28329
10917302841238962806.jpg
  • ressy14
    #21237
    akkor cserélje be a 80. perben a Megyeri helyére.

    egyébként is az a prioritás, hogy előzhessen a ranglistán? ha a mai meccsen beelőzi a párducot, akkor a következő meccsen Grosicsot nevezzük majd kezdőként, hogy visszaelőzhessen? dedó
  • banok
    #21236
    Király azért véd, hogy megelőzhesse Grosicsot a válogatottságban. Vanczák kapcsán meg annyit, hogy nincs más védőnk.
  • ressy14
    #21235
    inkább hívjuk vissza Végh Zolit :D

    nesze neked Egervári, ki lehetne próbálni a fiatalokat, erre tessék.

    Ha meg Megyeri vagy Gula nem véd a saját csapatában, nem kéne nekik legalább itt megadni a lehetőséget?
  • [HUN]FaTaL
    #21234
    Lepkekiralynal meg a formán kívüli, nem védő Megnyeri is jobb.
  • passatgt
    #21233
    ha lesérül Bogdán, ő fog védeni, Megyeri állandóan csere, nincs játékban, Király meg legjobb kapus bundesliga 2-ben
  • [HUN]FaTaL
    #21232
    Király? Ez most valami vicc?
  • Grenzjager
    #21231
    Király jó kapus, de nem a jövő, nem lételeme egyik válogatott taktikának sem szerintem, hazai bari meccsen miért nem jönnek a "fiatalok"?

    és egy csatárral megint????? egy csatárral????
    +Stieber, Nikolics
  • Effe88
    #21230
    én már királyt nem védetném, még ha barátságos meccs akkor se...
    nikolicsot pedig be lehetett volna hívni igazán
  • passatgt
    #21229
    mi a gond?
  • geo91
    #21228
    ez lenne az igazi...

    Vanczák - Vanczák, Vanczák, Vanczák, Vanczák - Vanczák, Vanczák, Vanczák, Vanczák, Vanczák - Vanczák
  • chrissparduc
    #21227
    Ez ugye csak vicc?
    Király - Vanczák, Korcsmár, Juhász, Kádár - Koman, Pintér, Varga, Hajnal, Dzsudzsák - Szalai
  • Grenzjager
    #21226
    Platini majd azzal fog védekezni, hogy az agyförtelme csak 2020-ban lenne....

    cseh-dán meccs Moszkvában,
    majd 4 nap múlva mondjuk cseh-angol meccs Isztambulban? :)
  • Zenszkij
    #21225
    Kb annyi esze van mint ennek a marhának: megmondom brazíl.
  • Effe88
    #21224
    az hát
    egy barom ez az ember, nagy reformerként tekint magára, csak ami már több éve tized jól működik azon minek kell változtatni...
  • Zenszkij
    #21223
    már alapból ez a 24 fős eb egy baromság, Miselnek már nyugdíjaznia kéne magát, mert lassan Pelé szintjét karcolgatja
  • ressy14
    #21222
    és egy cseh-dán meccsre moszkvában mennyien lennének kíváncsiak?
    azt ennyi erővel pesten a szuszában is letudhatjuk, az sem telne meg.
  • [HUN]FaTaL
    #21221
    Igen, erre gondoltam, nem arra, hogy üresek lesznek a stadionok.
  • bakkerman
    #21220
    Lennének nézők! Moszkvában tele lenne a lelátó oroszokkal,Párizsban franciákkal,Baselben svájciakkal...csak az lenne a bökkenő,hogy egy Hollandia-Anglia meccsen Moszkvában több lenne az orosz a lelátón,mint holland meg angol összesen...remélem ezt belátja ez a buzi maffiózó is(Platini)
  • [HUN]FaTaL
    #21219
    Szerintem magasabb a színvonal, mint a VB-n, mi a gondod vele? A 24 csapattal sztem nincs gond, legfeljebb nem nézem meg, ami nem érdekel (mi úgysem jutunk ki szóval tökmindegy). Na de ez, hogy városoknak adják ez egy baromság. Nem lesz szurkoló a meccseken. Kinek van arra pénze, hogy össze-vissza repülgessen városok között adott esetben a kontinens egyik feléről a másikra? Faszság az egész úgy, ahogy van.
  • bakkerman
    #21218
    ez egy baromság,szar ötlet úgy ahogy van
  • [HUN]FaTaL
    #21217
    Ezzel (nem arról beszélek, hogy lesz-e Budapesten meccs, hanem az egészről) gyakorlatilag a selejtezők szintjére degradálják le az EB-t. Nem sok értelme van.
  • Effe88
    #21216
    remélem nem így lesz
    ez a platini egy tetű alak, eleve 24 csapat 2016tól:S:S
    így se valami magas a szinvonal 16 csapattal...........:S
  • Kaplan
    #21215
    Gyerekek, ez komoly? Ez inkább korszakos faszság, mintsem újítás...
  • Grenzjager
    #21214
  • bakkerman
    #21213
    norvégokat megbasszuk a lazacaikkal együtt
  • sb1
    #21212
    Jegyek!
  • banok
    #21211
    Facebookos szavazásom a szerdai magyar-norvég kapcsán
  • bakkerman
    #21210
    mindig az arany középút a legcélravezetőbb,legyen igényes magára,de ne annyira,hogy abból álljon az élete,hogy szabadidejében bámulja magát a tükörben,meg ruhát vásárol...azidő alatt,és abból a pénzből eljárhatna kondiba lábtolózni...
  • IXEMGabeo
    #21209
    helyükben én fiatalon befektetném a pénzt egy kis részét pedig a magam szórakoztatására használnám fel. Divatra meg egyéb ilyen kiegészítő cuccokra költeni annyira felesleges, de komolyan...Mondjuk lehet én vagyok igénytelen, de legalább ezzel is spórolok
  • bakkerman
    #21208
    csak ezek az akademisták ifi korban már kimondva,kimondatlanul PÉNZÉRT fociznak,ez tény! Tehetségtől függően kapják havi szinte a pénzt,amit mire költenek el? Trendi ruhákra,szoláriumra satöbbi,így lesznek az alázatos focizó kiskölyökből FOCISTA(így nagybetűvel,ma már ez rang) playboy. Kaját kapják,délelőtt suliba tanulnak,délután edzés,utána irány a pláza,meki. Amikor ilyen portréműsorokban bemutatnak 1-1 külföldi világsztárt mit látsz? Civil életben jól öltözöttek,legújabb trendi ruhák,vagány haj,dögös barátnő. Csak ők már letettek valamit az asztalra(pl.: nálunk Daniel Alves ad nagyon magára,de ő is világklasszis a PÁLYÁN),ezek a 18-19 éves fiataloknak csak ennyi jön le a nyugati focistákról,hogy hogynéznek ki...és ez nagyon nagy baj sajnos. Ronaldot,Balotellit,meg úgy az olasz focistákat majmolja mindegyik,pedig elég megnézni Leo Messit,egy teljesen egyszerű figura a pályán kívűl is,mert tudja magáról,hogy őt az alapján itélik meg,amit a pályán nyújt,az átlag szurkoló nem nézi a focisták öltözködését. Fejben vannak a nagy gondok sajnos :S Nem vagyok besavanyodott öregember,sőt,2 éve még iskolapadban ültem,de amikor látom az utcán a nyír1-i ifistákat hányingert kapok.
  • IXEMGabeo
    #21207
    nincs katonaság:S Én se voltam katona, de azért én ennyire nem kényelmesedtem el és tudom azt, hogy mindent nekünk kell megteremteni a karrierünket az életünket nem pedig alánk tolnak mindent és nem foglalkozom a külsőségekkel sem...Ezekbe azt kellett volna kódolni, hogy a sikerhez kemény munka és kitartás szükséges a pénzzel ne foglalkozzanak, hanem a játékuk és a tudásuk csiszolásával, edzés, edzés, munka, munka...
  • ressy14
    #21206
    én úgy szeretném, ha valamelyik külföldi edző sousa-n kívül (moniz, rossi, tökmind1) eredményes lenne nemzetközileg, hátha akkor felfogná a "szakma", hogy ők valamit nagyon szarul csinálnak...
  • Láma!
    #21205
    évekkel ezelőtt kellett volna...
  • Grenzjager
    #21204
    nem most kéne mindenkinek akinek bármi köze is van a Doktor Mezey féle iskolához elhúzni ?
  • Grenzjager
    #21203
    tuti akadémiák tuti gyümölcse... övéké a jövő, ők az utánpótlás...
    szégyen...
    remélem sérülés miatt abba hagyják mind


  • Kaplan
    #21202
    Igen, ott a pont. Én eléggé keményen fognám ezeket a focistákat, nem kellene remete életet élniük de muszáj valahol alázatot tanulni az élettel szemben.
  • IXEMGabeo
    #21201
    társadalmi tényezők és a nevelés is rendesen befolyásolják azt a tényt, mennyire nem fejlődik a futball itthon.

    Kézilabdázók legalább valamennyire normálisak
  • Kaplan
    #21200
    Ocsmány ahogy ezek a gyerekek kinéznek, de a legszomorúbb, hogy pont úgy is viselkednek a pályán. Trógerek ezek mind, nem focisták. Nagyképű, flegma, halvérű fiatalok. A lényeg, hogy a sérója mindenkinek sértetlen maradt a 93. perc végére is!
  • IXEMGabeo
    #21199
    ja a játékosok kinézetére gondoltál?

    faszom bezzeg, ha én fociznék akkor törekednék arra minél jobb legyek nem lötyögnék...komolyan már ilyen korban is unják és csak a pénzre mennek? pont ez a szar
  • Takezó
    #21198
    Ja, a sport1-en, köszi.