5443
  • Matyigyerek
    #3883
    szia olcsy üdv és köszi a tanácsot most nekiülök és akkor adom neki 1000-rel
  • Olcsy
    #3882
    Szia Matyigyerek!Én úgy csináltam meg azt a rész,hogy beletoltam 1-pár Killer7-es, töltényt és a Strikerből is kapott 1-párat amikor kifogyott a Killer7-ből a töltény!Sok szerencsét kívánok!
  • Seth
    #3881
    GC-n realtimeban mennek az átvezetők ha jól tudom
  • DarkSector
    #3880
    Mert ilyen az eredeti is....GC-re
  • Matyigyerek
    #3879
    Sziasztok. Kéne egy kis help. Aszt a rohadt katonát nemtudom kinyirni a toronyntetején.Mikor az ora ketyeg van egy pár életem de mindig kinyir.Valakinek van ötlete hogyan tudnám kinyirni ???Esetleg cheat hozzá. Vagy önként jelenkezö aki segitene mert egyedül nembirok vele. Már 1 hete itt dekolok és igy kezd nagyon unalmasá válni. Nagyon köszi a segitséget elöleis. Sziasztok
  • Tatyla
    #3878
    nem értem miért ilyen gáz az átvezetö videók minösége...
  • Digidroid
    #3877
    RESIDENT.EVIL.4.PATCH.ASIAN.to.EUROPEAN.VERSION
    [Questa patch aggiorna la versione Asiatica "Biohazard.4 NETSHOW" alla versione Europea.]
    Erről tud valaki valami infot?
  • Seth
    #3876
    Rohadtul semmi köze ahhoz -_-
    Egyébként már megoldottam
  • Olcsy
    #3875
    Vedd meg eredetiben?
  • Seth
    #3874
    áá, nem működik. Unleashed-es emudvd-s verzió van. feltelepítem, patch felrak, 1.1 crack felrak, indít. A capcom logónál már gyanus volt (lévén nem volt capcom ogo, csak egy fehér téglalap).A főmenüben pedig az exit felirat helyén volt fehér téglalap. New game, első videó lefut, utána errorral kilép. Ötlet?
  • mucsácsó
    #3873
    jah, van ilyen, hogy GAME RESET...
    vagy ha mentettél, akkor utána Alt+F4... :D
  • DarkSector
    #3872
    Restart-ra nyomj....asszem vagy retrie-re
  • tototto
    #3871
    a hatredre felmegy, és ha már crackelted sincs semmi baj bemásolod a imageből az eredeti game.exet és utánna már indithatod is a peccset
    valaki kérem nekem meg árulja el hogy lehet a játékból kilépni a főmenübe vagy teljesen ki a játékból
  • sorrow
    #3870
    Thx
  • Tatyla
    #3869
    ja,ha még nem crackelt...
  • sorrow
    #3868
    Mindkét Resident Evil 4 verzióra felmegy a patch? (mármint emudvd-unleashed ill.hatred) ?
  • duwy
    #3867
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám: feltelepítettem a patchet, de amikor behozom a játékot, a karakten és néhány tárgyon (autó, varjak stb.) kívűl minden tiszta fekete. Felvettem a legújabb ati drivert, de az sem segített. A patch előtt (még a Biohazard 4-nél) minden jól működött.
    A segítséget előre is köszönöm.
  • tototto
    #3866
    srácok nekem egy gondom van a játékkal mégpedig az hogy nem tudok kilépni :)
    hol lehet magából a játékból kilépni windowsba, mert gamepaddal játszom átnyálaztam mindent de minden exit gombra rányomva csak a játékba tudok visszajutni :S
  • Iceman90
    #3865
    Tök jó így a game.Már csak a videokra kellene vmi megoldás és tényleg kira lenne..
  • DarkSector
    #3864
    Ez már brutál kakkancs dolog....:((
  • haxoror
    #3863
    Meg még egy apró különbség van, a Biohazardra nem megy fel a patch ezért szarul néz ki a Residentre viszont felmegy...
  • DarkSector
    #3862
    Az a legnagyobb különbség, hogy az egyiknek Biohazard 4 van kiírva a főmenüjében, a másiknak Resident Evil 4....

    A többi nem számít...
  • DarkSector
    #3861
    Te is beszélgetel...
  • Iceman90
    #3860
    Megoldottam a problémát..
    Újra kellett rakni, és csak ha felraktad a patchet, azután szabad crackelni...
    Így most megy a game...
  • mucsácsó
    #3859
    Nekem az Unleashed-es van, de sztem ugyanazt azt a verziót (mert ez EU-s, és csak ahhoz van patch, egyelőre legalábbis) törte fel a HATRED...
    azt meg, hogy miért nem megy az egér patch, arról fingom sincsen, nekem spec nem is hiányzik, tökéletesen elvagyok billentyűzettel is :D
    megszokok én bármilyen szar irányítást is, csak hadd játszhassak tudod :P

    Amúgy az aki a Biohazard 4-gyel tolta, és van mentése, annak jó hír, hiszen a Resident Evil 4 ugyanúgy benyalja a Bio4-es mentéseket is :)
    Pedig azt hittem, hogy nem fogja.. :D
  • Iceman90
    #3858
    Nah szal..:D
    Nekem Resident evil 4-em van (HATRED-es)
    Így nem toom miért nem megy... Lehet h. mondjuk egy nem európai patch-el működni fog...
  • ricsa008
    #3857
    mucsácsó nem tudod mér nem megy a resident evil -el az egér patch mer a Biohazard-al ment?
  • mucsácsó
    #3856
    húh, iszonyat nagy különbség van az 1.0 és az 1.1 között..hatalmas...
    nagyon nagyot csalódtam, természetesen pozitívan ;P
    nem gondoltam volna, hogy egy patch ilyen hatalmas változosákot képes előidézni! :) Rengeteg effekt ki maradt az 1.0-ból, fel se lehetne sorolni őket...így sokkal jobb, szerintem érdemes így mindenféleképpen legalább még1x végigtolni :)
  • ricsa008
    #3855
    hát ugye van Biohazard 4 és a Resident Evil 4 ami között én se tom mi a külömbség de nekem először a Biohazard 4 volt meg és nekem se engedte fel rakni a Patch -et leszedtem a Resident Evil 4 -et és arra fel ment a Patch de most pl nekem a Resident Evil 4 hez nem jó egyik Egér patch se
  • Iceman90
    #3854
    hát ööö... Most kajakra nem vágom miről van szó..
    elmagyarázhatnád ha már úgyis itt vagy
  • ricsa008
    #3853
    Iceman90 nem biohazard od van? nekem is így volt azért kellett le vennem a RE 4-et
  • Iceman90
    #3852
    Hey!
    Megpróbáltam felrakni a patch-et de amikor el akartam indítani ezt írja:"No game requiring an update is installed on this computer"
    Pedig fent van a game...
    Vki tudja mit kell ilyenkor csinálni??
    THX előre is.
  • ricsa008
    #3851
    az tudom Pucher bocs köszi sorrow
  • sorrow
    #3850
    Csak tipp: keress frissebb verziós egér patchet ami már a RE4-et is támogatja, nem csak a Biohazard4-et. (ha jól tudom a nyugati RE4 később jött ki, mint a távolkeleti Biohazard4.)
  • Pucher
    #3849
    Az lehet hogy te segítséget szeretnél kérni de ez egy fórum, ahol nem percenként válaszolnak.
  • ricsa008
    #3848
    én csak segítséget szeretnék kérni asszem nem én vagyok az első
  • ffxi
    #3847
    Nem cset...
  • ricsa008
    #3846
    hahhó
  • ricsa008
    #3845
    sziasztok nekem a RE4 -el nem megy az egér patch pedig Biohazard 4el ment szépen ez miért van?
  • ffxi
    #3844
    Igen! Ezt exportáld ki és küldd el nekem pls. Már újra felraktam a Win-t és e nélkül nem akarja felrakni a pecset. Telepítője meg nincs nálam.