28329
10917302841238962806.jpg
  • LasDen #23878
    hanem a S.H.I.E.L.D. és Nick Fury
  • bakkerman
    #23877
    réges régen nem a kapitány dönti el ki kap behívót :)
  • DaemoonHunter
    #23876
    Na az viszont felér nálam egy döntetlennel :)
  • ReszegKoldus
    #23875
    valamelyik nap Gundel Takács Gábort olvastam
  • DaemoonHunter
    #23874
    Jól sejtem hogy crazy jenő "barátunk" közvetít?
  • sb1
    #23873
    Nagyon bátor vagy :D
    Én meg megfoadom, ha nyerünk, egyből megveszem neten az andorrai meccsre a legdrágább jegyet magamnak :d (nem túl rizikós vállalás :D )
  • Grenzjager
    #23872
  • DasIsFuck
    #23871
    100 millió digitális pengőbe lefogadom hogy 1-2-re nyerünk
  • Láma!
    #23870
    Fiatal?

    Holland védelmet nézd meg...:)

    Amúgy ha valóban komolyan gondolják azt hogy odateszik magukat kapitányostul, zsuzsistól, akkor Németh kezd, mert a hollandoknál rengetegen otthon játszanak, Németh ismerheti őket a legjobban.

    Na meg az az Otigba, akit nem hívunk be, mert csak egy fisfos holland csapatban alapember, akik egy meccsel kevesebbet játszva 3 pontra vannak az első helytől
  • ressy14
    #23869
    4 védő minek?

    Bogdán - Korcsmár, Guzmics, Kádár - Varga, Koman - Zsuzsák, Hajnal, Lovrencsics - Niko, Németh/Böde

    :D

    amúgy Stiebert kétlem, hogy kezdene, fiatal még ide.
  • passatgt
    #23868
    én így állnék fel:

    Bogdán
    Vanczák - Korcsmár - Guzmics - Kádár
    Varga
    Koman - Hajnal - Stieber
    Nikolics - Németh

    Jó kis támadó csapat:)
  • ressy14
    #23867
    Ma szerintem Németh kezd, de talán Niko-val előrébb lennénk, mert ő igazi kontracsatár, ha védők mögé pontosan beívelt labdákat kap, azokkal élni szokott. Mint tette azt az EL-ben az erősebb csapatok ellen is. De a hollandok ellen tök mindegy ki van csatárban, zakó így is, úgy is. A gólarány csak azon múlik, hogy zsuzsika és a társai akarnak-e játszani vagy sem.
  • DaemoonHunter
    #23866
    Kár, hogy Hajnalra semmi alternatíva, mivel sokadik meccs óta semmit se mutat, bundesliga 2 ben sem valami acélos...
    Igazából nincs olyan felállás, keret amiben lenne esélyünk szóval mind1...
  • Zenszkij
    #23865
    Köszönjük meg neki, hogy nem lett 8-0. LOOL
  • commissioner
    #23864
    a románok elleni meccsen 5 (!) fontos mentése is volt Guzmicsnak a hibája után...
  • a.carkey
    #23863
    Brit alsóbb osztályba talán. :)
  • smith09 #23862
    Mikor Nikolics még nem volt magyar állampolgár és már a rákócziban v a vidiben termelte a gólokat, mondta neki az egervári h ha magyar állampolgár lesz akkor számíthat behívókra. Na ez már baromi régen volt. Remélem most megmutatja h Egervárinak már régen játszatnia kellett volna. Mondjuk szerintem a hollnadok ellen nem sok esélyünk lesz.

    Egyébként Guzmicsnak azért sem kell játszania mert a románok elleni meccsen azért is volt kezdő h menedzsere eladja. aztán ez pont nem jött akkor össze. Aztán h felettese a leendő kérőkkel a kiábrándult játékot az észtek ellen is kezdenie kellett. Aztán h sikerült e eladni nem tudom.:((
  • commissioner
    #23861
    A mostani magyar válogatott nem hasonlítható a miénkhez - Nagy Antal
  • ReszegKoldus
    #23860
    Guzmicsot nem rakta be a szoftverprogram?
  • Grenzjager
    #23859
    A magyar válogatott várható kezdőcsapata az MTI szerint:
    Bogdán Ádám - Vanczák Vilmos, Mészáros Norbert, Korcsmár Zsolt, Kádár Tamás - Varga József, Elek Ákos - Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Dzsudzsák Balázs - Németh Krisztián

    Voetbal International szerint Hollandia várható kezdőcsapata:
    Vorm - Janmaar, De Vrij, Martins Indi, Blind - N. de Jong, Strootman - Robben, Van der Vaart, Lens - Van Persie.
  • Zenszkij
    #23858
    "Kíváncsian várjuk, hogy mit tudunk megvalósítani a világ egyik legjobb csapata ellen. Elszántak a játékosok"

    Igen ismerjük már ezt az elszántságot!




    Üzenem a fiúknak, lehet ballagni!!!! Elég volt a parasztvakításból.
  • ReszegKoldus
    #23857
    Mert idióták és akik megtilthatnák nekik a nyilatkozást szintén idióták.
  • kaposi1
    #23856
    Miért nem tudják meccs előtt befogni a pofájukat????
  • kaposi1
    #23855
    Nem olvastam hogy mire válaszoltál így igen csak kikerekedett a szemem az eredményen.
    Azt hittem a Holland - Magyar még a téma.
    Szerintem a holnapi realitás 3-0-ás hazai győzelem.
  • bakkerman
    #23854
    megverjük őket 4-0-ra,aztán megy a hype,meg az "előrelépegetős" nyilatkozatok,hogy a 2016-os EB selejtezőkre már gecikirályak leszünk.
  • sb1
    #23853
    Magyarország-Andorra: 7500 jegy már elkelt.

    Majd lehet tapsolni zsuzsuiékat, akik elmondhatják, hogy az utolsó pillanatokig megvolt a remény a 2. helyre, de a 3. is nagyon szép eredmény(amiből még simán lehet 4. is akár).
  • Grenzjager
    #23852
    én azóta mindig boldog vagyok ha Lipták megfordul, vagy legalább nem az ellenfél vezet a himnusz végére :)
  • ReszegKoldus
    #23851
    De, de egyszer "muszáj" volt elsütnöm :)
  • LasDen #23850
    nem unalmas még ez a vicc?
  • [HUN]FaTaL
    #23849
    +1
  • [HUN]FaTaL
    #23848
    Az volt a románok ellen is. :D

    Most is lesz.
  • ReszegKoldus
    #23847
    Meglepetés lesz, ha Lipták megfordul
  • Shep
    #23846
    Hát attól függ mit értesz meglepetés alatt? Nem kapunk 4-et csak 3-at? :)
  • Zenszkij
    #23845
    Nem akarok senkit se lelombozni. Aki itt bármit is remél annak elment a józan esze. Ez a válogatott már bizonyított Romániában. Ha pénteken én állnék a holland kapuban se lenne fikarcnyi esélyünk se.
  • DaemoonHunter
    #23844
    A titkos szoftver támogatásával.

    Egyébként meglepetés lesz, ha nem kapunk az első 25 percen belül gólt :)
    Ahogy nálam az is meglepetés kategória ha rúgnánk egynél többet.
  • Effe88
    #23843
    Nikolics a keretben

    Csak szerintem lesz meglepetés pénteken?:)
  • [HUN]FaTaL
    #23842
    Akkor meg a mi csoportunkban lesz a legrosszabb második, ráadásul még ott van a török-holland meccs is.

    Felesleges számolgatni, nem fogunk pótselejtezni.
  • a.carkey
    #23841
    Oszt örülünk, majd még aznap döntetlen Andorrával. :D
  • bakkerman
    #23840
    4-1 a tippem,első félidőben gyorsan vágnak kettőt,azzal eldől a 3 pont sorsa,második félidőben picit altatnak,aztán a semmiből jön a harmadik gól,visszaállnak,elkezdenek cserélni a hollandok,tesztelgetni,találunk egy gólt,leül a meccs,és az utolsó 25 percben amikor már nem csak fizikailag,hanem mentálisan is kifáradt a csapat akkor meglövik a hollandok a 4. góljukat.
  • Unreal1942
    #23839
    Szerintem meg a Románok is vannak olyan szarok, hogy elbasszák az Észtek elleni meccset.