28329
10917302841238962806.jpg
  • Zsolti9014
    #21957
    A véleményed elfogadom, de nem értek vele egyet. Nem pattant el tőle el egyik labda sem, csak körülményesen fogta meg. Szerintem konkrétan a csapat egyik legjobbja volt Gabi. Nyilván nem ő a jövő, de nem érdemli meg a sok negatív kritikát (ezt most nem elsősorban a te véleményedre értem).
  • Solt
    #21956
    Nagyon bízom benne, hogy csak az ideg beszél belőled, és ezeket nem gondolod komolyan...
  • Solt
    #21955
  • bakkerman
    #21954
    bukarestben összefogja szarni magát ez a fiatal csapat ebben biztos vagyok,nagyobb esélyt látok a törökök legyőzésére idegenben mint bukarestben a románokat
  • argo001
    #21953
    Még mindig elég ideges vagyok a tegnapi meccs miatt, egy sima győzelmet vettek el tőlünk...
  • [HUN]FaTaL
    #21952
    Észteket, Andorrát megverjük. Törökök ellen szerintem sima 2-3 gólos zakó, Hollandiában szintén (talán ott még nagyobb) a románoknál nem tudom, szerintem kikapunk 2-1-re.
  • passatgt
    #21951
    igen, nagyon reális amit mondasz, andorra ellen kibekkelünk egy x-et, a többi meg 0 pont, ne vicceljünk már...
  • Zenszkij
    #21950
    A próféta szóljon belőled. De a realitás sajnos az amszterdami 3,4-0 vereség, törököknél a katlanban egy 1-0 vereség és még finom voltam. Bukarestben? Ezt mindannyian tudjuk. És akkor még az észteket se verjük meg. :(
  • passatgt
    #21949
    ne legyetek már ilyen negatívok, megverünk mindenkit aztán kész, hollandokat is idegenben és pótselejtező nélkül megyünk tovább
  • bakkerman
    #21948
    ha most csak 4.-ek leszünk akkor az EB selejtezőkre szar kalapba kerülünk,szóval megint nem lesz esély,muszáj meglennie idén a 2. helynek
  • ReszegKoldus
    #21947
    Nem jól fogalmaztam, természetesen én se hiszem, hogy simán meglenne a kijutás, ezzel a válogatottal kapcsolatban már régóta nem reménykedek semmiben :)
  • [HUN]FaTaL
    #21946
    A 24 csapat miatt ha jól sejtem minden csoportmásodik ki fog jutni és a csoportharmadikok közül lesz pótselejtező. Én nem venném annyira biztosra azt sem, hogy oda kijutunk. Az előző selejtezősorozatot kivéve mikor is voltunk harmadik helyen utoljára a végén?

    Még a mostani VB selejtezőben is kinéz egy negyedik hely.
  • bakkerman
    #21945
    várjuk még meg azért a selejtező csoportok beosztását is...
  • ReszegKoldus
    #21944
    Már látom előre, ahogy ódákat fognak zengeni, hogy 30 év után kijutott világversenyre a magyar válogatott...persze ez a több induló csapat miatt lesz, csak ezt nem fogják reklámozni :D
  • passatgt
    #21943
    vegyük úgy, hogy a kötelezőt hozzuk mi és a román/török is(észtek és andorra ellen, illetve hollandok ellen 0 pont)

    továbbjutunk ha:

    1. törökökkel és románokkal döntetlent játszunk, törökök megverik románokat
    2. törökökkel és románokkal x, törökök x-elnek románokkal
    3. törököktől kikapunk, megverjük románokat, törökök megverik románokat
    4. megverjük törököket, románokkal x, románok megverik törököket
    5. megverjük törököket, románoktől kikapunk, törökök megverik románokat

    stb....

    rengeteg kimenetele van még ennek ami nekünk kedvezhet + az észteket se írjuk le azért, okozhatnak még ők is meglepetést, valahol összehoznak egy X-et és bár bukta is az adott csapatnak
  • bakkerman
    #21942
    én továbbra is hiszek a 2. helyben,de nyílván ha a pótselejtezőn kifogunk egy francia,vagy portugál kaliberű csapatot,5-0-ás összesítéssel picsáznak el minket,szóval ugyan ott vagyunk ahol a part szakad,de egy 2. hely a csoportban tényleg szép eredmény lenne függetlenül a pótselejtezőktől!!! 2016-os EB-re muszáj lesz kijutnunk,ha erre se jutunk ki,akkor nem tudom minek lesz még válogatott
  • Zenszkij
    #21941
    Lexarom ki mit írt, lexarom ki mit gondol egy retkes tetvedék hulladék Dzsuzsanna meg egy nyomorék Szalai Ádám elbaxták a tegnapon. Dortmund? hogy dögölne meg ez a senkiházi tetű hülyegyerek! Ilyen alibi fos focit én is lehoztam volna 4 sörrel a hasamba. És más meg tud nyerni! Egy Albánia Norvégiába! De volt egy csávó a kocsmában, akinek igazat adok. Mit akarsz egy második helyet? Emlékszünk még mindannyian a Jugó késre 1-7, 5-0. Mi erre vagyunk jók!!!!!!!!!! Minden fórumozótól elnézést kérek te teleszaladt a ....!!!!!
  • bakkerman
    #21940
    kiváncsi vagyok ezután a csapás után a törökök elleni meccsre,de nem lennék meglepve,ha sima 3-0-val küldenének minket haza,ez a pofon mentálisan nagyon meg fog érződni a következő meccsen...Stark pedig rohadjon meg,így finoman fogalmazva.
  • Unreal1942
    #21939
    Pontosan! Egyértelmű szabálytalanság előzte meg a kavarodást! Varga tisztázott volna. Köszönjük a gyenge játékvezetésnek! Az első gól előtt lehet les is volt, de egyébként a vonalon történt a szabálytalanság, tehát nem büntető csak szabadrúgás... Evvel szemben Szabics ellen szabálytalan volt a szerelés amikor kiugrott és vezette középen a kapusra. Minimum sárga lap és szabadrúgás! Elnézett mèg néhány szabahtalanságot nekünk is, de nem volt egyik sem döntő szituációban! A FIFA nem csak zárt kapuval büntetett hazai pályán hanem evvel a bíróval is! Az első félidőben örülhettünk volna egy döntetlennek. A másodikban viszont csak mi voltunk a pályán! Megkaptuk a 2 pont levonását is! Igaz nem egyenesen, de szépen sumákban......
    Képesek vagyunk nyerni kint is akár kedden is de azok már tényleg bravúr eredmények lennének!
    A 2. Hely a csoportban egyébként csak jól hangzik, de ott még megint két világra szóló bravúrra lenne szükség! Jó álmodozni, de a világversenyek még nagyon messze vannak tőlünk :(
  • Irokez
    #21938
    Hány éve szajkózzák már ,hogy ki kéne hagyni egy generációt és úgy újraépíteni. Tele van tolva pénzzel az utánpótlás és jó játékosaink is nőnek ki belőle. Bőven elég egy csapatra ,de mire belenőnek a nagycsapatba elhülyülnek. Miért van ez ? Hát hozzászoknak a magyar valósághoz. Mi itt a motíváció a pénz vagy a játék ? Dzsudzsák szegény jól példázza ,hogy lehet lerombolni egy addig felépített renomét. Azt lehet támadni.
  • Sippie
    #21937
    Említsd meg nekik nyugodtan hogy a bíró nélkül sehol nem lettek volna.
  • [HUN]FaTaL
    #21936
    Hülyeség, egyik labda sem pattant messzire tőle, nem volt ma gond Királlyal.
  • cargame
    #21935
    Mindegy. Lenyugodtam, de volt, hogy a sírás kerülgetett még 30 perce :D Már csak azért is mert nap mint nap kell hallgatni az itteni románok melldöngetését. Így most még nagyobb pofájuk lesz...
  • Effe88
    #21934
    azon kint leszünk:D
    24 csapat közé csak beférünk
  • ressy14
    #21933
    na ha arra se jutunk ki, akkor oszlassuk fel a válogatottat
  • Irokez
    #21932
    Szeretem a Király Gabit ,de elfáradt mára rendesen. Ezeket a kiesett labdákat egy villámcsatár azonnal elszedi tőle. Mázli ,hogy a románoknál ilyen nem volt. Szubjektív vélemény.
  • DasIsFuck
    #21931
    és milyen igazad van:(
  • Solt
    #21930
    Na nekem ez a hozzászólás volt a pont az I-re... szevasztok, jó éjt mindenkinek!
  • polluxware
    #21929
  • cargame
    #21928
    Lehet keszulni a 2016 os EB re
  • ressy14
    #21927
    de nem ellenfélhez, hanem utána egyből megfogta...

    potya nélkül hozta a meccset
  • [HUN]FaTaL
    #21926
    Mészáros volt ott, nem Korcsmár. Nem összezártak, hanem elestek egymásban, nagy különbség. Addigra már egyébként rég el lehetett volna rúgni a labdát a francba.

    "A nem tudunk védekezni megjegyzéshez meg annyit, hogy a második félidőben pályán sem voltak a románok! Simán levettük őket a pályáról."
    Igen, támadással. Ezért sem értettem mi a faszért bekkeltünk ennyire a végén, mikor nem tudunk.
  • Irokez
    #21925
    Annyira ,hogy legalább 3x kiesett a labda a kezéből... :(
  • ressy14
    #21924
    Jó volt amúgy látni, hogy Király Gabi milyen magabiztosan védett.
  • Solt
    #21923
    A helyzetek elbaszása ellenére sem kellett volna kikapni... a Varga meg a Korcsmár azt csinálta amit kell... összezárt, az oláh meg a Varga nyakába ugrott, erre mindhárman elestek. Ez a világ minden részén szabadrúgás kifelé... főleg hazai pályán, főleg az utolsó percben!

    A nem tudunk védekezni megjegyzéshez meg annyit, hogy a második félidőben pályán sem voltak a románok! Simán levettük őket a pályáról.
  • [HUN]FaTaL
    #21922
    Ott van Pintér védőnek, a klubjában is belső védőt játszik. Csak akkor meg VKP kell Varga mellé.
  • DasIsFuck
    #21921
    szerintem nincs ezzel a ranglistával semmi baj, csak így lehet rangsorolni aktuális eredmények alapján.
  • ressy14
    #21920
    a holland x-re kíváncsi leszek. Az 5:3-kor volt rendes védelmünk. Most ez nem igen nevezhető annak. Juhászt vissza kell építeni, és találni mészáros helyett egy másik opciót.
  • Irokez
    #21919
    Óóó ! Videót is ér ? Akkor ez a legnagyobb :
  • DasIsFuck
    #21918
    mert a világ minden csapatára rálehet fogni ezt.
    barca-chelse meccs tavalyról nem rémlik?
    ha a barca szintjén kezeljük magunkat, úgy persze, hogy lehet itt hőzöngeni.