28329
10917302841238962806.jpg
  • Irokez
    #21917
    Falcao ismerős.Bár Valderrama a király. És nem is azt mondtam ,hogy rossz csapat ,csak ilyen rövid idő alatt ,hogyan lett hatodik a listán. Furcsa a súlyozás. Lehet köpködni ,de szerintem nekünk sincs keresnivalónk a 32. helyen. Én ugyan szeretném ,de nem látom. Érdekesen működik a FIFA. Ezzel csak ennyit akartam. :) peace.
  • cargame
    #21916
    El kell verni idegenben a szajukat. Mese nincs. Torokokkel minimum x-et kell hozzunk es a hollandokkal is. Eközben a torokok kell verjek a romanokat es ki kell kapjanak a Holandokotl. Es minden szep lesz :D
  • IXEMGabeo
    #21915
    véleményes? Teljesen jogos tizi volt, Korcsmárt buktatták
  • DasIsFuck
    #21914
    ha az nem is,de jó kis szaftos témát szolgáltat a közvéelménynek meg a sajtónak
  • polluxware
    #21913
  • IXEMGabeo
    #21912
    ennyi, mondtam én:)
  • [HUN]FaTaL
    #21911
    Szét kell verni a várost, akkor jobb lesz a magyar foci. Nem tudtad?
  • Láma!
    #21910
    Kolumbiához pár adat:
    Dél Afrika VB: Uruguay,Chile,Argentína,Paraguay
    Mindegyik továbbjutott a csoportjából, a VB-n!

    Kolumbia 2-0 Paraguay, 12.10.2012
    Chile 1-3 Kolumbia, 11.09.2012
    Kolumbia 4-0 Uruguay, 07.09.2012

    És most lett vége, Kolumbia - Bolívia 5-0

    Van egy csatáruk, úgy hívják, Falcao... :)
  • [HUN]FaTaL
    #21909
    Az első gól nem biztos, hogy szabálytalan volt. A tizenegyesünk pedig minimum véleményes.

    Azért voltunk balfaszok, mert nyomorék gólt kapunk a végén, meg azért mert az összes helyzetünket elbalfaszkodtuk szinte.

    A végén talán nem védőket kellett volna becserélni, mikor NEM tudunk védekezni. 30 éve nem vagyunk képesek kinevelni egy normális védőt.
  • Irokez
    #21908
    Az megvan srácok ,hogy a HírTV-n megy a balhé ? Előre sejtettem ,hogy ez lesz. Szuper módon szétverik a belvárost. Nem lehet tanulni semmiből ?
  • Solt
    #21907
    Ennyi.

    Az a baj, hogy, ha sikerül 1-1 bravúr, utána mindenki azt veszi alapnak!
  • DasIsFuck
    #21906
    ez a vélemény meg hibás feltételezéseken alapul.
    a csapat jól játszott,de nem jött ki a lépés.
    ennyi történt.
  • Solt
    #21905
    Értem. Tehát balfaszok vagyunk azért, mert egy nálunk egyébként erősebb csapatra rákényszerítettük az akaratunkat, egy gyengébb első félidő után levettük őket a pályáról, majd kaptunk 2 szabálytalan gólt.

    Igazi lúzer faszok vagyunk...
  • DasIsFuck
    #21904
    igen ez igaz, aztán mégis kimaradnak csapat és tornától független.
    vagy akkor most kezdjünk sorolni olyan meccseket meg csapatokat akiknek ezen ment el egy-egy meccs,torna?
  • [HUN]FaTaL
    #21903
    Kit érdekel mit játszanak? MA gyengébbek voltak, mi meg balfaszok. A többi mellébeszélés.
  • DasIsFuck
    #21902
    nyilván mert a magyar csapatok briliroznak az európai kupákba,a magyar csapat volt kint eb-n az utóbbi évekbe...
    pillanatnyi formáról beszélünk?
    akkor nyilván a törökök megverés meg 2X ekkora bravúr volt tőlünk.
    és most még ki sem kaptuk.
    kezeljük helyén a dolgoakt, majd ha fele ennyi eredményt elérünk mint a román foci akkor talán nézhetjük így jogosan
  • Effe88
    #21901
    törökök szerintem fel fognak támadni:D
    magyarok o.
    andorra o.
    románia i.
    észtország i.
    hollandia o.

    mi
    török i.
    romáia i.
    észtország o.
    hollandia i.
    andorra o.

    románok
    hollandok i.
    magyaro. o.
    töröko. o.
    andorra i.
    észtország o.
  • a.carkey
    #21900
    Jól játszottak végig. Románok sehol, fogalmuk sem volt mit keresnek itt. Ennek ellenére mi kihagytunk három bazi nagyot, ők meg bekukorékoltak két gagyit is.

    Már, már a finn-magyar jutott eszmbe 1-1 mészáros megoldás után ...
  • ressy14
    #21899
    a románok ezzel a focijukkal is simán odaérnek szerintem a 2. helyre, mi meg mindig a lilák jelmondatát ismételgetjük már lassan 3 évtizede
  • Solt
    #21898
    Én ezzel nem értek egyet... egyáltalán nem gyengébbek, most mi játszottunk jól, nekik nem jött ki a lépés! Majd nézd meg mit játszanak otthon, és akkor mond, hogy gyengébb csapat!

    Nyernünk kellett volna, igazságtalan a döntetlen, de erőn felül játszottunk, és ezt tisztelni kéne! Nem az a csapat vagyunk aki hibátlanul játszik, és azt már kurvára nem bírjuk el, ha fasz a bíró...
  • a.carkey
    #21897
    Szerintem csak be kell lőni a helyzeteket.
  • IXEMGabeo
    #21896
    ezt felejtsd el, mert volt amikor sokkal rosszabbul játszottunk közönséggel. MOst ehhez a meccshez pont köze nem volt annak, hogy egy szurkoló se volt...
  • a.carkey
    #21895
    Az a baj, hogy minden kurva meccsen az az alapszabály, hogy ha valaki kihagy ordító helyzeteket, akkor az ellenfél nyer vagy döntetlen, mert ált. ő kettőből kétszer betalál.
  • Irokez
    #21894
    Egervári már úgyse mond/mondatják le a selejtező végéig ,de tartós tejet már ne vegyen. Továbbra is tartom ,hogy a fejekben van itt a probléma.
  • Hunor88
    #21893
    Sajnos a foci legtöbbször nem igazságos. De ezen már nem tudunk változtatni, majd a visszavágón 8-at lövünk nekik. Egyet én is vállalok :D
  • IXEMGabeo
    #21892
    ez a román válogatott egyáltalán nem erősebb csapat a mienknél. Jól védekeztek eddig, volt egy szerencsés góljuk a törökök ellen ugyanúgy alibiztek ott is. Itt most köszönhetik Starknak és az égieknek, hogy egyáltalán 2 gól összejött nekik.
  • a.carkey
    #21891
    Nehogy már ezt a meccset azért "vesztettük el", mert jobb csapat vagyunk, mint a románok?!

    Szalai 3 ziccert hagyott ki, és a végén volt egy rossz csere. Ezért. Köze nincs ahhoz, hogy most előrébb van-e a román csapat a kamu listán, vagy sem.
  • cargame
    #21890
    Amúgy meg közönség nélkül ez mi volt? Azt is nézzétek, hogy mennyire más lehet mikor 50.000 ember nyomja, h ria ria hungária, most meg semmi nem volt és így is hoztuk a döntetlent egy felsztárolt román válogatott ellen.
  • DasIsFuck
    #21889
    a bíró hibái legalább egysintne vannak a csatár,védő,kapus hibáival.
    csak a bírónak meg ilyen esetbe azért túlzás adni, mert tény, hogy ott volt szalai előtt is az ajtó ablak lehetőség..
  • [HUN]FaTaL
    #21888
    Könyörgöm, ez a mai román válogatott egy nálunk gyengébb csapat volt. Kb mintha Észtországgal játszottunk volna. Egy értelmes helyzetük nem volt (azon a kapu előtt elszálló labdán kívül) mégis kaptunk két gólt.
  • polluxware
    #21887
    "Ha elérhetetlen, szent a cél, az elbukás is ünnepély..."

    azért próbálkoztak..
  • Solt
    #21886
    Nyilván, ha 1:0-nál befejeli az ajtó ablak helyzetet, akkor valószínűleg onnan már nem állnak fel. DE ettől még, ha a bíró befújja azt amit be kell, akkor az is belefér, hogy a Szalai kihagyja a ziccert.

  • ressy14
    #21885
    na ehhez a bravúrhoz csak az ilyen meccseket kéne hozni, ahol egyértelműen jobbak vagyunk
  • Hunor88
    #21884
    Attól még ez igen nagy túlzás.
  • DasIsFuck
    #21883
    azért helyén kéne kezelni a saját erőnket.
    nem vagyunk olyan helyzetbe, hogy egy második hely olyan kikövezett legyen ha már az összejön az meglepetés és nagy eredmény és akkor még nem jutottunk ki, hisz tőlünk sokkalta erősebb csapattal kell majd egy ki-ki meccset játszanunk.
  • Unreal1942
    #21882
    szerintem se
  • Solt
    #21881
    Nem tapsikolni kell, hanem a helyén kezelni a dolgot. Ha egy nálunk gyengébb csapattal döntetlent játszunk így, azt mondom mehet az anyázás.

    A VB kijutás meg álom az eleje óta! A 2. hely már bravúr, a 3.-4. pedig a realitás...
  • IXEMGabeo
    #21880
    Kolumbiának erős a válogatottja pláne olyan csatárral, mint Falcao. Valószínűleg a saját selejtezőjükben is jól állnak. Nagy nevű ellenfeleket verhettek meg simán elképzelhető a 6. helyük.
  • [HUN]FaTaL
    #21879
    Mert nem játszik tétmeccset.
  • ressy14
    #21878
    egyébként szörnyű volt hallgatni a meccset, a paks hazaikon lehet hasonló zajokat hallani. valami aláfestőzene elkélt volna