28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #19197
    És Hajnal már megint a bal szélen.. Remélem jobban fog játszani, mint pénteken.
  • [HUN]FaTaL
    #19196
    Varga maradjon csak a jobbszélen, nem olyan rossz ott és támadójátékban is hasznos lehet. Vanczák sehova sem való.

    Huszti nem védő, de a bal szélen jó lenne, mert Dzsudzsák sérült. Vargát úgy értettem, hogy szerintem nem lógott ki a csapatból és a gólt sem az ő oldaláról kaptuk, hanem Laczkóéról.
  • Jakuza001
    #19195
    Csak erre tudok kovetkeztetni ebbol.
    Kizart, hogy Vargat most attegye a bal szelre. Vanczak egyaltalan nem valo nem hogy a szelre, de neha meg a palyara se.
    Igazabol most hianyzik a baloldalrol az a Huszti, aki jol jatszott meg a Bundesligaban.

    Varga atlagosan jatszott szerintem, de tobbszor befuztek nagyon egyszeruen a jobb oldalon, ami annak tudhato be, hogy nem jobbhatved.
  • Zsolti9014
    #19194
    Vanczákba tudok csak belekötni. Jobbhátvédünk való igaz, hogy nincs, így Varga elfér ott, nem volt ügyetlen azért annyira a svédek ellen sem. Lázárt mindenesetre várom vissza.
    Juhász várható volt, hogy visszakerül, főleg, hogy Lipták most nincs. Balhátvéd poszt kényes, igaz, hogy Laczkó általában nem a legstabilabb, de azért mostanában nem olyan rossz, Vanczákkal kapcsolatban pedig baráti körben radikálisabb módszereket szoktam emlegetni, ahogyan távol lehetne tartani a csapattól, azt most nem részletezem.
    A többi az rendben van.

    Mondjuk azt remélem, hogy ha mindenki bevethető lesz, akkor egészséges versenyhelyzet alakul majd ki, nem pedig az lesz, hogy pl. Gera és Szalai alanyi jogon kerülnek vissza a kezdőbe. Nem ellenük vagyok, őket is kedvelem, de az nem lenne sportszerű, ha pl. a most gólokkal bizonyító Szabics csak úgy kikerülne, ha Ádám visszatér.
  • [HUN]FaTaL
    #19193
    Remélem a felnőtt válogatott nem lesz olyan szánalmas mint az u21. Rémgyenge, közünk nem volt a meccshez. Lassúak voltunk, körülményesek, ki is kaptunk 0-3ra az olaszoktól (540 perce nem rúgott gólt az U21 válogatott hazai pályán)
  • Effe88
    #19192
    ilyenkor jól jönne egy Leandro...de hát mindegy
    azért remélem behúzzuk:)
  • [HUN]FaTaL
    #19191
    Szerintem Varga nem játszott rosszul. Vanczák a balhátvéd, pff... Mondjuk a balszélen Laczkó ugyanolyan gyenge.
  • Jakuza001
    #19190
    Nem ertem en se ezt az osszeallitast.

    Király Gábor – Varga József, Juhász Roland, Korcsmár Zsolt, Vanczák Vilmos– Koman Vladimir, Elek Ákos, Pintér Ádám, Hajnal Tamás – Rudolf Gergely, Szabics Imre

    Varga meg mindig nem jobb hatved, nem igazan odavalo latszodott is sokszor amikor direkt vezettek a szelsok ra a labdat. Korcsmar nem jatszott rosszul, bar amikor elcsuszott a rossz helyezkedese miatt, akkor makja volt. Mindenesetre nem ertem hol fog jatszani a 3 kozephatved ? 2 meg rendben van, de ki lesz a bal hatved ? Vanczak ?
  • Effe88
    #19189
  • Takezó
    #19188
    De miééééért, basszus?! Vanczák nemcsak szar, de cserébe lassú is, így a szélen még veszélyesebb a kapunkra nézve:(
  • [HUN]FaTaL
    #19187
    Tudom, éppen ezért. :)
  • Láma!
    #19186
    Lipták el sem utazott, megsérült.
  • [HUN]FaTaL
    #19185
    Én egyedül Juhászt cseréltem volna Liptákra a védelemben.
  • passatgt
    #19184
    egervári mondta valami videón, nemzetisporton fent van
  • [HUN]FaTaL
    #19183
    Akkor a védelem ismét egy rakás szar lesz. Felejtsék már el bazmeg Vanczákot a széleken omg. Lassú, körülményes. Középen használható (bár az is kérdőjeles) a szélen nulla.

    De a hivatalos kezdő 1 órával a meccs előtt lesz csak, ugyanúgy, mint a múltkor.

    Ott is eltért a kezdő attól, amit előre jósoltak.
  • passatgt
    #19182
    *gondolom Varga helyett a jobb oldalon
  • passatgt
    #19181
    Vanczák is kezd
  • IXEMGabeo
    #19180
    ez nem az Ezel
  • bakkerman
    #19179
    van még mit tanulnod a futballról
  • [HUN]FaTaL
    #19178
    A finnek a svédeken álljanak bosszút. :D
  • LasDen #19177
    nem?? kár...:( :D
  • Rockynhooo
    #19176
    Ez nem a keresztapa trilógia.
  • Botond #19175
    moldávok talán meglesznek, de a finnek nem felejtenek, és bosszútállnak az tuti.
  • Grenzjager
    #19174
    Juhász kezdő lesz Kisinyovban
  • passatgt
    #19173
    gondolom fellebbeztek azért
  • Láma!
    #19172
    az aki az ligában NEM fog játszani:)
  • Effe88
    #19171
    és akkor mi van
    válogatottban hulladék...
    korcsmár-Juhász elég is lesz középen

    Fatal én is erre gondoltam erre a védelemre:)
  • [HUN]FaTaL
    #19170
    Ez mind igaz, ettől még a válogatottban általában nulla teljesítményt nyújt. Lassú, körülményes stb.

    Én ilyen védelemmel kezdenék:

    Varga, Juhász, Korcsmár, Laczkó
  • passatgt
    #19169
    Aki a sionban stabli alapember, idén 9 meccsen 4 gólt szerzett, piaci értéke 1.500.000 Euró és az európa ligában fog játszani? Tényleg felesleges lenne berakni...
  • Effe88
    #19168
    na az nem gond de viszont remélem vanczákot nem teszi be...
  • kaposi1
    #19167
    Lipták sem utazott Moldovába
  • Dean Winchester
    #19166
  • Dean Winchester
    #19165
    látom te is nagyon nézted a meccset :DD egyébként meg #19162
  • kaposi1
    #19164
    Ezért szeretjük Rolit.
    Példa értékű nyilatkozat.
  • [HUN]FaTaL
    #19163
    "Hol utott a Kiraly barmilyen loves a kapufara ? :D"

    Első félidőben a svéd kapufánál, az utolsó kamerállásból látszik, hogy belepiszkált.

    Hajnal valóban nagyon gyenge volt, bár mindegy, mert nyertünk. :)
  • passatgt
    #19162
    0:20-nál
  • Jakuza001
    #19161
    Hol utott a Kiraly barmilyen loves a kapufara ? :D

    Amugy hala istennek nem volt sok dolga, gyakorlatilag a szabadrugason kivul olyan nagyon sok dolga nem is volt. Mondjuk azt a szabadrugast ilyen szinte 10-bol 10 kapus vedi.

    Amugy nem csak Laczko helyere kell ember, hanem Varga sem balhatved, ez csak valami atmeneti megoldas lehetett, oda is kellene egy megbizhato jatekos es Vargat visszatolni a vedelem ele szuronek.

    Igazan szerintem mindenki megfeleloen teljesitett, egyedul Hajnal jateka volt nagyon gyengecske es nem a 11-es kihagyasa miatt mondom. Egyszeruen eltunt a palyan szinte eszre se lehetett venni, mondjuk mentsegere legyen mondva olyan helyen kellett jatszania a szelen, ahol szerintem meg sose jatszott igazan ilyen szerepkorben.
  • [HUN]FaTaL
    #19160
    Király kivételesen jól védett, bár a meccs előtt én is Bogdánt láttam volna szívesebben a kapuban. Az a lövés, amit az első félidőben a kapufára tolt, sztem nincs másik kapusunk, aki védte volna.

    Lipták nem alibizett.

    Elekre inkább nem is írok semmit, nso szint :D
  • Zsolti9014
    #19159
    Amúgy nso hozzászólásokban megint bravúros dolgokat művelnek a szerencsétlen fikázók... Inkább nem is írok be, sőt már lassan nem is olvasom, de néhány gyöngyszem:

    "Király a többiek szintje alatt teljesített, el kéne őt felejteni." - Aha, igen, a szabadrúgást meg a jó kva anyád védte volna akkor ki, meg a kapufára is ő tolta volna a lövést... Értem én, hogy sokan szeretnék Bogdánt a kezdőbe, de könyörgöm, összesen pályafutása alatt nem játszott annyi felnőtt meccset, mint Király idén. A jövő az övé lesz, addig meg ne bántsuk Gabit, mert nagyon jó kapus!

    "Lipták alibizett" - ja, igen, persze. Csórikám a szívét kitette, mindenhova odaért, aztán nyilván az alibitől görcsölt be a lába is...

    "Hogy lehet valaki klub nélkül válogatott?" - Lipták egyetlen meccsel sem játszott kevesebbet, mint a többiek, hiszen csak a kerethirdetés, és a hétvégi forduló után bontott szerződést, az NB2-ben pályára lépett.

    "Elek semmit nem csinált, vele csak megvoltunk 11-en" - Oké, de akkor melyik meccset nézted b.meg? Mert amelyiket mi néztük, azon rengeteg szerelést, megelőzést és hatalmas mezőnymunkát láttunk tőle.


    Bocs, hogy ezeken fennakadok, de azért remélem megértitek... Tudom, hogy nem kell ezekkel foglalkozni, de kb. ha vb-t nyernénk is itt rinyálnának, ezeknek semmi nem jó!
  • Casillas
    #19158
    Szerintem ti sem gondoljátok komolyan, hogy Juhász kikerül a csapatból.