozesre, majd tovabb.

    Remelem rajonnek vegre, hogy tamadni kell hazai palyan, mert csak tamado focival lehet ilyen eredmenyeket elerni es elfelejtik vegre az egy csataros jatekot, ami jellemzo volt rank.
    Valamint arr, hogy nem kell senkitol se betojni, hanem minden-mindegy alapon kell mindig jatszani, mert semmi vesztenivalonk nincsen, max ha nem jol sul el a dolog, akkor kikapunk egy jo merkozesen.
  • [HUN]FaTaL
    #19104
    Milyen moldovai vereség? Hintünk egy ötöst :D
  • Zsolti9014
    #19103
    persze, nem Koman meccse volt, voltak pontatlan passzai, meg egy csúnya eladott labdája, illetve 1-1-nél az az ívelés. De a gól előtt ő passzolt Rudolfhoz, nem is csúnyán. Csak azért írtam külön őt is, mert az egész csapatot fel akartam sorolni, de végül nem tettem. :P

    Imi gólja amúgy elég szépre sikeredett! Azt nem mondtam, hogy most én imádom Egervárit, de mindenképpen illik bocsánatot kérnem tőle, csúnyán leszóltam, de azért összerakta a csapatot. Továbbra is tartom, hogy Tőzsér lehetne kerettag, de most ez nem is lényeg. Az számít, hogy Moldova ellen próbáljunk a tegnapira építkezni. Nem verhetetlen az a csapat, a finnek 4-et gurítottak nekik. És tényleg, külön kiemelném a mieink közül a Lipták-Elek kettőst, mert ők nagyon sokat kaptak, főként jogtalanul, csak azért, mert a Vidiben játszanak (illetve már csak Elek játszik ott). Ezt a részét meg kifejtettem már korábban is, vagy itt, vagy a Magyar Foci topikban. Korcsmár is nagyon ügyes volt. De csapatként funkcionáltunk a legjobban.
  • Láma!
    #19102
    örülök a sikernek én is, de ez nem Koman meccse volt, legalábbis abból amit láttam. végre megvertünk egy normális csapatot, és nem ök verték saját magukat. ez a mi gyözelmünk volt, de ettől még Sanyi bácsit nem szeretem:D




    ui: igy fájóbb lesz a Moldovai vereség
  • Zsolti9014
    #19101
    Köszönöm fiúk! Köszönjük ezt a nagyszerű meccset, és köszönjük Sanyi bácsinak is (akit a múlt héten én is sokat szidtam, de ezért most bocsánatot kérek!). Akármi is lesz innen, megvertünk egy nagycsapatot, nagyot küzdöttek a srácok, le a kalappal mindenki előtt!
    Kedden a haverokkal szalonnát sütöttünk, és körbement egy tippjáték, én 2-1-et mondtam ide, azon mindenki csak mosolygott!

    Ja, és jellemző a folyton fanyalgókra, hogy most is kezdik már, hogy jó, hogy most nyertünk, de majd ezután. Na, nekik üzenem, hogy ez a meccs önmagában is évtizedes siker! És külön öröm volt, hogy Rudolf a meccs után már a Moldova elleni meccset is említette, hogy az is milyen fontos lesz! A srácoknak elszállni nem szabad, de el kell hinniük, hogy mostmár a két meccset nyerhetjük!

    Egyébként a (sokak által) sokat szidott Király, Lipták és Elek is nagyot játszott! De Rudolf, Szabics, Koman, Hajnal, ... mindenki!

    Aki kint volt a Puskásban, annak hatalmas élmény lehetett, sajnos én a közvetítésre is csak éppen beestem melóból, de ha esetleg sikerülne a csoda, akkor kiutazok egy meccsre mindenképpen! :)
    Le a kalappal a szurkolók előtt is!

    Hajrá Magyarok!

  • commissioner
    #19100
  • geo91
    #19099
    na mi van picsogók? persze nem mondom hogy kint vagyunk eb-n, mert ha hozzuk a meccseinket is kell majd hogy a svédek bakizzanak, de akkor is megvertük őket és ez kurvajó!
  • Unreal1942
    #19098
    Végre... egy lyukas garast se tettem volna, hogy nyerünk... azt mondtam, ha nem tartalékos a válogatott akkor meglehet a 2:1.. igy viszont 0:3 at jövendöltem...
    örülök, hogy tévedtem! :)
  • Solt
    #19097
    Öröm nézni azt a folyamatos győzni akarást amivel ő meccsről meccsre játszik... ráadásul eredményesen! Nálam most ő beérett kedvencnek... :)

    Egyébként Varga jobbhátvédként való játszatása is jó húzás volt... Korcsmár is jól játszott...
  • Takezó
    #19096
    Rudi valóban az, nagyon adom. Mindig elfogadhatóan teljesít a válogatottban, és ma ő volt a meccs legjobbja egyértelmáen.
  • Solt
    #19095
    Rudolf ISTEN... kijárt már ez nekünk, hajrá MAGYAROOOOOOOOOOOOOOOOOOK! :D
  • Redmer
    #19094
    összefoglaló
    Bár nem néztem meg remélem az.
  • precision
    #19093
    nem tudtam sajnos nézni a meccset, most néztem youtube -on a gólokat... hát le a kalappal... megy ez Dzsudzsi nélkül is :) szép volt fiúk!

    esetleg van teljes összefoglaló valahol, amiben a helyzetek is benne vannak, nem csak a gólok?
  • Redmer
    #19092
    Tudom,meg Barca drukker is vagy
  • [HUN]FaTaL
    #19091
    Én is a spanyoloknak szurkolok. :)
  • argo001
    #19090
    Volt akkora őrjöngés a kocsmában. Na végre kellett már ez. XD
  • Redmer
    #19089
    Ez igaz de azért egy döntő mégis csak más lett volna. Én mondjuk nagy Spanyol fan vagyok.De majd jövőre az EB-n meglátjuk.
  • limperatore
    #19088
    hatalmas hangulat volt a meccsen..cigányibra kapta végig az ívet
  • [HUN]FaTaL
    #19087
    Pont a spanyolok verték ki őket úgyhogy megvolt a döntő az elődöntőben. :)
  • IXEMGabeo
    #19086
    ááá Spanyolok ellen mindenki beállt bunker focizni:D Németek is szöglet fejessel kaptak ki és helyzetük nem volt kb... Hollandia viszont brutálisan szemét volt a döntőben főleg De Jong és Van Bommel...
  • Redmer
    #19085
    Kemény a Német csapat, tavaly a Hollandok helyett nekik kellett volna a döntőt játszani a Spanyolokkal. (Bár én utálom őket)
  • IXEMGabeo
    #19084
    tyűű ez a Mesut Özil mekkorát fejlődött Madridban...az egész csapat jó, Podolski az egyik kedvencem megint alakított a válogatottban
  • Redmer
    #19083
    A Németek be is jutottak ezzel a győzelemmel csont nélkül. Igen most kell odafigyelni, nehogy minket érjen meglepetés Moldáviában, mert ilyenkor ez szokott jönni.
  • IXEMGabeo
    #19082
    mert ez most qva nagy lehetőség...igazságszerint eljutottunk odáig h elkapunk egy nívósabb csapatot tétmeccsen...elvileg innentől kezdve Finnország és Moldova bajban ellenünk:) az se lesz könnyű ám a többi nem rajtunk múlik, Erwin Koeman idejében is a kis meccseket hoztuk, de ott megintcsak nem nyertünk nagyobb csapat ellen (se Portugál, se Svéd)
  • SLICK
    #19081
    na sokan megint reménykedni kezdtetek, csak nehogy pofáraesés legyen a vége... és ezt nem kötekedésből írom.
  • IXEMGabeo
    #19080
    ejjjgen:S elég bosszantó h 1 gólon múlna a továbbmenetel... nem állunk rossz helyzetben, most kellene 1-2 nyilatkozattal nyomást gyakorolni a Svédekre:)

    őő közben a Német csodacsapat 6-2 re vezet a sógorok ellen. Ez a csapat megnyer mindent, a Spanyolok a kedvenceim, de a Németekben több van úgy érzem
  • IXEMGabeo
    #19079
    az is jó, ha mindkét meccsen leixelnek...hollandok ellen is és a finnek ellen is...nem szabad nyerniük ez a lényeg
  • Csirke4
    #19078
    Ezzel módosítva elég a döntetlen is a finnek ellen. De az egymás ellen miatt már amúgyse néznék a gólarányt hanem őkl mennének tuti?