5443
  • Maxtreme
    #1199
    Áhh.. ennek tuti nekiesek :DDD
  • Seth
    #1198
    benne van, de ahhoz előbb végig kell vinned a játékot (lehet utána neki se állsz ennek,annyira eleged lesz a sok öldöklésből a végére :D)
  • Maxtreme
    #1197
    Hát rohadtul remélem hogy ez bent lesz a pc-sben is :)))
  • NeoMaN
    #1196
    Mivelhogy ez a Resi egyik fő ismertetőjele.
    :DDD
  • mucsácsó
    #1195
    csáposfejűek..hát igen, erre már rájöttem, hogy csak ha fejlövés hatja meg őket.. :D


    Gideon Wieth: kitöröd őket :P
  • NeoMaN
    #1194
    Resi 4 Mercenaries
    Gamecube ill. PS2.
    Grafikailag a GC nagyon odaveri a PC-s változatot (ami szvsz irdatlan fos a képek alapján), és az élmény is iszonyat egy nagy TV-n. Többek közt ezért vettem Gamecube-ot.
    A videjót meg nézzétek meg, elképesztő ahogy bedurvul.
    :D
  • Gideon Wieth
    #1193
    tipp.: 1,Ha ügyes vagy jácc Vadnyugati mesterlövészt... Lődd a dinamitot az ember kezében...
    2, A baltásoknak először a kezét lőjétek meg...
    3, hagyd hogy közel jöjjenek az emberek, lődd fejbe majd rugd meg...(egy rugással több embert is el lehet intézni...)
    Így egyenlőre ennyi...:D
  • Gideon Wieth
    #1192
    az is egy megoldás :P a videós kérdésre (mivel lehet vidókat kiszedni a játékokból pls válaszoljatok)
  • Prince of Máté
    #1191
    tipp a csápfejűsöknek:
    Ha már ügyesen fejen találtad az embereket kinő a fejére egy plágaszörny...
    Namost ha az ember testéd lövöd sok lőszert pazarolsz mert ha a fejét lövöd akkor gyorsabban döglik meg.
  • Maxtreme
    #1190
    Én belőttem manuálisan :)
  • Gideon Wieth
    #1189
    GAMEPADOSOKNAK...
    Menjetek be a Setupba és gamepad...gamepad pattern select... itt állítsátok be a saját gamepadotokat... akkor jo ha látjátok hogy a jobb oldali analog karra is be van irva valami... utána ezzel lehet zoomolni...
  • Gideon Wieth
    #1188
    kösz az extra gyors " választ" hogy mivel lehet kiszedni videókat?? Hát halljátok a 2 chapter eleje amikor a két részt kelll összeszedni és berakni az ajtóba ott megizzadtam rendesen...
    Viszont kivételesen nagyon nem teccik hogy élethű... Leonnak remeg a keze célzásnál + alany is mozog... hát igy kurvanehéz az ipse kezében lévő dinamitot kilőni... de maga a játék naon jó....
  • newc22
    #1187
    Zoomolni hogy lehet gamepadon HELP!!!!!
  • Maxtreme
    #1186
    Detto :D :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A kutyák sem voltak gyengék vazz.. Remélem nem lesz belőlük túl sok :D
  • mucsácsó
    #1185
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bizony, bizony :DD Én is teljesen ugyanígy vagyok :D meg most már azért ezektől a "normál emberektől" is jobban hogy is mondjam...tartok...:DD Valahogy ezek gecirondák is, meg szívósak, sok golyó kell velük...És nem kell sokszor eltalálnia, hogy megmurdelj :D Szóval valahogy nem szeretem azokat a szutykokat én sem..
  • Seth
    #1184
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NA amikor megjelentek azok a paraziták, utána vmiért kerültem a fejlövéseket :D Messzire elérnek és veszélyesebbek amikor ott kalimpálnak össze vissza a csáppal
  • Maxtreme
    #1183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igen, csak lőni köll mint az állat :)
    A csápos gecik kurva idegesítőek, főleg ha sokan vannak. Majd lesz 1 olyan rész ahol 2 vagy 3 fűrészes gecivel "zárnak össze", egy 5 lépésnyi nagyságú araneban.. Na az élvezetes lesz :DDD
  • mucsácsó
    #1182
    Hát én már csak egy X360-nal lennék így... :D
  • malter
    #1181
    a nagyobb csapatokat pl ugy csináltam ki hogy folyamatosan sétálva hátrálok,ök odaszaladnak de pár méter után lassan jönnek,ha összegyült 1 kupac akkor sörétessel közéjük
  • DaniX14
    #1180
    én a boss-okat mindig rocket-tel ölöm:D:D
  • DaniX14
    #1179
    inkáb mégse töltöm ha ien a grafek meghát ps2-őn nagyon jó a grafek jah meg ott már megszoktam az irányitást meg mióta megvan a ps2 elég keveset gépezek ez sztem érthető!:D:D
  • malter
    #1178
    én pont ott járok,eddig összegezve graf jo,irányitás szokatlan és kissé gázos,logikai megfejtök kevesebb mint elözö részekben,és sztem lényegesen könyebbek
    szerencsére kiszedték az 1 kulcs miatt 100x szaladgálj oda vissza stilust,viszont megmaradt a löszerrel valo sporolás,tehát nem a játék nehéz hanem kevés mindig a löszer:)
  • mucsácsó
    #1177
    dettó...nekem is beakad, de nem 1 mp-re azért, de megakad, az tény...és akkor tudom, hogy jön vmi :D de egyébként nem ott tartok, ahol írtad...

    SpiritFire: hú, szerinted?..mégis miről pofázunk itt 2-3 oldalon keresztül? Meg ez PC-s játéktápig..
  • Seth
    #1176
    igen? nem rémlik. De felesleges arra költeni a pénzt, plusz sok helyet foglal
  • DaniX14
    #1175
    hát maikor az első gnómot ölöd akkor már lehet veni vagyis ps2-őn vettem én:D:D:D
  • SpiritFire
    #1174
    de ki adták?
  • SpiritFire
    #1173
    Én hallottam arról hogy a 4 lenne PC-n
  • Prince of Máté
    #1172
    ott tartasz ugye, hogy 2 út felé lehet menni?
    Ott van egy bal és jobb oldali út, a bal oldali ahol nem a főszörny van egy picit könnyebb mert el lehet bújtatni a csajt,majd ott jönnek láncfűrészesek, hát azt billenytűzettel lehetetlen megcsinálni sztem..
    PS2-n jobb tolni, mert ott jobb az irányítás
    Nálam nem izgalmas mert beakad egy mp-re ha jönnek az ellenségek
  • Seth
    #1171
    akkor hol van még rocket launcher tee :D
  • Gideon Wieth
    #1170
    videót mivel lehet készíteni... mondjuk ha ki akarom szedni a játékból vagy ilyesmi..???
  • Seth
    #1169
    szerintem teljesen felesleges pc-re is töltened ha ps2-n megvan
  • SpiritFire
    #1168
    PC-re a 4-et mikor adták ki?
  • DaniX14
    #1167
    hát rocket launcher-el simán le tod nyomni én is ugy szoktam a boss-okat meg a nagy ellenségeket megölni!:D
  • Prince of Máté
    #1166
    hát én vettem, de lehet hogy lehet találni
  • DaniX14
    #1165
    én most töltöm érdemes tölteni vagy nem mondjuk ps2-őn is most nyomom ugyhogy nem tom? :D
  • mucsácsó
    #1164
    nha, énis már chapter 2-n vagyok...és 2. boss talán...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    chapter elején lestem ám, hogy az embereknek a fejére ilyen csápok nőttek...és elég szépen is sebeznek hogy rohadnának meg :D
    szal most egy ilyen óriás jön ellenem, és az a kutya is leugrott oda akit kiszabadítottam :) ezt az óriást hogyan kell megölni? Csak szimplán lőni, és mikor kijön az a szarság a hátán akkor azt kaszabolni, majd ezt párszor ismételni...ennyi lenne? Mert mindig vagy elkap és megölel, majd jól a földbedöngöl, vagy agyonvág szimplán :D
  • Gideon Wieth
    #1163
    igen mert nincs egeres irányítás és gamepaddal könnyebb de billel is meglehet szokni...
  • Antrax #1162
    Xsak azért kérdeztem mert szóba jött a gamepad
  • Gideon Wieth
    #1161
    hogy csináltok videókat?? Én is berakok néhányat ha megmondjátok :D:D
    de pls válaszoljatok hogy lehet e utközben shotgun-t találni és HOL vagy pedig vennem kell minden képpen??
  • Gideon Wieth
    #1160
    pcés verzió mi más ?? emu grafikáján nem vitatkoznánk ennyit ::DD