5443
  • #1159
    Gamepaddal már élvezetes az irányítás! Igy már sokkal jobban tetszik :)
  • Gabe18
    #1158
    Nahát ez az.Nem tudom ez mitől van...
    De akkor másnál nem ilyen.Hát akkor ez a pc csodái kategóriába megy,a játék meg az uninstallba...
  • Prince of Máté
    #1157
    tök jó neked nem is akadozik, és látszik hogy gamepaddal nyomod:P
    csinálsz még videókat?
    kössz
  • Antrax #1156
    Nem akarok most vissza olvasni de most PC-s változatról van szó vagy vmi emusról vagy konzolosról?
  • Sarapetike
    #1155
    lol most látom neked eltűnt a csákó lol hihi az enyém nem tűnt el :/
  • Gabe18
    #1154
    Na de itt nem az a lényeg,hanem a kamera teljessen meghülyül és össze vissza a szobát mutatja (ahol a karakterek nincsenek sehol?? ),ennek nem igy kéne kinéznie.Hanem végig mutatni kéne amint a csávó felveszi a fejszét,nem csak egyszer ott van előtted...
  • Gideon Wieth
    #1153
    és sztem a grafika jó... néha mondjuk kifolyik a szemed de a karakterek szépen ki vannak dolgozva és tulképpen a környezet se sokkal gázosabb csak kicsit mosottas beütése van... de nincs vele semmi baj...
  • Prince of Máté
    #1152
    lol mostmivan elbújtak és a kamera kersi hová tűntek
  • Gideon Wieth
    #1151
    nah sztem kurva jó a gép ott tartok hogy megtaláltam a palit a szekrényben aztán elkaptak majdd kiszabadultunk.., Kérdés Shotit meg riflet stb... csak jóbarátomnál tudok venni vagy esetleg találhatok is?? Én most inkább felfejlesztettem a pisztolyom...
    Köcce
  • Sarapetike
    #1150
    de ilyen nálam is és nézd csak meg a tüzet lobog nem csak ugy oda van firkantva
  • Sarapetike
    #1149
    mert tv és a ps2 az egy direkt játékkonzol nekem is volt ps 2 igen ot szebb én örülök hogy legalább megjelent pc re
  • Sarapetike
    #1148
    nem az a lényeg hogy mi fut high-on hanem az hogy összehasonlitotad a 4 grafikáját a 3 -mal szemben és azt mondtad hogy a 3 jobb lol

    a környezet foto de a karaktert nézdmár meg ilyent nem látsz a resi 4 ben jó nem is egy idösek szerintem az átvezetö videok is a játék motorjával készültek de ennyire nem akkarok belefolyni
  • Gabe18
    #1147
    Tehát akkor nálatok nem ilyen pl. ez az egyik első animácio?
    Mert én már mindent megprobáltam,új driver,új codeck,új DirectX,de nálam ez ilyen...

    VIDEO...
  • urbijoe
    #1146
    nekem megvan ps2-ön de ott sokkal szebb a resident 4
  • Sarapetike
    #1145

    na itt van még egy csak a pók meg meg a főszereplő 3d a többi foto
  • urbijoe
    #1144
    akkor szedd le az "Infernal" demoját és nézd meg annak milyen a grafja ,és simán futott very high felbontáson
  • Sarapetike
    #1143

    ez volt a legjobb kép a resi 3 ból na ne hogy ez jóbb legyen mint a 4 de te tudod
  • Prince of Máté
    #1142
    azért minden játéknak nem lehet Crysis grafikája
  • Prince of Máté
    #1141
    azért ez nem igaz
    lehet hogy ennek szar a graffja de a 3 nak gyengébb hidd el
  • Sarapetike
    #1140
    ha meg valami kafa (szerintem így is jó) grafikája lenne akkor most azért sírnál mert kéne vegyél egy új gépet is hogy tudj vele játszani
    én láttam hogy egy nap alatt 35000 ember szedte a netröl és szerintem nyugi tetszik nekei
  • Seth
    #1139
    ki mondta hogy nem az lol :D
    a 3. rész renderelt hátterekből állt(állóképek ha úgy jobban tetszik, mint egy fénykép,tök statikus ,világos??), rögzített kameraállásokkal.A 4. rész ezzel szemben full 3d.
  • urbijoe
    #1138
    de mért ez nem 3d-s szerinted?
    a mostani szinvonalhoz ez a grakika egy fos
    a 333-as celeronon vodoo kárttyával régen a 3-nak királyabb grafikálya volt
  • Seth
    #1137
    jaj ne hasonlítsunk már össze egy renderelt hátteres játékot egy full 3d-vel
  • urbijoe
    #1136
    ennél még a 3. résznek is jobb grafikálya volt 5 éve
  • Sarapetike
    #1135
    ez egy konzolos átirat (ahhoz képest nem rossz)tv-re találták ki a grafikát ott meg fele ennyi hibát nem látnál ami pl.:víz az tv-n sem szebb de az éleket nem látod annyira meg a pixeleket sem ez van
  • Djemba
    #1134
    wanadoo törölték vagy mi ma reggeltem????????
  • ffxi
    #1133
    Nemtom, hogy ilyen xar a gém graf-ja vagy gyenge a karim(6800LE 128mb)? Esetleg, akiknek nagyobb karija van, annak enged több plusz beállítás? Mert Nálam max a felbontás enged csak.
  • Sarapetike
    #1132
    gameplay
  • Shep
    #1131
    Na csak sikerült megcsinálnom a chapter 1-et :) Hány fejezet van összesen?
  • Sarapetike
    #1130
    tekercs nem kell ott az írogép azt mentesz
  • Gideon Wieth
    #1129
    megyek jáácccaniiiiiiiii juhiiiiiiiiiiiiiiii
  • Gideon Wieth
    #1128
    még mindig van láda az írógépek mellett és tekercseket is kell keresgélni hogy menthess??:D:D
  • Gideon Wieth
    #1127
    már települ fel... el se hiszem :D:D
  • Sarapetike
    #1126
    irogépeket kell keresni ott lehet menteni a mapon ki is jelzi hogy hol vannak az irogépek
  • strebacom
    #1125
    Köszi az exit-et és menteni hogyan kell, mert kiléptem, most meg kezdödik elöröl???
  • Gideon Wieth
    #1124
    insignias mit jelent??
  • Gideon Wieth
    #1123
    télleg köcce már rémlik..
  • Sarapetike
    #1122
    na de itt mit kell csinálni azt tom hogy forgatni kell de mit kell kirakin?
  • Kandurex
    #1121
    terminátor
  • Gideon Wieth
    #1120
    nincs végzet csak ha bevégzed! Ez miben volt ? Olyan ismerős...