28329
10917302841238962806.jpg
  • banok
    #21997
  • Grenzjager
    #21996
    Nem az Ibrahimovic által a 90. percben lőtt gól (0-1) a fucking goal álá Matthaus?
  • Grenzjager
    #21995
    nem találtam:(
    De ez még nagyobb égés volt most, mert fucking goal a 90. percben volt
    Na azt se találom ahol Lothar mondja hogy fucking goal.
  • ReszegKoldus
    #21994
    Ja nem is, ez még csak a "fuckin gól" :D

    Erre gondoltam
  • ReszegKoldus
    #21993
    Magyar kommentárral a legjobb :D
  • Grenzjager
    #21992
    erre emlékeztek?


    na igen, akik nem tanulnak hibáikból....
  • Grenzjager
    #21991
  • Narxis
    #21990
    Mészáros a Lokiban is nagyon gyenge de sztem felesleges azon mérgelődni, hogy kit válogat be a magyar Picasso. Úgyse tudunk rajta változtatni és a színfalak mögé se látunk.
  • IXEMGabeo
    #21989
    áá ez Air Sanyi lehetősége volt
  • IXEMGabeo
    #21988
    igen elfelejtettem odaírni, hogy ez Puskás mondása volt. Hofi már ismerte...
  • IXEMGabeo
    #21987
    ez Barcelona szintű támadás volt legalább:)
  • passatgt
    #21986
    böde befejelte volna mint a szart amúgy:D
  • passatgt
    #21985
  • Frank99
    #21984
    meg Puskás után Hofi....
  • passatgt
    #21983
    Valakinek van videója arról az akcióról amikor szalai tök üresen mellé fejelt? Nagyon szép volt a végét leszámítva
  • IXEMGabeo
    #21982
    Akkor te nem nézted a meccset bazmeg hihetetlen
  • IXEMGabeo
    #21981
    Így van Kistelekihez képest Csányi érában több a pozitívum. Nem is értem mit keresett egy olyan elnök az MLSZ élén, aki jogtalanul záratta ki a Fradit
  • IXEMGabeo
    #21980
    Ezt nem Hofi mondta, hanem Puskás
  • Effe88
    #21979
    dehát a bíró elcsaltaXD
    nem tudtad?:D:D
  • Micsu
    #21978
    ti melyik meccset néztétek?

    ha objektíven nézem a fele csapatnak az öltözőben a helye, király is mit keres még a válogatottban istenem, a vereségre mindig van kifogás miközben minden szemét ország részt vesz világversenyeken kivéve minket
  • Solt
    #21977
    Az, hogy Effe88 miket ír, azt már megszoktam, különösebben nem lep meg, és nem is érdekel, mert egy névelőjével sem értek egyet.

    DE tőled azért többet várnék! :) Varga szar volt? A beállása után lett a legstabilabb a játékunk! :)
  • Effe88
    #21976
    jó hát az a másik
    durva, hogy nincs egy értelmes csatárunk
    szabics se csinált semmit, max van egy hajléktalan kinézete de ennyi
  • Grenzjager
    #21975
    szerintem kimaradt:P
    még borszagú a szám:)
  • Grenzjager
    #21974
    Én mondjuk a Mészáros,Varga gyatra volt.
    A 2. román gól 3-4 magyar védő között... jól összehozták az oláhoknak..
  • Effe88
    #21973
    szalai egy szar
    most kijött neki a lépés egy mainzba
    de egy nagy csapatba befürödne
    fix
    túl van hypolva
  • Grenzjager
    #21972
    Na azért "szegény" Hofinak is a kádárék mondták meg min kell röhögni és min ne, szóval hiába próbálod rehabilitálni a régi rendszert... mert ha ez a szándék, akkor bizony Rákosi vagy Horthy alatt még jobb volt a focink.

    Az ország népe szarja le azt ami nem foci. Más sportok nem mozgatnak meg ennyi embert, nem érdekel ekkora tömeget. Ez volt, ez van.

    Cirkuszt és kenyeret a népnek, valamint addig örülj amíg rólad szól a kabaré és egyéb közhelyek...
  • Solt
    #21971
    Önálló Magyar Köztársaság most is csak papíron van, aki meg nem látja az előrelépést a Kisteleki érához képest, annak meg hiába magyarázunk bármit is.
  • bakkerman
    #21970
    végülis valamilyen szinten igazad van,csak ha 10 év múlva 2023 tavaszán visszanézzük az elmúlt 10 évet,és megint az lesz,hogy nem jutottunk ki világeseményre,max 1 BL vagy EL főtábla sikerült,akkor igencsak csúnya lesz belegondolni,mennyi pénz lett megint kibaszva a semmire...bár,amerre halad ez az ország,2023-ban ilyenkor az már egy pozitívum lesz,ha lesz még önálló "Magyar Köztársaság"
  • passatgt
    #21969
    Labdarúgáson kívül más sport nem nagyon érdekel nagyobb tömegeket, ebben van a pénz, ezt kell támogatni
  • Solt
    #21968
    Mit száz? Ezer milliárdokat... VB-t kellene nyerniük ezeknek a férgeknek... ov monjon le! Sőt mindenki monjon le, és legalizáljuk a füvet.

    Ja és a szemetek megölték Kenny-t is...
  • Frank99
    #21967
    felháborító, hogy 100 milliárdokat tolnak bele ebbe a semmibe, amit magyar focinak neveznek. És olyan sportágakat, amiben komoly eredményeket érnek el, meg lexarják.

    Szegény Hofi tévedett, amikor azt mondta, hogy kis pénz kis foci, nagy pénz nagy foci. Ez itt nagyon nemigaz...

  • ReszegKoldus
    #21966
    Az O-70-et, mert Cruyff még nem játszhat.
  • wednes
    #21965
    Hát ez történt a játékban, első félidő 2:0, sehol nem voltak a támadásban a hollandok, nálunk meg 6 pontos kapura lövés.
    Aztán 2. félidőben Bogdán vagy 10 ajtó-ablak helyzetet hárított, 1 meg betalált.
  • bakkerman
    #21964
    melyik holland válogatottat vernénk meg 2-1-re? az U19-et? :D
  • wednes
    #21963
    Nyugalom, nyugalom...Fifában lerendeztem előre a meccseket.
    török-magyar 1:3, román-magyar 3:4, magyar-holland 2:1.
    Ha a román-magyar megelevenedne, akkor többeket az infarktus veszélyeztetne. :D Utolsó utáni pillanatban győzelem.

    Észtországot, meg Andorrát ugye nem lehet, tehát azoktól még sz@phatunk.
  • Narxis
    #21962
    Ejnye.
  • bakkerman
    #21961
    nem szép eredmény a döntetlen,a meccs képét tekintve,meg az egyenlítő gól körülményeit tekintve...na meg a játékvezetésről nem is szólnék semmit...ez egy MEGNYERT meccs volt...
  • Solt
    #21960
    Gondolom ez volt a véleményed akkor is, amikor az ő góljaikkal vertük idegenben a finneket...
  • BArTim91
    #21959
    Elkeserítő volt a mérkőzés, meg elkeserítő az is, hogy egy két ember olyan elvakult, hogy nem látja a fától az erdőt. Szép eredmény volt a döntetlen, mégis mit vártunk?
  • Zenszkij
    #21958
    Szerintem is, Gabi nagyon jól védett, nem tehetett semmiről sőt! Előtte megemelem a kalapom. Mindent megtett, és rossz érzés lehet, hogy ilyen slackelő, senkiházi zsuzsikák miatt szívunk. Ez a Zsuzsák már rommá kereste magát, ő a sztár, csak egy a kár, hogy a mutatott játéka egy romhalmaz, nem véletlen baxták ki mindenhonnan. Szalai meg, remélem a büdös életbe nem kerül a Dortmund közelébe, ja bocs Kloppéknak van esze kár mondanom is.