28329
10917302841238962806.jpg
  • Takezó
    #21197
    Hol nézed?
  • bakkerman
    #21196
    most nézem az U19-es magyar-osztrák meccset...mocsok gyenge az egész csapat,1-0-ra vezetnek a sógorok,nulla játék,nulla kreativitás,úgy látszik tényleg igaz a "hiedelem",hogy ebben a korban a futball iránti érdeklődésük a srácoknak kimerül abban,hogy menő hajuk legyen,divatmárkáktól öltözkedjenek,és szolibarnák legyenek. Fasza.
  • ressy14
    #21195
    mostanság nem hiszem, hogy kiérdemelné. Gyurcsó is nálunk játszik aztán mégis válogatott. nem hiszem, hogy ezt túl kell gondolni. Nem hívta be Nikot, majd a csütörtöki 3 gólja után megbánja :D
  • Grenzjager
    #21194
    manager nagyon lényeges
    mert SándorGy se nagyon fog meghívőt kapni mostanság a Vidiből.
  • Láma!
    #21193
    Nálam szintúgy, csak éppen Sanyi bácsi neheztel rá és ezt Banoknak is mondom mondom, hogy igen attól hogy valaki Vidi játékos hátránnyal indul.
  • bakkerman
    #21192
    lehet Sousa-t nem szeretni,de hosszú idő után ismét meglátta a fényt a magyar foci a szarkupac aljáról,és ez neki köszönhető. Ha utolsó 3 csoportmeccsen kapnak 10 gólt,nálam akkor is maxi respekt van felé!
  • banok
    #21191
    Ezt nem értem. Attól, hogy valaki a Videotonban játszik és a Sousa az edzője ne lehessen válogatott?
  • ressy14
    #21190
    hülyeség, Gyurcsó is ott van a keretben mindig. Pedig nem hiszem, hogy sokkal jobb lenne a Nikonál.
  • Láma!
    #21189
    "szóval minden mellette szól."

    kivéve a csapat ahol játszik, és főleg annak edzője.
  • Grenzjager
    #21188
    ..hát ez az, hogy a szerb labdarúgás lefele megy, és végén még beférne, főleg ha a Vidiből Nyugatra szerződik majd.

    NémethK akkor is a bögyömben van... mit keres a keretben... Mert Nikolics mellett ott van még Stieber is. Nemanját "le kéne védeni", hogy pályára lép vmi felnőtt bari FIFA meccsen. Anyja magyar, könnyű honosítás előtt is állampolgár volt, gólérzékeny, jó helyzetkihasználással, szóval minden mellette szól.
  • Kaplan
    #21187
    Akkor az a ligaválogatott volt, ejj.
  • Effe88
    #21186
    "2012 áprilisában bemutatkozott a magyar ligaválogatottban, ahol az U21-es válogatott ellen kezdőként egy félidőt játszott.[5][6]
    A szerb labdarúgó-válogatottba eddig még nem hívták meg."
    ligaváogatott az nem számít
    bármilyen fifa tétmeccs illetve fifa barátságos mérkőzés viszont számít
    szóval be lehetne hívni
  • Kaplan
    #21185
    De Nikolic már játszott a válogatottban egy barátságos mérkőzésen, vagy nem jól emlékszem?
  • Effe88
    #21184
    nem
    ha a barátságos meccs hivatalos fifa meccs akkor az is számít
  • [HUN]FaTaL
    #21183
    "ha már 1 másodperce is beáll akkor már csak magyar válogatott lehet, szóval ilyenkor igazán be lehetne hívni..."

    Ez csak tétmeccsre igaz.

    De rohadtul nem értem miért nem próbáljuk ki, legalább csereként. Bár Németh se nagyon kap lehetőséget, most, hogy játékban van... Szerintem őt is meg lehetne próbálni pl. Rudolf helyén játszatni.

    És Szalai mögé is kell egy csere egyébként is.

    Stieber ugyanez, tud játszani a bal és a jobb oldalon is, az, hogy a svédek ellen nem villogott annyira, hát istenem. Bár szerintem egyáltalán nem játszott rosszul, sőt.
  • Effe88
    #21182
    be bizony
    főleg a nikolicsot
    jó kis csatár ő még fiatal is
    ki tudja lehet egyszer a szerbek küldenek neki egy meghívót:S
    ha már 1 másodperce is beáll akkor már csak magyar válogatott lehet, szóval ilyenkor igazán be lehetne hívni...
  • LasDen #21181
    jaa hogy ez barátságos meccs...oké..nem figyeltem :DDD
  • ressy14
    #21180
    szabicsnak ilyen jól megy grazban, vagy mi?
    egyszer niko is kaphatna egy meccset a válogatottban, ha nem teljesít jól, max nem hívja be legközelebb.
  • [HUN]FaTaL
    #21179
    Persze hogy az a baj, mert a barátságos meccseken kellene új embereket behívni. Pl. most...

    Pátkainak annyi köze volt a törökök megveréséhez, mint nekem. Csak a szerencsén múlott, hogy nem ment el rajta a meccs.
  • LasDen #21178
    szerintem meg nem baj hogy konzekvens maradt ahhoz a csapathoz, akikkel a törököket is verte....
    múltkor meg az volt a baj, hogy selejtezőre új játékosokat hívott be...
  • banok
    #21177
    Koltai jogos mert jól nyomja a Győrben de Nikolicsot én is hiányolom.
  • Effe88
    #21176
    nálam meg gyurcsó a psg csatáraXDXD
  • IXEMGabeo
    #21175
    Stieber nálam 76-os a FIFÁ-ban:D
  • [HUN]FaTaL
    #21174
    Gondoltam, hogy se Nikolics, se Stieber nem lesz behívva. Bezzeg Koltai meg Pátkai.. Na mindegy.
  • LasDen #21173
    A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE NORVÉGIA ELLEN

    Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Király Gábor (1860 München), Megyeri Balázs (Olympiakosz)

    Védők: Halmosi Péter (Haladás), Juhász Roland (Anderlecht), Kádár Tamás (Roda JC), Korcsmár Zsolt (Brann), Lipták Zoltán (Győri ETO), Mészáros Norbert (DVSC-Teva), Vanczák Vilmos (Sion)

    Középpályások: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Elek Ákos (DVTK), Gera Zoltán (West Bromwich Albion), Gyurcsó Ádám (Videoton), Hajnal Tamás (VfB Stuttgart), Koltai Tamás (Győri ETO), Koman Vladimir (FK Krasznodar), Pátkai Máté (Győri ETO), Pintér Ádám (Real Zaragoza), Szakály Péter (DVSC-Teva), Varga József (DVSC-Teva)

    Támadók: Németh Krisztián (Roda JC), Szalai Ádám (Mainz), Szabics Imre (Sturm Graz)
  • lord nihilus
    #21172
    wat
  • Zenszkij
    #21171
    jah meg Urbán Flóri
  • szabii98
    #21170
    Kovács István is, pár év, és ha ilyen ütemben fejlődik kezdő lesz
  • ressy14
    #21169
    egy meghívót megérne
  • banok
    #21168
    Szerintem is
  • Grenzjager
    #21167
    most már érik Nikolics válogatottsága, egyre jobb a helyzet kihasználása.
  • commissioner
    #21166
    Egervári büszke Husztira, és bukaresti futballháborúra számít
  • passatgt
    #21165
    „Én kértem a szünetben a cserét, hiszen a játékvezető már a 35. percben mondta, hogy még egy faultom van, és akkor ki fog állítani. Sajnos már az első szabálytalanságomra sárgát adott, így aztán nagyon nehéz volt úgy játszani, hogy ne történjen baj. A talaj is olyan volt, hogy mindig becsúszott olyan szituáció, amikor jöhetett volna a második lap, ezért nem akartam kockáztatni" – nyilatkozta a 24 éves válogatott futballista a dvtk.eu oldalnak.
  • banok
    #21164
    A tegnapi győzelem nagyon szép volt.
  • Solt
    #21163
    Érdemes elolvasni...
  • bakkerman
    #21162
    így van,meg bízhatunk abban is,hogy magukra találnak a törökök,és a románok elleni visszavágót hátha hozzák...
  • ressy14
    #21161
    azt a meccset nyerni kell, különben nem ér semmit a tegnapi győzelem
  • Krisztiam #21160
    jah magyar románt akartam írni :D
    csak korán volt még :DD
  • Grenzjager
    #21159
    Szalai, Gera, Koman, Bogdán, Hajnal csúcs volt

    off eső volt elmaradt polák-angol, szurkolók elvoltak lengyel futó
  • [HUN]FaTaL
    #21158
    Jó lesz az magyar románnak is :D