5443
  • DarkSector
    #3923
    Nekem van...
  • zeek
    #3922
    Sziasztok!

    Végigjátszás nincs valakinek! A sehol nem találok!

    Köszi
  • DarkSector
    #3921
    5+6 meg 1+3 van csak.....
  • Rupicz
    #3920
    Nagyon szépen köszönöm fiúk! Sikerült!
  • Olcsy
    #3919
    Hi!Akkor sprintelni kell az enter-rel és ha azt írja ki hogy 5+6, akkor a jobb shift-et és a bal shift-et kell megnyomnod a végén, de ha azt írja ki h 3+6, akkor az enter-t és a jobb control-t kell megnyomnod!Jó játékot!
  • Seth
    #3918
    két lehetőség van: bal(5)+jobb(6) shift vagy enter(3)+jobb ctrl(1)
  • Rupicz
    #3917
    Sziasztok!
    Azt a részt hogy kell megcsinálni,amikor három fószer egy sziklát lök le a dombról, és el kellene szaladni vagy ugrani, de bármelyik gombot nyomom a billentyűzeten,mégis eltrafál a szikla.
    Köszi a segítséget!
  • DarkSector
    #3916
    Minden adott a főellenségnél....kés és egyébb segédeszközök a háttérben...
    Ha marad pisztolyod, meg töltény hozzá, az csak +
  • goofyD500
    #3915
    mégegyszer, köszi
  • Seth
    #3914
    final-ban, de nem kell nagyon készülni, pite
  • goofyD500
    #3913
    köszi, csak még 1. Hogy hogy készüljek a bossra. A final-ba van a főboss, vagy az 5-4-ben.
  • Seth
    #3912
    5-4 chapter + 1 final
  • goofyD500
    #3911
    Sziasztok! Valaki, aki már végéignyomta! Hány fejezetes a játék? Most jön az 5-1 Chapeter, most öltem meg Salazart, amikor összeforrt azzal a b@zi nagy növénnyel? Csak kíváncsi vagyok kb. hol tartok...thx
  • chooselee
    #3910
    Én egyet próbáltam,az nem ment. De mások is írták ezt a darabos dolgot.
    De ha teheted kontrolerrel játszd!!Legjobb...
  • Eisenhower
    #3909
    közben megoldottam. le kellett tölteni egy fájl-t és már megy is. bár elég furán műkszik az aim elég darabos...
  • Seth
    #3908
    Raccon City nem zavar? ^^ Scott
  • chooselee
    #3907
    Nem tudni,de elvileg senkinek sem műkszik. :(
  • Olcsy
    #3906
    Leon Scot Kennedy.Bár teljesen mind1!:)
  • Prof William
    #3905
    Most nézem magyar ismertetőt a Mediába került RE-n.

    "Leon Keneddy 6 éve már túlélte a zombik LÁZADÁSÁT Raccon Cityben"

    Szóvak egy szimpla lázadás volt. "Több munkaidőt" + "kizabálható agyat minden gyerekzombinak" táblákkal :) Szegény elnyomott zombik. :)


  • Eisenhower
    #3904
    sziasztok. lekaptam a hatred féle verziot. azt szeretném kérdezni hogy az 1.1.0 patch-et ha felrakom miért nem műkszik az egér "patch"
  • Seth
    #3903
    ez még a patch megjelenése előtt jöhetett ki a dátumokat nézve, de a képeket elnézve a patch-nél maradnék.
  • vrobec
    #3902
    RE 4 textura patch Probalta valaki?
  • ConnorJohn
    #3901
    Vagy ha esetleg kevés a töltényed, akkor fejlesztessz egyet a tár nagyságán, és akkor több töltény fér bele (ezt alapból bele is teszi).
  • ConnorJohn
    #3900
    Az árusnál külön lőszert nem lehet venni, én mindíg úgy csináltam, hogy pl: ha a stukkerban nem volt töltény, eladtam (csak akkor ha volt egy kis bónusz-pénz) és ennek az árából, meg még abból a bónusz-pénzből vettem egy ugyanilyen fegyvert, és akkor adott hozzá plusszba lőszert. Csak ez akkor nem jó, ha az a fegyver fel van tuningolva.
  • chooselee
    #3899
    A trader-nél lehet venni töltényt is vagy csak fegyvert?? Mert lassan már minden megvásároltam tőle,csak töltény kellene!! :D
  • Olcsy
    #3898
    ...
  • DarkSector
    #3897
    Nem tartom valószínűnek....de megeshet....
  • Olcsy
    #3896
    Ügyes vagy!:)
  • Matyigyerek
    #3895
    Halli megint énvagyok csak közlöm sikerült továb lépnem. Deazért köszi mindenkinek. Sziasztok
  • Matyigyerek
    #3894
    Sziasztok mindenkinek. Hát idevagyok átkozva. Nemtudom az istenértsem kinyirni a vár tetején azt a pirossapkás ürgét aki átmegy szörnynek legalábis az egyik keze.Probáltam minden fajta fegyverel életemis volt de kb 1 perc van még hátra akkor általába kinyir. Esetleg valami ötletetek hogy örök élet sérthetetlenség vagy valami??? Netán pályaugrás... Mert itt fogok megöszülni igy. Segitsetek már régota itt dekolok köszi elöreis. Sziasztok
  • ricsa008
    #3893
    és ez registery-s dolog hogy megy
  • chooselee
    #3892
    Ok megoldottam...szedtem új cracket! :P
  • chooselee
    #3891
    Helló mindenki!

    Valaki le tudná írni hogy a Resident Evil 4 verzióban(ami nem biohazardos) hogy kellene kicsikarni a jobb grafot???
    Felraktam a FLTDOX-os patchet,de úgy nem indult,így crackeltem,de így nem látok változást!
    Kell még valamilyen patch vagy más crack?
    Előre is thx!
  • Digidroid
    #3890
    Köszi a választ. Csak mert nincs helyem kiprobálni, és így ki merem írni az egész packot.
  • haxoror
    #3889
    Az az egér patch már végre normálisan működik vagy ugyanolyan darabos mint a régi?
  • sorrow
    #3888
    1.Torrentről kell letölteni az Asian to European patchet.(ez nem tartalmazza a grafikai patchet)
    2.Feltelepíted a Biohazard 4-et.(nem crackelsz)
    3.Átírod a registerybe a "biohazard 4" bejegyzéseket "resident evil 4" formába. (csak így engedi feltelepíteni az v.1.1 eu.graf. patchet)
    4.Feltelepíted a grafikai patchet.
    5.Crackelsz.
    6.Játszol
    (JA és van mellékelve egér patch is!!!)
  • ricsa008
    #3887
    és hogy kell telepíteni?
  • ricsa008
    #3886
    és ezt honnan kell letölteni?
  • sorrow
    #3885
    RESIDENT.EVIL.4.PATCH.ASIAN.to.EUROPEAN.VERSION

    Ennek a patch-nek a segítségével a Biohazard 4-re is felmegy a grafikát javító patch. (Működik, kipróbáltam)
  • Olcsy
    #3884
    Nincs mit, bármikor!:)