28329
10917302841238962806.jpg
  • a.carkey
    #23838
    86ban a Népstadionban mi is erre készültünk. Még a Mexico 86-ot is belenyírták illetékes elvtársék a fűbe, oszt Nincs Fakéreg góljával nyertek a Hollandok 0-1-re. Miért ne lehetne 1x nekünk is szerencsénk???

    [Röhögni kezd]
  • sb1
    #23837
    Amúgy mekkora már, hogy a román közszolgálati tv nem a saját válogatottja meccsét adja élőben, hanem a mienkét! Mondjuk nekik a 6 pont garantált, ők is inkább mi miattunk izgulnak..csak nem úgy ahogy mi :)
  • IXEMGabeo
    #23836
    szerintem meg Ibra be fog találni a 96. percben
  • ressy14
    #23835
    nem csak az ünneplés miatt akarnak majd nyerni, hanem az elsőkalapos kiemelésüket is megakarják tartani a vb-re.
  • sb1
    #23834
    Ugye meg akarják ünnepelni otthon is a kijutást, erre most lesz utolsó lehetőségük, minden jegy elkelt a meccsre, szal 5-1 az én tippem :)
  • Unreal1942
    #23833
    Szerintem már az első félidőt se ússzuk meg kettő alatt.
  • Unreal1942
    #23832
    LOL
  • ReszegKoldus
    #23831
    0:0
    utolsó percben dzsudzsák az új cipőjével fölérúg egy 11-est
  • ressy14
    #23830
    3:0, de a 10-edik percig tartjuk magunkat.

    Az a baj, hogy még az u-21-es csapatuk is alázna minket, nemhogy a legerősebb 11-ük.
    Az esélyeink a 0-hoz konvergálnak, de ha látjuk rajtuk az akarást, akkor nekem mindegy mi az eredmény. Persze most Dzsudzsi szerint meg fognak halni a pályán, és én hiszek a rollerhuszárnak. Csak zsarut ne lásson aznap. :D
  • Unreal1942
    #23829
    Koncentráljunk a pénteki meccsre. Szerintetek?
    Az én tippem 4:0
  • bakkerman
    #23828
    rohadjon meg ott ahol van...jöhet Sousa,Balázska meg a többiek mehetnek a faszba. Legyünk 6.-ak a csoportban,de lássam hogy a szívüket lelküket kiteszik a pályán. De ezek az újgazdag pöcsök csak a klubjukért játszanak,meg ugye MAGUKÉRT. FAF.
  • Pluskast
    #23827
    Ja végül is csak 1986 óta nem jutottunk ki egy nemzetközi tornára sem, de olyan nagy hibát - az első 10-ből szépen lassan lecsúsztunk az 50. helyre - tényleg nem vétettek. Amíg ilyen hozzáállás van a fejekben nem is lehet itt semmiféle változást remélni.
  • [HUN]FaTaL
    #23826
    " túl nagy hibákat az elmúlt évtizedekben sem vétettünk."

    :DDDDDDDDDDDDDDDD

    Ezen csak röhögni lehet sajnos.
  • ReszegKoldus
    #23825
    Egervári egyébként azt a kérdést is megkapta, egy hónap távlatából mit gondol, hibázott-e valamit ő személy szerint Bukarestben.

    – Mindig többes számban beszélünk, de a vereség az edzőé, a győzelem a játékosoké. Voltak hibák, amit elkövettünk, nem csak a románok ellen, de úgy érzem, túl nagy hibákat az elmúlt évtizedekben sem vétettünk. Kisebbeket igen, ami érhet akár vereséget is.


  • Solt
    #23824
    Focisták... nem az eszükért szeretjük őket! :D
  • ReszegKoldus
    #23823
    Nem igaz, hogy nincs senki, aki megtilthatná ezeknek, hogy nyilatkozzanak.
    Annyi hülyeséget hordanak össze, hogy már az a gyanúm, hogy edzésen is ezt gyakorolják :D
  • DaemoonHunter
    #23822
    Magyarul elismeri hogy befostak, "igazán" profi csapat módjára...
  • ReszegKoldus
    #23821
    "Kétségtelen, hogy a bukaresti hangulatban annyi negatívum, gyűlölet volt a játékosok felé, amit nem tudtunk megoldani. A tény az, hogy ez megzavarta a csapatot, ez okozhatta a vereséget. Ezzel szemben hozzáértő, futballt szerető ötvenezer ember várható Amszterdamban, öröm lesz játszani ott, hiszem, hogy ez a játékunkban is meg fog jelenni."

    Te jó ég. Takarodjon már el ez a nyomorult.
  • Grenzjager
    #23820
  • ressy14
    #23819
    Tehát görcsösek lesznek a teher alatt, mi meg alázzuk majd őket. Így nem is lesz izgalmas :(
  • kaposi1
    #23818
    "A holland Rodánál légióskodó Németh Krisztián megjegyezte, a hazai csapat várhatóan nem tartalékol majd, ugyanis a FIFA-világranglistán jelenleg csak a kilencedikek, és ahhoz, hogy a világbajnoki sorsolásnál kiemeltek legyenek, a legjobb nyolc között kell lenniük."

    Szóval semmi lazításra ne számoljanak a Hollandok részéről.
  • ressy14
    #23817
    a Málta elleni zakó után legalább nem adták a fürdős kurvát az akkoriak, ezek meg minden szar után hisztiznek
  • bakkerman
    #23816
    remélem ott rohad meg szibériában,vagy hol a túróban van most
  • ressy14
    #23815
    Koman Vladimir szerint a bukaresti vereséggel nem szolgáltak rá a bizalomvesztésre

    ezek egyre hülyébbek...
  • Pluskast
    #23814
    Mi ebben a durva? 1986 óta semmilyen nemzetközi tornára nem jutunk ki. Ehhez képest a mostani helyzetünk semmi újdonsággal nem szolgál. A durva az lenne, ha esélyünk lenne a pót selejtezőig eljutni és azt megnyerni vagy elsők lennénk a tabellán.
  • Grenzjager
    #23813
    Na akkora büntit kaptak az uefától az oláhok az ellenünki meccsen mint a törökök elleni miatt,pár ezer eurót, a mocsok mlsz aszisztálásával. uefa,mlsz=legális magyar gyalázás
  • sb1
    #23812
    Épp néztem a jegyárakat, hát csúcs, hogy ahol a fradi meccsen szoktam ülni 4,5 ropiért, oda most cirka 15k a jegy :)
    Na persze ha csoda történne (amit még nem tapasztaltam sajna), akkor már este a meccs után venném meg a jegyet, gondolom, jópáran vagyunk így vele :D
    Én azért betárazok jó sok sörrel estére, józanul a 4. holland gól után már nem bírom majd :)
  • ressy14
    #23811
    az andorra elleni meccsre pedig 29 ezer helyett remélem csak 10 ezret fognak árusítani.
  • bakkerman
    #23810
    "Az Alfahír szerkesztősége még kora délután telefonon próbálta elérni a fogadó fél, Hollandia sportági szakszövetségét. A "holland MLSZ", vagyis a KNVB nyilvános telefonszámán három kerek perc alatt eljutottunk a sajtóosztály vezetőjéig. Ő kérdésünkre, miszerint miért csak 700 jegyet kaptak a magyarok az amszterdami stadionba, két perc türelmet kért. Egy perc ötven másodperc alatt meg is érkezett a válasz: mert a magyar fél (MLSZ) csak ennyit kért azzal a kikötéssel, hogy száz(!) pluszjegyről még a hét végén, jövő hét elején szó lehet. A holland kolléga hozátette: ő sem érti, miért ennyi tikettet igényelt a magyar fél, hiszen sorsdöntő meccsről van szó..."

    erre már tényleg nem lehet mit mondani :DDDDDDDDDDDDDD
  • sb1
    #23809
    Azért dúrva ha belegondoltok, hogy X év óta 2 fordulóval a vége elött 2. azaz pótselejtezős helyen állunk, és kb. 0% az esélyünk rá :D
  • Gabe18
    #23808
    Csak úgy vannak vele, jobb ha kevesebben látják ezt élőbe, és adják majd tovább az utókornak...
  • Grenzjager
    #23807
    2000 helyett 700 jegyet kért az MLSZ Amszterdamból.
    Továbbra is azt akarja az MLSZ hogy ne járjon senki se meccsre, idegenbe se, nincs jegy és kész.
  • Effe88
    #23806
    lol:D
    igen az a hiba pont, hogy eddig a hollandok a 4 hazai meccsükön még gólt se kaptak a selejtezőbe:D

    4m 4gy-0-0 12-0gk

    amúgy szerintem nem fogjuk megverni a hollandokat:D
    de a románok meg betlizni fognak andorrában úgyhogy fasza lesz ez:)
  • ReszegKoldus
    #23805
  • ressy14
    #23804
    a miénkben is kereshetne, van pár
  • ReszegKoldus
    #23803
    "Egervári hibapontokat talált a hollandok játékában"

    Nana Sanyi...valld be, hogy valami szoftver találta azokat a hibapontokat is :D
  • sb1
    #23802
    Pont ott nem okoztak meglepetést :D :D
  • Zenszkij
    #23801
    Ráklikkeltem a linkre, erre Egervári feje felett megjelent egy reklám "Merevedési zavar ellen". :D :D Rég nevettem ilyen jót!
  • bakkerman
    #23800
    ő azt is tudta,hogy lehetne meglepetést okozni bukarestben. Sikerült is neki.
  • ReszegKoldus
    #23799
    Egervári tudja, hogy lehet meglepetést okozni Amszterdamban

    Meglepetés lenne, ha nem fehér mez, fehér sportszár, barna gatya összeállításban mennek ki a pályára :)