5443
  • Maxtreme
    #3963
    Ehhez a 450mb-s realase-hoz egy linket elfogadnék :)
    Amit én találtam az csak 175mb (xlife) + 25mb (Xscr)

    thx =)
  • DarkSector
    #3962
    Nem ha a késre gondolsz, de nagyon egyszerű, mert nemsokára megszerzem én is...pc-n a pach-et és megnézem...
    Ja és ps2-n nekem nem foly-t ki a szemem, és mástól sem hallottam, hogy zavarta volna a látvány..
  • Seth
    #3961
    értem de ettől függetlenül be kéne látnod hogy a pc-s re4 jóval ütősebben néz ki,nem folyik ki az ember szeme pl a tanyás részen a távolban táncoló receficéktől ( patch nélkül persze hasonló a színvonal, de rendesen kikalapálták vele). Említetted hogy semmi különbséget nem vettél észre javítás után. No itt Maxtreme is említtete vmikor jóval korábban,amikor patch kijött, hogy ő sem lát változást, de azért mert vmi rossz verziós patchet rakott fel, vagy vmi ilyesmi. Nem így jártál esetleg te is?? Vagy csak egyszerűen vak vagy? ^^ Nézd má meg azokat a fényeket az uccsó két képen, ps2-n nem néz így ki
  • DarkSector
    #3960
    Alig várom..:D
  • DarkSector
    #3959
    Meg fogsz lepődni, de enyhén nyomtam ps2-őn....
    Utoljára 6.kezdésem volt proffessional fokozaton kb 7-8000000 lóvéval....
  • Seth
    #3958
    ezekszerint nem toltad ps2-n....,én itt most be tudom rakni ps2-be, és elindítom ugyanúgy pc-n, nyakamat rá hogy a pc-st fogom szebbnek látni ^^
  • MerlinW
    #3957
    Tegyétek fel patch után a
    Skotinoulis Xfile Texture and Mercenaries Xscr texture patch mod-ot. Durvajól néz ki vele a játék. Tűéles parallax texturák, stb. (450MB)

    Google-val megtaláljátok.
  • DarkSector
    #3956
    Ezt az otthagyást azért megnézném.....

    Ps2-es Leon készen áll az összemérettetésre....:

  • Seth
    #3955
    ps2 - gc közt azért volt pár jottányi különbség. Ez a patchelt resi4 meg úgy otthagyja a ps2 változatot csak úgy loccsan (oké,egyedül irányításba lehet belekötni,illetve a játékhoz képest ratyi átvezető filmekre)
  • DarkSector
    #3954
    Gc csak asszem annyiból volt jobb, hogy az 2-3 emberrel többet tudott mozgatni egyszerre ilyen graffal...
    De nagyon nehéz különbséget tenni a két konzolos közt...

    Akkor ez most a Resident Evil Crysis????
  • Maxtreme
    #3953
    Nemtom konzolon milyen, (GC-s képeket láttam, az odabax..tény) de ahhoz képest hogy milyen volt az alap, 1 crysis lett belőle:))))

    1ébként már csak a lowres textúrákkal van gáz. Más sztem a helyén van.
  • DarkSector
    #3952
    Köszönöm szépen....majd meghálálom.

    Ezek alapján egy kis különbség talán van, de még mindig iszonyat messze érzem a konzolos verziótól.
    Én meg örültem volna neki, ha ez lett volna sokkal szebb és mégegyszer végignyomhattam volna durva graffal...

    De hát ez az átka a potolásoknak...
    A PS2-őn igazi gyilkos volt a grafika ehhez képest...
  • Maxtreme
    #3951
    Tessék.. De csak a Te kedvedért..

    Patch előtt, az alap PC-s relase














    ..ez pedig patch után:










    Végülis tényleg semmi difi...
  • DarkSector
    #3950
    Lőjj be néhány képet...
    Légyszi-légyszi-légyszi....
  • DarkSector
    #3949
    Hát ez lenne a lényeg, hogy ne legyen éles!
    Ez nem crysis, hogy brutálsteril textúráknak kell lenniük...
    Ilyen konzolon is...gondolom....mert én konzolon nyomtam meg pc-n pach nélkül...
    Csak láttam képeket amin összehasonlítják a pach-es képekkel a sima képeket, és szinte semmi különbséget nem lehet látni...!!!!!!!!
  • Maxtreme
    #3948
    Nagy büdös fenét nem.

    csanesz: Nemtudom miylen géppel tolod, de nálam pl semmit nem vett vissza a performance-ból a patch. 1280-ba 4XAA és 8XAF-el ugyanúgy 30 fps mindenhol mint a javítás előtt.(ugyebár ez a limit)
    Pdig nincs 1 atomerőművem.
  • csanesz
    #3947
    sztem sokat javít. tele van most mindenféle fénnyel, de viszont nekem egy kicsit elmosottabb lett az egész játék. eddig éles volt, de most sztem a patch elmosta.
  • DarkSector
    #3946
    Én megnéztem a pach-et és szerintem nem sokat javít a grafikán...
  • csanesz
    #3945
    :( a patchtől most jobban beszaggat:( na de ez várható volt
  • DarkSector
    #3944
    Nem függ semmi a végigjátszástól.....
    Csak professionalon ad egy lézerfegyvert....

    Az Alien-t a falon lévő palackokkal kell lefagyasztani, és így sebezhető....
  • Pucher
    #3943
    Nekem asszem 900 kill volt, 16 óra játékidővel. Az a százalékos aránya a teljesítményednek.
  • goofyD500
    #3942
    Na, megvan!
    18 óra 6 perc,
    793 gyilok,
    60 mentés,
    66% (ez mi?).
    Függ valamitől, hogy mit kapsz? Megvehetem a kifogyhatatlan rakétavetőt és a Matilda-t, 4 menüpont az Extra-ban, illetve 1 új ruha Leon-nak. Vagy mindenki ezt kapja?
    U.I.: a főellenség volt a leggagyibb...
    A közepe fele volt egy fekete Alien-féle valami, azt hogy lehet kinyírni normálisan? Mert adtam neki egy rakétavetőt, attól megfáradt...
  • zitababa
    #3941
    Hello Seth!

    A HATRED verziót leszedtem, ahoz jó.
    Köszönöm fáradozásodat!

    zita
  • Seth
    #3940
    akkor dobd meg egy másik bh-ssal,mert ami az infoban van elvileg működőképes, nála mégsem megy
  • DarkSector
    #3939
    Biohazard-hoz bh resident evil-hez re-s kód kell....
  • haxoror
    #3938
    Márpedig az a jó kulcs a netshow-hoz, nekem is az van és működött.
  • zitababa
    #3937
    Hello Seth!

    A Netshow verzióhoz egyik sem jó...
    Azért köszi

    zita
  • Seth
    #3936
    re15120632222116
    re15120631133116
    re15120631111336
  • zitababa
    #3935
    Hali!

    Tud vki segíteni?

    Ezt nem fogadja el bh82220691119281 invalid CD key.
    Néztem a netet, de más serial sehol.
    Lécci...
    zita
  • MerlinW
    #3934
    GCW: gamecopyworld.com...
  • csanesz
    #3933
    crack honnan? az image exe könyvtárában (unleashed) van egy. de sztem az nem jó a patchhez.
  • MerlinW
    #3932
    Grafikai tuning, 1.1, kell crack (GCW)
  • csanesz
    #3931
    hali:) most kb 3 2 hetet maradtam ki, meg még fogok is, vki le tudná írni a patch lényegét egyben? most melyik a jó, összesen mennyi van, kell-e crack, vagy yasuval is jó, unleashed verzióval? köszi:)
  • Senkkik
    #3930
    www.webforditas.hu
  • ricsa008
    #3929
    írja le valaki magyarul 23 éves vagyok de az angol tudásom az 1 pont után kifogyott előre is köszönöm
  • haxoror
    #3928
    Na így működött végre, kurva jól néz ki!
  • haxoror
    #3927
    Na találtam egy ilyet, talán ez működni fog..

    Many of you may have problems with patching the Asian version of resident evil 4 (biohazard 4) 'cause the oficially patch refuses to install.

    Here's a little guide I made

    1 So first of all install Biohazard 4, full install

    2 Then download the asian to european patch, and install it (not official, found via google)

    3 After that, it will create a EXE-ORIGINALE folder in your game directory, with the original exe in it. Copy the original exe from that EXE-ORIGINALE folder to the main folder which will overwrite the one updated with the patch.

    4 Go to your start menu->run->regedit, the go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\biohazard 4
    and rename it to HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARECAPCOMResident Evil 4

    5 After that, use the EU patch and enjoy the updated game :)
  • haxoror
    #3926
    hát nálam a "no game required.. blabla" üzenetet adja ilyenkor :(
  • MerlinW
    #3925
    Biohazardra eddig is felment az EU patch, csak át kellett írni registry-ben a nevét.

    regedit:
    ezt: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\biohazard 4
    erre: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\Resident Evil 4
  • Olcsy
    #3924
    Nekem a fejemben van.