28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #21277
    Semmi köze hozzá Eleknek. A második csatárnak viszont inkább.
  • passatgt
    #21276
    elek beállásával elkezdtünk játszani:)
  • Grenzjager
    #21275
    most hitetjük el a románokkal hogy ennyit tudunk és ez a taktikánk, ez a csel....
  • Kaplan
    #21274
    Most komolyan, miért az ívelgetése épül a játékunk? Én tényleg nem értem. Biztosan velem van a baj...
  • Kaplan
    #21273
    Elek, Szabics, Koltai

    Dzsudzsák, Koman, Pintér.

    Jézusom, itt a vége. Kikaptunk.
  • [HUN]FaTaL
    #21272
    Koltai, Elek, Pátkai középpálya :DDD

    Lesz ez 0-4 a végére.
  • dave9004
    #21271
    Így nem lesz meg a "három pont" Sanyi bá'!
  • [HUN]FaTaL
    #21270
    Nem voltam itt. Komolyan Pátkai lett becserélve? LOL

    Amúgy Mea Culpa, nem gondoltam volna, hogy Király lesz a válogatott legjobbja ma.
  • IXEMGabeo
    #21269
    pedig egyenlíteni kéne:S
  • Kaplan
    #21268
    Pátkai? WTF?!
  • ressy14
    #21267
    kezdem sajnálni a nézőket...

    19 éves gyerekek simán vernek minket, vicc
  • Grenzjager
    #21266
    Elég "savankás" a csapat, még "barátságos" tűz sem lobog bennük:(
  • [HUN]FaTaL
    #21265
    Pintér mehetne középhátvédbe és Németh <-> Juhász csere. (4-1-3-2)
  • [HUN]FaTaL
    #21264
    Egervári nem nézte meg a norvég játékosok magasságát, amikor kitatlálta ezt a fosszar ívelgetős baromságot?
  • Solt
    #21263
  • Kaplan
    #21262
    Sokszor nem értem, hogy mi a jó istennek szervezünk le barátságos meccset ha ezek ennyire nem akarnak ilyen meccseken focizni?! Ők csak akkor fociznak ha tét van, néha akkor sem.
  • [HUN]FaTaL
    #21261
    Jó lenne ha a beadott labdák (ha már tök fölöslegesen ívelgetünk a torony norvégok mellé) nem a lelátónak lennének passzolva.
  • IXEMGabeo
    #21260
    és a fiatal kapusaink nagyon tehetségesek
  • [HUN]FaTaL
    #21259
    HAJRÁ!
  • zsotesz
    #21258
  • [HUN]FaTaL
    #21257
    Jogos, kicsit túlzás volt, amit írtam.

    De a fiatal kapusoké a jövő. Persze, ha félidőben cserél Egervári akkor ok.
  • banok
    #21256
    20.30 Magyarország-Norvégia
    tv: m1
    streamek:
  • Zsolti9014
    #21255
    Egyetértek. Szerintem nagyon jó kapus, az egész pályafutása elismerésre méltó.

    Kovács Péterre: ha így érez, akkor tartsa magában. Egy volt válogatott játékostól egyszerűen parasztság ez. Mondom, nem baj, ha így érez, az az ő dolga. De egy ilyen nyilatkozattal egy egész nemzetet sérthet meg. Ha jó neki ott, örülök, de ezt nem kéne.
  • Effe88
    #21254
  • Solt
    #21253
    A Király Gabinak pedig szerintem annál több tisztelet jár, mint ahogy beszéltek róla páran... :(



  • Grenzjager
    #21252
    kicsit off, de poén meg norvég ÁÁÁÁÁ

    norvég bajnok,
    első interjú
  • ReszegKoldus
    #21251
    Engem érdekelne vajon egy magyar állampolgárságot kapott, évek óta itt élő és játszó szerb/román/maláj/brazil stb sportoló, ha megkérdezi tőle egy magyar újságíró, hogy kinek szurkol és nem azt mondja, hogy a magyar válogatottnak, akkor megveregetnék-e a vállát, hogy "teljesen igazad van, mert ott születtél, szurkolj nyugodtan nekik" vagy így menne a szidás, mint a pepsifocis cikk alatt :)
  • Solt
    #21250
  • Zenszkij
    #21249
    Magyarnak nem vált be!!!Norvégnak jó lesz!!!!
  • IXEMGabeo
    #21248
    Én nem tartom ezért hazaárulónak. Azt csinál az életével, amit akar...szíve joga. Megszerette az ottani környezetet természetes közegnek veszi persze h nekik szurkol és legalább felvállalja. Merthogy a sok ultra biztos jelen pillanatban is anyázza. Leszarja, mert kurva jó élete van ott kint...Norvégia a leggazdagabb európai ország amúgy, viszont a legdrágábbak egyike is
  • IXEMGabeo
    #21247
    Ma a döntetlennek fogok szurkolni, mert 40 ezret nyerhetek a mixen...:) Magyar vagyok, de kell a lóvé tetszik, nem tetszik...Barátságos meccsen sosem hajtunk
  • Kaplan
    #21246
    Megértem mindenkinek a gondját, baját, de azért ez nem volt szép Pétertől. Mégiscsak magyarként született, akármennyit töltök egy másik országban, akármennyit köszönhetek neki - nem szurkolok a saját nemzetiségem ellen.
  • ReszegKoldus
    #21245
    Nem tudom, én valahol megértem.
  • [HUN]FaTaL
    #21244
    Aztán kit érdekel az? Álljon be akkor 2 percre, akkor is megelőzi. Ettől nem lesz jobb kapus nála (te jó ég, egy mondatban együtt emlegetni sem kéne őket).
  • Grenzjager
    #21243
    peter kovacs eszemf'om megáll...
  • Takezó
    #21242
    jézusom, ezt még most is fáj nézni:\
  • Effe88
    #21241
    szerintem nyerünk
    de ha kikapnánk se érdekelne, barátságos meccsen mindegy
  • ressy14
    #21240
    remélem a történelem nem ismétli önmagát...
  • ReszegKoldus
    #21239
    Nem, most már Király fog védeni, amíg Bozsikot meg nem előzi :)
  • Effe88
    #21238


    azért itt király szépet alakított:DD:D