5443
  • Gideon Wieth
    #1119
    nekem meg 2 perc mulva megvan :P lehet jáccani.. amugy igen a W****** jó de az ATWés megbízhatóbb
  • Seth
    #1118
    jaj de szar. Felbontást feltolták, de a betűket már elfelejtették,ezek a szimbólumok nem lógnának így a levegőbe
  • Attila8805
    #1117
    Most akkor tényleg ilyen nagy a gépigénye?
  • Sarapetike
    #1116

    na itt mi legyen ???
  • Gideon Wieth
    #1115
    Gép Elek testvére.P:P
  • Gideon Wieth
    #1114
    jó kis horror mint az első rész csak picit akciódúsabb.. de nyugodj meg... többet fogsz futni mint lövöldözni...
  • Seth
    #1113
    az ki ??
  • Kandurex
    #1112
    #1105?
  • Gideon Wieth
    #1111
    10 perc és Gém Elek :P
  • Hellsing47
    #1110
    hogy érted melyik gombal??

    játék közben esc majd vmi reset or load game utána meg asszem main menu vagy back to main menu :DD
  • Sarapetike
    #1109
    a load képernyönél van a reset game és akkor kimegy a fömenübe onnan meg exit
  • strebacom
    #1108
    Melyik gombal lehet kilépni a játékból????
  • Gideon Wieth
    #1107
    még egy kell bassza meg a 64 :S:S
  • Gideon Wieth
    #1106
    nah megvannak a filek...hálistennek...
  • Kandurex
    #1105
    Amúgy miylen típusú a játék? Agyatlan hent, vagy jó kis horror, ala' első rész?
  • Maxtreme
    #1104
    Nálam nincs gáz az animokkal.
  • Gabe18
    #1103
    Na most nálatok az animácioók jók?
    mert nálam a START utáni első animácio kifagy.Ha indulás után elnyomom akkor betölti az első pályát.
    De ott meg bemegyek a házba ahol az első figura a tűz előtt áll nekem háttal.Ott az jönne hogy mutatja ahogy a fejszét magához veszi (mert láttam ps2-n régebben),de itt meg a kamera meghülyül össze vissza mutatja a szobát a figurák nincsenek is a képen.Aztán visszavált a játék és a fejszés már támad.
    Utánna meg a következő anim se jó,amikor egy kis teherkocsi elindul,mi meg népp látjuk a ház ablakból,mert ott meg a rendőröket lökik a folyoba a kocsival,de azt se mutatja,csak az erdőben megy a kamera ide-oda...Majd visszavált a játékba.
    Most ez mindenkinél ilyen vagy csak nálam?
  • Maxtreme
    #1102
    ihh vazze. Most voltam az R,G,B-s kirakós résznél :)
    Látszik elszoktam az ilyen gamektől, 20 percig biztos szarakodtam vele :DD
  • bon
    #1101
    Ez baromság. Inkább valami hacker játszadozott. Az asva nem foglalkozik játékokkal.
  • Gideon Wieth
    #1100
    igen tudom csak először a bitcometes letöltésre hittem hogy az azamit flashgettel szedtem most jöttem rá hogy nem :S

  • bon
    #1099
    Vista-n tökéletsen megy a Flashget. Én is azt használom.
  • simirizsa
    #1098
    Késeld szét a hordokat meg dobozokat amiket találsz a házban meg vedd fel amit elhagynak a falusiak csak igy tudsz töltényt szerezni egyébként hasznosabb ha elbarikádozod magad mert egy idö után eelmenek majd megtod mért és ezel takarékoskodsz a löszerel :D
  • Gideon Wieth
    #1097
    jah 2 óra + arra a két filere amit normál esetben 5 perc alat leszedekk
  • Hellsing47
    #1096
    keress rá torrenten..
    azt a 100megát még 10kb/s-el is végiszenveded :)
  • Gideon Wieth
    #1095
    ok vágom mi van vele de akkor se tom megszerezni az uccsó két filet de kibaszás
  • Sarapetike
    #1094
    Légyszíves ne írjátok ki a letöltöoldalak cimét
  • Shep
    #1093
    Aha, köszi végre valami használható tanács.
  • Shep
    #1092
    Na de nektek volt ott elég lőszer, vagy hogy csináltátok meg? A mindenki profi fejlövő analóggal dumától többet várnék.
  • Sarapetike
    #1091
    amikor megmented azt a kutyát még ellötte lesz két varjú na azokat lödd le és kapsz egy gránátot fuss addig mid összecsödülnek többen és akkor dobd rájuk azt kampec van még a fákon ilyen fészek szerü dolgok azt is lödd le abban is vannak dolgok
  • Seth
    #1090
    ékköveket, nyakláncokat el lehet adni nyugodtan. Vannak olyan nyakláncok,díszek,amikbe még pluszba lehet rakni ékköveket ezzel is növelve az eladási árukat.
  • Shep
    #1089
    Igazad van, javítom a mondatot. Számomra iszonyú szar az irányítás :)
  • strebacom
    #1088
    A wanadoo nem áll törölték az ASVA kérésére:Kukk!
  • mucsácsó
    #1087
    Hát ez egy nem mindennapi irányítás, az biztos, lehet ez nektek így furcsa elsőre, de én megszoktam már teljesen :DD
    tehát így:

  • Sarapetike
    #1086
    nem szar az irányitás csak NEM VAGY HOZZÁSZOKVA
  • mucsácsó
    #1085
    hát ezt kérdeztem én is, de nyilván el szabad adni azokat...
    sokra nem megyünk vele :D
    meg én még vmi piros ékkövet találtam egy háztetőn..gondolom azt is el lehet :)
  • Hellsing47
    #1084
    én még sehogy :)
    ugy vok vele ahogy te :)

    én csak most kezdem megszokni :DD
  • Gideon Wieth
    #1083
    lécci helpeljen valki...
  • simirizsa
    #1082
    Olyan dolgot nem lehet eladni nyugodj meg :D
  • Shep
    #1081
    Na jó de tényleg, hogy csináltátok meg, nem vagyok én hozzászokva az ilyen konzolos szar irányításhoz.
  • Gideon Wieth
    #1080
    pls linket vagy rapidsharera valaki rakja esetleg msn nekem 8...pls...
    köszke