883
  • karajjj
    #803
    tegnap milyen jó kis bunyó volt :D

  • karajjj
    #802
    A Brassó meg hatot kapott! :D

    És megvan a kipattant korong is:

  • SimaSuna #801
    5-0ra!!! :)
  • karajjj
    #800
    megvertük az újpestet úgy, hogy a srácok fejben már a holnapi meccsen voltak
  • karajjj
    #799
    Tegnap megnéztem az erdélyieket, hogy mit alkotnak, egymással jól elvoltak, de nekem úgy tűnt, hogy kicsit lassabb volt a játékuk a miénknél, a dabénál meg egyértelműen... :D
  • Neoncsoves
    #798
    nálunk is kéne védő, jelenleg Mestyán játszik vissza védő posztra ha jól tudom
  • karajjj
    #797
    mondjuk mi jobban is járnánk, meg nem is :D dehát majd meglátjuk hogy alakul a csapat, kicsit nagyra sikerült nyáron a vérátömlesztés, meg a Farmanaramarnanrana gyereknek gerincsérve van és megy haza, plusz a helyettese mellett még egy védőre is vadászunk
  • Neoncsoves
    #796
    persze, de ezt a következtetést nem a 2 meccs alatt vontam le, hanem már a tavalyi szezonban is látszódott hogy kezdünk elhúzni... én örülnék az EBELnek, illetve a MOL Liga is egy picivel szorosabb lehetne miután 1-2 ebelhez kevés játékost kiszórnánk a keretből..
  • karajjj
    #795
    most kezdődött még csak, várjunk még 1-2 hónapot, ha akkor is így megy majd, akkor igazad van
  • Neoncsoves
    #794
    kevés nekünk már ez a MOL Liga, hasonló a szitu mint amikor még nem volt EBELes a Fehérvár...
  • karajjj
    #793
    szegény Fradi, megint kaptak párat :D
  • Neoncsoves
    #792
    legalább nálatok Fodor Szabina leszokott a bunyóról, tavaly helyrepakolta Azari egy picit:)
  • karajjj
    #791
    Az Atkinson gyerek egyébként nagy forma, 2 meccs alatt 2 balhé... :D a neten meg csak verekedős videói vannak...
  • legifutar
    #790
    Kedves Jégkorongosok,

    Szeretném figyelmetekbe ajánlani szolgáltatásunkat Amerikából felszerelések, mezek, korcsolyák, ütők, sisakok, kesztyűk, protektorok, kiegészítők, stb.beszerzésére vonatkozóan.
    Ha bármit találtál az interneten böngészve, szeretnéd megvenni de nem tudod megvásárolni, vagy esetleg túl költséges, időigényes a hazaküldése akkor keress minket.
    2 hetente indul légi úton szállítmányunk, ami indulástól számítva 5 munkanapon belül megérkezik és az áru átvehető.
    Bővebb információért keressen az alábbi elérhetőségeken :

    Tel.: +36-30-253-1782
    E-mail : [email protected]
    Skype : legifutar
  • Neoncsoves
    #789
    tudom :) budai ma megint alkotott azért 1-2x...

    de a lényeg a győzelem, és irány a mol liga aranyért:D
  • karajjj
    #788
    Sevelára gondoltam
  • Neoncsoves
    #787
    budai :D
  • karajjj
    #786
    baszki, azért durva, hogy ma semmi sem sikerült, pénteken az ilyeneket mind belövöldöztük, ma meg a kapusban elakadt minden...
  • SimaSuna #785
    a tavaly volt :)
  • Neoncsoves
    #784
    tavaly is kiszoptak tőlünk :P
  • karajjj
    #783
    eddig nem úgy tűnik, de meglátjuk...
  • SimaSuna #782
    Újpestnek is vége lesz :)
  • Neoncsoves
    #781
    majd holnap megfáznak a jegesmedvék :)
  • SimaSuna #780
    Azt beszéli már a város, hogy kikapott a ferencváros!!!!

    MJJSE - FTC
    ( 5 - 2 )
  • karajjj
    #779
    még szép! :D,
  • SimaSuna #778
    Ma MJJSE-FTC meccs...
    ottleszünk! :)
  • Firerock
    #777
    Szia!
    Úgy tudom hogy mindenkinek más "lába" van. Valakinek CCM valakinek RBK valakinek meg Bauer. Nekem a RBK jó pl. De azt próbáld még ki,hogy felveszed a legvékonyabb és a legvastagabb zoknid,egyikkel biztosan jó lesz!:)
  • karajjj
    #776
    megnyertük ezt is basszameg!!!!
  • REALista
    #775
    Sport 1
    12.45: Jégkorong, Magyarország - Ukrajna, Divízió I-es vb, A-csoport, Ljubljana
  • Muttley
    #774
    bizonyos pontokon nyomja és fáj a Bauer vapor hoki kori viselése
    a hokisok mit használnak ezek kiküszöbölésére?

    ennek van értelme?

  • tyúkszem
    #773
    Miskolci Jegesmedvék vs Ferencváros teljes meccs
  • #772
    Bálizs Bence góljáról van valami videó?
  • dave9004
    #771
    Üdv
    A hétvégén láttam, hogy a sportm nevű Mo-n kb 200 embernél elérhető tv csatornán szlovák!!! hokibajnokságot fognak közvetíteni hetente. Ez a tv csatorna elvileg magyar érdekeltségű sportágakat közvetít, az m betű is ezt jelzi.
    Szlovák hokibajnokság? mire jó az?
  • SimaSuna #770
    belegondolni is rossz.

    RIP :(
  • Zsolti9014
    #769
    Isten nyugosztalja őket! Ugyan csak alkalmanként nézek jégkorongot, de ez a hír akkor is lesújtó, szerintem mindenki számára az! Nagyon sajnálom a történteket!
  • MrSpock
    #768
    Ez nagyon nagy tragédia! Először csak pislogtam mi van. Egész csapat,tényleg nagyszerű játékosok,Demitra,Salei,és még sorolhatnám. Ez ami igazán értelmetlen halál,nem ha egy "sztárocska"bedrogozik stb. Részvétem az összes hozzátartozónak! :(
  • WuFraZselic
    #767
    baszki ez nagyon durva... Demitra nagy kedvencem volt... szörnyű :(
  • Neoncsoves
    #766
    RIP :(
  • bakkerman
    #765
    lehetőségekben nincs egy szinten a két válogatott,de viszont a pályán ez eltűnt,és egyértelműen vagyunk olyan jók mint ők,hiába libafos a bajnokságunk,hiába nincsenek külföldön játszó klasszisaink,mégis ott vagyunk évek óta a tűz közelében,és egyre jobb is a válogatott! Lassan elgondolkozhatnak odafent,hogy érdemes-e még mindig ennyi pénzt a fociba ölni,vagy váltanak,és elkezdik turbózni a jéghokit,mert VAN JÖVŐJE! Már a 2. nagy generáció kezd beérni,és legközelebb biztos feljutunk!
  • Grenzjager
    #764
    icipicivel jobbak voltak digók, mondjuk van egy jó pár kanadai-olasz és amerikai-olasz kettő állampolgár a csapatukban.

    de a focistákkal szemben, semmi szégyenkeznivalója nincs a csapatnak.