506
beszélő progi
  • grizzly21
    #146
    engem az erdekelne hogy a maces verziohoz hasonloan hogy lehetne megoldani hogy ha egyszerre tobb emberrel beszelek akkor egy slider menube rakja be oket, es lehessen szepen valtogatni a beszelgetesek kozott?
  • units
    #145
    2007/08/problems_with_skype_login.html
    program hibát írnak. dolgoznak rajta.
  • Gundark
    #144
    Nekem sem megy. Kapcsolódni akar, de nem megy. Néha néha 1-2 percre felmegy.
  • nenad
    #143
    nekem sem megy mar tegnap ota normalisan, valami nem stimmel..
  • units
    #142
    még most se :(
  • Zealot
    #141
    Ti be tudtok jelentkezni skypera most?
  • bardocz
    #140

    na ezeket a szaságokat hogyan tudom eltüntetni?
  • bardocz
    #139
    sziasztok

    amikor nem megy a skype(másik felhasználó használja csak)akkor mi a rákért ír ki számokat nekem weblapokon?tököm tele van vele hogy sehol nem tudok normálisan megnézni semmit,mert ott van hogy hívjak vkit meg mitudomén
  • Shep
    #138
    Lehet e valahogy a sávszélesség igényét csökkenteni ennek a proginka, mert ha a tesóm beszél rajta akkor a 4megás netenek a felét ez a szar eszi meg. Én meg csak csodálkozok, miért tölt be minden oldal olyan lassan.
  • brrrbrr
    #137
    LoL :)
  • nightsucker
    #136
    a skype 3.1.0.152 verziot használom és szertném a 3.2 új verziot használni de teepités felénél kiirja hogy a 3.2 verzio nem távolitható el hibakód 1603 ha valaki tud segiteni elöre is köszönöm.
  • peteragoston
    #135
    Szerintetek miert nem birok az utobbi idoben befizetni skypera?
    -0.10 EUR creditem van rajta...

    Es nem megy fel ra a penz...
  • léry
    #134
    hello
    nem tudja valaki, hogy hogyan lehet rögzíteni a beszéllgetéseket?
  • Atti0503
    #133
    ...
    Eszembe jutott, hogy ilyesmivel már próbálkoztam...
    És megoldható, a minőség nem garantált, de ha rászánsz kis időt jó lesz (elfogadható). Most le is teszteltem barátommal, működik:
    Menj a Vezérlőpult/Hang és audioeszközök-be, ott vályszd ki az Audió fült, ott a Hangrögzítés részen katt a hangerő gomra (egyszerűbben a hangerőszabályzó) és itt az a fontos, hogy ne a mikrofon legyen kipipálva, hanem a Stereo Mix (tehát minden egyben). Így elvileg jó lesz (nekem ment), de nem lesz jó a hangminőség, mertnagyon hangos lesz a zene. A lejátszóban tehát vedd le a hengerőt. Így mennie kell a zenének és a mikrofonnak is egyszerre.
    Sok sikert!
  • Atti0503
    #132
    Nem igazán hinném, hogy lenne ilyen, mert ez alapból pénzes dolog (olyan, mintha rádiót üzemeltetnél, az meg egy eléggé húzós összeg), de sokmindent kitalálnak manapság...
  • Tyco
    #131
    Sziasztok!
    Tud valaki olyan megoldásról skype-hoz vagy esetleg msn-hez, hogy a beszélgetés közben a partnerem halhassa azt a zenét amit én halgatok?
  • peteragoston
    #130
    csak amik bennevannak... vagyis en ugy tudom.
  • repvez
    #129
    Sziasztok lehet hogy volt már ilyen kérdés ugyhogy bocsi.
    Hogyan lehet betenni a progiba tetszöleges smile-t vagy csak azokat lehet használni amik benne vannak?
  • big
    #128
    Sziasztok!
    A következő hiba üzenettel találkozott már valaki:
    "A(z) Skype. The whole world can talk for free. hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük."
    Próbáltam újra telepíteni, régebbi verzióval , de mindig előjön ez a hiba üzenet . Valaki ha tudna segíteni megköszönném!
  • heaven
    #127
    Köszi, mostmár tárgytalan...
  • heaven
    #126
    Valaki! SOS
  • heaven
    #125
    Sziasztok!

    Most telepítettem a géphez egy webkamerát és szeretném kipróbálni, hogy jó-e.
    Sajnos most nincs senki ismerősöm, aki elérhető lenne, van valakinek egy kis ideje próbahívást csinálni?

    ez a címem: [email protected]

    köszi
  • szemlits
    #124
    Köszönöm! :-)
  • bujdy4
    #123
    Automatikusan naplózza a beszélgetést.Úgy tudod megnézni,hogy jobb klikk a névre és legalul üzenetnapló megtekintése.
  • szemlits
    #122
    'napot!

    Nem tudja valaki,hogy lehet naplóztatni a skype-val az irott beszélgetéseket?
    ... és temészetesen úgy,hogy később vissza lehessen keresni az elhangzottakat.
  • Gabcsika
    #121
    Mi a tetves büdös ló*aszért sistereg ez a mocsok Skype? Webkamera megy, a hang is megy egy ideig, majd istentelen sistergés. Ha megszakítom a webkamerát, majd újból tárcsázok, akkor egy ideig jó, majd kezdődik előről az egész. Mindkettőnknek a legújabb Skype van fent. Magyar. Az egyik webcam Logitech Comm. STX, a másik egy kis Trust.
  • torrente111
    #120
    lol
  • agyhalál
    #119
    Ugye tudod, hogy ez nem igaz? Miből gondolod, hogy egy jól megírt plug-in rontana bármit is az alapprogramon, annak működésén, stabilitásán. Plug-ineket nem feltétlenül ahhoz nem értő hülyék írnak.
    Plug-in telepítése miért vonná maga után a kötelező 4 óránkénti frissítést?:O
    Ezúton köszönöm az építő hozzászólásod.
  • Vanderer
    #118
    Nu a problem megoldódott.
    Fel lett telepítve egy SplitCam nevü tünemény, aminek a virtuális eszközét már megeszi a Skype...
  • Vanderer
    #117

    Van egy kis problem Skype 2.0.0.73 ver progival, meg a többivel is ami próbálva lett.
    Az a szitu, hogy a gépre rá vagyon dugva egy SAMSUNG VP-D103i kamera, ami minden progival rendesen együtt dolgozik.
    Amint a skype vegkam tesztjét elindítjuk, jön egy üzi, hogy "A SKYPE nem találja a beállított videóforrást. Lehetséges hogy a vebkamerát egy másik program használja."
    Szal az lenne a kérdés, hogy miért nem látja a skype a cuccost, amikor minden egyéb progival yó, és a vebkam listában is benne van???
  • cooldoc
    #116
    Most osztanak egyórás Skype-Out egyenleget a hűséges felhasználóknak. Indítanod kell egy hívást (vezetékes v. mobil), és onnantól adja. Én Emilben kaptam a risztást!
    (bocs, ha már ez az info volt!)
  • DrNo
    #115
    nem. az szerintem csak elrontana,a progi lenyege,hogy konnyen attekintheto es konnyen hasznalhato legyen.ha feltelenul pluginozni 4orankent frissiteni akarsz akkor ott a Yahoo Messenger,tuti kell 1het mig teljesen kiismered.
  • agyhalál
    #114
    Léteznek a programhoz plug-in-ek?
  • swornenemy
    #113
    köszönöm
  • péntek józsef
    #112
    Hátha gépről gépet hívsz az TELJESSEN INGYNES!Gépről mobilt vagy vezetékest nem is tudsz hívni mivel Skype egyneleget kell vásárolnod!
  • swornenemy
    #111
    Hali.Lécci vki mondja máá meg nekem,hogy ha gépről gépet hívok az ingyenes?
    Csak az nem ha gépről mobilt,vagy vezetékest?! Ugye?!
    köszi
  • PocketHockey
    #110
    Sziasztok, az lenne a problémám hogy a kamerám nem ismeri fel a skype, vagy nem is tom mi a baj, nem webkamerám van hanem sima kamerám firewire-n keresztül. itt a kép h mit ír ki: a problémáról kép. Vki plz help.
  • peteragoston
    #109
    A skype, a salyat szerveren menti az adatokat. ugyhogy mondjuk ha valakinel belepsz a felhasznaloneveddel, a salyat contact list-ed jelenik meg. szoval nem vesznek el az adatok, meg nem is kell mentened...
  • Pp
    #108
    Én már telepítettem újra a WINT. és nem kellett semmit sem mentenem automatikusan ujra töltötte a címlistát. Remélem nálad is így lesz, de azért várd meg mások véleményét is.Viszont kiírhatod egy darab papírra, szerintem ez a legbiztosabb.
  • repvez
    #107
    sziasztok.Azt kérdezném ha ujra kell telepitenem a wint akkor a partnereket le lehet menteni valahova vagy ujra meg kell keresni öket a telepités után?Vagy mi a teendö ilyenkor.