883
  • karajjj
    #843
    nem mondtam, hogy kiesünk, csak hogy az a cél, hogy maradjunk a csoportban, sajna max negyedikek vagyunk reálisan nézve, de ne legyen igazam!
  • sempronius18
    #842
    Nem esünk ki a mai Korea-Osztrák meccsen eldőlt mikor a rizsevőknek kevés volt a 3-0-ás hendi, így az Ukránok sem tudnak kigolyózni minket bosszút állva Szlovéniáért.
  • karajjj
    #841
    nagyon úgy néz ki...
  • Sippie
    #840
    Szóval most a cél az, hogy ne essünk ki... fasza :/
  • sb1
    #839
    Csodát kellene tennünk az utcsó harmadban, hogy 0-2 ről felálljunk...
  • Sippie
    #838
    nem... nem ezek miatt, hanem azért mert elvertek, és mert jobbak nálunk :D
  • sb1
    #837
    Mert?
    Azért, mert nem kapkodtak, mert sokkal gyorsabbak nálunk, és mi csak szabálytalanul tudtuk megállítani őket, amiért teljesen jogosak voltak a kiállításaink?...jó lenne, ha mi is tudnánk olyan "köcsögök" lenni, mint ők :D
    Az meg, hogy sokat színészkedtek istenem..megtehették..nem azon múlt kb. semmi..

    Na majd szerda hajnalban Szlovénia ellen remélem kisebb csodát hajtunk végre :)
  • Sippie
    #836
    Köccsög ukránok :(
  • Sippie
    #835
    nehogymár leadjuk 6-1-ről vazze!
  • banok
    #834
    6-2 ide :)
  • Sippie
    #833
    Vezetünk 5-1-re
  • MitsuMishi
    #832
    A fene, sajnos rá kellett jönnöm, hogy már nem az van, hogy a kiesők közt van még egy plusz kör, most már a két legutolsó egyből kiesik... na mindegy, pedig szép lett volna.
  • dave9004
    #831
    jövőre nehezebb lesz egy fokkal, mert jönnek fel az ukránok (és valszeg nem itthon fogjuk nyomni)
  • Sippie
    #830
    várható volt hogy a kanadai-olasz csapat leadja a meccset. A fair-play jegyében megvághatnák -6 pontra őket, csak úgy a poén kedvéért.
  • MitsuMishi
    #829
    Hát úgy látszik azt játsszák, amit minden válogatott játszana ilyen helyzetben... De nagyon nagyot röhögnék ha jövőre pont a kazahok miatt zúgnának ki.
  • lippet
    #828
    Pontegyenlőség esetén ki jut tovább?
  • ressy14
    #827
    Ha ma nyerünk már most is ünnepelhetünk. De eddig nem jól állunk :/
  • karajjj
    #826
    pedig már kezdtem izgulni, hogy szombatra hiába van jegyem, de így még izgalmas lesz a vége! :D hatalmas meccs volt, remélem az olaszokat is megszorongatjuk, aztán szombaton ünnepelhetünk!
  • sb1
    #825
    Úristen mi volt tegnap az arénában, főleg a meccs után...nagyon szuper volt :D Én most értem pl. haza, kicsit elhúzodott a drink, és ma meg folyt köv. :D

    Nagyon koncentráltak végig a fiúk ( és nem elvéve a dicsőséget, hozzátartozik, hogy a kazahok sem voltak szerencsére a toppon!) , Levi hatalmasakat védett, tényleg Szuper volt :)
  • N1ggA
    #824
    be is rekedtem :)
  • DasIsFuck
    #823
    fú a mai teljesítmény szép volt a srácoktól.
  • karajjj
    #822
    hát, eléggé félresikerült az esti meccs...
  • sb1
    #821
    Űberbrutál jó hangulat volt tegnap már a mi meccsünk elött is, alatt és utána is! :)
    Lassan indulok is ki, remélem, úgy kezdünk, ahogy tegnap toltuk a 2. harmadban, és akkor nagy baj nem lehet :)

    Az Olaszok simán verték a japcsikat ma, jó lenne a brittek ma kicsit megtréfálnák a kazahokat :)
  • Bullitt
    #820
    Hétfőn én is megyek a Korea elleni meccsre a 108-as szektorba. :)
  • sb1
    #819
    helyes, én is, 112-es szektor, már nicsn se jegy, se bérlet, dugig lesz, szuper hangulat lesz, az tuti :D
  • N1ggA
    #818
    Jaja, bérlettel ráadásul :)
  • sb1
    #817
    Holnaptól kezdődik a VB!
    Jön innen valaki? :)
  • Neoncsoves
    #816
    :)

  • karajjj
    #815
    szerintem inkább keress valami használtat, oda tökéletes az is
  • 12alpi12
    #814
    Tehát tényleg semmi komoly, heti pár óra.
    Leseprünk egy darab jeget, két pár cipőből kapukat csinálunk oszt kész...
  • 12alpi12
    #813
    Sziasztok!
    Szeretnék venni egy nagyon-nagyon alap ütőt. Nem tudok és nem is akarok sokat szánni rá (zsebpénz nagy része új korcsolyára ment). Mit ajánlotok?
    Egyelőre ezeket kaptam:
    CCM
    RBK
    Ezeknek az áruk ugyanaz (átszámítva kb 4,4e ft), nekem (mint nem szakértő) pont úgy néznek ki, tehát csak a márka különbözik. A kettő közül valamelyik jobb, és ha igen, miért? Illetve jó ütők ennyiért. Ja és nehezen törnek el (tudom fa, nem szénszálas, de mégis)?
    Vagy nézzek inkább egy használtat?
  • Narusco
    #812
    ez engem is érdekelne
  • N1ggA
    #811
    Sziasztok!
    Tudja valaki, hogy mikortól lehet jegyet venni a 2013-as vb-re a papp lászló sportarénába?
  • Neoncsoves
    #810
    igaz, érthető
  • karajjj
    #809
    azért az durva volt, mikor először a bíró lefogta a kanadait, Nagy meg úgy ütötte, utána megértem, hogy egy elgurult a gyógyszer
  • Neoncsoves
    #808
    azért nem volt akkora bunyó, a tavalyi szezonban lévő újvárosi döntőmeccsen lévő bunyók sokkal jobbak voltak, nem csak a kimenetelek végett mondom. tud bunyózni ez az Atkinson gyerek, bár ha nem lendületből kapja el Ricsit, akkor lehet hogy érdekesebb lett volna a bunyó :)
  • karajjj
    #807
    tessék pótolni, jóvolt
  • Neoncsoves
    #806
    ja jó, nem néztem a meccset, ill. nem voltam kint Miskolcon. Ezesetben oké, bár ez az Atkinson gyerek jobban verekedik mint jégkorongozik az is biztos...
  • karajjj
    #805
    Nagy kezdte ütni Budait, azért ment neki Atkinson
  • Neoncsoves
    #804
    jégkorongozni kéne tudnia nem bunyózni:P


    meg akkor ha bunyózni akar, inkább találja be Erdélyi Petit vagy Azari Zsocát...